Gdańsk: piątek, 19 lipca 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 75/79

2 września 2022, 15:18 / piątek
Dziennikarze są słabi.
Wydaje mi się że promują Kaczmarka.
Jak ktoś zajmuje się tematem to powinien kojarzyć wypowiedź K. efekty mojej pracy poznamy w nowym sezonie wypowiedziane zimą.
Piszą że to wina Flavio, a nie trenera. To kurwa kto rządzi. Dziennikarz nie pamięta że Flavio ma brata jak był trener to sobie poradził. Tylko co na zrobić stażysta jak jest legenda który mówi przykrą prawdę dla stażysty i na 12 bramek strzela 5?
Na trenerze nie wolno oszczędzać!
2 września 2022, 15:47 / piątek
@Doubledose

Mimo, że do wyrażenia własnej opinii musiałeś założyc nowe konto ,to wpis ma elementy sensowne dlatego Ci odpowiem

Kaczmarek źle to rozegrał. A szatnia zareagowała tak, jak się reaguje na kierownika przypierdalającego się bez powodu do dobrego kumpla z pracy."

Kaczmarek poza wszystkim po prostu jest słabym trenerem

"Co do podziału kibiców to hmmm... nie chciałbyś słyszeć co leciało pod adresem zielonej z żółtej przy okazji słynnej akcji grupy debili 7 lipca."

-każdy tego żałuje, jaki sens płakać nad rozlanym mlekiem

"I tak mi się wydaje paradoksalnie, że gdyby nie ta zadyma to Mandziary już by tu nie było. Ci co chcieli kupić zobaczyli, co może ich czekać i odpuścili."

-wątpie, ale narracja wygodna się dla A.M zrobiła i tu na pewno dodatkowy strzał w stopę

"W każdym razie Adam będzie tu tak długo, dopóki nie będzie mógł sprzedać akcji Klubu bez straty. A teraz Lechia jest mniej atrakcyjna niż przed "słynnym" meczem. Długie lata z Mandziarą"

-tu się niestety zgadzam, osobiście nie wierzę za bardzo w sprzedaż, chyba że sprzedaż samemu sobie, to by było bardzo w stylu A.M. A skoro tak to trzeba się przygotować do realiów jakie są? tak czy nie?

" Co do Zygasa to nie wiem których kibiców reprezentuje w Zarządzie. Na pewno nie wszystkich. W tym mnie. A co do Lwów to mam wrażenie, że ich działalność ogranicza się do prowadzenia sklepu i organizacji wyjazdów. Nie widzę w ich działaniach niczego, co mogłoby zwiększyć frekwencję i zintegrować środowisko. W Gdańsku jest to wyzwanie. To jest otwarte i nowoczesne miasto. Styl z lat 80/90-tych, do którego wielu tęskni i próbuje kultywować nie przyciągnie dziesiątek tysięcy ludzi na stadion. Nowe rozdanie by się przydało i nowe pomysły na budowę jakiejś wspólnoty kibicowskiej, może być i z Lwami ale kurwa na ziemię zejdźcie i weźcie do roboty. Albo marginalizacja."

Nie masz odwagi wystąpić pod własnym nickiem a chcesz marginalizować LP. Domyślasz się, że wtedy musiałbyś w realu stanąć względem ludzii dla których Lechia jest całym życiem od zawsze twarzą w twarz i powiedzieć sorry chłopaki wasze czasy się skonczyły, zjebaliście, spierdalajcie. Z takim poziomem odwagi jaki wykazałeś obecnie na pewno porwiesz za sobą trybuny a L.P już się pakują.
Co do Zygi. Są aspekty w których się z nim nie zgadzam, ale w ciągu ostatniego miesiąca poświęciłem tematowi kilkadziesiąt godzin, analizując wszystkie możliwe scenariusze oraz potencjalne rozwiązania i to właśnie z tym nic nie robiącym Zygą to omawiam. Według mnie LP starciło poparcie znacznej częsci kibiców przez podobne problemy (paradoks ale tak jest) jak klub, problemy z komunikacją i tu masz troche racji bo czasy się zmieniły a silny ruch kibicowski powinien cieszyć się poparciem całego stadionu. Zakładanie nowego stowarzyszenia, rozbijanie kibiców na częsci to działanie jak woda na młyn dla wszelkich pijawek. Moim zdaniem bez jedności nic się nie da zrobić, LP to ludzie których się na do od tak zastąpić, natomiast olewanie ogółu to też droga donikąd, można tylko tonącą Lechii całkiem zatopić i niestety ale dziś wszystko w tym kierunku zmierza
2 września 2022, 16:17 / piątek
Ludzie przecież ten artykuł to nawet nie śmierdzi ale potwornie cuchnie na kilometr!!
2 września 2022, 18:52 / piątek
Takie coś mi dziś wrzucił algorytm (uwaga- Weszło!):

odnośnik
2 września 2022, 23:28 / piątek
Edwin zgadzam się z wnioskiem, że madziara chce sam sobie klub sprzedać. Namówił Niemca na sprzedaż ze stratami. Następnie doprowadził do dodatkowego spadku wartości poprzez burdę na trybunach i kiepską grę. Liczy na to, że Niemiec przyparty do muru sprzeda Lechię za jeszcze mniejszą kasę po wycofaniu niedoszłych inwestorów. Kaczmarek pewnie coś wie na ten temat, z bogactwa serca usta mówią - "ja tu jeszcze wrócę".
Zaznaczam, że to tylko domysły bez dowodów.
3 września 2022, 09:33 / sobota
kowal...tak wszystko wiem na jego temat...ale mam słabość do jego jego bajdurzenia..do tego akurat sensownego...odnośnik
3 września 2022, 10:17 / sobota
na świeżo, za trojmiasto.pl
odnośnik
5 września 2022, 15:31 / poniedziałek
O Lechii trochę, w dziejszym wydaniu Mocy Futbolu w Kanale Sportowym.
odnośnik

O nas od 1:10:53
6 września 2022, 08:53 / wtorek
odnośnik
live na goal kropka peel o Lechii
6 września 2022, 12:03 / wtorek
Tego się można było spodziewać, ale jeżeli to prawda to menda powinien być ścigany, nie tylko na Majorce.
6 września 2022, 12:28 / wtorek
kurwa tak zrobić z Lechii ogólnopolskiego mema.....
6 września 2022, 16:24 / wtorek
To jest wprost nieprawdopodobne co te kutasy zrobiły z naszym klubem.Przez tyle lat wszyscy co mogli zareagować to siedzieli cicho i zamiatali problemy pod dywan a dopiero teraz wybiło całe szambo...
Niestety ale wyłania się obraz pełen machlojek,niejasnych powiązań,lipnych umów i chuj wie co jeszcze.Obawiam się że to nie skończy się tak szybko i dopiero reakcja prokuratury położy temu kres.Adaś...co?...ty wiesz co!
6 września 2022, 16:33 / wtorek
jak 50 % tego co powiedziane zostało w meczykach jest prawdą , to się tak tylko zastanawiam czy nikt od nas nie miał dostępu do FV ?

Wynajęcie tego dzambodzeta to jaki procent utrzymania drużyny rezerw ???
Pózniej takie paszczule z weszło i inne gady mają pożywkę a mnie i większość osób na tym forum zalewa
11 września 2022, 19:42 / niedziela
Za chwilę utra kurwa w C+.
11 września 2022, 20:29 / niedziela
szkoda, że w Canal+ nie ma dziennikarzy, którzy by go przycisnęli ...
11 września 2022, 20:36 / niedziela
Miękkie pizdy. Zero prawdziwych pytań.
Mandziara nawet wypowiedzieć się płynnie nie potrafi.
11 września 2022, 20:41 / niedziela
Taka szybka myśl...
Jak menda mówi prawdę to się jąka. Jak kłamie to mówi płynnie.
11 września 2022, 20:47 / niedziela
Marciniak, Gleń i Kefir to miękkie faje, brak słów, cóż, czekamy na jutro
11 września 2022, 21:06 / niedziela
Dramatyczny poziom tych panów w studio.
Jeżeli ten człowiek nie widzi problemu w zelemie i całym tem pseudo-zarządzie to nie ma o czym z nimi gadać . No bo o czym? Gadaj z dupa to cię osra
11 września 2022, 21:10 / niedziela
Też byłem zdziwiony płynnością wypowiedzi mendy. Przecież to półanalfabeta jeśli chodzi o język polski. A kłamać to on zaczyna już zanim powie pierwsze słowo. "Dziennikarze" w studio to parodia rzetelnego dziennikarstwa. Oni te pytania chyba ustalali wspólnie...
11 września 2022, 21:35 / niedziela
Najbardziej rozbawila mnie informacja ze juz za chwilę podpiszą umowę na budowę ośrodka treningowego... przecież ta "chwila" już trwa od lat... jak pajac chce zobaczyć jak się rozbudowuje szkółkę piłkarska niech się na Kokoszki z tej Majorki ruszy i zobaczy ile można mając dużo mniejsze środki finansowe zbudować...
11 września 2022, 22:14 / niedziela
Wyglądało jakby pytania miał przesłane tydzień wcześniej na maila.Dzięki temu wypadł nad wyraz poprawnie.Co nie zmienia faktu że mydlił oczy tym naiwniakom w studio aż miło.Burdel jest większy niż myślałem a wg opinii ludzi z "kręgów" Flavio opaskę stracił słusznie.Problem w tym że otrzymał ją największy sfiksowany pajac z możliwych.Oby do wiosny i kolejnego okienka transferowego.
11 września 2022, 22:38 / niedziela
Pamiętajcie ile dla klubu zrobił Kuciak i Flavio. Dusan, który w decydującej fazie kilka lat temu (w ostatniej kolejce graliśmy o złoto) w 7 meczach nie wpuścił bramki. O zasługach Flavio nie będę wspominał, bo każdy kibic je zna.
To są żywe legendy i nie wierzę, że nagle chcieliby się narazić kibicom i podkopać swoje autorytety. Zmiana klubu w tym wieku nie wchodzi w rachubę, bo są u progu kariery. Wiedzą więcej niż my i tyle.
Szykujmy się na najgorsze.
11 września 2022, 23:15 / niedziela
Jak nasz złotousty Adam powiedział, że jest blisko do budowy ośrodka treningowego w Bystrzu (a nie Bystrej) to już mam pewność, że nic takiego nie jest planowane i żadnego ośrodka Lechia nie wybuduje. Generalnie to nie ma chyba potrzeby fatygować się na jakieś spotkanie 15.09 bowiem padną tam takie same newsy jakie były dziś w C+.
11 września 2022, 23:21 / niedziela
Zacznij od pytania kto z klubu tam będzie?
11 września 2022, 23:24 / niedziela
Może kucharz jak to miało miejsce kiedyś w reprezentacji Polski?
11 września 2022, 23:50 / niedziela
Czy w ogóle będzie spotkanie?Jak będzie pani Ernest to ja idę na pewno. Prawda jest taka ze oni wszyscy zaraz znikną, my zostaniemy. Doprowadzili Lechię do obecnej sytuacji do długu 100milinow,(dług nazywają podniesieniem kapitału ale właśnie dlatego nikt nie chce kupić Lechii i tyle chce stad kleszcz zabrać ), do zrzeczenia się akcji klubu przez mniejszościowych (w rzeczywistości totalny wał). Teraz grają na totalne skłócenie środowiska. W jednym racji nie macie ,mandziara nie jest głupi a nawet odwrotnie, to jest kleszcz, odwali się dopiero jak wypije całą krew, póki co rozegrał nas wszystkich jak dzieciaków. Im bardziej środowisko będzie nadal podzielone tym dłużej kleszcz będzie doił w pełnym komforcie... Chciał mieć w klubie durniów ale posłusznych? Ma. Jak moze utrzymywać status? Rozjebac środowisko kibiców? Zrobione.Nie potrafię się poddawać nigdy, ale na teraz nie widzę żadnego rozwiązania poza pójściem z szablami na czołgi. Olać ten burdel i nie chodzić na mecze? Mało to coś zmieni wpływy z dnia meczowego to promil, a świnie będą miały spokój. Czyli 1.09.1945, jebac Niemców!
12 września 2022, 00:05 / poniedziałek
Najważniejsze, że do kadrowej nie dotarła żadna skarga na Adama za rzekome wykorzystywanie pracowników klubu jako szoferów przez złotoustego. Taki szef to jednak skarb, ale właśnie dziś z czystym sumieniem odchodzi z klubu, wielka to dla nas strata.
12 września 2022, 00:13 / poniedziałek
I ostatnia sprawa, piłkarze nie są wrogiem, to są ludzie jak kazdy z nas, widzą burdel i ułomów z zarządu. Kazdy kto miał szefa idiotę wie z jakim nastawieniem idzie się do pracy? Tak czy nie? wrecz jak czytacie to sugeruje jasne stanowisko, jasno gracie dla Lechii i róbcie to na 100% a tych debili walcie i mówcie o tym, nie ma co się bać
12 września 2022, 00:17 / poniedziałek
Wyszlo im to nagranie i bardzo na czasie odnośnik
12 września 2022, 00:24 / poniedziałek
Albo drugie z oczywistych względów mi bardzo bliskie. Jak dziadek nie bal się Niemców to kim jest jakaś dziamdziara z żelem...
odnośnik
12 września 2022, 16:30 / poniedziałek
Witam wszystkich
Może trochę z sentymentu ale ciekawy artykuł o wielkim meczu 1983 roku. Łezka się kręci... cud wspomnień.

odnośnik
11 października 2022, 21:35 / wtorek
Dziennik Bałtycki o naszej "super - gwieździe" z Bundesligi
odnośnik
20 listopada 2022, 13:51 / niedziela
odnośnik
Clemens wybrany naj...większym picerem w Ekstraklasie, tudzież najgorszym "piłkarzem" Ekstraklasy. Gratulujemy sukcesu i zapraszamy wyp...!
16 stycznia 2023, 08:38 / poniedziałek
Wywiad z Darkiem Krawczykiem:
odnośnik
16 stycznia 2023, 11:52 / poniedziałek
Darek
Jeśli mogę Bo już nie mogę To nie Wersal
Nie kryguj się proszę Oczywiście nie znam osobiscie schematów wyjebania raz na zawsze pijawek z naszej Lechii...jestem prostym człowiekiem Dla mnie krótko Nie że wykorzystuję Spotykamy sie co roku 15.08 na mszy za Wojtusia Tam tak naprawdę zawsze rozmawiamy raz do roku osobiście i wiele się od Ciebie dowiaduję Nie w tym rzecz Darek Bierz to Mowienie że to nie już ten poziom finansowy...no ok...Pamiętaj Za tobą pójdzie wielu Za nimi jeszcze kolejni , za tamtymi też następni....Nie bój się Sądze ze może to patos Ale razem damy radę Kiedy jeśli nie teraz
16 stycznia 2023, 12:23 / poniedziałek
Brakuje mi w tym wywiadzie pytania o panią Agate Syczewską !
Ściąga się kobietę z Białegostoku , wyznacza konkretne zadania ( marketing , itp ) Z pewnością nie przyszła do klubu pracować za drobne .Odchodzi po 6 miesiącach i .....cisza jak na pogrzebie organisty !
Chyba mamy prawo się dowiedzieć o powód odejścia pani Agaty oraz o efektach pracy w/w osoby .
Z pewnością otrzymała odprawę przy odejściu wiec osobiście chciałbym wiedzieć czy zasłużyła na nią ?
16 stycznia 2023, 22:11 / poniedziałek
Diagnoza jest(i trudno z nią polemizować), recepty nie ma.
Jedną nową rzecz się dowiedziałem, że Pan Dariusz nie jest zainteresowany przejęciem klubu.
Zakładam że to ma być takie nie chcem ale muszem albo razem z LP i to niestety według mnie
w wywiadzie w którym padają słuszne zarzuty o niesłowność Panów Żelema i Mandziary brzmi blado.
Czy nie lepiej w kontrze do tych wszystkich ściem wyjść z własnym planem i własnymi pomysłami? Po prostu mówić prawdę.
Nawet nie chodzi mi o to że najłatwiej krytykować , bo to co pan Mandziara wyprawia przekracza wszelkie granice logiki czy nawet przyzwoitości, ale jako pierwszoplanowa postać akcjonariatu mniejszościowego moim skromnym zdaniem powinien Pan przedstawić jakiś zamysł swój i swoje rozwiązania, bo opcja ja to mam inną prace brzmi bardzo średnio.
Wyżej kolega ma rację jeżeli będzie zdrowy i uczciwy plan na Wielką Lechię to mnóstwo ludzi za tym pójdzie w tym ja sam. Nie da się zjeść jabłko i mieć jabłko , ktoś musi wziąć na siebie odpowiedzialność. Pozdrawiam
28 lutego 2023, 08:36 / wtorek
Mam nadzieję,że cały tekst będzie dostępny odnośnik
28 lutego 2023, 11:30 / wtorek
Patologia totalna...a to że nie wszystkim zależy na utrzymaniu było widać na boisku
28 lutego 2023, 11:53 / wtorek
Niestety Mandziara to człowiek bardzo lubiący manipulacje i takie żałosne gierki ludźmi. Gdy wszyscy robią z siebie idiotów w nadziei, że skapnie im parę złotych od prezesa...
28 lutego 2023, 21:26 / wtorek
Kacper Płażyński odnośnik
1 marca 2023, 12:48 / środa
przecież on ma głęboko w dupie Lechię chodzi tylko o przywalenie Dulkiewiczowej ....
2 marca 2023, 11:47 / czwartek
jak likwidowano Grupę Lotos Kacperek milczał, teraz zabiera głos w sprawie Lechii, nie widziałem go nigdy na Lechii, no OK, sorry, raz, na finale Pucharu Polski na Narodowym na VIP-ach, ma teraz zgryz, bo w Gdańsku pewnie go nie wybiorą i rozważa start w wyborach do sejmu z Elbląga albo innej miejscowości, jak kiedyś Kurski z Mazur czy Kanthak z Lublina, wybitna menda, Ojciec pewnie w grobie się przewraca
6 marca 2023, 11:57 / poniedziałek
Na portalu Stanowskiego dzisiaj podsumowanie dotychczasowych osiągnięć klubu pod rządami Mandziary.

Kto zainteresowany - niech klika, a kto nie lubi Weszło i nie chce im nabijać wyświetleń, niech nie klika.

W treści nic, czego byśmy dotychczas nie wiedzieli, ale czytając to wszystko na raz, trudno oprzeć się wnioskowi, że zarzadzanie Lechią prowadzone jest nieudolnie, niegospodarnie, wbrew zdrowemu rozsądkowi, a często jest to wręcz działanie na szkodę klubu.

odnośnik
6 marca 2023, 12:54 / poniedziałek
W zasadzie to nic czego byśmy nie wiedzieli. To samo przewijało się na tym forum przez lata,pisaliśmy sami że to wszystko musi pierdolnąć. No i pierdolnęło... obawiam się, ze powrót na właściwe tory będzie o wiele trudniejszy niż ostatnio. O ile będzie możliwy w ogóle. Zmieniło się wiele przez te wszystkie lata - ludzie, okoliczności...no ale "my wierzymy" i jesteśmy Budowlani. Widać taki nasz parszywy los...budować potem patrzeć jak się wali, potem budować, patrzeć jak... i tak do usranej śmierci...
6 marca 2023, 13:41 / poniedziałek
@ d.g
Tak jak mówisz
My Budowlani I naprawdę taki już nasz los Nie jesteśmy , jako kibice skazani na sukces
No może raz na 40 lat PP by synowie coś sobie przypomnieli
Nie Nie jestem człowiekiem słabej wiary Ale Bynajmniej u mnie
Mój tata Moja szczepionka...niestety już dużo bliżej niż dalej Ja pewnie niebawem podobnie Jak wielu z nas O sektorze niebo nie wspomnę
Pozostaje mieć dumę i ogromne szczęscie Że poprzez tą naszą Lechie Mnóstwo ludzi Przeżyje to swoje życie , w sposób szczególny Przyjaznie , niezliczona ilość akcji i różnych sytuacji
Tomy książek do napisania....tysiące godzin do wspominania I My jesteśmy , czasem już tylko w pamięciach Ale na zawsze zostaniemy Z naszym ukochanym , jedynym WIELKIM Klubem
Bynajmniej dla nas Wiem że trąci patosem
Cóż ...
6 marca 2023, 14:26 / poniedziałek
Koledzy, podnieście głowy do góry.
Jeszcze Lechia nie zginęła!
6 marca 2023, 14:49 / poniedziałek
Już kilka osób wysłało aplikacje na ternera. Pewnie zarząd ma teraz zagwozdkę kto jest lepszym kandydatem.
odnośnik
6 marca 2023, 17:21 / poniedziałek
Nawet takie historyjki potwierdzają co te skurwysyny zrobili z Lechią. Ludzie sobie jaja robią...
Ziomek i nigdy nie umrze pòki nas! Chodziło mi tylko o grę na najwyższym poziomie i żebyśmy byli tam gdzie nasze miejsce na szczycie.
1 ..... 73 74 75 76 77 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022