Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 22/79

13 marca 2013, 11:14 / środa
PLG6 - dziękuje za wyczerpujące info.

TYLKO LECHIA!
13 marca 2013, 12:13 / środa
Czyli nieprawdą jest co powiedział na spotkaniu Sarnowski ,że rodzice wstępnie zaakceptowali propozycje klubu by potem nawet nie odezwać się po powrocie z Dortmundu i do chwili spotkania nie dać odpowiedzi ?
Czy nieprawdą jest że dostał dwa razy większy kontrakt niż jego rówieśnicy ?
Czy to prawda, że w wyciąganie z Lechii jest już wpierdolony "profesjonalny" menadżer ?(źródło własne)
Czy nieprawdą jest że jego odejście z Lechii rodzice zaplanowali już kilka lat temu po konflikcie z Jenkiem ?(źródło własne)
Czy nie prawdą jest że rodzice od dłuższego czasu czekają, aż Oktawian skończy 16 lat i będzie mógł podpisać kontrakt w klubie zagranicznym?(źródło własne)

Ktoś miesza ...
Jak rodzice to znaczy , że robią zamieszanie by usprawiedliwić swoją decyzje( niby bez wyjścia) jak zabiorą Oktawiana.
Jeżeli klub to chyba popierdoliło się w głowach dość poważnie...

Szkoda że nie będzie nam raczej dane zobaczyć Oktawiana w drużynie seniorów Lechii. Być może jednego z najbardziej utalentowanych młodzików jakich wypuściła Lechia od odbudowy...Szczególnie że Oktawian nie raz nie dwa gościł na dopingowych trybunach,a z Ojcem też ma zaliczonych trochę wyjazdów ...
13 marca 2013, 13:06 / środa
Dżihad napisał: "...Szczególnie że Oktawian nie raz nie dwa gościł na dopingowych trybunach,a z Ojcem też ma zaliczonych trochę wyjazdów ..."

To tym bardziej nie rozumiem jak mógłby chcieć (on, jego ojciec czy oboje) nie zagrać w seniorskiej Lechii, osobiście to marzę o takim dylemacie;)
A tak na marginesie (albo i nie!) to może ten Oktawian coś pokaże na boisku najpierw! Nie tak dawno temu był taki jeden co do Glasgow jako nastolatek na testy śmigał a teraz w wieku 24lat w II lidze talent nadal szlifuje:O

Aejaejao!!!
13 marca 2013, 13:39 / środa
No niech pokaże albo i nie pokaże ,ale najpierw u nas. Wypadałoby by obie strony schowały dla dobra Lechii i chłopaka swoje fochy do kieszeni i usiadły jeszcze raz by osiągnąć satysfakcjonujący kompromis. I nie gadać ,że to nie możliwe, bo wystarczy chcieć
13 marca 2013, 13:48 / środa
Czy, żeby móc zadebiutować w polskiej lidze jest jakis wymóg co do ukończonego wieku? Jeśli nie ma to interesujące jest dlaczego nasz młodziak nie może grać już teraz, a sprowadza się tabuny przybłęd z całego świata, którzy grać po prostu nie umieją. Chyba, że jest jakiś owy wymóg to nieco zmienia postać rzeczy.
13 marca 2013, 14:01 / środa
jeśli się orientuje dobrze, to trzeba mieć ukończone 16 lat?
Ale nie wiem czy to się nie zmieniło
13 marca 2013, 14:03 / środa
Też było o tym na spotkaniu , 16lat chyba lub jakaś indywidualnie rozpatrywana zgoda. chodzi o to ,że klub nie chce stawiać na piłkarza , który nie wiąże z nim przyszłosci
13 marca 2013, 14:30 / środa
Gdzieś świtała ta liczba 16 lat. Nie miałem pewności.
13 marca 2013, 17:51 / środa
Piłkarz Lechii Gdańsk Oktawian Skrzecz rewelacyjnie zaprezentował się podczas konsultacji reprezentacji Polski do lat 16, która odbyła się w Woli Chorzelewskiej. - Spisał się na tyle dobrze, że dowołałem go na zgrupowanie kadry do lat 17, która od 22 marca walczyć będzie w kolejnej fazie eliminacji do mistrzostw Europy - mówi trener obu zespołów Robert Wójcik.

Skrzecz to jeden z najbardziej utalentowanych polskich nastolatków, którym największe europejskie kluby interesują się już od dłuższego czasu. Skrzecz był zapraszany na konsultacje przez takie firmy jak Chelsea, Manchester City, Ajax Amsterdam czy Schalke 04 Gelsenkirchen, a ostatnio pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie w Borussii Dortmund.

Jednak nowy selekcjoner reprezentacji do lat 16 (a także do lat 17) jest Skrzeczem zachwycony. - Zrobił zdecydowanie najlepsze wrażenie ze wszystkich chłopców, którzy pojawili się na konsultacji w Woli Chorzelewskiej [8-12 marca] - podkreśla Wójcik. - Na wszystkich treningach i w grach kontrolnych spisywał się znakomicie, widać, że to chłopak o ogromnych umiejętnościach, które, co ważne, potrafi sprzedać. Mimo młodego wieku nie ma żadnych kompleksów i prezentuje w swojej grze ogromny luz, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oktawian zaprezentował się na tyle korzystnie, że postanowiłem dowołać go na zgrupowanie rocznika 1996, które rozpoczyna się 14 marca w Ciechanowie [wcześniej powołania otrzymali inni piłkarze Lechii - Adrian Bielawski oraz Damian Garbacik]. Z 21 piłkarzy wybiorę "18", która powalczy w Szwajcarii o awans do kolejnej fazy eliminacji do mistrzostw Europy do lat 17 - mówi szkoleniowiec.
Turniej w Szwajcarii odbędzie się w dniach 22-27 marca, a oprócz gospodarzy rywalami Polaków będą Czesi oraz Izraelczycy. Do dalszej fazy awansuje tylko zwycięzca.

Podczas konsultacji w Woli Chorzelewskiej z dobrej strony pokazał się również inny piłkarz Lechii Adam Gołuński.
- To odważny, zdeterminowany chłopak, z ciągiem na bramkę i niezłymi już umiejętnościami. Musi jeszcze popracować nad wyszkoleniem technicznym, ale zdecydowanie będzie w dalszym ciągu w kręgu moich zainteresowań - zaznacza trener Wójcik.

gw
15 marca 2013, 00:13 / piątek
Tak dla rozluźnienia. Bieniuk w "Daleko od noszy" na Polsacie 2. Haha ;D
18 marca 2013, 13:14 / poniedziałek
Wywiad z naszym spikerem :
odnośnik
Marcin - te derby to chyba nie realne w najbliższym czasie ;) Pozdro
18 marca 2013, 20:28 / poniedziałek
Biorąc pod uwagę co dzieje się za miedzą - to zdecydowanie nierealne. Niemniej, byłoby fajnie, gdyby kiedyś powróciła tradycja 6 pkt w sezonie w ekstraklasie :-)
18 marca 2013, 20:50 / poniedziałek
THX za muzę w przerwie ze Szczecinem :D, piękna opcja :). Nie smiałem prosić
23 marca 2013, 12:50 / sobota
24 marca 2013, 19:25 / niedziela
24 marca 2013, 19:34 / niedziela
Link do GW.
24 marca 2013, 20:36 / niedziela
W ten właśnie sposób zdefiniowali sie, pokazali kim są i jak należy traktować ich w przyszłosci. I żadne tłumaczenia, ze to ze tamto nic nie zmienią. Sami się określili.
Koniec tematu.

TYLKO LECHIA!
2 kwietnia 2013, 21:28 / wtorek
Na canal + sport Lechia leci o przygotowaniu do ligi
8 kwietnia 2013, 21:21 / poniedziałek
16 kwietnia 2013, 18:26 / wtorek
odnośnik

wywiad z Dudą na TVP Gdańsk w jedenastce
16 kwietnia 2013, 22:05 / wtorek
z facebooka Ekstraklasa.net - "Bobo" nerwowy: Na nic nie odpowiem. Od dziś są nowe zasady w klubie; wywiady tylko za zgodą rzecznika. Za dużo przekłamania w mediach!
17 kwietnia 2013, 02:45 / środa
Lechia Gdańsk na czele buntu - trwa przeciąganie liny w sprawie reformy weszlo.com
odnośnik
17 kwietnia 2013, 03:16 / środa
..., a co to oznacza, w kontekscie kolejnego sezonu...?
17 kwietnia 2013, 03:47 / środa
Panie Sarnowski, chętnie bym Pana zapytał o kilka kwestii...można stracić rachubę kto jest kto..
17 kwietnia 2013, 09:20 / środa
Rzecznik PZPN i legii nie zasypuje gruszek w popiele. Ma być tak jak on chce, kto myśli inaczej ten chuj i biedak.
17 kwietnia 2013, 17:20 / środa
Zastanawiające jest że protest złożyły głownie kluby biedne i pozbawione perspektyw, zas kluby bogatsze i ktore beda grały w pucharach protestu nie skladaja. Wyglada to jak chwytanie sie brzytwy przez tonącego.
17 kwietnia 2013, 22:17 / środa
To jest jedna z większych kompromitacji naszego klubu po wynikach i grze w ostatnim czasie. Lechia Gdansk z jednym z najładniejszych stadionów w Polsce, w miarę niezła frekwencja na czele buntu. To jest chore i tylko obnaża politykę klubu gdyż oznacza to, ze klub nie ma zysków z dodatkowych meczy ponadto rozegranie 3-4 wiecej meczy u siebie w sezonie jest problemem. Myślałem, ze powoli doczlapiemy lub chociaż zblizymy sie do Lecha czy Legii, ale grubo sie myliłem..
18 kwietnia 2013, 01:22 / czwartek
Z Braku lepszego miejsca wpisuję tu. Muszę przyznać, że sporo sympatii budzi we mnie atywność fejsbukowa Oualembo. Fajnie się odnosi do gry w Lechii i kibiców. Zacytuję:

Christopher Clark Oualembo
17.04.13: Back to Official Game, 45min With Moda Ekstraklasa.
Very Very Tired, but happy because I didn't feel a lot of pain!
"Step by Step, Spokojne.."
Thanks God.

Komentarze:

Rafał Stankiewicz: strzelaj gole
5 godz. temu · Lubię to! · 2

Paweł Regliński: sweet
5 godz. temu · Lubię to! · 1

Ania Nowak: super:)
5 godz. temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Dziekuje!
5 godz. temu · Lubię to!

Karol Marzec: before u said u dont like the new Ronaldo boots
5 godz. temu · Lubię to!

Karol Marzec: u want the old once
5 godz. temu · Lubię to!

Bartek Milord Michałek: Dobrze zagrałeś dziś.
5 godz. temu · Lubię to! · 1

Kamilka Czaplińska !
4 godz. temu · Lubię to! · 1

Michał Jajkowski: Pan Piłkarz !!:D
4 godz. temu przez: telefon komórkowy · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Dziekuje Kamilka Czaplińska & Michał Jajkowski
4 godz. temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Bartek Milord Michałek Bardzo dziękuję, ale powoli będę grać lepiej..
4 godz. temu · Lubię to! · 7

Damian Zubilewicz: wielki prawdziwy piłkarz
4 godz. temu · Lubię to! · 1

Kacper Zapadka: Nowe korki a jak ;d
3 godz. temu · Lubię to! · 1

Maximiliano Uggè Grande: Fraaaaa!!:)
3 godz. temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Damian Zubilewicz & Kacper Zapadka Dzieki
3 godz. temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Maximiliano Uggè Grazie mille Fraaaa!!
Zobacz tłumaczenie
3 godz. temu · Lubię to! · 1

Patryk Sikora: Uuu shoes that same play ;P, congratulation Christopher return : )
2 godz. temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Thank you Patryk Sikora
2 godz. temu · Lubię to!

Marcin Madany: świetnie !
59 minut(y) temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Dziekuje Marcin Madany
58 minut(y) temu · Lubię to! · 1

Peter Liwanda: Djogo na biso, cool !
46 minut(y) temu · Lubię to! · 1

Christopher Clark Oualembo: Peter Liwanda Présent!
33 minut(y) temu · Lubię to!
19 kwietnia 2013, 13:20 / piątek
W "Rzepie" wywiad Szczepłka z Bobem.
odnośnik

Jest mowa o programie szkolenia "Biały Lotos Lechia". Znów się różni zawodowi antyrasiści przyjebią...
22 kwietnia 2013, 19:13 / poniedziałek
O kibicach z kibicem Lechii:
odnośnik
4 maja 2013, 13:02 / sobota
Lechia Gdańsk to jednak uznana marka.Na cztery mecze w sezonie(po 2 na rundę),które ogólnodostępna TVP ma prawo wybrać jako hity w swojej ocenie i transmitować wybrała 2 mecze z udziałem naszej drużyny,po jednym w każdej rundzie.Co do "hiciorów" to można się spierać,do samego wyboru już nie :-)
10 maja 2013, 14:01 / piątek
Kto znajdzie wątek lechijny? :)

odnośnik
10 maja 2013, 14:17 / piątek
Traore :)
25 maja 2013, 19:08 / sobota
A tu taka ciekawostka.

Po dzisiejszym meczu z Bełchatowem czytam sobie wypowiedzi piłkarzy i napotykam się na takie oto dwa newsy cytujące wypowiedzi Bieniuka:

Gówno Wybiórcze:
Tytuł: Piłkarz Lechii Gdańsk Jarosław Bieniuk po meczu z GKS Bełchatów: Brakowało nam agresji
"-Ewidentnie przespaliśmy pierwszą połowę - mówił po spotkaniu Bieniuk. - Zabrakło agresji, walki, powrotów do obrony wszystkich zawodników za to odpowiedzialnych, co szczególnie było widoczne przy straconym golu. Niestety, nie wyciągamy wniosków z poprzednich meczów, i to jest najsmutniejsze. Myślę, że w tym wszystkim najważniejsze jest jednak zaangażowanie, które nie było wystarczająco duże. Zmiany przeprowadzone w przerwie wniosły nowego ducha do zespołu i na szczęście udało się wyrównać - analizował obrońca biało-zielonych, który bardzo chwalił zespół gości."

A teraz za Lechia.pl:
Tytuł: "J. Bieniuk: Ambicji i zaangażowania nie zabrakło"
"- Walczyliśmy do końca i tego nam nikt nie może odmówić. Brakowało trochę umiejętności, ale na pewno nie ambicji i zaangażowania."

No żesz kur*a. Albo Bieniuk ma rozdwojenie jaźni, albo któryś z w/w portali chce na siłę przeinaczyć kontekst wypowiedzi piłkarza tytułując newsa w jeden lub drugi sposób. Niestety, obawiam się, że jak zwykle wszystko w różowych okularach widzi nasza oficjalna.
26 maja 2013, 02:52 / niedziela
: )))))))))))))))))))))))))) Tobie się chce ?

piłkarz to piłkarz, ruszanie głową omal przysłowiowe, coś jak aktor - to raz
dwa: kurtuazja (znaczy nie mówię tego co myślę ale co wypada, zależy gdzie i kiedy)
trzy: (po części z raz) przed chwilą biegałem za skórzanym balonem a mi jakies pytania zadają ( w sensie że jeszcze nie wyszedłem z meczu którego nie widziałem z dystansu, chociażby czasowego)

Buzała - bardzo aktywny, wnoszący wiele, bardzo wiele jesli chodzi o kreattwność gry z przodu zmieniony na Frankowskiego,
Frankowski OK, jak najbardziej ale czy wniósł więcej od Buziego ?

Duda za Wiśnię - dzisiaj nic, absolutne zero

Kugiel za Machaja - jw.

rzeczywiście - wyrównanie było fuksem tylko i wyłącznie,
pierwsza połowa (choć i tak marna) mimo odwrotnego wyniku jesli chodzi o noty za styl chyba nieco lepsza (acz bił się o to nie będę, raczej skłaniam się ku chujowo jednakowo z przypadkowym wyrównaniem)
27 maja 2013, 17:12 / poniedziałek
Ja to myślę, że oni są po prostu słabi i dlatego się boją, a nie odwrotnie....

odnośnik
28 maja 2013, 02:27 / wtorek
Tymczasem na fejsie u Deleu;]

odnośnik
28 maja 2013, 02:31 / wtorek
EDIT:

Chyba jest jakiś kłopot z linkami. Ten powinien być właściwy:

odnośnik
28 maja 2013, 02:59 / wtorek
I co to ma byc? Chyba cos popieprzyles...
28 maja 2013, 05:21 / wtorek
no i co z tego?
28 maja 2013, 05:25 / wtorek
że niby co?
28 maja 2013, 09:16 / wtorek
Bo Duch jest tak długo na tym forum, że nie wie że jeśli wrzuci z https to musi literkę "s" usunąć i usunąć wtedy spację z linku.
28 maja 2013, 20:09 / wtorek
Na C+ Sport wywiad z Rasialdinho.
29 maja 2013, 16:18 / środa
Sprawdzałem te linki po wklejeniu i literka nie ma tu większego znaczenia. Jak sprawdzałem, wysyłało do odpowiedniego zdjęcia. Po wklejeniu na forum już nie.

Na fotce było zdjęcie kilku osób, zapewne ojca i braci Deleu. Wszyscy w Brazylii, w koszulkach Lechii.

Fajnie to wyglądało. Lechia Gdańsk FC Brazylia.
29 maja 2013, 17:00 / środa
p.s.

Konik - dzięki za hinta. Jestem tu już dość długo, ale chyba jeszcze nie miałem takiej sytuacji. Widać nie wklejałem https ;]
2 czerwca 2013, 21:31 / niedziela
Dzisiaj Bobo będzie w TVP3 coś koło godz. 22
4 czerwca 2013, 11:55 / wtorek
wywiad z odchodzącym Brożkiem: odnośnik "Nie chciałem być piątym kołem u wozu"
10 czerwca 2013, 10:57 / poniedziałek
W Gównie o sprzątaniu w Lechii

"Wielka miotła w Lechii Gdańsk wciąż sprząta. W ciągu roku z klubem pożegnało się aż 23 zawodników!

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zespół Lechii Gdańsk uległ ogromnym wręcz przeobrażeniom. W tym czasie z klubem z różnych powodów pożegnało się aż 23 zawodników! Można ich podzielić na kilka kategorii.
Pierwszą i zdecydowanie najbardziej pojemną grupę stanowią zawodnicy

odpaleni

Tutaj znaleźli się przede wszystkim piłkarze z zagranicy, którzy grali w Lechii z mniejszym (większość) lub większym powodzeniem. W tym gronie znaleźli się: Łotysze Ivans Lukjanovs (obecnie rosyjski Wolgar Astrachań) i Sergejs Kożans (białoruska Slawia Mozyrz), Chorwaci Luka Vucko (amerykański San Antonio Scorpions) i Josip Tadić (australijskie Melbourne Hearts), Litwin Vytautas Andriuskevicius (szwedzkie Djurgarden), Serb Marko Bajić (szuka klubu), Białorusin Aleksandr Sazankow (białoruski Dniepr Mohylew), Algierczyk Mohammed El Amine Rahoui oraz Włoch Julian Ripoli (szukają klubów). Nie liczymy tu Holendra Freda Bensona (PEC Zwolle), który odszedł z Lechii już w połowie sezonu 2011/2012.

Oprócz nich klub rozstał się również z Kamilem Poźniakiem (GKS Bełchatów), Pawłem Nowakiem (Sandecja Nowy Sącz), Piotrem Brożkiem, Łukaszem Surmą, Grzegorzem Rasiakiem (wszyscy szukają klubów), a także piłkarzem, który nie zdołał przebić się do kadry pierwszego zespołu, Mateuszem Górką (Olimpia Grudziądz).

Druga grupa to zawodnicy, którzy wyjechali

w poszukiwaniu lepszego piłkarskiego chleba

Tu na plan pierwszy wybija się oczywiście Abdou Razack Traore, który jednak w swoim nowym klubie - tureckim Gaziantepsporze - furory póki co nie robi. Poza Gdańskiem szczęścia postanowili też szukać: Wojciech Pawłowski (włoskie Udinese), Hiszpan Andreu (Racing Santander) oraz dwóch piłkarzy, którzy w sezonie 2011/2012 byli do Lechii wypożyczeni: Jakub Kosecki (Legia Warszawa) oraz Jakub Wilk (najpierw Lech Poznań, a obecnie litewski Żalgiris Wilno).

Dwaj kolejni zawodnicy zostali

wypożyczeni

Są to Piotr Grzelczak (Polonia Warszawa) oraz Patryk Tuszyński (Sandecja Nowy Sącz). Obaj prawdopodobnie zostaną w najbliższym czasie sprawdzeni przez nowego trenera Lechii Michała Probierza.

Listę zawodników, którzy w ciągu ostatniego roku pożegnali się z gdańskim zespołem, zamyka Tomasz Dawidowski, który postanowił

zakończyć karierę

35-letni "Dawid" cały czas przywdziewa biało-zieloną koszulkę, tyle że w meczach oldbojów.

Czy w najbliższym czasie będą w Lechii kolejne pożegnania? Patrząc na obecną kadrę zespołu, nie można tego wykluczyć, chociażby w gronie bramkarzy."
14 czerwca 2013, 19:04 / piątek
Ten co strzelił w słupek, to dawać go do Turbokozaka ! Ma zadatki aby być miszczem tego programu:)
odnośnik
14 czerwca 2013, 20:55 / piątek
jakim to trzeba być cwelem i dętką aby przyjść na trening Lechii,nagrywać ich nieudolne kopanie się po czołach i ten film wysłać do jakiegoś gejowskiego prokrawaciarskiego portalu aby przypodować się tym ciotom
brak słów-ktoś tu się uważa za kibica Lechii?
1 ..... 20 21 22 23 24 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.528