Gdańsk: piątek, 7 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA W MEDIACH

strona 71/71

5 lutego 2020, 23:17 / środa
uwaga zeszlo ale warto przeczytac o prezesie :odnośnik
5 lutego 2020, 23:25 / środa
Nie wiem doprawdy co jest w linkowanym wpisie wartego do przeczytania.
Dla leniwych - wpis(bo przecież nie artykuł) to opis wywiadu Mandziary dla Lechia.pl "co autor miał na myśli" + pierdu jak zwykle na weszło
5 lutego 2020, 23:55 / środa
może źle to ująłem Buziek... tak dość lekko streszczone...
20 lutego 2020, 20:56 / czwartek
odnośnik
Bardzo sensownie mówi i myśli nasz trener. Ma co robić , żeby później były efekty.
20 lutego 2020, 23:27 / czwartek
@Chris

Jak dajemy odnośnik, to warto powiedzieć do czego kieruje.
22 lutego 2020, 16:38 / sobota
HEJ WAM ! No skoro media, a przeczytałem w transmisji na żywo z www.3miasto, to proszę!!!
Czytamy od dołu!
........
"Arka grać, kur... mać" - z trybun gospodarzy!
-
na trybunę główną wchodzą dyrektorzy Arki: Łukasiewicz i Żurowski
-
piłkarze wychodzą na prezentację. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Raków czerwone koszulki z niebieskim pasem oraz niebieskie spodenki
-
goście skandują "Lechia Gdańsk"!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
miejscowi nie pozostali dłużni...
-
w sektorze gości miejsce zajęli sympatycy Rakowa. Przywitali się wulgarnym skandowaniem! Arka Gdynia k..... świnia!!!!
22 lutego 2020, 17:29 / sobota
Żółw, to bardzo miłe. Szkoda tylko, że przegrali wygrany mecz. Pozdrawiam.
22 lutego 2020, 20:36 / sobota
Mam inne zdanie w tej kwestii. Raków, Częstochowa - o.k. Ale to zaśpiewka kibiców Lechii i równie "miła" odpowiedź śledzi. Ot takie nasze wewnętrzne uprzejmości. Jak chcą wkurwić śledzi, nie muszą włazić w nasze trójmiejskie układy. Poza tym fajnie jest to skandować pod eskortą policji. My ... nie zawsze tak mieliśmy i mamy. Jak śledzie przyjeżdżają na derby i wydadzą swoje żałosne dźwięki - to ich zbójeckie prawo, ale jak dołączają do swych przydupasów i wprowadzają ich w takie bardzo "zażyłe" relacje względem kibiców Lechii to już jest niesmaczne. Tania prowokacja. Przyjechali tu z 3 lata temu na bursztynka miedziowi a ci z wioski na północ od Sopotu swoje pozdrowienie " Lechia Gdańsk itd". Wywalili swoje szmaty i popisywali się przed grupą lubińskich wyjazdowiczów. Naprawdę dyscyplinująca wizyta grupy przywitalnej była wtedy bardzo na miejscu. Gości uszanowano a napinacze zostawili swoje barwy i tratując dzieci w sektorze rodzinnym ratowali swe dupy i tyle zostało z ich buty. I na tym bluzganie się skończyło.
25 lutego 2020, 21:43 / wtorek
Emocji w Poznaniu nie brakowało. To fakt. Wygląda na to, że nie zabraknie ich i w środku tygodnia. Jakoś liczę na to, że Mandziara, który lubi przeciągnąc strunę do ostatniego momentu i tym razem wyciągnie królika z kapelusza i powie: macie i żryjcie, czy ja was kiedyś zawiodłem, kasa może nie zawsze na czas, ale była wypłacana co do grosza. I nie inaczej jest teraz.
Link do PS
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ek straklasa/lechia-gdansk/lechia-gdansk-nie-placi-w- srode-moze-stracic-trzech-pilkarzy/7c3mfz2
27 lutego 2020, 13:48 / czwartek
Saief nie jest żydem. Jest druzem.
Interia
https://sport.interia.pl/klub-lechia-gdansk/news-l echia-gdansk-kenny-saief-polska-mnie-zaskoczyla,nI d,4350647

Nie wiem dlaczego spacje się robią w linku. Nie mogę ich usunąć.
27 lutego 2020, 16:02 / czwartek
odnośnik

Czechu, wywalasz S z https i wsio hula
Tylko Lechia!
27 lutego 2020, 17:06 / czwartek
No przecież. A ja tu walczę że spacjami. Dzięki.
27 lutego 2020, 22:20 / czwartek
11 kwietnia 2020, 17:49 / sobota
weszlo.com:

Adam Mandziara dopiero dwa lata temu skończył pięćdziesiątkę, a już cierpi na zaawansowaną sklerozę. Nie ma w polskiej piłce drugiej osoby, która borykałaby się z tak chorobliwym zapominalstwem.

Mandziara co miesiąc ma przelewać pensje zawodnikom, ale jakoś tak zapomina.

Mandziara miał wypłacić premie za trzecie miejsce, ale w natłoku wypłacanych regularnie premii wypadło mu z głowy.

Mandziara miał uregulować bonusy za zdobycie Pucharu Polski, ale Lechia zdobywa te puchary z taką częstotliwością, że i ta premia nie utkwiła prezesowi w pamięci na dłużej.

Dlatego tak jak w uczciwych klubach klubach, których zarządcy nie cierpią na kłopoty z pamięcią, rozmowy o obniżce kontraktów przebiegają względnie sprawnie, tak pracodawcy pokroju Lechii Gdańsk mają problem. Piłkarze w obliczu pandemii stanęli bowiem przed iście hamletyczną rozterką: nie dostać całej pensji czy nie dostać połowy pensji?

Skoro klub notorycznie zalega zawodnikom, co stało się już w zasadzie pewną tradycją i nie jest to wcale spowodowane nagłym kryzysem, a absurdalną polityką i życiem ponad stan, nie widzimy zbyt wielu powodów, by piłkarze zgadzali się na cięcia kontraktów. To nie wirus spowodował problem w Lechii – on trwa w najlepsze już od lat. Zawodnicy wykazali jednak gest dobrej woli i pozwolili na odebranie sobie części zarobków. Pod jednym warunkiem – że zostaną im wypłacone zaległe pensje w całości (od stycznia do kwietnia), co miało być potwierdzone stosownym dokumentem. Wszystko zostało ustalone z Adamem Mandziarą.

Piłkarze dostali więc do podpisania omówiony wcześniej aneks, który przygotowała pracowniczka klubu. Ale warunek o wypłaceniu zaległych pensji – co za przypadek! – umknął z pamięci prezesa Lechii Gdańsk i ostatecznie nie znalazł się w aneksach. Jakie to szczęście, że to niedopatrzenie zauważyli piłkarze – ktoś mógł przez nieuwagę podpisać taki aneks i, na przykład, nie dostać nie tylko okrojonej majowej pensji, ale też poprzednich czterech. Sam prezes zapewne też się cieszy, że gdy jemu samemu już czasem pamięć szwankuje, ma czujnych pracowników, którzy dostrzegli pomyłkę.

Współczujemy Mandziarze: przecież życie z tak zaawansowaną sklerozą musi nieść za sobą szereg utrudnień w codziennych sprawach. Właściwie zaczynamy teraz lepiej rozumieć, dlaczego z klubu wyfrunęli Peszko czy Wolski, zaczynamy lepiej rozumieć, czemu właściciel spóźnione przelewy tłumaczy problemami z bankami. Wcześniej sądzono, że to kwestia godzin otwarcia, może też jakichś kłopotów z systemami komputerowymi. Dziś mamy pewność: Mandziara zapewne nie tylko nie pamięta haseł do klubowych kont, ale nawet w którym banku są założone.

Panie Adamie, my się naprawdę martwimy. Z troski. My, portal Weszło. Dla przypomnienia, co to jest Weszło – portal internetowy, na którym piszemy o sporcie, także o piłce nożnej. Piłka nożna to dyscyplina, w którą gra Lechia Gdańsk, którą pan zarządza. Gdańsk to miasto, w którym pan mieszka (na północy Polski). Polska to kraj, w którym żyjemy.

Prosimy odezwać się do nas, wyślemy paczkę z lecytyną. Całe szczęście, że teraz siedzi pan w domu, bo jeszcze zapomniałby pan o awizo…

Wesołych Świąt!
12 kwietnia 2020, 22:09 / niedziela
O Wolskim i Peszce.
PS
odnośnik
13 kwietnia 2020, 09:56 / poniedziałek
Miałem się nie denerwować , w tym świątecznym czasie , jaki by nie był ...wyluzować
Ale jak czytam wypociny Stanowskiego w jego weszło czy zeszło...
No dobrze , sytuacja jaka jest każdy wie
Ja osobiście nie zaklinam rzeczywistości Kto mnie zna , wie doskonale jakie mam zdanie o Mandziarze , o tym co się tu odpierdala
I zdania nie zmieniam
Ale.....

" Panie Adamie, my się naprawdę martwimy. Z troski. My, portal Weszło. Dla przypomnienia, co to jest Weszło – portal internetowy, na którym piszemy o sporcie, także o piłce nożnej. Piłka nożna to dyscyplina, w którą gra Lechia Gdańsk, którą pan zarządza. Gdańsk to miasto, w którym pan mieszka (na północy Polski). Polska to kraj, w którym żyjemy. "

Ode mnie
Co to jest weszło....ze względu na świąteczny czas przemilczę , nie będę obrażał kobiet lekkiego obyczaju
Panie Stanowski
Odpierdol się pan od Gdańska , tego z północy Polski
Lechią sobie mordy nie wycieraj
Poradzi sobie doskonale , z Mandziarą czy bez Jak jest Pan troskliwym wujkiem , chciałbym przypomnieć Pana reakcję na temat dwóch meczy Lechii , o której losy się Pan tak martwi
Mecz w Poznaniu i w Gdańsku
Dwaj sędziowie
Marciniak , Stefański
Więcej pytań nie mam
Zajmij się Pan swoją legiunią , tą z Mazowsza
13 kwietnia 2020, 10:21 / poniedziałek
czarny 66

Jaki "Pan"? To jest zwykły chuj.
15 kwietnia 2020, 18:37 / środa
Na Polsat Sport leci finał Pucharu Polski Lechia-Jagiellonia.
Kurcze,na razie kiepsko to wygląda do przerwy.Może później się chłopaki rozkręcą...
15 kwietnia 2020, 18:41 / środa
Wpuście kibiców kurwy
4 maja 2020, 23:16 / poniedziałek
tak sobie czytam nagłówek, hmm..co znowu za kara?
a to Haydary teraz porządził
link do trójmiasto.pl

odnośnik
29 maja 2020, 12:07 / piątek
29 maja 2020, 14:13 / piątek
dobre!
29 maja 2020, 19:20 / piątek
Potwierdzam. Dobre.
2 czerwca 2020, 13:30 / wtorek
Weszło bardzo pozytywnie o Conrado

odnośnik
2 czerwca 2020, 19:37 / wtorek
- Śmiać mi się zachciało, gdy zobaczyłem komentarz, że licencję dostał rzekomo klub-bankrut, taki jak Lechia. Prawda jest taka, że Lechia ma właściciela, który mógłby kupić wszystkie polskie kluby Ekstraklasy! Można powiedzieć wszystko, że Lechia jest źle zarządzana, oferuje za wysokie kontrakty, ale nie to, że ma ubogiego właściciela - powiedział Interii prezes PZPN-u Zbigniew Boniek.
11 lipca 2020, 00:07 / sobota
Chłopaki AD 1983 też tak odbierają bufonadę Stokowca i Mandziary:
odnośnik
11 lipca 2020, 11:31 / sobota
Nie sraj we własne gniazdo. Przynajmniej na te kilkanaście dni przed końcem sezonu i finałem PP. Potem proszę bardzo. Rozliczaj. Na razie odpuść bo nie pomagasz.
11 lipca 2020, 21:24 / sobota
O Dusanie:

odnośnik
11 lipca 2020, 23:01 / sobota
Ile Legia musiałaby dać za Kuciaka? Ile jest wart dla nas? I nie mówię tu tylko o pieniądzach.
12 lipca 2020, 14:08 / niedziela
Jeśli myślą,że sam Zlatan wystarczy,to się grubo mylą.
29 lipca 2020, 22:03 / środa
Dzisiaj w Prawdziwe Futbolu (kanal na YouTube) Roman Kolton omawial temat Lechii Gdansk. Material ma ponad 30 minut.
3 sierpnia 2020, 06:56 / poniedziałek
O Lipskim z weszło
" Patryk, fajnie było, pożartowaliśmy, pora pograć w piłkę"
odnośnik
Tylko Lechia!
4 sierpnia 2020, 09:46 / wtorek
odnośnik

Stokowiec o pucharze, konflikcie z byłymi zawodnikami, transferach.
Długi wywiad.

PS
4 sierpnia 2020, 14:41 / wtorek
odnośnik

Nie dobrze. odizolować tego nieszczęśnika i trenować dalej. Co za paranoja z tym koronaświrusem.
4 sierpnia 2020, 17:11 / wtorek
No to raczej po zgrupowaniu.7 dni po pierwszym kontakcie zarażonego z pozostałymi ponowne testy.
Sytuacja podobna do zawróconego autobusu.
Brak słów.
4 sierpnia 2020, 18:06 / wtorek
Krzysiek, nie z koronawirusem tylko z rządzącymi w Lechii półgłówkami.
Trzeba być kretynem do potęgi n+1, aby bez wyników rozpoczynać treningi.
Ale spoko, chłopcy mają tydzień wolnego, niech wyjadą pozwiedzać świat.
Do ligi wejdą z marszu i pozamiatają.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259