Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA W MEDIACH

strona 71/71

5 lutego 2020, 23:17 / środa
uwaga zeszlo ale warto przeczytac o prezesie :odnośnik
5 lutego 2020, 23:25 / środa
Nie wiem doprawdy co jest w linkowanym wpisie wartego do przeczytania.
Dla leniwych - wpis(bo przecież nie artykuł) to opis wywiadu Mandziary dla Lechia.pl "co autor miał na myśli" + pierdu jak zwykle na weszło
5 lutego 2020, 23:55 / środa
może źle to ująłem Buziek... tak dość lekko streszczone...
20 lutego 2020, 20:56 / czwartek
odnośnik
Bardzo sensownie mówi i myśli nasz trener. Ma co robić , żeby później były efekty.
20 lutego 2020, 23:27 / czwartek
@Chris

Jak dajemy odnośnik, to warto powiedzieć do czego kieruje.
22 lutego 2020, 16:38 / sobota
HEJ WAM ! No skoro media, a przeczytałem w transmisji na żywo z www.3miasto, to proszę!!!
Czytamy od dołu!
........
"Arka grać, kur... mać" - z trybun gospodarzy!
-
na trybunę główną wchodzą dyrektorzy Arki: Łukasiewicz i Żurowski
-
piłkarze wychodzą na prezentację. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Raków czerwone koszulki z niebieskim pasem oraz niebieskie spodenki
-
goście skandują "Lechia Gdańsk"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
miejscowi nie pozostali dłużni...
-
w sektorze gości miejsce zajęli sympatycy Rakowa. Przywitali się wulgarnym skandowaniem! Arka Gdynia k..... świnia!!!!
22 lutego 2020, 17:29 / sobota
Żółw, to bardzo miłe. Szkoda tylko, że przegrali wygrany mecz. Pozdrawiam.
22 lutego 2020, 20:36 / sobota
Mam inne zdanie w tej kwestii. Raków, Częstochowa - o.k. Ale to zaśpiewka kibiców Lechii i równie "miła" odpowiedź śledzi. Ot takie nasze wewnętrzne uprzejmości. Jak chcą wkurwić śledzi, nie muszą włazić w nasze trójmiejskie układy. Poza tym fajnie jest to skandować pod eskortą policji. My ... nie zawsze tak mieliśmy i mamy. Jak śledzie przyjeżdżają na derby i wydadzą swoje żałosne dźwięki - to ich zbójeckie prawo, ale jak dołączają do swych przydupasów i wprowadzają ich w takie bardzo "zażyłe" relacje względem kibiców Lechii to już jest niesmaczne. Tania prowokacja. Przyjechali tu z 3 lata temu na bursztynka miedziowi a ci z wioski na północ od Sopotu swoje pozdrowienie " Lechia Gdańsk itd". Wywalili swoje szmaty i popisywali się przed grupą lubińskich wyjazdowiczów. Naprawdę dyscyplinująca wizyta grupy przywitalnej była wtedy bardzo na miejscu. Gości uszanowano a napinacze zostawili swoje barwy i tratując dzieci w sektorze rodzinnym ratowali swe dupy i tyle zostało z ich buty. I na tym bluzganie się skończyło.
25 lutego 2020, 21:43 / wtorek
Emocji w Poznaniu nie brakowało. To fakt. Wygląda na to, że nie zabraknie ich i w środku tygodnia. Jakoś liczę na to, że Mandziara, który lubi przeciągnąc strunę do ostatniego momentu i tym razem wyciągnie królika z kapelusza i powie: macie i żryjcie, czy ja was kiedyś zawiodłem, kasa może nie zawsze na czas, ale była wypłacana co do grosza. I nie inaczej jest teraz.
Link do PS
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ek straklasa/lechia-gdansk/lechia-gdansk-nie-placi-w- srode-moze-stracic-trzech-pilkarzy/7c3mfz2
27 lutego 2020, 13:48 / czwartek
Saief nie jest żydem. Jest druzem.
Interia
https://sport.interia.pl/klub-lechia-gdansk/news-l echia-gdansk-kenny-saief-polska-mnie-zaskoczyla,nI d,4350647

Nie wiem dlaczego spacje się robią w linku. Nie mogę ich usunąć.
27 lutego 2020, 16:02 / czwartek
odnośnik

Czechu, wywalasz S z https i wsio hula
Tylko Lechia!
27 lutego 2020, 17:06 / czwartek
No przecież. A ja tu walczę że spacjami. Dzięki.
27 lutego 2020, 22:20 / czwartek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033