Gdańsk: sobota, 20 lipca 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 76/79

6 marca 2023, 23:03 / poniedziałek
Stary kotlet odgrzewany jest niesmaczny. Inne czasy i inne realia, dziś Lechia schyłkowego Kafarskiego to jak utopijne marzenie.
d.g.
6 marca 2023, 20:02 / poniedziałek
Ja bym tego Feio wziął ..
Ja też!
7 marca 2023, 07:35 / wtorek
Ten Feio to jako woźny albo pomoc do sprzątania? Papiery trenerskie będzie miał cofnięte za numer, który wywinął.
7 marca 2023, 10:57 / wtorek
Nie pomoc a główny sprzątający. Facet ma naprawdę wysokie kwalifikacje.
7 marca 2023, 10:59 / wtorek
A byli u nas i z pierwszorzędnymi papierami i co? Nic...chuja ugrali...
8 marca 2023, 13:03 / środa
"Spadek to nie najgorsze co może spotkać klub" (trojmiasto.pl):
odnośnik
8 marca 2023, 15:59 / środa
doskonały list
8 marca 2023, 16:37 / środa
Bardzo trafna i niestety bolesna analiza. "to kibicom brakuje Lechii"...jakże prawdziwe i smutne.
8 marca 2023, 18:19 / środa
Ciekawy artykuł,może warto pójść w założenie stowarzyszenia.Nie wiem ilu by się znalazło tych najwierniejszych,ale kwotę sprzedaży podzielić na ilość chętnych lub % od wpłaty odpowiadał by ilości akcji i może by wypaliło.
8 marca 2023, 19:28 / środa
już nie raz pisałem w tematach przeróżnych. Kilka miesięcy temu wg. kopyta klub mieli przejąć araby. dużo wcześniej klub mieli przejąć inwestorzy, którzy pewnie jak zobaczyli ten burdel w klubie zrobili jakwytuzyjecie.jpg. niestety nie mam już siły na to całe dziadostwo. kiedys pisałem, że lat mi nie starczy na kolejne odbudowy klubu, a chciałem małej córce pokazać mecz i o co kaman w tym temacie.

wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze? że ja nawet nie mogę podejść do meczu Lechii w tv. jak chcecie mnie jebać to okej. jednak jak oglądam mecze w tv, to moje małe dzieci słuchają tylko kiepskich słów ;)
10 marca 2023, 14:09 / piątek
odnośnik

Jakim prawem ta kurwa jeszcze chodzi po Gdańsku się pytam!
Jak można było dopuścić do tego, że klub od kliku lat rozpierdala jakiś socjopata a trybuny reagują jak już nie ma prawie czego gasić!
21 marca 2023, 17:30 / wtorek
Za interią...
odnośnik
23 marca 2023, 01:03 / czwartek
Świetnie napisane "to kibice tęsknią za Lechią".
Tutaj artykuł w PS. Lech Kulwicki uderza w sedno sprawy - dobrze nam znane, ale każdy głos w tym chórze ( oby zgodnym) się liczy.
odnośnik
24 marca 2023, 16:20 / piątek
"Aleksandra Dulkiewicz, prezydent miasta Gdańska napisała list do właściciela Lechii, Adama Mandziary. Pisze w nim m.in. o tym, że w razie ewentualnej degradacji Biało-Zielonych z Ekstraklasy rozwiązaniu ulegnie dotychczasowa umowa na użytkowanie bursztynowego stadionu."
odnośnik
24 marca 2023, 20:18 / piątek
Dulczessa ma świadomość, że kasa, którą co rok wkłada w Lechię już nie wróci.
Wkurw ogarnia, że na takiemu malwersantowi sypała co rok grube miliony, a na taką zasłużoną i odbudowującą się z popiołów Gedanię paczkę śliwek...
No, ale czego spodziewać się po spadkobierczyni Budynia?
25 marca 2023, 00:52 / sobota
Kasa jak kasa, większy ból d. na Nowych Ogrodach mają że za chwilę pomnik Pawełka na Letnicy będzie świecił pustkami i w efekcie co nieuniknione pójdzie do rozbiorki, ale to jeszcze muszą przetrawić
3 kwietnia 2023, 09:10 / poniedziałek
początek Ligi Minus....Paczul mistrz.....odnośnik
3 kwietnia 2023, 16:35 / poniedziałek
odnośnik

Długów ciąg dalszy
3 kwietnia 2023, 17:34 / poniedziałek
wybiórcza
3 kwietnia 2023, 18:22 / poniedziałek
wybiórcza czy nie wybiórcza ale mnie zaczyna to przypominać powoli końcówkę czasów Lechii/Polonii Gdańsk, czyli powtórka z rozrywki.
3 kwietnia 2023, 18:31 / poniedziałek
To skąd tę bańkę wysłupali? Są jeszcze chętni do pożyczania tym oszustom? Bo nie wierzę że nagle od tak Mandziara wyciągnął milion i zapłacił
Chyba że faktycznie głos cadyka pierdoli od rzeczy ...
3 kwietnia 2023, 19:14 / poniedziałek
Nie tylko głos telawiwu ale też weszło i meczyki o tym piszą/
odnośnik
3 kwietnia 2023, 19:18 / poniedziałek
Walkower i brak meczu w ramówce c+ to chyba większa strata niż bańka dla ochrony. Podejrzewam że c+ kolejnej transzy z praw tv by nie wypłacił adasiowi i se chłopina przekalkulował że lepiej jedną bańkę oddać niż parę stracić.
3 kwietnia 2023, 19:32 / poniedziałek
O chuj tu chodzi? 2 lata temu jeden z największych budżetów w ekstraklasie i można to tak perfekcyjnie spierdolic? To juz przestaje być nawet zabawne
3 kwietnia 2023, 23:38 / poniedziałek
Niestety to "normalne" postępowanie działaczy w Ekstraklapie. Teraz mają jeszcze nadzieję na utrzymanie ale jak już ją stracą to ani żadna ochrona ani trener i zawodnicy (choć ci akurat na to zapracowali) a nawet pracownicy klubu, kasy już nie zobaczą. Będzie jeszcze zabranie resztek z tego co się da i propozycja dla miasta odkupcie Klub (bo i tak go w znacznej części utrzymujecie) albo ogłaszamy upadłość. Takie to nasze realia.
4 kwietnia 2023, 15:55 / wtorek
odnośnik
Pierwszy pederasta Polski razem z żydowską gazetą dla Polaków chcą ukarania Lechii.
4 kwietnia 2023, 20:14 / wtorek
Są ludzie związani z Lechią, a w zasadzie nazywający się kibicami Lechii, którzy dopingują aby tak się stało, a stadion chcą zamienić, w skrócie, na grajdołek dla pedałów.
4 kwietnia 2023, 20:28 / wtorek
To dawaj kto z Lechii kolaboruje z biedroniem. Ten sezon to dramat, ok sam uważam że środowisko zjebało sprawę, ale jakiś umiar?
Zaraz wybory i będą się toczyć o to czy zboczeńca możba będzie nazwać zboczencem!!!
Jeżeli ktoś robi takie akcje to napisz kto!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2023, 20:34 / wtorek
Nie chodzi mi o kolaborację z biedroniem, ale bardziej o sympatyzowanie z lpg.
Nie będę wskazywał na forum.
4 kwietnia 2023, 20:37 / wtorek
Co do wolności słowa to masz rację, polityczna poprawność nas zabije i nie będzie można nazywać rzeczy po imieniu. Coraz bliżej do tego
4 kwietnia 2023, 20:37 / wtorek
Wskazuj gdzie uważasz i komu ufasz, ale zrób to
4 kwietnia 2023, 20:51 / wtorek
Zobacz na mnie. Wkurwiam regularnie swoich kolegów bo uważam że zjebali temat Lechii. Nikt mnie nie wyzywa bo znają intencje, jak masz je dobre i słuszne a nie by komuś dojebać to śmiało.
Tym bardziej że sam wiem ,że głupi post "stop tęczowym degeneratom" był i pewnie jest solą w oczach. No sorry, zdania nie zmieniam ani co do Lechii ani co do pedałów, a mają mnie z imienia i nazwiska , jedni i drudzy. Odwagi
4 kwietnia 2023, 20:56 / wtorek
Szacunek🤝🏻
5 kwietnia 2023, 08:55 / środa
A ja jestem kibicem Lechii, ale nie homofobem i całkiem mi z tym dobrze.
Powiem więcej, gdybym musiał wybierać, kogo słuchać, to zamiast Hitlera czy Putina wybrałbym Claptona.
Idąc dalej, uważam że hasła homofobiczne, polityczne czy religijne pojawiające się na sektorówkach więcej szkodzą niż przynoszą pożytku Lechii.
Niemniej nie oceniam i nikomu nie bronię mieć odmienne poglądy o ile nie stara się ich komuś narzucać na siłę.
5 kwietnia 2023, 13:23 / środa
Ja siebie nie uważam za żadnego homofoba. Dopóki sobie pedałują w swoich czterech kątach nie mam z tym problemu i mnie to nie obchodzi.
Problem w tym że te środowiska są agresywne i ekspansywne. Gdy wychodzą ze swoimi flagami i hasłami na ulicę czy o zgrozo na stadion, często szydząc przy tym z wartości reszty społeczeństwa to owszem mam z tym problem i to duży i jeżeli przez to dla kogoś staje się homofobem to trudno.
No i co to za retotyka Hitler Putin albo pedały? Dla mnie Hitler i Putin to pedały.
Myślisz, że Piłsudski czy Pilecki walczlyli o Polskę z tęczowymi paradami i szyderą z kościoła?
5 kwietnia 2023, 13:25 / środa
Ajjjaajjjaj! Trzeba szybko zrobić sektorówkę, że Lechia się odcina od "obrzydliwych" jak to określiła żydowska gadzinówka z Czerskiej haseł i złożyć samokrytykę. Najlepiej u pani Wielowieyskiej albo u Stokrotki z tvn. Skandal żeby homofobia gościła na Lechii!
A hasła i banery na Mandziare i Żelema tez są homofobiczne rozumiem? Teraz jasne dlaczego pojawiły się dopiero wtedy, gdy już klub był rozłożony na łopatki. To lepsze niż posądzenie o homofobię....kurwa jak widać tresura neomarksistów przynosi efekty. Czy to jeszcze forum Lechii, niegdyś Bastionu Prawicy...???
5 kwietnia 2023, 13:30 / środa
Zboczeńcy i kobiety to w tej chwili proletariat zastępczy dla lewactwa. Z klasą robotniczą nie przeszło więc próbują z innej strony. I zaczyna im to wychodzić, wystarczy spojrzeć co się dzieje na uniwersytetach, szkołach czy tzw przemyśle rozrywkowym. Cenzuruje się dawne książki, filmy, burzy się pomniki tych, którzy nie wpisują się w dzisiejsza poprawność polityczną. A ten kto się na to nie godzi ten homofob i zacofaniec.
Ta cywilizacja musi upaść...
5 kwietnia 2023, 16:13 / środa
Widzisz d.g jaka cisza?Zamurowało.Niestety TVNy zrobily swoje.
Mam to w rodzinie.Kiszczak z Urbanem doskonale wiedzieli jaka jest potrzebna TV.Dla zakompleksionych,ktorym za komuny,wydawalo sie,ze sa elyyyytą.
Ich potomstwo ma to samo.Wyżej srają jak dupy mają.Zaraz tu pewnie się rzucą,ze to nie ma nic wspolnego z Lechią.
6 kwietnia 2023, 21:50 / czwartek
odnośnik zapędy typowo konfidenckie jak z minionej epoki.
6 kwietnia 2023, 22:31 / czwartek
Boli ich? Ma boleć.
7 kwietnia 2023, 13:20 / piątek
Umarł Król niech żyje Król !!!
odnośnik
7 kwietnia 2023, 13:41 / piątek
Odnośnie tego Pana....

odnośnik
7 kwietnia 2023, 14:00 / piątek
Z tego co pamiętam to był on prezesem Lyoness Polska, kiedy w 2016 zostali sponsorem Lechii. Ich logo chyba pojawiło się nawet gdzieś na koszulkach
7 kwietnia 2023, 18:04 / piątek
Zatrudnili go chyba tylko po to żeby, zgasił światło.
7 kwietnia 2023, 19:34 / piątek
odnośnik

Taka ciekawostka
7 kwietnia 2023, 19:43 / piątek
Jakie światło jak żarówki wykręcone...
7 kwietnia 2023, 20:25 / piątek
Czechu czyli co?
Znowu od początku?
Mi to w sumie łan chuj w której lidze Lesia gra, ale ten moment który sobie wymarzyłem, gdy kapitan Lechii podnosi puchar mistrza Polski w górę, oddala się....martwię się czy doczekam....
Już ponad piędziestka na karku.
7 kwietnia 2023, 22:01 / piątek
dany70 - nie martw się , jestem starszy i Lechia to nasze Światło w tunelu . Cóż tam 4 liga ,
Tytanic leży głęboko na dnie a tam muzyka ciągle gra , i tak będzie z nami oby na T29 .
10 kwietnia 2023, 22:43 / poniedziałek
Na całe szczęście od nowego sezonu "dziennikarze" z tego portaliku będą mogli wyrażać swoje poparcie dla pedałów z lpg.
Nie będzie eklasy, ale za to zagoszczą u nas nowe trendy niczym ze stadionu st.pauli, o co tak zaciekle walczą twarze tego portalu.
11 kwietnia 2023, 20:21 / wtorek
11 kwietnia 2023, 20:47 / wtorek
Jastrzębowski trafnie podsumował te bandę chuja. Argumenty niektórych, że oni nie potrafią to głupie tłumaczenie. Zresztą nawet brak umiejętności można skutecznie w tej słabej lidze zniwelować ambicją i charakterem co pokazała choćby wczoraj Miedź z Legią. Zespół praktycznie zdegradowany a postawili się i zagrali z ambicją. Tak samo Korona czy Piast. Widać ze piłkarze dają maksa z wątroby. A ta banda chuja drepcze i ma wyjebane w Lechię, w nas...wczoraj jedyny który przebiegł 10 km czyli najwięcej w drużynie( to jest drużyna?) to prawie 40 letni Flavio...to o czymś chyba świadczy?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027