Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 50/79

14 sierpnia 2015, 17:41 / piątek
Forza

Te pensje są jawne. Tekst o nich mówi. Chrzanowski 15 tysięcy. Jadanowski tysiąc.
14 sierpnia 2015, 18:07 / piątek
Martwi fakt , że w klubie źle się dzieje na wielu płaszczyznach...
Zaprawdę powiadam Wam ,JEŚLI NIE BĘDZIE ZDECYDOWANEJ REAKCJI Z NASZEJ STRONY TO PIJAWKI ROZJEBIĄ NASZ UKOCHANY KLUB I ZA 2 LATA ZAWINĄ SIĘ Z GDAŃSKA Z UŚMIECHEM NA TWARZY I WORKIEM LEWEGO SIANA NA PLECACH !!!

W tym momencie z niecierpliwością czekam na środowe spotkanie z pseudozarządem .Jeśli zobaczę że te kurwy leją wodę i nie będzie żadnych konkretów będę domagał się zdecydowanej reakcjii ze strony kibiców Gdańskiej Lechii!
Drodzy Bracia nie możemy pozwolić by naszą Lechię od środka wpierdolił rak jakim jest Mandziara i ta jebana pała w osobie Mareczka Jóźwiaczka.
Ave Lechia
14 sierpnia 2015, 18:10 / piątek
Wszystko co zostało napisane w artykule jak się traktuje wychowanków w Lechii to w 100% prawda należy dodać że kilku bardzo zdolnych juniorów wolało odejść z Lechii niż być traktowani jak "śmieci" przez Bereta
małe sprostowanie Jadanowski miał podpisany kontrakt na 500 zł brutto
A dlaczego Chrzanowski zarabia 15 tyś bo jego menadżerem jest Beret co sam potwierdził
14 sierpnia 2015, 18:22 / piątek
Byli zasłuzeni pilkarze Lechii( nie mylic z "zasłuzonymi"typu Bieniuk,Dawidowski czy Wojciech)ktorzy naprawdę oddali temu klubowi wielkie zasługi sa traktowani nie lepiej.Chocby w kwestii wejsciowek na mecze.Przypomniano sobie o nich podczas meczu z Juventusem.Na pewno niektorzy wiedza o co chodzi.Kazdy kto krytykuje Mendziarę i zjebanego Bereta nie jest mile widziany na stadionie.Zagniezdzilo sie kilka mend w klubie i znosza kolejne jaja.Jak larwy....
14 sierpnia 2015, 18:46 / piątek
PLG

mam inne informacje, ale to bez znaczenia. Fakt pozostaje faktem. Dodam jeszcze, że Jadanowski jest na dzień dobry gotów do gry w pierwszym składzie, a Chrzanowski pewnie dopiero za 2 czy 3 kata.
14 sierpnia 2015, 19:17 / piątek
Ale o czym ta cała gadka w ogóle? Przeciez to jest wiadome, że dopóki klub nie będzie w rękach kogoś komu zależy > na Lechii <, a nie > na pieniądzach < to nic z tego nie będzie, a sukcesów się nie doczekamy żadnych. Nawet za Kuchara chyba nie było takich cyrków jak teraz.
Tym ludziom chodzi tylko o pieniądze, a Lechia jest tylko narzędziem do osiągnięcia tego celu. Żadnych sukcesów na arenie krajowej, a tym bardziej europejskiej podejrzewam nikt z władz się nie spodziewa. Ważne aby pieniądze przepłynęły z punktu A via Lechia do punktu B, na konta odpowiednich osób. Im nie zależy na tożsamości z regionem, z klubem, na tradycjach, bo i co ich to obchodzi?
Dopóki w klubie rządzić będą ludzie, którzy nie mają Lechii w sercu to sorry Winnetou, ale będzie dalej trwał ten sam cyrk, który trwa od lat.

Jak funkcjonuje klub, kiedy właścicielem jest miłośnik, a nie biznesmem (sensu stricte) tego dobrym przykładem jest Nieciecza.
14 sierpnia 2015, 20:20 / piątek
Beret jest tu chwilę, ale dorobi sie "transparentu" szybciej niż jego nestor Adam M.

TYLKO LECHIA!
14 sierpnia 2015, 21:43 / piątek
Ale dlaczego teraz podejmujecie temat pensji i szanowania wychowanków skoro podobnie było już za kuchara? Bijecie na alarm w nieodpowiedniej chwili bo taki dramat trwa w najlepsze od dawna a to, że najlepiej zapowiadający się rocznik 96 odszedł i rozprysł sie jak w Wisłe to nagle wszyscy sie obudzili. Zdolny czy nie zdolny wychowanków trzeba szanować wszystkich.
14 sierpnia 2015, 21:50 / piątek
Maroch

Bo dotąd nie sprowadzali na miejsce wychowanków 16-latków z innych klubów i nie dawali im po 15 koła nieswoich pieniędzy.
14 sierpnia 2015, 23:05 / piątek
To Tobie chodzi o kase,a nie oszacunek?
Czy Ty kurwa czytasz to,co piszesz?!
14 sierpnia 2015, 23:20 / piątek
Daj spokój. Tu właśnie chodzi o szacunek. A raczej o jego brak. I różnice w wysokości płac są jednym z jego przejawów.
15 sierpnia 2015, 03:23 / sobota
Czarny albo jesteś głupi lub tylko udajesz. Jak dla ciebie szacunkiem wobec wychowanka jest danie mu 500-700 zł gdzie jakiś szczyl dostaje 10 tysięcy od tak to chyba mamy tutaj rożne poglądy co do tego słowa.
Szacunek przejawia się poprzez podpisanie kontraktów z najlepszymi, nie wypierdalanie ich na zbity pysk lub zostawianie na własną rękę a prowadzenie odpowiednich działań aby to właśnie oni grali w pierwszym składzie a nie jacyś frajerzy pościągani z Brazylii. Osobiście miałem wielka nadzieje, ze chociaż jeden z nich przebije się już teraz do składu.

Przeczytaj raz jeszcze moje ostatnie zdanie w wypowiedzi wyżej bo chyba w emocjach wkurwienia na poczynania zarządu i tego co się ostatnio w klubie odpierdala nie doczytałeś do końca.
15 sierpnia 2015, 12:26 / sobota
Widac,ze Tobie czacha paruje i nie zrozumiales tego,co napisałem.Odnioslem się do ostatniego wpisu ducha.
Chodzilo mi o ogolny szacunek wobec wychowankow-nie tylko kase.
Faceciku,wiecej lodu na leb,a wszystko jakos się ulozy z Twoja psycha.
15 sierpnia 2015, 12:29 / sobota
Zapomnialem napisac,ze podzielam Twoje zdanie w 1945%.
15 sierpnia 2015, 15:21 / sobota
Czarny, ja się w pełni z Tobą zgadzam. Dla mnie po prostu ta sprawa z pieniędzmi to jeden z dowodów na brak szacunku. Ale bynajmniej nie jedyny, ani nawet nie jeden z dwóch. Bardzo głęboko wdepnąłem w to środowisko. Mógłbym opowiedzieć historie jeżące włos na głowie. Niestety, muszę chronić źródła, bo w klubie trwa właśnie polowanie na tych, co podpierdolili.
15 sierpnia 2015, 20:03 / sobota
Szczerze, to mam nadzieję, że ktoś zada pytanie o wychowanków na spotkaniu z zarządem. Ja niestety nie będę mógł się tam zjawić.
18 sierpnia 2015, 13:44 / wtorek
18 sierpnia 2015, 14:56 / wtorek
nareszcie ktoś odważny - pozostali dziennikarze boją się poruszyć tych tematów, smutne...
18 sierpnia 2015, 16:27 / wtorek
odnośnik
Wszyscy na spotkanie ! Jutro salka niech pęka w szwach, a nie jak zwykle ...
18 sierpnia 2015, 16:52 / wtorek
Dobrze by było, aby na jutrzejszym spotkaniu z szajką Mandziary pojawiły sie takie twarze jak Jurek Jastrzebowski czy Bobo. Może "panowie" zamknięci w złotej wieży zrozumieja ze kibice Lechii to nie jest bezimienna masa, tylko też ludzie z nazwiskami w srodowisku.
Nie mam watpliwosci ze dobrze sie przygotują do spotkania i bedą mamić, kręcić i mydlić oczy, a dwuznaczne wypowiedzi mają juz pewnie wydrukowane na kartce.

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2015, 18:26 / wtorek
odnośnik

zaczynam się bać co tu się dzieje ;/
18 sierpnia 2015, 18:38 / wtorek
Gdzie można spotkać tą gnide i kurwę bereta?
Bo jutro na bank go nie będzie!
18 sierpnia 2015, 19:42 / wtorek
Jest taka restauracja Kubicki w Gdańsku nad Motława tam często spotkasz te kurwy...
18 sierpnia 2015, 20:20 / wtorek
Ten Sumowski to jakies nieporozumienie. Jadanowski nie ma kontraktu wiec moze mowic co chce. Wystarczylo zadac mu wlasciwe pytania. To ma byc dziennikarz?
18 sierpnia 2015, 21:03 / wtorek
Nick.

Z całym szacunkiem, ale nie ma się o co przypierdalać. Po moim tekście Sumowski dzwonił do mnie i rozmawialiśmy o zagadnieniu prawie godzinę. Nawet mimo tego, że trochę po nim pojechałem. Ten facet bardzo chciał pomóc. Wierz mi, że napisał dużo więcej, niż by wymagało pozostawanie w strefie komfortu. Myślę, że raczej należy się cieszyć z tego, że coś się dzieje. Dziś przywrócili do składu Leko. Górski dostał propozycję kontraktu. Oni się nas boją i to jest oczywiste.

Myślę, że lawina ruszyła. Tekst o wychowankach przelał czarę goryczy i widać to na każdym kroku. Teraz trzeba tylko kuć skurwysynów, póki gorący.
18 sierpnia 2015, 21:34 / wtorek
Nawet jeśli to byłoby kłamstwo to takie teksty pomagają. Niech boją się i spełniają obietnice.
18 sierpnia 2015, 21:53 / wtorek
Pod kłamstwem bym się nie podpisał.
19 sierpnia 2015, 11:07 / środa
Duchu
Tu nie ma co kuc, tylko trzeba doprowadzic do wyjebania tej bandy dopóki nie jest za późno.
19 sierpnia 2015, 12:30 / środa
bariera milczenia pęka powoli...
odnośnik
19 sierpnia 2015, 14:16 / środa
Kuba Staszkiewicz @QbaStaszkiewicz 2 godz.2 godziny temu
Brzęczek: liczę, że jeszcze damy radę się wzmocnić w letnim oknie transferowym. Chodzi o zawodnika z formacji ofensywnych
0 podanych dalej 3 ulubione

Więcej
Kuba Staszkiewicz @QbaStaszkiewicz 3 godz.3 godziny temu
Jerzy Brzęczek: Nikola Leković został przywrócony do I zespołu na mój wniosek

Więcej
19 sierpnia 2015, 16:49 / środa
Czy P.Brzęczek mówi o drugim Maku ?
20 sierpnia 2015, 11:52 / czwartek
23 sierpnia 2015, 12:07 / niedziela
23 sierpnia 2015, 16:01 / niedziela
Ogólnie co do gadania że Macierzyński Makowski i Chrzanowski są powoływani to ja się tym wcale tym tak nie podniecal, bo te roczniki reprezentacji to jest prawdziwe sito i przez te reprezentacje przewijają się dziesiątki lepszych i gorszych zawodników niż ww trójka. Służą one przede wszystkim konsultacyjnie żeby wyselekcjonować zawodników pod kątem starszych roczników gdzie już gra się "o cos". Beret i jego bajki o młodzieży w Lechii.
23 sierpnia 2015, 18:53 / niedziela
Dodam jeszcze, że główny kryterium jest tutaj wzrost i rozwój fizyczny. Żaden z Maków nigdy nie był w reprezentacji. Dopiero w U-21 obaj bodaj po jednym meczu. Borysiuk dopiero w U-19. A jak nasze największe gwiazdy?

Lewandowski: 3 mecze w U-21.
Milik: W sumie po jednym meczu w U-17 i U-18. Dopiero w U-19 i U-21 trochę więcej.
Szczęsny: 4 mecze w U-20 i 7 w U-21.
Błaszczykowski: Tylko U-19 i U-21.
Glik: Tylko U-21.
Krychowiak: Tylko U-21.
Peszko: brak meczów.
Fabiański: brak meczów.
Tytoń: brak meczów.
Olkowski: Tylko U-21.
Piszczek: brak meczów.
Grosicki: powoływany do U-19, grał tylko w U-21.
Rybus: powoływany do U-21.

Jak więc widać, gra (lub jej brak) w reprezentacjach młodszych roczników, nie jest żadnym świadectwem umiejętności lub ich braku.
23 sierpnia 2015, 19:31 / niedziela
Ciężko powiedzieć, czy Beret ma rację, bo z jednej strony najlepsi Polacy w młodzieżówkach nie grali, a z drugiej obecne talenty jak Kownacki, Bielik, czy Drągowski grali trochę młodzieżówkach.
23 sierpnia 2015, 19:38 / niedziela
Warto posłuchać
odnośnik
23 sierpnia 2015, 20:11 / niedziela
Trochę Grembocki pojechał po berecie pod koniec, i słusznie.
23 sierpnia 2015, 20:33 / niedziela
Ariel Borysiuk wystąpił w reprezentacji U-17 już w wieku 16 lat. Więc to zły przykład...
23 sierpnia 2015, 21:44 / niedziela
Dla "niekumatych" wyjaśnię tylko, że ta anegdotka o której mówił Jacek Grembocki dotyczyła Michała Probierza i Dzidka Puszkarza, a było to mniej więcej tak:

MP- A z panem panie doktorze, to porozmawiam jutro
DP- Weż ty kurwa spierdalaj

:)))
23 sierpnia 2015, 22:26 / niedziela
L. Haraslin w 11stce kolejki c+ (Jedi tez).
26 sierpnia 2015, 07:13 / środa
Ja to bym bardzo chętnie zapytał Mario Piekario o ile wzrosła rynkowa wartość Łukasika Daniela po tym jak w końcu strzelił bramkę w ekstraklapie?

Pewnie już teraz jakoś powyżej bańki ojro musi się bujać, nie?
26 sierpnia 2015, 08:46 / środa
To niech Go sprzedaje czym predzej bo więcej nie uzyska.
30 sierpnia 2015, 00:47 / niedziela
30 sierpnia 2015, 15:37 / niedziela
jakby ktoś nie wiedział dziś w lidze+extra--Wawrzyniak-LECHIA GDAŃSK
30 sierpnia 2015, 23:48 / niedziela
Ale typ ma do siebie dystans. Wielki plus za ten dzisiejszy występ w L+E
31 sierpnia 2015, 22:14 / poniedziałek
Czy on z Wiśnią są w jakimś konflikcie? Jak oglądam mecze to widzę ich gesty do siebie, raz Wiśnia miał mu podać opaskę to ją rzucił i jeszcze jak szukałem informacji o jego dopingu to natrafiłem na taki cytat
"Uwaga będzie skierowana na mnie. Już nie będzie, że Wiśniewski to, czy tamto. Wszystko biorę na siebie"
1 września 2015, 01:22 / wtorek
To dodaj jeszcze przepychanki z Nazario w zeszłym sezonie.
2 września 2015, 09:06 / środa
Pięciu polskich kibiców piłkarskich zatrzymanych w Szwecji podczas awantur przed meczem rewanżowym w Lidze Europejskiej IFK Goeteborg – Śląsk Wrocław zostało skazanych na karę od dwóch do trzech miesięcy więzienia.
odnośnik
2 września 2015, 14:42 / środa
Zmarł ojciec Mandziary.

odnośnik
1 ..... 48 49 50 51 52 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.636