Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mateusz Bąk

strona 1/6

14 grudnia 2009, 19:17 / poniedziałek
mozna wyczytac w newsach , ze nasz bramkarz zamierza opuscic Lechie...co o tym sadzicie? ja uwazam ze nie jest to dobry pomysl zwazywszy ze Mateusz jest jedynym od A klasy pilkarzem Lechii , no i slaby tez nie jest ...szkoda go tracic takie moje zdanie. Nie chce dyskutowac kto jest lepszy Kapsa czy Bak , wazne zeby miec 2-óch rownorzednych bramkarzy . Jesli Bak odejdzie bedzie to strata dla Lechii i pilkarsko i mentalnie
14 grudnia 2009, 19:28 / poniedziałek
Uważam że z niewolnika nie ma pracownika i tyle. Jeśli Mateuszowi nie odpowiada miejsce w szyku lepiej dla niego aby odszedł. Szkoda jeśli nie gra i podziwia tylko spotkania z ławki rezerwowych. Bączek jest ambitny i na pewno przemyślał swoją decyzję w każdym aspekcie. Chętna na jego zatrudnienie jest już bytomska Polonia.
14 grudnia 2009, 19:39 / poniedziałek
Wszystko sie zgadza,masz racje ale zadam ci pytanie...co bedzie gdy Kapsa zlapie kontuzje ,lub bedzie mial znizke formy?????kto stanie? Gladys czy Kozak?...Lechia powinna miec dwoch rownorzednych bramkarzy,ktorzy rywalizowaliby ze soba non stop...bez rywalizacji kto wie czy kapsa za pewnie sie nie poczuje i nie osiadzie na laurach
14 grudnia 2009, 19:42 / poniedziałek
biało-zielony Szacunek dla Mateusza, że przez tyle lat był z Lechią Gdańsk

Dzięki i Powodzenia też dla innych opuszczających T29
14 grudnia 2009, 19:55 / poniedziałek
Pesci zgadzam sie z Toba ale na sile nie zatrzymamy Mateusza w Lechii. Jesli podjal taka decyzje nic go od tego nie odwiedzie, a zarzad w okienku transferowym niech skupi sie na szukaniu godnego nastepcy dla Baczka.
14 grudnia 2009, 21:12 / poniedziałek
Dajmy mu odejsc z szacunku ;) Jednak jezeli przeszedlby do jakiegokolwiek klubu ekstraklasy to bylby to raczej krok w tyl a nie do przodu.
14 grudnia 2009, 21:17 / poniedziałek
dokladnie
logiczne jest ze Baczek ma wieksze ambicje jak grzanie lawy

jak musi to niech odejdzie, ale byle nie do Polskiej ligi
14 grudnia 2009, 21:26 / poniedziałek
nie sądze aby miał wieksze ambicje bo gdyby je miał to by zapierdalał na treningach i posadził Kapse na ławie,tyle ode mnie.
14 grudnia 2009, 21:33 / poniedziałek
Jak by tyle nie pajacował na bramce to by grał!!
14 grudnia 2009, 22:21 / poniedziałek
szacunek dla niego,mam nadzieję że zawsze Lechię będzie miał w sercu.taki los piłkarza.ale bytomska Polonia to nie ten kierunek.w życiu nie wygryzie z bramki Skaby.
14 grudnia 2009, 22:54 / poniedziałek
A czy przypadkiem Skaba w Polonii nie jest na wypożyczeniu z Legii?
23 grudnia 2009, 18:47 / środa
23 grudnia 2009, 18:47 / środa
odnośnik
weszło.com o Bąku
23 grudnia 2009, 19:12 / środa
Może niektórzy zrozumieją, dlaczego część fanów Lechii tak bardzo go ceni, i ocenia troszkę inną miarą niż Kapsę. Ja mam nadzieję, że w najgorszym razie Bąk trafi na wypożyczenie do Wodzisławia i wróci w wakacje.
23 grudnia 2009, 21:20 / środa
pełen szacunek dla Bączka, szkoda że może odejść aby grać

to jest zawodnik z którego Lechia może być dumna, po prostu LECHISTA
24 grudnia 2009, 14:01 / czwartek
Pozwolić Bączkowi teraz odejść to moim zdaniem głupota, której bedziemy żałować. Bąk powinien grać nawet jeżeli Kapsa ma odrobine lepsza forme. Bąk to LECHISTA, Kapsa najemnik... proste.
24 grudnia 2009, 21:52 / czwartek
do: Spanek_Lechia

dobrze myslisz, podoba mi sie to... choc ja posunalbym sie troche dalej niech graja juniorzy-wychowankowie w pierwszym skladzie bo ten Surma Kaczmarek i inni to tylko.....NAJEMNICY :)
24 grudnia 2009, 22:54 / czwartek
Dobra ale niechodzi oto. Co innego gdyby Bąk był słaby i odstawał poziomem od Kapsy... Nie odstaje i moim zdaniem jest lepszy. Kapsa ma dobra forme ale może zaraz mu to przejdzie i na wiosne zacznie grać jak wcześniej ( niepewnie i ogolnie tak nijak ), a Bączka już niebedzie i wtedy zacznie się płacz...
24 grudnia 2009, 23:24 / czwartek
kto ma lepsza forme to gra w bramce proste.
25 grudnia 2009, 11:35 / piątek
Przeczytałem wywiad z Mateuszem i zwyczajnie wzruszyłem się. To jest Facet, którego należy szanowac! To, że chce Mu się pamiętac nasze 6, 5 ligowe wyjazdy o czymś świadczy...
Pamiętam wywiad który z nim robiłem, gdy był bodaj 18-latkiem. Gadaliśmy wtedy m. in. o Łukaszu Paulewiczu, który wówczas był sporą nadzieją Lechii, ale odszedł. Zadziwiała mnie wtedy niesamowita dojrzałośc Bączka i szczerośc.
I taki jest do dziś.
Mam wspaniałe wspomnienia z okresu odradzania się Lechii: Ludzi, którzy przychodzili na mecze, i te wyjazdy. My jednak oglądaliśmy to w roli Kibiców, a Mati robił coś na boisku. Nie tylko On.
Pewnie nie ja jeden mógłbym wymienic tamte "11ki" - Waniuga, Dolny, Kania, itd...
To se ne wrati - i bardzo dobrze - ale pamięc pozostanie!

Mati, i reszta Chłopaków, 3majcie się!!!
25 grudnia 2009, 17:32 / piątek
Ja mam dla Matiego wielki szacunek za to co zrobił dla Lechii.Mało w tych czasach takich ...
25 grudnia 2009, 18:23 / piątek
Szacunek dla człowieka.
Co do piłkarza, to w ostatnim okresie trochę został zachwiany.
Nie sztuką jest GRAĆ byle gdzie, aby tylko grać. Sztuką i wyzwaniem jest wygrać rywalizację z Kapsą i nadal bronić barw Lechii.
25 grudnia 2009, 18:35 / piątek
Owszem, jednak po części mu się nie dziwię. Pisałem już o tym przy innej sposobności, niby drobnostka, ale dająca do myślenia - dlaczego Bąk nie bronił w meczu z Odrą w PP? Fajnie, że szansę dostał Małkowski, ale to Bąk powinien zagrać, a tymczasem on w tym czasie bodaj grał w Malborku, w każdym razie w IV-ligowych rezerwach.
25 grudnia 2009, 19:20 / piątek
dobra napisał tam o swoim zyciu itd ale co za to ma bronic ?jak jest w chwili obecnej slabszy od Kapsy?Niech sie wykaze na treningach i wtedy Kafar na niego postawi.
25 grudnia 2009, 23:58 / piątek
Do mon540
Może nieco kurwa, wyluzuj, bo pierdolisz jak agent Kapsy, a ten już takiego chyba ma?
Nikt tu Bączka nie musi lansowac, bo jest to piłkarz o takich kwalifikacjach, że nie boi się iśc na listę transferową. Przemyśl to.
A to, że teraz Paweł jest numerem 1 w bramce Lechii wszyscy wiedzą, bo nie mają kłopotu z widzeniem...
pozdrawiam
el
26 grudnia 2009, 00:07 / sobota
A co ty chcesz Bąka na siłe trzymac?
26 grudnia 2009, 14:59 / sobota
No ja bym tak na siłe trzymać nie polecał. Trzymanie bąków może prowadzić do różnych chorób jelit, wzdęć a potem to już brzuch wybucha jak za dużo się nazbiera, także ja bym tej sprawy nie bagatelizował.

Info telefoniczne, telegraficzne, mejlowe, plotkowe, gołębiowo-pocztowe i nawet morsowe, także TDK, KMWTW JP WWW itd

A jeśli chodzi o mnie to w kwestii Mateusza jestem na tak dla jego odejścia jeśli chce, zgodnie ze staropolskim przysłowiem "po co trzymać bąka w dupie, niech se lata po chałupie". (broń Boże przed porównywaniem Lechii z tą dupą! nie taki był zamiar przysłowia)

aejao wesołych świąt
26 grudnia 2009, 15:07 / sobota
Jeżeli się nie łapie do składu i chce odejść to czemu mamy go na siłe trzymać. Ale niech żaden kretyn na niego nie bluzga jak to nie raz miało miejsce, bo przez lata jak grał w Lechii był jej oddany...Ale mało kto o tym teraz wie bo to co się rozpleniło ostatnimi czasy na T29 to jest kurwa poniżej wszelkiej krytyki...Jedyne co idzie w dobrym kierunku to ultras, które robi moim zdaniem coraz łądniejsze i bardziej zauważalne w Polsce oprawy..bo to gówno co i te stada dzieciaków biegających na codzień w szalikach bo zima na dworzu to jest kurwa pomyłka...Szkoda, że nie ma szans na spadek do niższej ligi bo może wtedy to ścierwo by znikło z T29, i byłoby jak kiedyś, mało ale przynajmniej żaden frajer by nie stał cały mecz i nie bawił się telefon, a koleżanka obok poprawiała sobie co 3 minuty makijaż...sorry że troche nie na temat ale troche to boli...jeszcze bym coś powiedział ale...
26 grudnia 2009, 15:28 / sobota
@orzech - Ciebie to chyba niezle w te Swieta pokrecilo? Mam nadzieje, ze sie z tego co napisles wycofasz? Szacunek dla Mateusza - bardzo bede sie cieszyl jak jednak zostanie i powalczy w skladzie o miejsce...
26 grudnia 2009, 16:13 / sobota
Dokladnie ja tez bede sie cieszyl jak Mati zostanie... Pomyslmy co bedzie jak Kapsa dozna kontuzji?? Malkowski w bramce?? Powodzenia ;D
26 grudnia 2009, 16:16 / sobota
No i poza tym za to Jego oddanie i wierność Lechii... Szczerze to wole Bączka niz Kapse... ale to tylko moje zdanie...
26 grudnia 2009, 16:35 / sobota
moim zdaniem dobrym ruchem byloby wypozyczenie Matiego np do Odry. Tam by mial zapewnione miejsce w 11 ogrywalby sie i moglby wrocic do Lechii w dobrej formie itd. Napewno by sie bardziej rozwilaj niz grajac w 4 lidze
26 grudnia 2009, 17:59 / sobota
mon540:
Czy ja chcę na siłe Bąka trzymać?
Nie!
Ja chcę napisać:
mon540 to pierdolona rura.
Bye
26 grudnia 2009, 22:12 / sobota
Vid11 wypraszam sobie ;P ale cóż taka prawda...Teraz każdy szpanuje w szalikach :/ a co do Bączka to widziałem go dzisiaj pod kościołem, podjechał swoim Chrystlerem ^^
27 grudnia 2009, 02:46 / niedziela
@cruz - a czemu mam sie z tego co napisalem wycofywac? jak chce to niech idzie gdzie indziej i gra, co z tego że jest Lechistą "z krwi i kości", szacunek dla niego za to i że jest przywiązany do Lechii i odwalił kawał roboty dla nas, ale to oznacza że ma do końca życia u nas siedzieć? zrobi jak zechce, obojętnie co zrobi będę mu życzył jak najlepiej, proste.
27 grudnia 2009, 08:09 / niedziela
maciek napisał: " . . . Pomyslmy co bedzie jak Kapsa dozna kontuzji?? . . . "

oooch niekoniecznie, wystarczy jeśli podobne kiksy Kapsy jak ten podczas meczu z głodną litwą, kiedy najzwyklejsze i najprostsze do złapania dośrodkowanie spod linii bocznej po prawej stronie, które "pocelowało" Kapsę w brzuch na trzecim metrze nasz golkiper :) wypluł na metr siódmy,
otóż wystarczy jeśli podobne kiksy zaczną nam odbierać punkty a . . . cały czas się o to ocieramy, w tym konkretnym przypadku babol straty nie przyniósł, ale szczęscie wobec takich baboli trwać wiecznie nie może
albo . . . eeeech, nie chce mi się już tu punktować, jak dla mnie chodząca niepewność,

nie chcę się przekomarzać, tylko powtórzę swoje, uważam że Paweł nigdy nie zbliży się do podobnego poziomu sportowego, który Mateusz już nam prezentował, to tyle, wesołego po świętach : )
27 grudnia 2009, 10:32 / niedziela
tak szczerze mówiąc to na przyszły sezon jeśli będziemy mieć wyższy cel niż tego roczny to chyba dobrze by było mieć bramkarza lepszego od tych co mamy, bo jak na moje to ani Bąk ani Kapsa już więcej z siebie nie wyciągną... Poza tym do niektórych nie dociera że przywiązanie do klubu nie zastąpi umiejętności. To tak jakby posadzić na ławce Buffona i miał bronić Bąk bo on jest Lechista z krwi i kości...ma bronić lepszy na daną chwilę i o tym kto broni na szczęście nie decydujecie wy tylko Kafar...
27 grudnia 2009, 11:40 / niedziela
Bąk nie moze odejsc bo Eljot bedzie płakał bo wzruszyło go Bąka dziecinstwo.
27 grudnia 2009, 14:27 / niedziela
Bąk nie tylko wg. mnie może odejść, ale nawet powinien... On to wie, w klubie to wiedzą i tylko Tobie się wydaje, że ktoś chce Go trzymać za zasługi... ;)

Nasze nieporozumienie polega chyba na tym, że dla Ciebie wychowanek Lechii, w dodatku o takiej przeszłości, to taki sam piłkarz jak każdy inny. Twoje dobre prawo mieć takie zdanie i na tym zakończmy, bo ja niestety nie potrafię patrzeć tylko z perspektywy SUKCESU tu i teraz.
Pozdro
27 grudnia 2009, 14:38 / niedziela
Bąk nie jest wychowankiem Lechii, a Jantara Pruszcz Gdański
27 grudnia 2009, 16:12 / niedziela
buziek - thank you, cpt. Obvious! (a S. Mila Bałtyku Koszalin, nie?)

Simek - tylko jest jeden szczególik i błąd w twoim rozumowaniu - Kapsa to nie jest do chuja pana Buffon, więc to twoje 'jakby' jest z dupy wyjęte, więc...no cóż, pierdolisz

szalom
27 grudnia 2009, 16:30 / niedziela
Raul i Giggs też nie są wychowankami a są symbolami.
Jakich lepszych bramkarzy? w tej lidze tylko Mucha się wyróżnia reszta to mniej więcej to samo lub gorzej. Może Pawełka z Wisły ściągnąć ? hahaha
27 grudnia 2009, 19:23 / niedziela
27 grudnia 2009, 20:11 / niedziela
sprawa jest klarowna
1. broni lepszy

Wątpię by Nasz Treneiro był typem samobójcy. Więc skoro broni Kapsa....

Moje zdanie na temat 2 bramkarzy jest podobne. O ile w lini lepszy jest Bąk to Kapsa pewniej wychodzi do piłek co niejednokrotnie niweluje zagrożenie.

Komfortowe byłoby posiadanie 2 równorzędnych bramkarzy ale...

2. z niewolnika nie ma pracownika
27 grudnia 2009, 21:33 / niedziela
zzz widzę że w końcu chyba dochodzimy do kresu dyskusji na temat Bąk - Kapsa :) zgadzam się z tym co piszesz :) a protokolant sam pierdolisz pan :) to że podałem Bąk - Buffon to tylko przykład jest żebyś ruszył głową o co mi chodzi... Widać za trudne dla Ciebie...żeby to logicznie ogarnąć...
27 grudnia 2009, 22:58 / niedziela
No właśnie Raul np. zaczynał w Atletico to nie mogą niektórzy uważać Bączka za wychowanka tak po prostu nie od zasady bo go wychował nasz klub od małego??? Dwa protokolant chyba zrozumiał Simek że porównałeś Buffona do Kapsy a nie dla przykładu że broni Kapsa bo jest lepszy a ma bronić Bąk z przywiązania do barw.... Ale tu się zgodzę jaki lepszy nam bramkarz jak raz chyba na lepszego z zagranicy pewno nas nie stać jak Wisła nie chciała zatrudnić bardzo dobrego bramkarza Moretto, a dwa kto tym lepszym miałby być??
28 grudnia 2009, 01:55 / poniedziałek
Koniec rundy to czas pdsumowan,tak wiec mamy porownanie obydwu naszych bramkarzy bo oboje grali sporo w tej rundzie.Na mnie lepsze wrazenie wywarł Kapsa,naprawde fajnie bronił.Na plus dla Bąka mecz z arka w Gdańsku a w nim kilka fenomenalnych interwencji,pokazał w tym meczu jakie ma umiejetnosci i znakomity refleks.
Z Mateuszem jest taki problem,że zdarza mu sie wpuscic babola,niepewna gra w powietrzu(czesto wychodzi do dosrodkowan,zle oblicza tor lotu pilki i sie szybko cofa do bramki) i to ze od jakiegos czasu nie czyni postepów(dlaczego tak jest,przeciez mozliwosci ma duze????)
Chciałbym go widziec w naszej bramce ale na dzien dzisiejszy,lepszy jest Kapsa.Rozwiazaniem mogło by byc zmiana trenera bramkarzy,bo on ma wielki wpływ na rozwoj zawodników.
28 grudnia 2009, 13:05 / poniedziałek
Simku, no niestety, to nie ja z nas dwóch ma tu problem z ogarnięciem, o LOGICE nie wspominając...

jak już porównujesz i pokazujesz 'przykład', to jakąś adewatną skalę zachowaj, bo zanim Kapsa miałby dorównac poziomem Buffonowi to wiele wody w Wiśle może upłynąc

już bardziej adekwatne porównanie byłoby przenosząc sytuację na inny grunt - zamienic "Lechia" na "Real" i dylemat na "czy ma bronic Buffon czy Casillas"...

no, chyba że w twojej opinii różnica między Kapsą a Bąkiem jest jak między Buffonem a Bąkiem, no to... zdrówka życzę

(a gdyby babcia miała wąsy, to by była dzadkiem - tak odnośnie tego "sprowadzania Buffona do Lechii")

szalom
28 grudnia 2009, 15:50 / poniedziałek
przykłady mają to do siebie że nie wymuszone jest w nich zachowanie proporcji, więc skoro o tym nie wiesz to nie mów mi o logice bo sam wykazałes się jej brakiem... Przykład miał właśnie na celu pokazanie tego że bronić ma lepszy a nie ktoś bardziej zasłużony.
28 grudnia 2009, 16:06 / poniedziałek
a posyp tylko by podsumowywał :D
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022