Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 52/79

30 września 2015, 09:24 / środa
Dla wybiórczej paraklub dla Dziennika klub. Teraz tylko czekać na wywiad z Mandziara. A sam artykuł tak samo chyba zaczerpnięty z tego forum , nic o czym nie wiemy.
30 września 2015, 10:27 / środa
Końcówka tego artykułu pachnie mi "artykułem sponsorowanym" ;)
Zarówno ten z DB jak i z koszernej praktycznie nic nowego nie wnoszą - bicie piany dla trójmiejskiej gawiedzi.
Wiadomo, że utrata Lotosu czy Miasta to katastrofa - bo Miasto to może jeszcze wróci, ale Lotos to raczej bilet w jedną stronę.
Jedyny patent jaki widzę to wysysanie kasy ze sponsorów i C+ oraz do pełnego branie pożyczek, które i tak zostaną w klubie, jednak to mocno naciągany tok rozumowania, ale gdyby nad tym czuwał wątek pobierania prowizji i działkowania się nimi to wtedy utrzymanie się przy korycie za wszelką cenę i ciągnięcie tego tak długo jak się da, nabiera sensu.
Niech panowie dadzą na tacę, żeby wejść do pierwszej 8-ki, bo w przeciwnym wypadku mogą się lekko zdziwić jak im interes odpłynie, z takich czy innym powodów.
30 września 2015, 10:55 / środa
Się kolego Wronowicki zgadzam z Tobą co do oceny wartości artykułów. Pytanie komu one robią dobrze. Co do Lotosu to zobaczymy czy po wyborach coś się zmieni w zarządzie spółki. Mi się wydaje, że nie było chemii między Wernze a obecnym zarządem Lotosu i to przesądziło o takiej a nie innej współpracy (a w zasadzie jej wygaszaniu i przesunięciu się Lotosu na reprezentację). Zresztą uważam, że Lotos nie wykorzystał potencjału jaki dawała mu współpraca z Lechią (np. jakieś promocje dla posiadaczy KK Lechii). Liczę na to, że paraklub w tej paralidze gdzie mistrz z poprzedniego sezonu po 10 meczach jest na końcu z jedną wygraną (niestety z nami) a większych zmian tam nie było (no chyba że Sadajew ich tak ciągnął) będzie na koniec sezonu w pucharach. Zobaczymy jakie wtedy artykuły będą powstawać.

Ile są warte artykuły znawców futbolu po jakimś czasie można ocenić czytając np ten:

odnośnik

i porównując go z obecną sytuacją Lewandowskiego :)

Cytat dla zachęty: "Nie chcę być oryginalny na siłę, więc powtórzę raz jeszcze, żeby nie było niedomówień – Lewandowski to bardzo dobry piłkarz, cenię go. Dzięki polskim mediom trochę przereklamowany, ale ciągle bardzo dobry. Może i przejdzie do Bayernu Monachium, bo – tu się zgadzam z Andrzejem Juskowiakiem – Bayern może chcieć osłabić Borussię, połączyłby przyjemne z pożytecznym. Ale nie zdziwię się też, jeśli „Lewy” w Borussii zostanie, bo tak naprawdę to w poważniejszych od BVB klubach raczej na dziś dla niego miejsca nie widzę (ślepy jestem?)."
30 września 2015, 13:29 / środa
Panowie i Koledzy no rzesz kurwa przestańmy sie spuszczać 3 czy 4 dni nad wypocinami z GW ..ani tam nic odkrywczego ani nowego ani żadnych dowodów ..powielane teksty od dawna niechlujnie zbite w jedna papkę .dlaczego tego nie napisali 3,4 lub 5 mc temu ..nic się nie zmieniło ani nie wydarzyło poza wypierdoleniem sucheckiego z Lechii..dajcie sobie na luz i nie rozkminajcie tego bo szkoda prądu..pozdro
30 września 2015, 13:56 / środa
No oprócz tego że:

zmienił się trener
zmieniło się pół składu
zmienili się trenerzy przygotowania fizycznego
przyszedł beret
frekwencja leci w dół
a w prasie piszą o wałkach jakie robią menadżerowie

to rzeczywiście nic się nie zmieniło... Ty tak poważnie ?
30 września 2015, 14:00 / środa
po za tym ze w tych wypocinach nie było prawie nic z tego co napisałeś to ja tak na poważnie a ty dalej podniecaj sie newsami z GW..pozdro
30 września 2015, 14:01 / środa
Z oficjalnej :

W związku z pojawieniem się na portalu Sport.pl, należącego do grupy Agora S.A., artykułu redaktora Przemysława Zycha pt. „Lechia: projekt cwaniaków” Lechia Gdańsk S.A. oświadcza, iż artykuł ten stanowi zlepek nieprawdziwych informacji oraz pomówień.
Lechia Gdańsk S.A. zdecydowanie zaprzecza przytoczonym „rewelacjom”, które naruszają dobre imię Klubu, jego właściciela Franza Josefa Wernze oraz Prezesa Zarządu Klubu Adama Mandziary.

Pan Redaktor nie uznał za stosowne zweryfikowania podawanych przez siebie informacji z którąkolwiek spośród osób wymienionych w artykule, ani z klubem, łamiąc tym samym zasady etyki dziennikarskiej.

W związku z tym Lechia Gdańsk S.A. zdecydowała się podjąć kroki prawne w stosunku do redaktora Przemysława Zycha oraz Grupy Agora S.A. Stosowne żądania obejmujące wezwanie do publikacji sprostowania oraz przeprosin skierowanych do klubu, jego sympatyków, właściciela i Prezesa Zarządu zostaną przesłane do Redakcji w najbliższych dniach.
30 września 2015, 14:48 / środa
30 września 2015, 15:08 / środa
Widzę moda nastała na szmacenie Naszego klubu na kolejnych klawiaturach przepraszam za wyrażenie- dziennikarzy.
Nawet nie chcę myśleć, że pewien obrażony goguś którego niedawno pożegnaliśmy uruchomił alert "zemsta" i chodzi teraz po redakcjach.
30 września 2015, 15:16 / środa
Nie ma się co spinać.

Napierdalają wszędzie o tym o czym my mówimy sami od kilku miesięcy.

mandziara piekarski beret krecą lody i to jest patologia.

Im więcej o tym będzie się mówiło tym może szybciej się zawiną kurwy.

.
30 września 2015, 15:25 / środa
Mówisz...
A pozyskanie ewentualnych sponsorów? A to, że Lotos ze swoim źródełkiem kasy z końcem tego sezonu odchodzi od Nas? Taki leszcz, co wywoła gówno burze, weźmie wierszówkę, za tydzień już nie pamięta o czym pisał, ale smród pozostaje. Było nie było Lechia to przede wszystkim My; to że ktoś wali w osoby zarządzające Naszym klubem, odbija się później rykoszetem na biało zielonych braciach.
Gdzie były jakieś wspominkowe artykuły w tych wszystkich mediach na temat 70 lecia Naszej Lechii? Gdzie opisywane są inicjatywy kibiców?
Niech te mordeczki dziennikarskie pamiętają, że nie są anonimowe, a ładując w klub, jednocześnie walą również w Nas.
30 września 2015, 15:29 / środa
Zarzeczny zajebisty autorytet w sprawie patologii. Koleś który po pijanemu spowodował wypadek, uciekł z miejsca wypadku a na policję zgłosił się z adwokatem jak wytrzeźwiał. No i ten jego tekst że na mecz Lechii z Barceloną nie przyjedzie bo Barcelona przyjechała za pieniądze a on pójdzie na mecz Legii z Barceloną jak Barca będzie musiała przyjechać za darmo w ramach Ligi Mistrzów :)))
30 września 2015, 15:36 / środa
Miałem dopisać wątek o którym wspomina @crach; te wszystkie mądre głowy, które piszą i mówią jak żyć, a potem dowiadujemy się, że ten czy inny molestował podwładne w pracy...
30 września 2015, 15:45 / środa
Zych napisał reszta powtarza to samo. A jesli chodzi o Lotos to przestał też sponsorować koszykówkę w Sopocie , pewnie cena za baryłkę ropy robi swoje nie wspominając o remoncie platformy który trwa a docelowo juz miał się zakończyć.
30 września 2015, 16:05 / środa
Czyli wszystko jest ok ? Kupowanie 40 piłkarzy z których do gry nadaje się 6 to normalne ? Umowy do 2020 to też normalne ? 5 trenerów w 1,5 roku to też normalne ? Gdzie jest Colak ? Po co przedłużano umowę z Vranjesem ? Po co nam 12 pomocników w zespole ?

Taki sposób zarządzania klubem świadczy albo o totalnej amatorce, albo o kręceniu wałków.

Pozdrawiam
30 września 2015, 16:39 / środa
Beavis a odróżniasz fakty od insynuacji ? Jeśli tak to przeczytaj oba artykuły i policz ile jest faktów a ile przypuszczeń. Kontakt do 2020 - dziennikarz agory i Lechia Net na swym ćwierkaczu napisał że Makuszewski i Borysiuk chcąc kredyt poprosili o przedłużenie kontraktu. Jeśli to prawda to logiczne jest to że piekario nie dostał prowizji.
40 graczy przegięcie, Koniec umowy z Lotosem - masz wiedzę dlaczego nie będzie przedłużony? Czy po prostu posiłkujesz się rewelacjami internatowymi. Ja chcę od dziennikarza FAKTÓW a przypuszczenia zostawmy na forum.
30 września 2015, 16:57 / środa
Lechia zaczyna grać i niedługo będzie biła się o najwysze pozycje więc prewencyjnie pismaki nam przeciwne zaczynają smarować. Widać jest zlecenie na Lesię...
30 września 2015, 17:26 / środa
beavis --mało wiesz a dużo piszesz a już twój tekst cytuje :

Dodatkowy temat, to wyjątkowa bierność kibiców, którzy wyciągnęli Lechię z niebytu, a teraz pozwalają na jawne wałki Mandziary...

po prostu bomba dobrze ze ty w lipcu tego roku odkryłeś to forum i zacząłeś walkę o Lechie będę ja obserwował..reszta twoich przemyśleń jest tak interesująca jak i w wybiórczej wiec nie będę z nimi polemizować bo szkoda klawiatury wiec jak chcesz zabłysnąć to się wysil..
30 września 2015, 18:14 / środa
miko01 -
"Ja chcę od dziennikarza FAKTÓW a przypuszczenia zostawmy na forum."

Święta racja! w tym pojebanym kraju szuka się tylko sensacji żeby sprzedaż gazety / liczba kliknięć wzrosła maksymalnie. Jeżeli facet z GW nie ma dowodów w tej sprawie to powinien stracić koncesję i do emerytury pracować jedynie przy skręcaniu długopisów za 3 zł na godzinę.

Ale jeśli ma dowody i jest w stanie to udowodnić to co napisał zdobędzie wielki szacunek za rzetelnie wykonaną pracę.

Niestety, podejrzewam, że gość po prostu poukładał w jedną całość wątki z tego forum...
30 września 2015, 18:15 / środa
Krótko panie Beavis: chcesz rozmawiać na poważanie skończ z anonimowością. Niedawno było jedno spotkanie, wkrótce(jeśli się nie mylę) będzie kolejne przyjdź zapytaj. Dodatkowo chyba jeszcze nie było tak by Krawiec komuś odmówił rozmowy o Lechii, podbij i zapytaj - bywa na wielu meczach

Co do artykulików w trefnej prasie jak najszybciej założyć sprawy w sądzie i niech się kurwy tłumaczą z insynuacji, liczę na jak największe "zadośćuczynienia" bo szkody można wykazać potężne

Czym innym jest nasza tu rozmowa, wynikająca z troski - czym innym ich pierdolenie w pogoni za zyskiem.
30 września 2015, 21:52 / środa
@defender wyrażasz się , jak domniemam o Polsce, jako "tym pojebanym kraju" .
To właśnie rodacy tych z GW tak określali moją Ojczyznę, bo im przez gardło nie chciało przejść to słowo, a poza tym dziś tu, jutro tam... No ale po co po nich to powtarzać ?
Kibice-patrioci ? Hmm
30 września 2015, 22:47 / środa
Klub podejmuje "kroki prawne"?

A dalej będą te żydowskie kurwiska widnieć jako "patron medialny"? Tak nam "patronują" te komusze popłuczyny? Amica mogła wypierdolić Gówno Warte, to i my powinniśmy wypierdolić to ścierwo ze stadionu, proste.

@miko01: "Ja chcę od dziennikarza FAKTÓW a przypuszczenia zostawmy na forum."
Tyle, że najpierw trzeba znaleźć DZIENNIKARZA, nie sprzedajne kurwiszony medialne.

Spasionego knura Zarzecznego nawet nie chce mi się komentować... z tym frajerem to jak z Wałęsą... kto go czyta/słucha ten sam sobie szkodzi.

@Stano: niekoniecznie... dla niektórych (jak dla Ewy Peron) "tenkraj" to niekoniecznie Polska. Już niedługo...
30 września 2015, 23:24 / środa
Mogę się trochę odnieść do kwestii Akademii, której kwestie podjął Hektopaskal. Bocheński i Borkowski (notabene świetny trener młodzieżowy), dopiero po rozłamie, kiedy zaczęło im się w "dupkach palić" wzięli się do roboty. Do tej pory było słabo. Mając Lotos, miasto, pieniądze z SA, doili rodziców z kasy nie dając prawie nic w zamian. Drogie obozy, brak dofinansowania turniejów, wysokie składki, fatalna baza treningowa, brak komunikacji z rodzicami, kiepski sprzęt, tak właśnie wyglądało szkolenie w Lechii od strony organizacyjnej. Trenerzy, mimo, że płacono im 1500 brutto byli świetnymi i oddanymi fachowcami. Generalnie to oni i rodzice trzymali fason. Cała reszta niegodna takiego klubu jak Lechia.

Nie chcę być adwokatem Mandziary ale z tego co słyszę i obserwuję zaczyna robić się normalnie. Dalej chłopaki nie mają gdzie trenować, ale przynajmniej jest sprzęt, treningi są nie odpłatne, obozy za symboliczne kwoty, trenerzy nie najgorzej zarabiają, czuć zmiany na lepsze. Lechia wreszcie w regionie staje się klubem pierwszego wyboru dla dzieci i ich rodziców, co do tej pory wcale nie było takie oczywiste.
1 października 2015, 11:28 / czwartek
Nasz trener powiedział, że nie sądzi, by Bruno Nazario był... dobrym zawodnikiem. "Dobry zawodnik potrafi strzelać gole w trudnych momentach".
źródło: Lechia Gdańsk Ekstraklasa.net
1 października 2015, 13:44 / czwartek
kiko- Borkowski świetnym trenerem młodzieżowym? A kogo on wychował skoro snujesz takie wnioski?
1 października 2015, 16:21 / czwartek
Kogo wychował?

Np. paralityka nie umiejącego grać / piłkarza lidera ekstraklasy* - Marcina "Jedi" Pietrowskiego.

A czy jest dobrym trenerem młodzieży? Na pewno stosującym nietypowe metody, jak wtedy gdy prosił w szatni na T29 po kolei piątkę dzieci i każdemu mówił, że jest najlepszy i będzie kapitanem. Szkoda, że potem tylko jedno z dzieci mogło nosić opaskę, a reszta miała nos na kwintę, ale może ja się nie znam i czytałem nie te książki do menedźmentu które należy.

* Niepotrzebne skreślić.
1 października 2015, 17:52 / czwartek
Wracając do złotych myśli agory i szacownego Zarzecznego...
Z powodu nadmiaru czasu i własnej ciekawości poczytałem sobie facebooka Lechii.
Po takiej lekturze wiem jedno fanatycy z pejsbuka to oszołomy.Żadnego kibola nawet nie zdenerwowało słowo paraklub oni tam samą prawdę widzą.
Pozdrawiam
1 października 2015, 18:44 / czwartek
Jedi wychowal Kaczorek ...
1 października 2015, 22:51 / czwartek
Gdzie należy Juskowiak? Do Biało-Zielonej przyszłości, czy do nowej akademii, bo już nie łapię.
@ miko
Ludzie, którzy wypowiadają się na fb to typowi Sebowie i Januszowie, czyli idioci, bez pojęcia o czymkolwiek. Będą wyniki to napiszą, że Nazario i Wawrzyniak to Lechiści z krwi i kości. Ci ludzie nie mają o niczym pojęcia, a czytanie ich komentarzy powoduje wizytę na onkologii.
2 października 2015, 09:09 / piątek
Na plus dla Borkowskiego to rocznik 95 trenera Wilka miał duży udział w zdobyciu MP Juniorów na minus rozwalenie rocznika 96 o którym mówiono ze był nawet lepszy od 95 ale on już wtedy mało miał do powiedzenia.
A co do obecnej sytuacji AP-SA jestem ciekawy jak wy byście się zachowali jak by wam zaproponowano wchłonięcie waszej firmy i w bardzo krótkiej perspektywie dostali byście kopa taki był plan.
Liczę że i z AP i SA Lechia będzie miało pożytek tylko Beret niech wypierdala.
2 października 2015, 11:55 / piątek
Na 9 kadrowiczów powołanych na Szkocję i Irlandię z Ekstraklasy 4 jest z Lechii :) (Wawrzyn, Ariel, Sebek i Peszko). Przynajmniej tu liderem jesteśmy :)
2 października 2015, 12:02 / piątek
Wątpliwa sprawa by któryś zagrał.Najlepszy Borysiuk ma zbyt dużą konkurencję w środku reszta bez formy.
2 października 2015, 12:31 / piątek
Widac łatwiej zalapać sie do reprezentacji niz do kadry Lechii.
2 października 2015, 12:44 / piątek
PLG6 - nie byłoby kopa, gdyby przez lata ogon nie kręcił psem. Przez lata SA dawała siano na AP nie mając żadnego wpływu co tam się dzieje. Układ był postawiony na głowie, nigdzie na świecie tak nie jest, że akademia jest praktycznie nadrzędna wobec klubu. Dodajmy, akademia gdzie szkolenie jest bardzo wątpliwej jakości.

Dobrze wiesz, że to był proces, na początku były rozmowy, a Beret został ściągnięty dopiero później i egzekucja została wykonana gdy pewien dobrotliwy i zasłużony trener nie mógł sobie poradzić z panami B&B.
2 października 2015, 12:56 / piątek
Wawrzyn, Sebek i Peszko to są chyba w kadrze za zasługi albo po prostu Nawałka nie chce mieszać i dawać powołań coraz to nowszym zawodnikom, żeby go nie posądzili o kombinowanie w kluczowych spotkaniach eliminacji. Ile ta trójka zagrała dobrych spotkań w tym sezonie?? Albo spytam inaczej - ile razy w ogóle zagrała? Życze im jak najlepiej ale trudno powiedzieć żeby na te powołania zasłużyli grą w Lechii.
2 października 2015, 13:05 / piątek
Wawrzyniak - brak manewru, w przypadku kontuzji Rybusa nie będzie już nikogo na lewą obronę
Mila - sam przyznaje że "raczej już nie pogram" ale ma(podobno) dobry wpływ na wewnętrzne funkcjonowanie kadry
Peszko - Nawałka pewnie liczy, tak jak i TvH że się Peszko ogarnie i zacznie grać

Jeśli zaś chodzi o sprawę z akademią, napiszę krótko:
-prywatne poletko jakie sobie urządzono za pieniądze klubu, miasta i Lotosu prędzej czy później musiało się skończyć
-rozpoczynanie rozmów z rodzicami od "muszą państwo wpłacić..." nie mogło trwać wiecznie
-uposażenia trenerów również muszą w końcu wzrosnąć
-inwestycje w sprzęt również musiały ruszyć do przodu

Czy tak złą była oferta klubu(dla którego rzekomo ta akademia ma szkolić piłkarzy) w myśl której klub znacząco zwiększa finansowanie w zamian za połączenie struktur i przepisanie kart zawodników? Albo ma to być Akademia Piłkarska Lechii Gdańsk albo ma to być niezależna szkółka.
3 października 2015, 09:32 / sobota
wywiad z Wernze
odnośnik
3 października 2015, 09:40 / sobota
"Thomas ma wizję jej rozwoju, będzie dążył do stworzenia zespołu ludzi nie tylko z silnymi charakterami, ale również organizmami. Takich, którzy będą walczyć i biegać w szybkim tempie przez pełne 90 minut meczu."
Czyżby to oznaczalo koniec dla Sebka?
3 października 2015, 11:55 / sobota
Roman Kołtoń w kontekście powołanie dla Mili
(...)
Strategia Mandziary, a decyzje Von Heesena
Mila przydał się w kolejnych meczach kadry, ale po przejściu ze Śląska do Lechii stracił formę. W klubie traktowany jest trochę, jak maskotka. Już Jerzy Brzęczek miał z nim problem, a tym bardziej na Milę nie chce stawiać Thomas Von Heesen. Pytanie, kim jest Von Heesen, bo Michał Probierz bez ceregieli nazywa Niemca "inwestorem". A gdy człowiek nie gra - lub gra "ogony" - tym bardziej ma ciężko z formą. Mila wystąpił w ośmiu meczach Lechii w tym sezonie, ale za Von Heesena tylko raz w lidze - przez dwadzieścia minut i raz w Pucharze Polski - przez dziesięć minut. Nie ma szans, aby był w formie. Nie dlatego, że nie chce, a dlatego, że formę można zbudować tylko meczami. Forma może przyjść, gdy piłkarz cieszy się zaufaniem trenera - a może "inwestora"? - a nie jak każe mu się rozgrzewać w drugiej połowie. Mila był potrzebny Adamowi Mandziarze, aby zmienić wizerunek Lechii po napływie obcokrajowców i zatraceniu tożsamości. Jednak decyzja o sprowadzeniu Mili zapewne była strategiczna. Chłopak dostał kontrakt na 3,5 roku, a swoje lata już przecież liczy. Pensja też kolosalna, jak na polskie warunki. Mandziera doskonale wiedział, co robi - szczególnie, że za Milę musiał jeszcze zapłacić 1,2 miliona złotych odstępnego. Wokół Mili buduje się zespół albo... Mili się nie potrzebuje. Von Heesen demonstruje, że Mili nie potrzebuje.
3 października 2015, 12:36 / sobota
Czyli ten paraekspert twierdzi, że Mila ma grać w e-klasie żeby zbudować formę? Nic z tego że ma siłę na 5 minut biegania, a ostatnie dobre zagranie zaliczył w zeszłym sezonie? Niech ten dziennikarzyna zamilknie i nie wkurwia ludzi... Jeżeli Mila ma budować formę poprzez grę to ma jedno miejsce do tego i jest to pomorska III liga.
3 października 2015, 13:28 / sobota
@Krzycho, dlatego właśnie jest paraekspertem. Niczym Kurzajewski, ekspert od piłki, skoków i szachów pod wodą.
3 października 2015, 21:22 / sobota
Znamienne w wywiadzie z Wernze jest podanie na końcu daty wywiadu :) Już widzę konfrontacje kancelarii Wernze z kancelarią Agory a potem przeprosiny w GW.
3 października 2015, 22:53 / sobota
Ciekawe czy wywiad z Wernze to była "rozmowa przeprowadzona", czy "odpowiedzi kontrolowane". Bo jakoś dziwnie Józek mocno naciska w odpowiedziach na tematy głośne ostatnio.
4 października 2015, 05:54 / niedziela
Kołtoń, Borek, Zarzeczny, Stano, Hajto... ludzie... zacznijcie filtrować wypociny tych sprzedajnych kurew własnym umysłem, lepiej i lżej Wam w życiu będzie. ;-)
4 października 2015, 07:34 / niedziela
Większość z nich to są po prostu dobrze poinformowane fircyki, wczesniej usłyszą o transferze, o zmianie trenera itd. W dzieciństwie, na podworku mowiło sie na takich Gumowe Ucho.
Poza tym nie znają sie na piłce lepiej niż kazdy inny rozgarnięty kibic. Ot czasem trafi z opinią, innym razem sie pomyli, więc ich podpowiedzi co do sposobu gry czy składu mozna potraktować niczym komentarze spod Baru pod Rurami :)

Np. Należy sobie przypomniec ich wypowiedzi z początków kadry Nawałki, jak go krytykowali za selekcje za wyniki, a teraz są w pierwszym rzędzie klakierów.
Obecnie wsród pismaków nie widzę autorytetów piłkarskich.

TYLKO LECHIA!
6 października 2015, 08:22 / wtorek
odnośnik , teraz wywiad z Wernze nabiera innego wymiaru :) To była próba ognia dla nowego rzecznika :)
8 października 2015, 12:50 / czwartek
Odnośnie wywiadu z Łukasikiem i jego zdania na temat jego formy i obecnej dyspozycji:

Czy jest na sali lekarz??
10 października 2015, 11:28 / sobota
Konkretny wywiad z Piekarskim na Weszło
odnośnik
10 października 2015, 12:56 / sobota
Piekario świętszy od papieża, a kto tak nie twierdzi ten "popapraniec".
10 października 2015, 13:03 / sobota
Tak jak GW przejaskrawila w jedną strone , tak teraz pora dać na tace by filantrop Piekario wrócił i pozwolił swym geniuszem zarabiać Lechijce.Weszlo podziekowac za ....przypomnienie słowa "propaganda", a może w końcu coś rzeczywiście na temat?
1 ..... 50 51 52 53 54 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.583