Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Czas pożegnań

strona 1/1

Już niebawem święta. Powinny stanowić one odskocznie od życia codziennego i stać się swego rodzaju akumulatorem, ładującym baterie na drugą połowę sezonu. Powinny, jednakże nie dla wszystkich piłkarzy Lechii takie będą. Dla kogo będzie to ostatnia gwiazdka przy Traugutta, kto pożegna się z klubem? Oto kilka transferowych spekulacji.

1

8 grudnia 2009, 12:29 / wtorek
Ciekawy artykuł.
Wg mnie z zespołem powinni się pożegnać:
- Jacek Manuszewski
Niestety, ale jest już zdecydowanie za wolny. Niewiele grał, a jeśli już (jak np. z Legią) to był niemiłosiernie ogrywany. W kadrze mamy 4 środkowych obrońców i to powinno wystarczyć.
- Marco Bajic
Najgorszy zawodnik w naszej kadrze. Rozegrał tylko jeden przyzwoity mecz w tej rundzie (z Cracovią). W każdym innym spotkaniu w którym grał był osłabieniem drużyny. Wolny (jak wiemy z wypowiedzi Kafarskiego - biegania to on już nie poprawi), nie umie kryć ani odebrać przeciwnikowi piłki (co najwyżej potrafi bez sensu sfaulować), źle się ustawia, źle podaje, źle strzela, nie skacze do główek. Jest sympatyczny... ale to chyba zdecydowanie za mało jak na ekstraklasę...!
- Maciej Rogalski
Najsłabszą jego stroną jest myślenie na boisku, tzn. jego brak. Osobiście drażnią mnie jego podania do "nikogo". Nie potrafi grać w defensywie (a to jest standard dla pomocnika we współczesnym futbolu), źle sie ustawia na boisku. Ma oczywiście też zalety (technika, strzał, rzuty karne), ale coraz mniej je pokazuje. Na jego miejsce powinien przyjść ktoś zdecydowanie lepszy.
- Robert Hirsz
Niespełniona nadzieja. Wielki talent piłki juniorskiej zupełnie nie potrafi przestawić się na futbol seniorski. Nie przekreślam jednak tego piłkarza. Powinien być wypożyczony do jakiegoś klubu I-ligi i się ogrywać.
- Andrzej Rybski
Lubię tego piłkarza, ale widzę, że nie radzi sobie w ekstraklasie. Musi poprawić bieganie i dynamikę. Powinien być wypożyczony do jakiegoś klubu I-ligi i się ogrywać.
- Paweł Buzała
Z tej mąki chleba już nie będzie. Myślę, że z naszych napastników prezentuje się najgorzej i pewnego pułapu już nie przeskoczy. Powinno się go sprzedać po to, żeby w jego miejsce zatrudnić jakiegoś innego napastnika. Wszyscy marzymy o jakimś snajerze...

Przy zrezygnowaniu z 4-5 najsłabszych piłkarzy można myśleć o jakiś transferach. Zatrudnienie nowych, lepszych 3-4 zawodników powinno dać nam nadzieje na lepszą przyszłość.

Pozdrawiam
12 grudnia 2009, 19:50 / sobota
Według mnie Ivans Lukjanovs powinien opuścic Gdańską Lechię.Gra najsłabiej z wszystkich napastników.Strzelił zaledwie 1 gola.Miał bardz dużo akcji,które poprostu beznadziejnie zepsuł.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.248