Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 67/79

22 kwietnia 2019, 22:42 / poniedziałek
26 kwietnia 2019, 09:51 / piątek
Wywiad z G. Królem odnośnik
27 kwietnia 2019, 12:16 / sobota
Wlasnie trwa Stan Futbolu (dostepny na YT) i glownym elementem programu jest oczywiscie mecz z Legia.
27 kwietnia 2019, 16:01 / sobota
Stan to oni mają przedzawałowy że ich pupilek może nie zdobyć mistrzostwa. Szkoda czasu na słuchanie tych pseudo ekspertów. Zresztą o 12 było w tvp sport
4 maja 2019, 13:13 / sobota
Kto nie widział to znalazłem link do pobrania odcinka Witaj w klubie o Lechii.
odnośnik
4 maja 2019, 13:26 / sobota
Jak ktoś poszukuje meczu finałowego to na tej stronie powinien być, tylko logować się trzeba. odnośnik
4 maja 2019, 13:57 / sobota
Lewcinho dzięki za linki
4 maja 2019, 22:01 / sobota
Cóż...

odnośnik
4 maja 2019, 22:17 / sobota
Napisz tym pedałom albo lepiej zrób skrót z popisów stefanśskiej z ostatniego miesiąca. Chcą jego wyczyny sprowadzić do jednego meczu , a to gówno prawda. Zresztą sami dziś pokazali ,że są oszustami i jeszcze się tym szczycą. Zgodę z klubem siemaszki powinni przybić.
4 maja 2019, 22:21 / sobota
Nie mogę już. Wiesz, od wczoraj sława na Twitterze.
4 maja 2019, 23:06 / sobota
a te wsioki z zeszło kapusie jakich mało razem z wielkim stanowskim....eh szkoda gadać..brawo Duch...
4 maja 2019, 23:32 / sobota
Naczelnemu z zeszło, niejakiemu el zakolero do reszty popuściły zwieracze. Dotychczas próbował nieudolnie puszczać ciche z dupy westchnienia, ale już od dawna było wiadome, że tylko kwestią czasu jest jak pójdzie na całość. Dziś cały w ekskrementach, a brązowa maź do reszty pokryła całą redakcję. Smród nie do wytrzymania :-).
5 maja 2019, 00:06 / niedziela
Brawo Duch.Jestescie trzecim klubem ,po Fornaliku i Stokowcu ,ktorzy nie chcą - Danielskiego..Domyślam się,że nie wytrzymałeś po wypowiedziach Przesmyckiego.
Ale tekst portalu ,że musisz mieć świadomość z kim trzyma sztame Zagłębie to już są groźby karalne nie anonimowego człowieka.
I jeszcze raz dzięki bo szum musi być.
Pozdrawiam.
5 maja 2019, 00:21 / niedziela
Dobra robota Duch! Widac trafileś w punkt...sa obsrani totalnie, ze posuwają sie do gróźb.
5 maja 2019, 01:32 / niedziela
Zwłaszcza, że za chwilę Raków będzie wypożyczał stadion od Zagłębia Sosnowiec. I nie nie będzie go brał na lawetę i wiózł do Częstochowy, tylko będzie przyjeżdżał tam w gości. A nie musimy chyba tłumaczyć z kim sztamę trzymają kibice z Sosnowca.

Faktycznie to brzmi jak groźba. Co za buractwo
5 maja 2019, 01:34 / niedziela
Od dawna powtarzałem: "Kto czyta zdechło, ten sobie szkodzi!"... no i sobie zaszkodziłem ten jeden raz.

Czy mnie się wydaje, czy odWażniak się nie podpisał pod swoimi wypocinami? Zresztą, jakoś mnie to nie dziwi. To medialny ściek jest i prędko tego nie otworzę.
5 maja 2019, 13:55 / niedziela
Wiadomo, że się nie podpisał. Ale stanowski aktywnie promuje ten tekst na swoim tt. Dwie ostatnie doby na twitterze to około 5 tysięcy wyzwisk, szyderstw i kpienia z mojej pracy. Było też kilkadziesiąt bezpośrednich donosów do zarządu, publiczne nawoływanie do dyscyplinarnego zwolnienia i takie tam. Machina poszła w ruch. Siedzę w tym sam. Ale zdania nie zmienię, nawet gdyby mnie mieli wyjebać :)
5 maja 2019, 15:09 / niedziela
Duch to o Tobie pisało to cwelisko?
5 maja 2019, 15:13 / niedziela
Dyscyplinarne zwolnienie... na podstawie komentarzy... do anonimowego artykułu... z niepoważnego medium... w internecie! O tempora...

Żadna poważna firma by na coś takiego nawet nie zareagowała. W przypadku reakcji polecam szukać poważnego pracodawcy i pozwać obecnego.

Nota bene... jakież szczęśliwe życie wiodę sobie jako człowiek bez "social shackles" typu FB, TT etc!
5 maja 2019, 16:46 / niedziela
gregory

I tam, i na polsat sport i na nc+. Trwa obecnie zmasowana akcja majaca na celu pozbawienie mnie pracy za identyfikowanie się z Lechią i Rakowem.
5 maja 2019, 17:11 / niedziela
Duchu trzymaj się.
Mam jakieś dziwne przekonanie, graniczące z pewnością, że odpowiednie organy sprawą się już zajmują, albo zajmą w niedalekiej przyszłości...
5 maja 2019, 17:38 / niedziela
Duchu - co Cię nie zabije, to Cię wzmocni ! Głowa do góry !
6 maja 2019, 18:47 / poniedziałek
No i warszawka dopięła swego, nie ma już Ducha w Rakowie
6 maja 2019, 19:08 / poniedziałek
Duchu trzymaj się! Cała Lechia zawsze razem!!!

TYLKO LECHIA!
6 maja 2019, 19:41 / poniedziałek
@wajs - a co, oni zwalniają/zatrudniają ludzi w Rakowie?
Nie znam tematu, ale wg mnie ktoś tu dał dupy, bo zamiast wstawić się za swoim pracownikiem zwolnił go/przyjął rezygnację.
Nie tak się buduje zespół.
@duch - 3mam kciuki i szacun za postawę.
6 maja 2019, 19:44 / poniedziałek
To co się w tej warszawce odpierdala ostatnio co do piłki nożnej to w głowie się nie mieści. Nagonka na Ducha, bezczelna odpowiedź PZPN na list niepełnosprawnego kibica Jagielloni, skandal organizacyjny na finale PP, nagonka w TVP na jedną z naszych przyśpiewek.

A wystarczyłoby, żeby Stefański + VAR przyznali w Lubinie Lechii słusznego karnego, żeby w tym samym meczu Starzyński obejrzał należną mu czerwoną kartkę, żeby PZPN nie wyznaczał do meczu Lechii z Legią tego samego Stefańskiego próbując pokazać kto tu rządzi który odpierdolil co odpierdolił podpalając lont pod tą bombą. I stan jest taki mniej więcej:

1. Stefański przejebane na każdym stadionie oprócz wiadomego
2. Duch wyjebany z roboty. Daria pewnie też zaraz poleci :(
3. PZPN skompromitowany (ale chuj, oni chyba to lubią) w oczach kibiców.
4. Lechia okradziona z punktów
5. Zarząd Rakowa - postawiony do pionu przez warszawkę od razu, jeszcze przed pierwszym meczem w Eklasie. Pozdrawiam kibiców Rakowa ale jak ktoś raz tak postąpił to dalej będzie tak robił (dla jasności - mam na myśli zarząd Waszego klubu)
6. Skurwiele z weszło pewnie rechoczą zadowoleni pierdoleni anonimowi konfidenci i podburzacze

Generalnie przez paru kurwa cwaniaczków ucierpiało iluś tam ludzi (paradoksalnie Stefański też, patrz pkt 1. ale akurat on wiedział, na co się pisze).
6 maja 2019, 20:50 / poniedziałek
Niespotykane czasy. Pzpn z ległą zabrali się za obsadę marketingu u rywali. Ten kto cię wyrzucił to zwykły pachołek warszawki , aplikuj do Lechii.
6 maja 2019, 21:17 / poniedziałek
Ja pierdole...
6 maja 2019, 21:57 / poniedziałek
to się kurwa w głowie nie mieści....
6 maja 2019, 22:27 / poniedziałek
Duch trzymaj się.
100 % poparcia.
Prawda czasem boli i jest niewygodna dla niektórych.
6 maja 2019, 23:59 / poniedziałek
Uspokajam, że Daria jest raczej bezpieczna. Ponadto mój zespół na moje wyraźne polecenie odcina się od sprawy, więc ani Daria ani nikt inny nie zabierze głosu w tej sprawie. Zbiorę to wszystko sam i to jest dobra wiadomość.

I dzięki za słowa otuchy. Doceniam je bardzo. Ale to nie ja będę stratny ;)
7 maja 2019, 00:32 / wtorek
Jedno pytanie: dostałeś dyscyplinarkę, czy podpisałeś coś?
7 maja 2019, 01:06 / wtorek
Nie mogę napisać, bo mamy otwarte forum. Powiem tylko, że w niektórych przypadkach jedno i drugie oznacza dokładnie to samo.
7 maja 2019, 01:38 / wtorek
Duchu trzymaj się!
Wszyscy jesteśmy za Tobą.
Sami się przekonają jak wielką ponieśli stratę, przez swoją głupotę i posłuszeństwo temu czemuś.
Prawda ich boli, chcą żeby sprawa ucichła i tak próbują uciszyć. Coby inni nie raczyli otwierać ust.
7 maja 2019, 03:04 / wtorek
Rozumiem dlaczego nie piszesz, ale nie zgadzam się z końcówką. Jeśli w takim akurat przypadku dostaje się do ręki dyscyplinarkę, to się nic nie podpisuje, tylko daje cynk do dobrej kancelarii prawniczej, że jest porządna kapusta do usmażenia.

Żaden porządny [jak mówią Hiszpanie] "lajer" nie przeszedłby wokół takiej okazji (dyskryminacja i nagonka) obojętnie.

A jeśli przystałeś na "porozumienie..." lub coś w podobie i podpisałeś "obiegówkę"... no cóż... powodzenia.
7 maja 2019, 14:27 / wtorek
Na przykrym przykladzie Ducha widac jakie wpływy i siłe nscisku ma legła w kraju...trzeba sie tego od nich uczyc..stefanski juz nie powinien poprowadzic zadnego meczu Lechi w swojej zawrotnej karierze sędziowskiej a w zasadzie nie powinien już sędziować nic w Ekstraklasie przypominać o tym pisać nagabywać non stop non stop aż do zwycięstwa nie odpuszczać pamiętać co mecz przypominać do ostatniej kolejki tego sezonu i od pierwszej kolejki przyszłego jeżeli wyjdzie na boisko Jeżeli chcecie byl nas szanowali i byśmy mieli coś do powiedzenia musimy konsekwentnie dążyć do celu Duchu trzymaj się
7 maja 2019, 16:40 / wtorek
@Stara Szkoła - przecież Duch napisał, że dobro klubu postawił nad swoim.
Mógł się z nimi kopać, ale wyszedł wg mnie z twarzą, a nie pełną kieszenią.
Idealnie byłoby gdyby znalazł zatrudnienie u nas.
7 maja 2019, 18:49 / wtorek
Duch trzymaj się jebać warszawkę. A tu ciekawa sprawa i polityka wpierdala się i rykoszetem dostaje nasza Lechia a konkretnie jedna z najstarszych przyśpiewek odnośnik
7 maja 2019, 18:52 / wtorek
poprawiony link odnośnik
7 maja 2019, 20:10 / wtorek
Stara Szkoła

Nie chcę. Przede wszystkim dlatego, że Raków to nie tylko ci, co nim zarządzają, ale również piłkarze, sztab, pracownicy no i kibice. Wszyscy są fantastycznym ludźmi. Nie mam zamiaru z nimi drzeć kotów, choć mam swoje zastrzeżenia.

Choć Stanowski mi teraz bardzo umniejsza, ja wiem, co tam osiągnąłem. Liczę, że pozwoli mi to uporać się z łatką "janusza marketingu". Bo jednak dane są po mojej stronie.
7 maja 2019, 20:13 / wtorek
ta..poprawiony
PsikutaSSS bez S na końcu
odnośnik
7 maja 2019, 23:04 / wtorek
Mam nadzieję Ksysiu Stanowski, że to czytasz i że cię chuj strzelił po meczu w Liverpoolu :D
8 maja 2019, 07:30 / środa
Cały czas było wiadomo, że to gra nie tylko z ległą, ale z pzpn, dziennikarzami... nawet ze społecznością fb (sprawa Sławka). Nie ma co drzeć szat. Były zespoły, co z tymi patologiami sobie poradziły i MP zdobyły. Sprawy mają się tak, że w skorumpowanym Kraju ani sądy nie pomogą, ani lament. Nawet zibi siedzi cicho mimo oczywistych zaniedbań w sprawie sędziowania, a kibicuje przecież żydzewowi. Sprawa jest prosta: jak masz 100% potencjału na Mistrza, to za mało. Musisz mieć 150%. Bądźmy z drużyną do końca. Wciąż jest szansa.

A co do rudego: donald matole!
13 maja 2019, 22:32 / poniedziałek
15 maja 2019, 18:04 / środa
Przed chwila w programie Foot Truck wystapil sedzia Stefanski. I glownym punktem programu byla oczywiscie sytuacja z meczu Lechia-Legia. ;)
15 maja 2019, 19:21 / środa
nie zapomnijmy o pozdrowieniach dla naszego ulubieńca.....
15 maja 2019, 20:09 / środa
odnośnik

Zdziwiony, zaszokowany mieszkaniec wawy
19 maja 2019, 15:08 / niedziela
Weszlo: Lechia z medalem, ale bez mistrzostwa. Czy to rozczarowanie?
odnośnik
24 maja 2019, 13:05 / piątek
dość ciekawy wywiad ze Stokowcem do odsłuchania...niestety w zeszło...
odnośnik
3 czerwca 2019, 11:57 / poniedziałek
odnośnik rozmowa Kołtonia ze Stokowcem na temat Lechii,młodzieżowców i przyszłości.
1 ..... 65 66 67 68 69 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.546