Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA W MEDIACH

strona 70/71

1 sierpnia 2019, 08:21 / czwartek
Przepraszam, że włożę kij w mrowisko. Dlaczego skoro bojkotujecie portal Weszło, to i tak czytacie artykuły tam pisane? Czy to nie jest jakaś lekka hipokryzja? :-) Wklejanie tekstu, ale broń Boże linków, hmm... trochę to śmieszne i dziwne. Tak wiem, chodzi o reklamy, ale ktoś musi tam regularnie wchodzić, żeby tu wklejać teksty czyli i tak nabija im odsłony. Skomplikowane to i dla mnie jednak bez sensu...
Dla mnie albo coś bojkotuję w 100% albo nie. Jakby co czytam ten portal, czyli nie bojkotuję :-)
Liczę na merytoryczną dyskusję nie na inwektywy. Pozdrawiam.
1 sierpnia 2019, 11:21 / czwartek
Kiedyś było już wałkowany temat.Lepiej,żeby jeden kibic wchodził do Stanowskiego burdelu niźli wszyscy.

Filozof się kurwa znalazł.
1 sierpnia 2019, 11:43 / czwartek
Nie licz na MERYTORYCZNĄ DYSKUSJĘ-szkoda czasu.
Przeczytasz tylko Wypier......aj.
1 sierpnia 2019, 12:09 / czwartek
Pikusiu pozwól że Ci wytłumaczę :jeśli jakieś media robią takie frajerskie numery jak np. weszło ze Sławkiem Peszko to je po prostu olewamy i bojkotujemy .Albo to ogarniasz albo...sam wiesz.Merytorycznie?
1 sierpnia 2019, 14:30 / czwartek
Nie no masz oczywiście racje w tym temacie dot Sławka .Kilka innych artykułów było już jednak bardziej przychylnych dla naszej Lechii.
Każdy czegoś lub kogoś nie lubi ale możemy se tylko pogadać.Nie czytam weszło często ale jak ktoś z Was wkleja to przeczytam-bo to dotyczy mojego klubu.Jak zaczynasz czytać to nie wiesz czy piszą dobrze czy źle o Lechii.
Podobnie z gw .
1 sierpnia 2019, 16:02 / czwartek
@Matti:

"jak krótki i chcesz się z nami podzielić zawartością, to wrzuć proszę tekst"

Czytanie ze zrozumieniem... merytoryczna dyskusja dopiero po opanowaniu tej sztuki.
1 sierpnia 2019, 19:17 / czwartek
Heh, czyli nie ma meritum, nieważne. Tak myślałem że ciężko wytłumaczyć bojkot który tak naprawdę nim do końca nie jest... :-)
2 sierpnia 2019, 07:57 / piątek
Z weszło, po naszym meczu.
Co do treści w tym artykule...bez grama szydery z Lechii.
A nawet więcej, Lechia jest tu broniona.
odnośnik
26 sierpnia 2019, 12:41 / poniedziałek
Uwaga z zeszło ale z sensem....odnośnik
31 sierpnia 2019, 12:26 / sobota
Dlugi wywiad z Kalkowskim na weszlo.

odnośnik
1 września 2019, 09:38 / niedziela
Tym razem wywiad z Sobiechem. To samo zrodlo.

odnośnik
4 września 2019, 15:54 / środa
Wywiad ze Stokowcem. Tym razem SportoweFakty.pl.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/841352/pko -ekstraklasa-czas-ekspertow-piotr-stokowiec-kazdy- mozg-ma-swoja-pojemnosc
13 września 2019, 16:31 / piątek
Ciekawe wywiady z M.Nalepą i mendziarą odnośnik odnośnik
13 września 2019, 21:39 / piątek
Z Nalepą rzeczywiście wywiad, ale ten drugi to z wywiadem nie ma nic wspólnego. Ot po prostu zbór faktów o obecnym p.o. prezesa. Taki tekst by coś napisać, ale w sumie nic nowego.
9 października 2019, 19:01 / środa
Szok.
odnośnik
9 października 2019, 21:53 / środa
Dab, ale o co chodzi - o to że publikując kto wygrał koszulki nie przestrzegali RODO?

PS - czy ktoś pamięta, czy to był ten mecz gdy przez chwilę w polu karnym leżała łopata?
25 października 2019, 20:38 / piątek
Co prawda Onet, ale wywiad ze Sławkiem ciekawy ... odnośnik
3 listopada 2019, 11:41 / niedziela
w zeszło ale warto poczytać :
odnośnik
23 listopada 2019, 17:19 / sobota
z zeszlo ale da się poczytać przed meczem ...odnośnik
24 listopada 2019, 00:15 / niedziela
Misiu taka prośba. Wchodzisz na zeszło to sobie wchodź.Ale jak przeczytałeś coś co uważasz, że jest warte uwagi to skopiuj tekst i wklej tutaj zamiast wklejać link i nabijać wejścia tej pseudodziennikarzynie i miękkiej kiszce bez zasad i honoru.
24 listopada 2019, 12:46 / niedziela
Oki masz racje ale robiłem to z telefonu jadac na mecz wiec łatwiej było mi wkleic na szybko link...ale uwaga słuszna...
8 grudnia 2019, 08:48 / niedziela
z jednego takiego portalu...
"Nie pierwszy raz mogło się wydawać, że Flavio Paixao będzie powoli zjeżdżać do bazy. Był już taki moment, kiedy nie strzelał dla gdańszczan przez ponad pół roku – od połowy sezonu 16/17 do połowy 17/18. Teraz też notował gorszy czas, coraz częściej zwiedzał ławkę rezerwowych gdańszczan, bywało, że wchodził na marne końcówki. Starość, nie radość, rzeklibyśmy. No, ale nie. To najwyraźniej nie ten przypadek, Flavio złapał oddech i znów jest dla Lechii kluczowy. Tym razem wyjaśnił Wisłę Płock.
ŁKS – dwie sztuki.
Wisła Kraków – sztuka.
Zagłębie Lubin – zwycięskie trafienie z karnego.
Wisła Płock – dwie bramki.

Cztery mecze, sześć trafień, całkiem niezły wynik jak na 35 lat, prawda? Jasne, można zauważyć, że część z tych łupów to rzuty karne, ale po pierwsze – je też trzeba umieć walnąć, co nie było zresztą regułą w przypadku Flavio w zeszłym sezonie, po drugie Portugalczyk umie się znaleźć i z gry. Weźmy za przykład to dzisiejsze spotkanie. To właśnie Flavio, nie na przykład Sobiech, znalazł się w odpowiednim momencie o odpowiednim czasie, by dobić uderzenie Fili.

Na marginesie: piłkarze Wisły domagali się odgwizdania faulu na Stefańczyku, ale raczej było to myślenie życzeniowe, owszem, Flavio wszedł w obrońcę ostro, jednak w granicach przepisów. Wiemy, że nie wygląda, natomiast to wciąż futbol, nie zajęcia wyrównawcze.

W każdym razie doceniamy Flavio, tym bardziej że mimo tylu lat na karku jest w stanie grać co trzy dni i zachowywać taką regularność. Jego druga bramka to rzut karny, podyktowany za faul na Rafale Wolskim. Tyle się mówi, że Daehne świetnie gra nogami i rzeczywiście, w tej sytuacji to potwierdził. Wszedł w pomocnika Lechii nogami, kompletnie niepotrzebnie, bo Wolski wypuścił sobie piłkę za daleko. Trochę chłodnej głowy i nic by z tej akcji nie było, natomiast bramkarze Nafciarzy nie słyną w tym sezonie ze spokoju i jak widzą okazję na karnego, to chętnie z niej korzystają.

Ale tak czy siak – Lechia była w tym spotkaniu lepsza, zasłużyła na zwycięstwo. Miała pomysł, jak ugryźć przeciwnika, szczególnie w pierwszej połowie podchodziła pod Wisłę wysoko, a goście nie bardzo mieli pomysł co z tym fantem zrobić. Zostali zablokowani i w ofensywie, skoro nie oddali żadnego celnego strzału przez 45 minut, i w defensywie, bo potrafili się pogubić. Na przykład Marcjanik, który stracił piłkę na 20. metrze, poszła kontra i… no właśnie. Co zrobił Sobiech?

Zastanawiamy się, analizujemy, myślimy i nie wiemy, o co chodzi. Peszko wystawia mu piłkę na właściwie pustą bramkę, miejsca jest sporo, czasu też, tylko dołożyć szuflę i zbijać piątki z kolegami. A Sobiech nie trafił w bramkę. Naprawdę: ciężej było nie trafić, niż trafić. Sobiechowi to się udało i cóż, jeśli chciał przebić swoje pudło przeciwko Legii z zeszłego sezonu, przynajmniej to mu się udało, ale nie za to mu płacą.

Natomiast jeśli w przypadku Lechii mówimy o takich kłopotach, to przy Wiśle Płock musimy przywołać całą litanię. Marna gra bramkarza, bo pewnie i przy pierwszym trafieniu ktoś poważniejszy zachowałby się lepiej. Marna gra obrońców, o Marcjaniku już wspomnieliśmy, ale sito Michalskiego też nie sprawia, że zaczynamy wspominać Maldiniego. Słabiutka gra formacji ofensywnej, bo oczywiście, w drugiej połowie Alomerović musiał się sprężyć ze dwa razy, natomiast nie mieliśmy poczucia, że ten mecz jest na styku i może, może, Nafciarze coś z niego wyciągną.

Nie, różnica w dyspozycji była dzisiaj widoczna i tak jak często meczami Ekstraklasy rządzi przypadek, tak tutaj o przypadku nie ma mowy.

Lechia się więc odkręca, wygrywa trzeci mecz z rzędu w lidze, a czwarty w ogóle. A to w tabeli pozwala jej dobić do czołówki – do podium zostały już tylko dwa punkty, a że Pogoń gra z Piastem, Śląsk z Legią, ktoś jeszcze pogubi punkty."
8 grudnia 2019, 23:38 / niedziela
Pod poniższym linkiem do soundclouda, znajdziecie podcasta nagranego przez weszlo.fm
Gośćmi audycji Pan Zbyszek Zalewski i Pan Roman Józefowicz
odnośnik
28 grudnia 2019, 16:58 / sobota
Link do youtube Prawda Futbolu- kanał Romka Kołtonia, dzień z Peszkinem
odnośnik
28 grudnia 2019, 17:00 / sobota
Nasza nowa gwiazda filmowa będzie mieć debiut w kinach
odnośnik
a na stronie zeszło w stanie futbolu tak gdzieś od 52 minuty o Tomku Makowskim i Lechii
odnośnik
28 grudnia 2019, 17:44 / sobota
Linki związane z Peszką dawajcie w wątku o byłych piłkarzach.
28 grudnia 2019, 21:49 / sobota
odnośnik

GŁOSOWAĆ NA DUSANA!
19 stycznia 2020, 20:04 / niedziela
https://m.youtube.com/watch?v=SAHu4SAQ0S4&feature= youtu.be#menu
Spoko wywiad z Flavio
Zapraszam
1 lutego 2020, 10:27 / sobota
Szybko rozpadł się Lechii zespół, który pół roku temu sięgnął po trofeum Pucharu Polski. Wczoraj wypożyczony do Turcji został Daniel Łukasik.

Po zespole, który w maju 2019 sięgnął po Puchar Polski i zajął trzecie miejsce w lidze, pozostały już tylko wspomnienia. Z Lechii, która na PGE Narodowym wywalczyła trofeum, z klubem pożegnało się (albo ma się pożegnać) aż siedmiu zawodników. Do tego dochodzą jeszcze Rafał Wolski (wiosną ubiegłego roku leczył kontuzję) i Sławomir Peszko – on latem wrócił do Gdańska z wypożyczenia do Wisły Kraków. W ostatnim dniu okna transferowego listę piłkarzy opuszczających Gdańsk zamknął Daniel Łukasik. W piątek przeszedł testy medyczne i został na pół roku wypożyczony do MKE Ankaragüc. Pomocnik Lechii już na początku stycznia usłyszał, że może odejść, jeśli zgłosi się klub i wyłoży na niego 150–200 tysięcy euro. W ostatnim dniu stycznia znalazł się zespół, który co prawda takich pieniędzy nie zapłacił, ale przekonał władze Lechii do innego rozwiązania, czyli wypożyczenia.
1 lutego 2020, 10:36 / sobota
z zeszlo...jakich nie lubię to napisali z sensem:
31 STYCZNIA, 15:3910
EKSTRAKLASA LECHIA GDAŃSK
Pięć punktów straty do podium, ponadto wciąż czynny udział w Pucharze Polski. Wiadomo: oczekiwanie względem Lechii były jeszcze większe, skoro rok temu zimowała na pozycji lidera, ale znów nie jest dziś tak dramatycznie, by załamywać ręce. Kibice liczyli, że przy odpowiednich wzmocnieniach zespół jeszcze się ogarnie wiosną i dołączy przynajmniej do walki o podium. Niestety na razie wygląda na to, że ci bardziej optymistycznie nastawieni fani się kompletnie przeliczyli.

Odszedł już Sobiech, odejść mają Wolski i Peszko. Do tria piłkarzy z – jak to się ładnie mówi – wolną ręką w poszukiwaniu klubu dołączy Augustyn, jak tylko wyzdrowieje. Dziś Piotr Wołosik podał informację, że na wypożyczenie do Ankaragucu uda się Łukasik. Przed sparingiem z Dynamo Moskwa problemy kardiologiczne dopadły Udovicicia. Znów kontuzję złapał Arak.

Wygląda to źle. Albo ktoś odszedł, albo odchodzi, albo nie może grać. Transfery w zamian? Anonimowi Tobers i Conrado. Jasne, Łotysz wygląda bardzo dobrze w sparingach, ale nawet jeśli utrzyma dyspozycję na ligę, trudno mówić, by ten jeden ruch załatwił sprawę. Piotr Stokowiec ma niezwykle wąską kadrę i gdyby liga startowała dziś, musiałby szyć jak najsprawniejsza szwaczka, a i to mogłoby nie wystarczyć.

Spójrzmy.

W bramce jest komfort, wiadomo. Kuciak i Alomerović to porządni ligowcy, ba, gdy Słowak jest w formie, jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym bramkarzem Ekstraklasy. Tutaj nie ma czym się przejmować. Jednak boki obrony? Mladenović i Fila wciąż nie mają sensownych zastępców. Na lewą obronę sprowadzono Conrado, ale Brazylijczyk na dziś imponuje tylko dynamiką, musi się uczyć europejskiego futbolu, nie bardzo ogarnia taktykę, jest na boisku nieco zagubiony. Jeśli Serb by wypadł, Lechia wciąż cholernie mocno by to odczuła. Filę z kolei może zmienić Kobryń albo Żuk (w sumie 90 minut na murawie w tamtej rundzie). Nie potrzeba komentarza.

W centrum defensywy do dyspozycji trenera są Maloca z Nalepą. Augustyn nie będzie przedłużał umowy, nie ma go na obozie, jest kontuzjowany, czyli jednym zdaniem: żadna alternatywa. Ściągnięto więc Tobersa i… tyle. Jeśli się Łotysz spali, Stokowcowi zostanie albo przesunięcie Kubickiego, albo ratowanie się 17-letnim Dymerskim

Dalej: w środku pola jest trochę lepiej, ale znów gorzej niż było, skoro odchodzi Wolski, skoro najpewniej odchodzi też Łukasik. Zostają Kubicki (choć on dopiero wraca po kontuzji), Gajos, Makowski, Lipski i młodzież. Może tu grać też Tobers, ale jak 19-latek z Łotwy ma na dzień dobry obstawiać dwie pozycje, to nie brzmi to zbyt poważnie. Po głębszym przemyśleniu bardziej kojarzy się to nam z miejscami 9. – 12. niż 5.- 8..

Skrzydła? Jaja. Peszko out, Haraslin zaraz out. Udovicić z kłopotami kardiologicznymi. Gdybyśmy grali więc dziś, Stokowiec miałby do dyspozycji Mihalika i Conrado, bo Brazylijczyk był też próbowany na skrzydle.

Brzmi fatalnie, prawda? No to co powiedzieć o ataku – tutaj do dyspozycji trenera pozostał tylko 35-letni Paixao. Owszem, Portugalczyk strzelał jesienią, ale żeby dojść do formy, wcześniej potrzebował kilka meczów zagrać w mniejszym wymiarze czasowym, by odpocząć. Jak on miałby więc ogarnąć granie co trzy dni, które czeka Lechię? Pojęcia nie mamy.

Dramat. Staramy się nie przesadzać, ale naprawdę obecnie trudno znaleźć inne słowa. Zobaczcie, jak czas szybko mija w futbolu. Jeszcze latem można było chwalić Lechię za szeroką kadrę, widzieć w niej kandydata nawet do mistrzostwa Polski. A potem wszystko się posypało. Zabrakło kasy, zabrakło zdrowia, zabrakło formy.

Nie postawilibyśmy obecnie złamanego grosza na to, że Lechia wystrzeli wiosną. Ale na to, że w sezonie 19/20 obejrzymy trzy razy Derby Trójmiasta? Już prędzej. I to nie dlatego, że wierzymy w rajd punktowy Arki.
1 lutego 2020, 11:35 / sobota
Zjebane zeszło zapomniało o jednym... nasza liga jest na tak żałosnym poziomie, że tak naprawdę to wszystko jedno kto gra.
2 lutego 2020, 19:39 / niedziela
Weszło już skończyło realizację zlecenia na Lechię. Teraz się wzięli za Cracovię. Kasę trzeba robić.
3 lutego 2020, 09:38 / poniedziałek
to tym razem coś lokalnego: naszemiasto.pl

Prezes Adam Mandziara pokazał, że potrafi w ciągu kilku dni rozwalić zespół budowany przez trenera Piotra Stokowca, który zdobył Puchar Polski, Superpuchar Polski i brązowy medal mistrzostw Polski. Dziś po tej drużynie zostało tylko wspomnienie, a Mandziara hurtowo wyprzedaje piłkarzy za plecami Stokowca. Dziś coraz trudniej wytypować skład na pierwszy mecz ligowy.

odnośnik
3 lutego 2020, 14:00 / poniedziałek
Z tym rozwalaniem drużyny proponuję poczekać do końca okna transferowego.
Fakt jest taki, że obecnie nie ma na stole żadnej oferty za Mladena.
3 lutego 2020, 22:02 / poniedziałek
Jak wiceprezes zarządu tak proponuje to zapewne będzie super. Wiceprezes z ramieia kibiców....
3 lutego 2020, 23:39 / poniedziałek
Ja nie wiem., najpierw była jazda, że mamy wkłady, że zero tożsamości z klubem itd... Sobiech drewno, Wolski do dupy, Łukasik drewno itd... No to nasz prezes poczytał forum i pomyślał zrobię wszystko dla moich kochanych kibiców, zaraz będziemy grać wychowankami. Czyli prezes jest najlepszy :-) Zamiast się cieszyć, że będzie więcej młodych to wszyscy się dopatrują jakiś przekrętów. Adaś to super uczciwy gościu no co Wy.
4 lutego 2020, 21:10 / wtorek
Ciekawy wywiad z AM i PS na głównej. Wiceprezesie ! Prawdę mówią ?
4 lutego 2020, 21:12 / wtorek
Oczywiście chodzi mi o oficjalną. Link odnośnik
4 lutego 2020, 21:30 / wtorek
Jak to leci...Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...Wiceprezesie????
4 lutego 2020, 21:40 / wtorek
Kurwa jaka propaganda.
Pomnik mu postawić!
4 lutego 2020, 21:42 / wtorek
Pierdolą jak boldi z galerii.
4 lutego 2020, 22:57 / wtorek
A ja głupi nie wierzyłem i bałem się o moja Lechijkę. A tu proszę - prezes w ekspresowym tempie przywrócił płynność finansową. Sa pieniądze, będą transfery!
Dzięki prezesie ojczulku kochany!
4 lutego 2020, 23:05 / wtorek
AM: Wróciłem do funkcji prezesa w grudniu właśnie po to, aby przywrócić Lechii płynność finansową...
Zaraz się rozpłaczę ze wzruszenia
4 lutego 2020, 23:44 / wtorek
przeczytałem wywiad-jest źle....
5 lutego 2020, 00:17 / środa
Adam I Odnowiciel!!! Normalnie Santo Subito kurwa jego mać!
5 lutego 2020, 00:31 / środa
Powiem tak i to jest moje osobiste zdanie. Mam zaufanie do trenera, bo nie znam podstaw, żeby go nie mieć. Jak je stracę, trener dowie się o tym pierwszy. Zainteresowanych i gotowych na dyskusję zapraszam na wyjazdy - jestem na każdym (nie na lożach vip, żeby była jasność).

Klo, jak masz coś napisać to napisz, nie baw się w powiedzenia, przysłowia i inne gry językowe. Najlepiej podejdź i pogadaj - na ten moment nie wiem kim jesteś.

Odnośnie punktu widzenia. Co innego oglądać poród w tv, a co innego siedzieć na sali porodowej. Czy to zmienia kim jesteś - nie mnie, czy zmienia rozumienie pewnych rzeczy, czas pokaże. Oceniajmy po fakcie, nie w trakcie.
Ile było pierdolenia, że rozwalimy klub, że tłuczemy kasę, że robimy za dużo, albo za mało ?! Nigdy wszystkim się nie dogodzi. Zawsze uważałem i dalej uważam, zanim coś się zrobi lepiej 10 razy się zastanowić, a decyzje nie są proste. Może byłyby inaczej, gdyby "bracia" nas kiedyś nie sprzedali. Może. Ale jest to co jest i na ten moment trzeba się z tym bujać.

Moje osobiste zdanie jest takie - wolę niższe miejsce w tabeli, ale klub oddłużony, postawiony na nogi organizacyjnie i funkcjonujący jak trzeba. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Nikogo nie tłumaczę i nie będę tłumaczył, czekam na efekt.
5 lutego 2020, 00:46 / środa
Prezio rzecze : " W perspektywie najbliższych dni można spodziewać się kilku wzmocnień" o...kilku? Kilku,
zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę większą niż 2 i mniejszą niż 10. No jestem ciekaw, bo wychodzi na to , że co najmniej 3 nowych grajków w " najbliższych dniach " możemy się spodziewać... zobaczymy.
Tylko Lechia!
5 lutego 2020, 13:21 / środa
Można powiedzieć że historia zatoczyła koło. Strategia w klubie zmienia się co pół roku wraz z każdym oknem transferowym. Może coś przegapiłem ale poza groszami za Lukasa to jakie klub dostał pieniądze z transferów, zwłaszcza porównując z dziesiątkami milionów euro Legii, Lecha czy Jagiellonii? A i tak podejrzewam że to co przyszło za Lukasa, zostanie zjedzone przez prowizje dla menagów i pensje dla gwiazd zespołu rezerw. Co do trenera to za darmo nie pracuje, Brzęczek czuje się dobrze a samobójcą nie jest, więc co ma mówić.
5 lutego 2020, 14:01 / środa
Brzęczek ???? O co kaman ? Chyba trzeba się napić( przegapiłem powrót czy co ????
5 lutego 2020, 20:31 / środa
Wiceprezes ma moim zdaniem słuszne podejście. Małymi krokami do celu. W tej lidze niewiele trzeba do mistrza. I nie będę miał problemu z tym, że w tym sezonie będziemy może niżej niż w poprzednim jeżeli za rok nie będę w szmatławcach czytać o problemach finansowych Lechii. Jeden front zamknąć i skupić się na innym.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.314