Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 78/79

29 lipca 2023, 14:18 / sobota
Słomiński jest niby "kibicem Lechii" tylko ma jedną poważną skazę. Jest przeciwko Lechistom
30 lipca 2023, 11:42 / niedziela
Ale LECHIA.NET raczej nie jest przeciwko Lechistom...
odnośnik
30 lipca 2023, 11:49 / niedziela
Słomiński to pseudo dziennikarz i na pewno nie kibic Lechii. Pierdoli swoje wydumane wnioski i przedstawia jako fakty. Nawet wypowiedź Urfera zmanipulował...
31 lipca 2023, 09:22 / poniedziałek
Jak narazie każda wypowiedz nowego prezesa brzmi pieknie i wiarygodne aż zaczynam się nakręcać tym jego projektem! A chwile później przypominam sobie ilu to "złotoustych" ludzi zajmowało się Lechią i wracam na ziemię.
31 lipca 2023, 10:36 / poniedziałek
Jak ma być normalnie skoro takie Deptuły pracują dalej?
Potrzeba nie tylko transferów piłkarzy, ale brakuje osób do normalnego funkcjonowania klubu.
31 lipca 2023, 21:59 / poniedziałek
Na boisku fajnie bo biało-zielone małolaty naprawdę zaslugują na wsparcie , ale poza boiskiem to bym z tym hura optymizmem przyhamował. Nie chcę też w drugą stronę, ale na razie spuszczanie się nad Urferem i czymś czy kimś kto jest za mandziare/albo nie -wydaje się mocno naiwne. Do teraz zatrudnili za horendalne pieniądze dobrego piłkarza Fernandeza, są jakies nowe nazwiska sensowne się wydają- jednoczesnie za frajer pozwolili odejsc Nalepie, a akcja z Durmusem co przypomina? Akcja z 8k?
Bardzo chce byście mieli racje, że to ma sens, ale ten sam fundusz (zagraniczny z filją w Polsce, kupil niedawno klub w Polsce chce kupic Gornika Zabrze), no ja mam lampki ostrzegawcze.
Ps. Jak ktoś chce odpisywać to na temat treści
31 lipca 2023, 22:28 / poniedziałek
Musze sprostować bo nie chce byc jak ludzie ktorych nie szanuje. Nie wiem czy ten sam fundusz chce kupic Górnika czy zbieznosc jakas i jakiś inny identyczny akurat kupił Lechie
31 lipca 2023, 23:13 / poniedziałek
Jeszcze pytanie. Kupujesz Lechię. Co robisz? Zostawiasz najlepszych piłkarzy Nalepa, Durmus, Conrado (za których sprowadzenie trzeba by zapłacić spore siano). Ok. Conrado może zostanie(oby!) Czy nie wygląda to na jakieś osobiste uprzedzenia?
Czy zostawiasz Pana Ziemowita-Ziemowita ?
Jaki własciciel poza Mandziarą by tak postąpił?
Sorry za wyłam w bajce, ale jakoś doświadczenie życiowe nie pozwala mi tego kupić. Nawet Fernandez Pan piłkarz gaża pod 150k/miesiąc czyli tyle lub więcej niż cała reszta razem- kolejny absurd, on ma 29 lat i jakim niby potencjałem sprzedażowym są bramki na zapleczu e-klasy?
Ok, można było sądzić że to dlatego że teraz będzie po prostu grubo i ta 1 liga to przystanek przed LM, ale kolejne ruchy i ich nie spójność to jest nie LM tylko BARDZIEJ A.M
1 sierpnia 2023, 00:37 / wtorek
LECHIA.NET
Diabate out? Najwyższa pora.
odnośnik
1 sierpnia 2023, 08:42 / wtorek
Diabate truchtał z Kuciakiem, żeby go przekonać do odejścia.
1 sierpnia 2023, 11:44 / wtorek
Edwin ten fundusz o którym piszesz odnośnie Górnika, nie kupił żadnego klubu, tylko został sponsorem jakiegoś klubu. Więc to raczej nie chodzi o naszego nowego właściciela.
1 sierpnia 2023, 12:19 / wtorek
To, że Ciabaty nie strzeli bramki, to nie tylko brak umiejętności. Pewnie jest to jakiś głębszy defekt, bo przeciez nawet największy patałach, od czasu do czasu w zamieszaniu podbramkowym cos ustrzeli. To musi być jakieś fatum.
Jednak: gdyby do jego walorów dodać trochę piłkarskiej ogłady Tetteha, technikę i spryt Traore to byłaby prawdziwa czarna perła. Niestety tak nie jest, więc to krok w dobrym kierunku.
1 sierpnia 2023, 13:24 / wtorek
@Lille-1 on ma głębszy defekt umysłowy. Kopać piłkę to potrafi i tresowana małpa...
1 sierpnia 2023, 14:46 / wtorek
Babka go nieodczarowała i jest,jaki jest.
Mózg nie nadążał za nogami.
Geny wygrały!
6 sierpnia 2023, 21:47 / niedziela
Na oficjalnej klubu i transfermarkcie dalej mandziara figuruje w radzie nadzorczej Lechii. Na rejestr.io/ także. Zmiana tego stanu rzeczy to tylko formalność i wymaga (niedługiego) czasu, prawda?
8 sierpnia 2023, 20:08 / wtorek
W teorii pomysł na klub w eklasie w dużej częsci utrzymywany przez miasto, wpływy z tv, sponsorów i kibiców do promowania młodych zdolnych ze świata to jest naprawdę sensowny pomysł, tym bardziej dla ludzi biegłych w temacie (Szwajcar takim jest) i sianem (czy szwajcar takim jest???)
W praktyce bym w to uwierzył to pojawia się wiele pytań i tu jest problem z tymi mediami, bo ci "dziennikarze" zarabiają grosze i jeszcze te grosze są zależne od klikania. Czyli ich poziom jest też groszowy.
Mamy zaraz połowe sierpnia nikt ,zero w mieście Gdańsk, w wypadku klubu nr 1 w całym wojewówdztwie a raczej całęj Polsce Północnej całej nie wysilił się by dopytać tego całego Urfera wprost OCB?
Główny informator na temat Lechii powołuje się na niezawodne żródla tylko, takie ploty raz prawdziwe raz z dupy to zna pewnie nie tyle kilkaset osób co kilka tysięcy, a gdzie dociśnięcie Szwajcara do ściany o co im chodzi, jakie mają zaplecze, jaki plan, jaki przekaz do kibiców by ci w ten zamysł uwierzyli? ITD , ITP, jak macie problem z pytaniami to dajcie znaka
Kiedyś jeszcze na T29 jeden znany kibic wcisnął mnie na konferencje by docisnąć kilka pytań, pytam ale po co? od tego są dziennikarze? ale dziennikarze w Gdańsku to pizdy
Jak widać się nic nie zmieniło, a tylko wy macie środki i legitymizacje by cała społeczność przestała życ domniewyniami. Do roboty
8 sierpnia 2023, 20:54 / wtorek
Panowie jak macie pytania do tego Urfera to wpisujcie poniżej. Będzie odpowiedz
8 sierpnia 2023, 21:37 / wtorek
A jednak już się zmieniło, teraz: może, jak się uda?, jak się zgodzi ?i takie tam. Taki klimat.
RAKÓW zaraz w LM! LECHIA niestety w 1 lidze. Dziennikarze w a-klasie.
23 sierpnia 2023, 07:20 / środa
25 sierpnia 2023, 15:20 / piątek
Jestem świeżo po lekturze wywiadu ,,SŁOMY" z Urferem. Wnioski : 1) Nowi właściciele bardzo liczą na kasę z miasta i od sponsorów- dla mnie to sygnał, że z zasobnością kasy u nich może być krucho. 2): Ziemowit, Ziemowit to klaun i kłamca ( niedawno w jednej z informacji chyba na Twiterze, pisał tu cytat: ,,...gramy w pierwszej lidze WSZYSTKO SPŁACONE). Okazuje się, że nie do końca wszystko spłacone- wniosek już wiem dlaczego tak dobrze się dogadywał z Adaśkiem, mendzie najlepiej w towarzystwie innej mendy. 3): Jeżeli ktoś chwali Żelema, to sory, ale z automatu wystawia mu to nieciekawą laurkę. jeszcze kilka wątków mocno mnie zaniepokoiło, ale nie będę się rozpisywał. Podsumowując, jeżeli ten artykuł miał mnie uspokoić to jest wręcz odwrotnie, ale mam nadzieję, że się mylę.
25 sierpnia 2023, 17:42 / piątek
Chyba inny wywiad czytaliśmy;)
25 sierpnia 2023, 18:44 / piątek
Lufate szanuję Twoje zdanie. Chciałbym, żeby wyszło na Twoje. Ale jeżeli gość mówi, że wybuduje akademię w przeciągu roku, dwóch, a płacze, że grunty są drogie itp, to sory mało wiarygodnie wypada, bez napinki ;)
25 sierpnia 2023, 19:26 / piątek
Zaraz bo czegoś nie kumam a co są tanie grunty coś dziwnego jest w tym wyjedzie bo jeżeli facet spełni to co mówi to był pomnik postawić
25 sierpnia 2023, 20:01 / piątek
@czarny74

1) Czemu nie mieliby liczyć na kasę z miasta i od sponsorów oraz wsparcie kibiców?
2) Ziemowit ma swój świat tu pełna zgoda.
3) Nie wiem czy to było chwalenie Żelema i jego działań czy tylko stwierdzenie faktu, że gość ma jakieś obeznanie w środowisku. Zresztą Urfer dał jasno do zrozumienia, że całe struktury klubu mają być zbudowane od nowa bo zastał zgliszcza.
4) Wątpię, że ten wywiad miał na celu Twój spokój :)

PS. Oczywiście, że bez napinki :)
25 sierpnia 2023, 21:33 / piątek
Lufate, z szacunku dla wieloletniego uczestnika dyskusji na tym forum nie będę odbijał piłeczki, tak naprawdę nie ma większego znaczenia jak odbieramy ten artykuł, oby tylko w Lechii działo się lepiej. A tak pobocznie do przerwy jest 1:0, oby po przerwie coś dorzucili, albo chociaż dowieźli ten wynik do końca. Trzymaj się :)
25 sierpnia 2023, 21:41 / piątek
Absolutnie powinni liczyć na kasę z miasta, na sprzedaż karnetów, czyli wsparcie kibiców, ich doping również. Wszystko razem powinno dać wynik na który wszyscy czekamy od lat...
25 sierpnia 2023, 22:13 / piątek
Czarny, zgadzam się z Tobą. Mam jedno pytanie do Ufera: czy wie że osoby Ziemowita czy Żelema to minus 30% frekwencji i czy uważa że go na to stać. Natomiast Ufer to dla mnie niewiadoma i tutaj oficjalne informacje chciałbym uzyskać od innych osób (LP?) niż od niego samego.
25 sierpnia 2023, 22:56 / piątek
@lufate_
...
2) Ziemowit ma swój świat tu pełna zgoda.
....

Nie, że ma "swój świat", tylko to zwykła zakłamana kurwa....
26 sierpnia 2023, 15:18 / sobota
Na SF piszą, że teraz jeszcze PZPN ma się przyjrzeć strukturom właścicielskim w Lechii. Tak się zastanawiam czy gdyby informacje Jadczaka znalazły potwierdzenie, to czy Lechii coś grozi? Np. wykluczenie z rozgrywek lub nawet struktur PZPN? Może ktoś z kolegów ma taką wiedzę? I w świetle tego gówna, które jest ciągle wylewane na nasz klub zastanawiam się nad słowami MENDY, tu cytuje ,,...teraz jestem spokojny o przyszłość klubu...". Jeżeli ten brykiet z dupy wielbłąda wiedział, że pcha Lechię w tak umoczone łapy, to jest największą k.....wą jaką znam. I jeszcze o Brańskim, jeżeli faktycznie Jadczak działał na jego polecenie to może dobrze, że Lechia nie trafiła w jego łapy, do Krawczyka, który był wymieniany obok Brańskiego nic nie mam.
26 sierpnia 2023, 17:58 / sobota
Kurwa a kto prześwietlał finanse mandziary się pytam ?? A kuchara?.... Komuś bardzo zależy żeby zniszczyć Lechię albo przynajmniej tą transakcję która nastąpiła ciekawe....ale c*** z tego będzie karawana jedzie dalej
26 sierpnia 2023, 23:05 / sobota
28 sierpnia 2023, 19:39 / poniedziałek
Może nie o Lechii w mediach ale o tym co i jak opisuje pan "dziennikarz śledczy" Szymon Jadczak,ten sam który obsmarował nowych włascicieli Lechii. Pewnie wielu z Was czytalo opisane przez Jadczaka pobicie bramkarza Puszczy Niepolomice przez mlodych z Wisły Kraków. Po internecie krąży też taka wersja. Sami oceńcie ,ktora jest bardziej wiarygodna. Cyt "W trakcie festynu zorganizowanego przez OSP w Wiśniczu spotkali się:
- Kewin Komar, bramkarz klubu Puszcza Niepołomice,
- Franciszek T.,były chłopak obecnej dziewczyny Kewina Komara,
- Dominik W., kolega Franciszka.
Młodzi chłopcy, alkohol i konflikt o dziewczynę. Co się stało?
Znajdujący się pod wpływem alkoholu Kewin Komar tak nieszczęśliwie się zamachnął, że zamiast trafić w twarz byłego chłopaka swojej dziewczyny (Franciszka) trafił w szczękę kolegi byłego chłopaka (Dominika). Szczeka była twarda i uszkodziła rękę. Teraz następują cuda:
Jeszcze tej samej nocy Kewin Komar zgłosił się na SOR twierdząc, że rękę uszkodził uderzając w ścianę. Ta wersja nie dziwi, bo gdyby klub poznał prawdziwą, mógłby wyciągnąć konsekwencje wobec krewkiego młodziana. Co dalej? Jest jeszcze lepiej.Następnego dnia po południu Kewin Komar ponownie przychodzi na SOR i tym razem twierdzi, że został pobity przez kiboli @WislaKrakowSA. Żeby było zabawniej, na ten sam SOR trafia kolega Dominika, który swoją biedną, uszkodzoną i w konsekwencji zdrutowaną szczęką, uszkodził Kewina.No ale w tej opowieści mamy jeszcze "kiboli @WislaKrakowSA, którzy z maczetami grozili Kewinowi pod domem". Faktycznie, było takie wezwanie. Ale policja pojawiła się na miejscu szybko i nie znalazła nikogo ani tam, ani w okolicy. Sąsiedzi nie potwierdzili wersji o kibolach.No i w tym momencie cały na biało wchodzi @szjadczak, który w @wirtualnapolska rozpętuje aferę o biednym młodym chłopaku, szlachetnym sportowcu, pobitym przez stadionowych bandytów z Krakowa. I łykają to wszyscy, łącznie z @WeszloCom. I nikt nie pyta JAK BYŁO NAPRAWDĘ."
1 września 2023, 09:40 / piątek
List do Kibiców od Prezesa Paolo Urfera

Drodzy Kibice!

W zeszłym tygodniu wspólnota Lechii Gdańsk została zaatakowana artykułem składającym się z kłamstw, dezinformacji oraz manipulacji na temat naszego klubu, jego kadry zarządzającej i właścicieli, w tym mnie osobiście. Była to oczywista próba uderzenia w nasz projekt odbudowy topowego klubu piłkarskiego w Gdańsku. Jak zapewne wiecie, w kolejnych dniach autor tego paszkwilu całkowicie utracił wiarygodność. Niestety szkody, na jakie narażono naszą reputację, były poważne i prawdziwe, nawet jeśli weźmie się pod uwagę oczywisty konflikt interesów, kiedy oszczerstwa publikowane są na portalu, którego współwłaściciel kilka miesięcy temu bezskutecznie próbował kupić Lechię Gdańsk.

Moim obowiązkiem, honorem i przywilejem jest ochrona przed nieuprawnionym i haniebnymi atakami zarówno Lechii, jak i ludzi, których pieniądze i zaufanie pozwoliły klubowi przetrwać jeden z największych kryzysów w jego najnowszej historii. W związku z tym chciałbym jeszcze raz podkreślić: wszystkie insynuacje pod adresem moim, MADA Global Fund for Income Opportunities, Football Culture Poland oraz Lechii Gdańsk są fałszywe. Jeśli oczerniający nas autor wraz ze swym portalem twierdzą inaczej, będą musieli udowodnić to w sądzie. Dzisiaj specjalny zespół prawników pod kierownictwem mecenasa Macieja Ślusarka z Kancelarii SKP podjął przeciwko nim kroki prawne. Tym razem przeprosiny w mediach społecznościowych formułowane przez tych, którym wydaje się, że mogą bezpodstawnie pomawiać innych, na pewno nie wystarczą.

Pragnę podziękować Wam wszystkim za okazane wsparcie i zaufanie oraz czas, jaki daliście nam na przygotowanie reakcji na ten bezprecedensowy atak. Moim obowiązkiem jest zapewnić Was, że każdy oszczerca, aktualny i przyszły, poniesie prawne i finansowe konsekwencje swoich działań.

Ponieważ moim priorytetem była, jest i będzie ochrona reputacji Lechii Gdańsk podczas wymagającego czasu transformacji klubu, w którym staramy się odbudować naszą drużynę, powstrzymamy się od jakichkolwiek dalszych komentarzy na temat wspomnianego paszkwilu oraz jego pozbawionego wiarygodności autora, pozwalając działać naszemu zespołowi prawników.

odnośnik
1 września 2023, 10:32 / piątek
No i git..pozamiatane
1 września 2023, 19:42 / piątek
Dobrze napisane, może trochę za dużo emocji :D . Zadaniowiec Jadczak za bardzo uwierzył w swoją nieomylność a jak wiadomo pycha kroczy przed upadkiem. Po jego reakcji widać, że sobie dobrze z Brańskim policzyli i na całej akcji zarobią więcej, niż ta kara jakiej domaga się prezes. Do Kewina Komara należy wysłać kwiaty z podziękowaniem za misternie uknutą intrygę obnażajacą jadczakowe braki warsztatowe. Bo to skutecznie zgasiło różnej maści pajaców powołujących się na paszkwil z wp. Szkoda tylko, że zaraz zaczną napierdalać tym zakazem na kolejny mecz. Ale to nikt z zewnątrz nie zawinił w tym przypadku, spektakularny strzał racą w stopę "najlepszych kibiców"..
1 września 2023, 20:23 / piątek
Wszystko fajnie. A co odnośnie współpracy z Mandziara? Ten klub upada, mamy TLG. Jednak jak się wspólpracuję z Adasiem
1 września 2023, 21:47 / piątek
A co to jest "ten klub"?
2 września 2023, 16:40 / sobota
Za trójmiasto.pl
Artykuł i w opiniach, co ludzie myślą o zamknięciu większości sektorów... odnośnik
2 września 2023, 18:52 / sobota
Jak zamkną sektory to … bez komentarza….
O tych co wymyślają takie fajerwerki tez bez komentarza …
2 września 2023, 20:21 / sobota
Znak czasów.
w latach 90tych gdy jako dzieciak pierwsze mecze na T29 frekwencja wynosiła 1000-2000, w zasadzie niemal każdy mecz mimo tak marnej frekwencji był by dziś na czołówkach serwisow internetowych,prawie zawsze się działo czy to na stadionie czy wokół, mało ludzi chodziło bo może to moje subiektywne wspomnienie ale bezpiecznie to nie było, już w drodze na T29 stały zawsze polewaczki, milicji tyle samo co kibiców itd itp, mało kto chodził bo albo zabronili rodzice albo się bał. Przerywnik to Lechia-Olimpia chociaż przy dzisiejszych czasach to taki mecz z Widzewem to byłby hardcore 10-lecia

2000-2010- chyba najlepsze lata, start znam z opowiadań ,nie mam żadnych zasług w odbudowie, pierwsze mecze to 5liga. Była moc, wiara, jedność. Utkwił mi w pamięci wyjazd na Widzew w 2lidze gdzie wchodziliśmy pojedynczo w drugiej połowie a miejscowi częstowali kamieniami, gadam z chłopem obok, a ten nagle zalewa się krwią...Wyjazd na PP na Legie to sam w karetce zlądowałem i ....ch z tym, piękne czasy

2010-2015 - ok mamy w końcu Eklase, dla mnie sporo wyjazdów, nawet runda z kompletem, był Tusk który był w końcu kibicem i się rozprawi z bandytami. Nic wspólnego z CHWM nie miałem i mnie to nie jarało, decyzyjnych znałem co najwyżej i mogłem przedstawić swoje zdanie, ale to nie przeszkodziło władzy bym miał sprawy sądowe i wjazdy na chatę

2016-2023- PP ,gnębienie śledzi, wyjazdy na puchary do Danii i Macedonii= spełnienie marzeń, cała reszta to z roku na rok coraz większa lipa, dziś mi się zwyczajnie już nie chce. Dlaczego?

Dziś jak ktoś wyżej ceni flagę biało- czerwoną ponad tęczową czy ukrainską to jest rasistą ,homofobem czy bandytą. Gnoją prywatnie i zawodowo. Człowiek odpuszcza.
Uważam za głupotę te ostatnie fajerwerki, bo to kolejny krok ku temu by kibole wygineli jak dinozaury, ale osobiście .... jakoś mi bliżej do nich niż do całej poprawnej reszty i na pewno ktoś ma dowód jakiś w tych czasach ,że to próba uzyskania haraczu za spokój?!! Jakiś sms , nagrana rozmowa, na 100% macie w tych czasach to dawajcie. Pozdrowienia dla wariatów

odnośnik

I zapytajcie autora kto mu pomagał wydać nagranie którego teraz słuchacie, chyba żaden z was
2 września 2023, 20:32 / sobota
Haracz za spokój …. Hmmm… czyli cierpi 10 koła aby kilka osób dalej mogła mieć kasę od klubu.. dziwne i straszne to jest …
2 września 2023, 20:35 / sobota
Czytaj ze zrozumieniem
2 września 2023, 20:40 / sobota
Czytam czytam…. Kwestia ze większość odbierze to w sposób właśnie taki, ze ktoś nie chce dać to ten mu pokaże. Niestety większość ( jak i ja ) nie kuma czemu maja służyć te fajerwerki ? Wiem
Wiem można se iść do
Kumatych i się spytać….
2 września 2023, 20:44 / sobota
Nie. To była wedlug mnie głupota ale bez drugiego dna. Nara
2 września 2023, 23:14 / sobota
Lechia dała mi coś jednego ale bezcennego - podniesioną wysoko głowę ZAWSZE
3 września 2023, 09:25 / niedziela
Przeczytałem cały artykuł i komentarze z Trójmiasto.pl z linku który wrzucił tu balshoy.
Jestem naprawdę zaskoczony co się tam pojawiło.....jest nawet taki kwiatek, który wklejam:

Mylisz się , tu nie chodzi o haracz, tu chodzi o przejęcie Lechii.
Łączyć kropki:
Baltia ,
Artykuł Jadczaka,
Racowiska,
Robienie pod górę właścicielowi.

Dlaczego Jadczak nie wycofuje się ze swoich słów o powiązaniu Ufera z Rosjanami?.....bo ma cynk jak mu się wydaje z wiarygodnych źródeł, kto jest wiarygodnym źródłem?
Ktoś kto jest blisko Lechii.
Czy race może odpalić każdy małolat?
Nie może.
Wszystko co dzieje się na zielonej, czyli jakie flagi wiszą, oprawy, racowiska, jest zależne od tzw decyzyjnych.
Kto jest decyzyjnym w LP?
Wszyscy wiedzą.
Dlaczego powstała Baltia i to w czasie kiedy wszystko się już klarowało z nowymi właścicielami?
W czasie kiedy słowa Rosja, wpływy, rosyjskie itd trafia na podatny grunt, dzieją się takie rzeczy.
Tu chodzi o to by Ufer pod naciskami w prasie, presją trybun wycofał się z Lechii.Albo poprostu się znudził ciągłymi problemami i dał sobie spokój.
Kto wtedy będzie rozdawał karty w klubie?
Sami sobie odpowiedzcie.

Po tym co się dzieje, uważam że większość tak zaczyna myśleć.
3 września 2023, 15:10 / niedziela
Edwin, przypomniałeś mi lata w których byłem stałym bywalcem na T29. Zacząłem w 86 roku jako dwunastolatek i faktycznie działo się dużo na meczach. Pamiętam powrót z Bydgoszczy, przegraliśmy wtedy 2:3, w Zawiszy grał wtedy Wojciechowski, po powrocie czekała na nas ścieżka zdrowia, wiadomo za co ;) . Dziś fajnie powspominać, bo te klimaty już nie wrócą. Wtedy tworzyliśmy naprawdę jedność, dziś wiele nie trzeba by nas skłócić ( temat rac ). Dlatego z niecierpliwością czekam na spotkanie 14.09 i mam nadzieję, że po tym spotkaniu będzie wspólny front. Przeciwników Lechia ma sporo, więc nie bądźmy nimi i my. TYLKO RAZEM
22 września 2023, 12:56 / piątek
Wywiad ze Sławkiem Wojciechowskim w interii.
odnośnik
22 września 2023, 17:43 / piątek
Następny kurwa Pinokio!
22 września 2023, 18:45 / piątek
Skoro Wojciechu , jesteś taki wylewny
Opowiedz jak z Pawlakiem ojebaliście mecz z Polonią w Warszawie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021