Gdańsk: wtorek, 25 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

LECHIA W MEDIACH

strona 59/63

14 listopada 2016, 08:44 / poniedziałek
Robert_zaspa @ oby nikt z naszych klubowych "mędrców" nie przeczytał Twojego wpisu na forum, bo jakby chcieli się do niego dostosować to na pewno spóźnią się z zapłatą... No bo przecież listopad ma tylko 30 dni ;)
14 listopada 2016, 11:20 / poniedziałek
Flavio zostal spłacony.
14 listopada 2016, 12:33 / poniedziałek
Rzecznik Lechii
@rzecznikLechia
Kończąc temat Flavio Paixao, informuję że kwota za transfer została właśnie w całości przelana na konto Śląska Wrocław.
14 listopada 2016, 18:12 / poniedziałek
Po co ten cały cyrk?
14 listopada 2016, 18:50 / poniedziałek
Po to by Żelem nie myślał że jest panem świata i okolic, to tak pokrótce i z plotek
15 listopada 2016, 14:36 / wtorek
o derbach, miejski portal:
odnośnik
15 listopada 2016, 18:14 / wtorek
Ale małpi ryj to pisał.
15 listopada 2016, 18:32 / wtorek
"miejski" portal
żenada; propaganda niczym gw-no michnika
15 listopada 2016, 19:03 / wtorek
Przykre jest to,że dziennikarze najczęściej wypowiadają się w kwestiach,o których nie mają pojęcia.
15 listopada 2016, 19:26 / wtorek
Kibice też lubią sobie popisać na różne tematy. Transfery, płatności za te transfery, taktyka, trenerzy :D A pojęcie niektórych jest takie, jak tych pismaków.
15 listopada 2016, 19:48 / wtorek
Nie o kibicach tu mowa.
Czy ty zawsze musisz isc pod prad,czy prowokujesz,bo jesteś masochista i lubisz,zeby ci pojechać po gaciach?
15 listopada 2016, 20:37 / wtorek
Nie kolego. Stwierdzam, że taka jest natura ludzka i są obszary, w których każdy uważa się za znawcę i że na pewno zrobiłby coś lepiej niż inni. A tak naprawdę nie ma o tym zielonego pojęcia. Dotyczy to zarówno pismaków piszących na całkiem nieznane im tematy, kibiców od razu wysyłających na śmietnik nowych zawodników, wszelkiej maści domorosłych politologów, znawców natury ludzkiej, itp itd. W tym również mnie oczywiście. Takie wiesz nachodzą mnie melancholijne rozważania w ten ponury, listopadowy wieczór. Zdrowie Twoje :)
15 listopada 2016, 22:00 / wtorek
Tylko zauważ,że dziennikarz publikuje swoje słowa i za nie odpowiada.Ten portal czyta wiele osób,które potem wyciągają jednoznaczne wnioski.

Ty,prowadząc prywatną konwersację na temat,w którym się średnio odnajdujesz możesz powiedzieć coś głupiego albo po prostu się pomylić.Dziennikarz natomiast,jako pewnego rodzaju wieszcz,niesie ze sobą pewne zadanie,które wymaga rzetelności.
15 listopada 2016, 22:14 / wtorek
@Stiegu
Podążając tropem Twojej Listopadowej melancholii...to idź dalej w pizdu...ja osobiście tak sentymentalny wobec Ciebie nie będę...Na odległość coś mi zajeżdza...wypierdalaj w ten ponury wieczór!!
15 listopada 2016, 22:23 / wtorek
Stieg
Co?
Wyperdalaj!
15 listopada 2016, 23:56 / wtorek
Mamy fart, co jakiś czas musi się pojawić kolejny klon ducha czy inny D007.
Taki chyba już nasz forumowy los.
Ciekawe czy będzie wklejał link do skanu swojego dowodu, jak jego słynny poprzednik.
A może to ta sama osoba ;)
16 listopada 2016, 22:57 / środa
Najgorsze jest to, że ten portal "miejski" w którym pierwsze skrzypce grają pismaki z gówna jest sponsorowany z naszych podatków. Jednym słowem gówno prawda za nasze pieniądze...Patologia tzw układu gdańskiego w pigułce.
23 listopada 2016, 19:47 / środa
Zarobki piłkarzy. Myślicie, ze jest w tym cień prawdy?
odnośnik
23 listopada 2016, 20:02 / środa
ale brutto czy netto?
normalne,ze ci przy kasie nie bawią się w tak banalne niuanse.
wg. rządzacych też najniższa ma być 2 tysie polskich ziko..szał dupy po prostu
ale jeżeli rada nadzorcza spółdzielni mieszkaniowej, gdzie zasadniczo pierdzą w stołek, bierze ok.7500 brutto, to dlaczego piłkarzyki nie mogę wielokrotnie więcej...
24 listopada 2016, 19:50 / czwartek
Nieźle, Mila i Peszko zarabiają wiecej niż Nowak:).
24 listopada 2016, 22:40 / czwartek
zaczyna sie zagrywki na wszystkich frontach .......sklocic oszukac na boisku kazda metoda jest dobra gdy Lechia jest za wysoko...bez komentarza
25 listopada 2016, 08:59 / piątek
Fuck media!
A my swoje!!
25 listopada 2016, 11:08 / piątek
Tęczowy krzyś....(pseudo dziennikarz stanowski)

Sebastian Mila ‏@SebastianMila11 15 godz.15 godzin temu

@K_Stanowski @TSmokowski Flavio dostał trzy mecze !!!!!
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 4 polubione
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 15 godz.15 godzin temu

@SebastianMila11 @TSmokowski Burić dostał 3 za przepychanki z Malarzem.
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 5 polubionych

@K_Stanowski @TSmokowski ja 5 za śpiewanie wiec Burić miał promocje 😉
0 odpowiedzi 1 podany dalej 31 polubionych

Krzysztof Stanowski
‏@K_Stanowski

@SebastianMila11 @TSmokowski Akurat 5 za śpiewanie się należało:)

11:20 - 24.11.2016
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 6 polubionych

@K_Stanowski @TSmokowski a raz jestes kibicem Lecha teraz Legii i nigdy Śląska,Lechii tak myślałem 😂😂😂👍🏻€ 077;🏻👍🏻👍🏻
0 odpowiedzi 1 podany dalej 7 polubionych

@SebastianMila11 @TSmokowski Przepraszam, nie jestem w stanie wyliczyć wszystkich klubów, którym kibicowałeś podczas kariery:)))
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 10 polubionych

@K_Stanowski @TSmokowski zakaz wjazdu do Gdańska dla Stanowskiego !!!!!😉😃
0 odpowiedzi 0 podanych dalej 12 polubionych

@SebastianMila11 @TSmokowski Od razu Sopot!
25 listopada 2016, 22:48 / piątek
ale namieszałes z tymi cytatami - nie wiadomo kto co powiedział, może poza jednym, że chyba muszę zmienić login ...
6 grudnia 2016, 15:05 / wtorek
Skazali chłopaków za damski... Wśród skazanych również chłopaki z Lechii. odnośnik
11 grudnia 2016, 21:26 / niedziela
Sebek dziś dobrze w L+ Extra.
11 grudnia 2016, 21:44 / niedziela
LIDER grał mecz a te barany ani słowem.
11 grudnia 2016, 21:47 / niedziela
Było na początku... Sebuś cos nie wierzy w nasze mistrzostwo.
12 grudnia 2016, 00:44 / poniedziałek
Ja jego słowa odebrałem wręcz przeciwnie.
12 grudnia 2016, 15:16 / poniedziałek
Przez 12 miesięcy zmieniło się dosłownie wszystko. Oczywiście wielki wpływ na niesamowity postęp, jaki uczyniła Lechia, ma trener Piotr Nowak. Człowiek, który potrafił dotrzeć do rozbitego zespołu i scalił go wewnętrznie. Sprawił, że jego piłkarze nie tylko zaczęli w pełni pokazywać swoje umiejętności, ale stali się też grupą ludzi podążającą w tym samym kierunku, z czym wcześniej w Gdańsku były kłopoty. Bardzo wymowna była scena z ostatniego meczu ze Śląskiem, kiedy na boisku po raz pierwszy w sezonie pojawił się Piotr Wiśniewski. Piłkarz będący w Lechii od 12 lat, ulubieniec kibiców, przykład wierności barwom klubowym. Kiedyś znacząca postać zespołu, jeden z boiskowych liderów, dziś już tylko rezerwowy daleko od wyjścia na boisko. Jednak to właśnie jemu natychmiast przekazał opaskę kapitana Krasić. Piękny gest świadczący o klasie Serba, ale również pokazujący rodzaj więzi, jaka w tej chwili łączy piłkarzy Lechii. – Jesteśmy tak mocną grupą, bo każdy z nas czuje się potrzebny drużynie i wie, że będzie miał swój moment. W tym zespole wszyscy są ważnymi ogniwami. To jest fajna rywalizacja, na wysokim poziomie – podkreśla Sebastian Mila. Lechia w tym sezonie nie zawsze pokazuje piękną piłkę, daleko jej do rewolwerowego stylu prezentowanego wiosną. Stała się za to zespołem wyrachowanym i do bólu skutecznym, potrafiącym wykorzystać najmniejszy błąd rywala. Najlepszym przykładem był ostatni mecz ze Śląskiem. Swoją grą momentami usypiała kibiców, ale była cierpliwa i konsekwentna. Czekała na swoją szansę i bezwzględnie ją wykorzystała. Zresztą nie pierwszy raz, takich meczów było już kilka.
13 grudnia 2016, 17:28 / wtorek
https://www.youtube.com/watch?v=QGZTiWgE9Bc

Mila w canal plus.
13 grudnia 2016, 21:48 / wtorek
Pomidor akurat w pytaniu o Majstra? No nie wiem....
16 grudnia 2016, 00:23 / piątek
w innee mance porednio dotyczacej Lechii. Trójmieski wymiar sprawieliwosći to cyrk na kołach , a lansuje się u nas na vpiach. Przykłady, nazwiska tej patologii znam niestety z autopsji. Jak dam rade to ujawnię, jak nie to pzdr bialo-zieloni
16 grudnia 2016, 01:07 / piątek
Nie zarzucam oczywiście niczego ,ale proponuję się przyjrzec Pan adwokat Marek Karczmarzyk kandydat na posła Po obrońca pedofili i mordowabnych przez nich dzieci, oraz Pani sędzia z czasów prl Pani Ewa Grzenkowksa, awansowana aktualnie do SO w Gdańsku przez swojego kumpla z wydziału. Ciekawe postacie.... Sorry ,że off topic
16 grudnia 2016, 02:15 / piątek
CDN...:)
16 grudnia 2016, 03:53 / piątek
Ps. Pan Karczmarzyk wykłada etykę nsa UG dla prawa i psychologii :D, istny cyrk. Oczywiście czekam na pozew pana etycznego....:D
16 grudnia 2016, 08:43 / piątek
a co tu o Lechii, nie ten wątek. Lista wątków z lewej strony jak byś miał problem.
16 grudnia 2016, 09:33 / piątek
Loża vip na Lechii i patologia w pomorskim wymiarze sprawiedliwości to chyba aktualnie najbardziej medialny temat ,samej Lechii oczywiście dotyczy bardzo pośrednio ,więc jak nie interesuje to nie czytaj. Otrzesz się kiedyś o trójmiejskie sądownictwo to zrozumiesz znaczenie.
16 grudnia 2016, 10:09 / piątek
loża VIP na Lechii zmienia się jak kalejdoskop, byli tu już wszyscy: Tusk, Kurski, Płażyński, Aram, Milewski, Marcin P.(Amber Gold) sędziowie, prokuratorzy, kurwy i złodzieje. Więc o co chodzi?
Tak było i będzie, co ma Lechia do tego, czy jak ktoś przychodzi spotkać się w teatrze, to winny jest dyrektor teatru, czy aktorzy ? Ogarnij.
16 grudnia 2016, 13:33 / piątek
Chłopie to co napisałeś jest oczywistością, ale w którym miejscu ja Lechie za cokolwiek obwiniam :) ? Miałem swój cel w upublicznieniu kilku kwestii i tyle, a pod temat Lechia w mediach podchodzi, bo aktualnie to są medialne czołówki. Koniec tematu,pzdr
16 grudnia 2016, 18:16 / piątek
Białoruś płacze...
odnośnik
19 grudnia 2016, 23:57 / poniedziałek
Podsumowanie jesieni LG:
odnośnik
20 grudnia 2016, 09:20 / wtorek
odnośnik

portal gdansk.pl- nawet da się czytać
20 grudnia 2016, 09:47 / wtorek
"Jednak druga w tabeli Lechia na decyzjach panów czuwających nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki zdobyła już prawdopodobnie 7 punktów więcej. Gdyby więc nie pomyłki, Jaga miałaby być może 9 oczek przewagi nad rywalem znajdującym się za swoimi plecami."

Chyba jakieś inne mecze oglądałem, gdzie my niby te 7 punktów na decyzjach sędziów zdobyliśmy, w zasadzie to nawet 9 bo karny dla Pogoni to był z dupy??
20 grudnia 2016, 19:42 / wtorek
odnośnik

Cos mi pamięć szwankuje ale kojarzę jedynie bramkę Wolskiego z pogonią. A te dwie to skąd?
20 grudnia 2016, 20:52 / wtorek
Z Leczna strzelił na 2:0 jeszcze
20 grudnia 2016, 21:58 / wtorek
i swojaka mu zaliczyli, zdaje się ze scyzorykami...
21 grudnia 2016, 09:46 / środa
odnośnik

Głosuj na Sławka - C+
21 grudnia 2016, 11:49 / środa
za trojmiasto.pl

"Nie możemy patrzyć tylko na siebie i mówić jak jest fajnie i miło. Inne zespoły też atakują, a zatem utrzymanie miejsca w pierwszej piątce w kraju nie będzie rozczarowaniem. A jak z tego urodzi się tytuł, to tym bardziej będziemy się cieszyć - przyznaje Adam Mandziara, prezes biało-zielonych."

Czytaj więcej na:
odnośnik
21 grudnia 2016, 15:46 / środa
Mandziarze nie sa na rekę żadne puchary ani tym bardziej mistrzostwo.Przekaz jest jasny- nie bedzie żadnej premii za mistrza więc nie dziwię sie kopaczom, ze niektóre mecze zlewają a to co graja akurat starczy na 4-5 miejsce.Ładna motywacja - grajcie jak najlepiej ale...wicie rozumicie potrzeba chwili jest troche inna.Czyli w Lechii po staremu po chuj nam sukces jak sie nie oplaca.Przerabiane w Lechii wielokrotnie zwłaszcza w latach 70-tych - starsi kibice wiedzą o co chodzi.
Oczywiscie chciałbym się mylić i jako chory psychicznie na Lechię po cichu wierzę, ze zaspiewamy w czerwcu Lechia mistrz!Oby ugrali to na przekór prezesowi....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025