Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA W MEDIACH

strona 70/70

1 sierpnia 2019, 08:21 / czwartek
Przepraszam, że włożę kij w mrowisko. Dlaczego skoro bojkotujecie portal Weszło, to i tak czytacie artykuły tam pisane? Czy to nie jest jakaś lekka hipokryzja? :-) Wklejanie tekstu, ale broń Boże linków, hmm... trochę to śmieszne i dziwne. Tak wiem, chodzi o reklamy, ale ktoś musi tam regularnie wchodzić, żeby tu wklejać teksty czyli i tak nabija im odsłony. Skomplikowane to i dla mnie jednak bez sensu...
Dla mnie albo coś bojkotuję w 100% albo nie. Jakby co czytam ten portal, czyli nie bojkotuję :-)
Liczę na merytoryczną dyskusję nie na inwektywy. Pozdrawiam.
1 sierpnia 2019, 11:21 / czwartek
Kiedyś było już wałkowany temat.Lepiej,żeby jeden kibic wchodził do Stanowskiego burdelu niźli wszyscy.

Filozof się kurwa znalazł.
1 sierpnia 2019, 11:43 / czwartek
Nie licz na MERYTORYCZNĄ DYSKUSJĘ-szkoda czasu.
Przeczytasz tylko Wypier......aj.
1 sierpnia 2019, 12:09 / czwartek
Pikusiu pozwól że Ci wytłumaczę :jeśli jakieś media robią takie frajerskie numery jak np. weszło ze Sławkiem Peszko to je po prostu olewamy i bojkotujemy .Albo to ogarniasz albo...sam wiesz.Merytorycznie?
1 sierpnia 2019, 14:30 / czwartek
Nie no masz oczywiście racje w tym temacie dot Sławka .Kilka innych artykułów było już jednak bardziej przychylnych dla naszej Lechii.
Każdy czegoś lub kogoś nie lubi ale możemy se tylko pogadać.Nie czytam weszło często ale jak ktoś z Was wkleja to przeczytam-bo to dotyczy mojego klubu.Jak zaczynasz czytać to nie wiesz czy piszą dobrze czy źle o Lechii.
Podobnie z gw .
1 sierpnia 2019, 16:02 / czwartek
@Matti:

"jak krótki i chcesz się z nami podzielić zawartością, to wrzuć proszę tekst"

Czytanie ze zrozumieniem... merytoryczna dyskusja dopiero po opanowaniu tej sztuki.
1 sierpnia 2019, 19:17 / czwartek
Heh, czyli nie ma meritum, nieważne. Tak myślałem że ciężko wytłumaczyć bojkot który tak naprawdę nim do końca nie jest... :-)
2 sierpnia 2019, 07:57 / piątek
Z weszło, po naszym meczu.
Co do treści w tym artykule...bez grama szydery z Lechii.
A nawet więcej, Lechia jest tu broniona.
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010