Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Mateusz Bąk

strona 5/6

19 sierpnia 2011, 21:47 / piątek
Lechia Go chciała, tylko towarzystwo wzajemnej adoracji uznało Go jako kaktusa pod koszulą. Wola zatrudniać sprzyjajace im marionetki, zamiast fachowców. Super Baczek, pewne interwencje, spokój, i 95 procent celnych podań nogami.
Ekstraklasa 2011/2012 Bączek 2 punty, Lechia 1.
Na marginesie. Warto jakoms ściepę zrobić, bo już naszym Bonzom na szale brakuje. Ja dychę dołożę, a co mi tam. Stać mnie.
19 sierpnia 2011, 21:55 / piątek
Brawo Bączek!

100% ciężkiej pracy w normalnych warunkach i są wyniki! :)

Do zobaczenia na PGE! :)
20 sierpnia 2011, 00:08 / sobota
Dawno mówiłem, że to wielka strata dla Lechii. Mateusz ma papiery na granie w ekstraklasie. Wywalili go z Lechii za to, ze mówił prawdę w oczy. Nie wszystkim to było w smak a szczególnie Gładysiowi. Sam niewiele osiągnął jako bramkarz i niewiele umiał i teraz też nie potrafi nauczyć niczego Małkowskiego. Bramkarz o jego warunkach powinien wyśmienicie grać na przedpolu (wyłapywać 95% dośrodkowań) ale tego musi go ktoś nauczyć. Gładyś? to niemożliwe sam nie potrafi tego i jego treningi nie przewidują tego typu szkolenia, stąd tyle bramek traciła Lechia po stałych fragmentach gry - rzuty rożne, wolne. Kafarski powinien w trybie pilnym ściągnąć innego szkoleniowca dla bramkarzy i ....Bączka - prawdziwy Lechista i za Lechię da się pokroić jak Mila ( widzieliście czyją flagę ucałował po strzeleniu gola Rapidowi - LECHII !!!!!). Oni mają serca biało- zielone bez względu jakie noszą barwy w danej chwili. Doceńmy to.
20 sierpnia 2011, 10:16 / sobota
napisałeś: " . . . za Lechię da sie pokroić jak Mila . . . "

wiem że trochę juz lat minęło i nie wszyscy pamiętają
ja tak
dziwnie pamiętam jak grając w Lechii deklarował swój sentment do Legii, takze w wywiadach prasowych,
trochę jak stręczenie siebie samego,
to nie było dobre, gra w Lechii a rozpowiada na prawo i lewo o tym iż jego marzeniem jest Legia Warszawa

niestety ta go nie chciała,
Lechia leciała w dół do III a on odszedł do bijącego się (skutecznie) o I ligę i kasiastego Płocka,
jakoś nie pamiętam by go ktoś wyganiał,
takie życie

teraz, dzisiaj Roger pisze: " . . . - Nie mam już do Legii żadnego sentymentu. Ten temat dla mnie nie istnieje. To były czasy młodości i to już za mną. Teraz moim klubem jest Śląsk Wrocław, a w moim sercu jest Lechia Gdańsk. To nie jest tak, że obraziłem się na Legię. Po prostu przyjechałem tu (do Warszawy) kiedyś z Austrią Wiedeń i kibice gwizdali na mnie. To mi się nie spodobało . . . "
20 sierpnia 2011, 10:25 / sobota
BRAWO MATTI !!
20 sierpnia 2011, 10:39 / sobota
Mam nadzieję że na dobre będzie pierwszym bramkarzem w Podbeskidziu. Jak opowiadał jeszcze niedawno, po transferze do Wisły Płock, o tym jak to za niedługi czas zagra w ekstraklasie przeciwko Lechii, to miałem wrażenie że większość patrzy na to z przymrużeniem oka. A tu proszę, wreszcie zła karta u Bączka się odwróciła!
20 sierpnia 2011, 12:17 / sobota
Zapytajcie kiedyś prywatnie Bączka jak wypada porównanie treningów Gładysia z szkoleniem bramkarzy na Maderze, u Dawidziuka, Woźniaka, czy Mioduszewskiego w Bielsku.
Wystarczyło 0,5 roku treningów z porządnym portugalskim trenerem by znacząco poprawić grę nogami.
Wystarczy, że trener podczas treningu strzeleckiego stoi za bramką i instruuje a nie leży plackiem na boisku z trawką w gębie!
Bączek miał zbyt silną pozycję w szatni, swoje zdanie w kilku newralgicznych kwestiach (i nie siedział cicho) i zbyt dobrze żył z kibicami.
Na przykładzie Smudy i Kafarskiego widać, że nie wszystkim trenerom jest z takimi po drodze. Niektórzy potrafią to wykorzystać, inni widzą w tym zagrożenie.
Mam nadzieję, że Bączek podczas spotkań z silniejszymi drużynami zada kłam wszystkim negatywnym opiniom i "pomyjom" wylanym na niego na tym forum!
20 sierpnia 2011, 12:28 / sobota
Widzę, że nie tylko ja odnoszę wrażenie, że Gładyś chyba się nie sprawdza. Owszem, mam do niego duży szacunek, ale niestety chyba słabo trenuje bramkarzy - ŻADEN bramkarz Lechii nie umie grać na przedpolu, czy to Bąk, Kapsa, czy wysoki Małkowski. Kolejna kwestia - rzekomo nieprzygotowany był do gry Buchalik, kuźwa nieprzygotowany to może być przychodzący pod koniec okresu przygotowawczego gracz z pola, a nie bramkarz.
20 sierpnia 2011, 13:40 / sobota
A a propo Buchalika...Ktoś wie, czemu On nie gra???
23 sierpnia 2011, 14:14 / wtorek
odnośnik
dla tych co się znają :)
23 sierpnia 2011, 15:43 / wtorek
Gratulacje dla Baczka za miejsce w jedenastce kolejki.
Jednak uważam,że wybór mocno na wyrost.
W mojej ocenie bardziej na to wyróżnienie zasłużył bramkarz ŁKS,miał o wiele więcej strzałów na swoją bramkę a co ważniejsze groźniejszych.
23 sierpnia 2011, 16:09 / wtorek
Szacun dla Mateusza.
23 sierpnia 2011, 20:19 / wtorek
jaki do ch..a wafla szacun. za co. przecież to żydzi ułozyli tę drużyne. wstyd
28 sierpnia 2011, 23:26 / niedziela
Zapeszyliście.

Tym razem Mati rozegrał wyjątkowo słabe spotkanie. To co złapał to by wyciągnął każdy bramkarz z Ekstraklasy. Przy ostatniej bramce dla Korony, mógł się zachować zdecydowanie lepiej, tym bardziej, że on już nie takie piłki w karierze wyciągał.
31 sierpnia 2011, 01:33 / środa
domino dadasz coś jeszcze?
21 września 2011, 09:14 / środa
Cóż, "memoria est mater musarum", a temat jakby na czasie...

szalom
24 lutego 2013, 21:15 / niedziela
Najlepszego - 30 latek na karku!
26 września 2013, 08:36 / czwartek
W ciągu 10 lat przebył z Lechią Gdańsk drogę od A-klasy do ekstraklasy. Teraz zostanie uhonorowany za przywiązanie do białozielonych barw. Mateusz Bąk jutro podczas 12 sesji Rady Miasta Gdańska otrzyma wyróżnienie.

odnośnik
26 września 2013, 20:51 / czwartek
No i szacun . Kultura , takt , obycie a nade wszystko bialo-zielony forever .
26 maja 2014, 16:15 / poniedziałek
Brawo Bączek!

odnośnik

Oby tylko przedłużyli z nim kontrakt! Należy mu się to!! Nie tylko za solidną grę w ostatnich miesiącach, ale również za naszą tożsamość, o czym pisał Stano w ostatnich tygodniach!
28 maja 2014, 00:35 / środa
Zasłużył na tę nominację, bardzo dobry sezon w wykonaniu Bąka, oby w kolejnym było podobnie.
2 czerwca 2014, 21:23 / poniedziałek
Wg Przeglądu Sportowego Mateusz Bąk najlepszym bramkarzem sezonu ligowego. Brawo Bączek!!!
2 czerwca 2014, 22:17 / poniedziałek
Nie wiem gdzie wyczytałeś info o Bąku, bo na stronie PS jest info z Gali Ekstraklasy, gdzie przy tym wyróżnieniu brzmi nazwisko Kuciaka.

Bramkarz sezonu 2013/14

Nominowani: Mateusz Bąk (Lechia), Radosław Janukiewicz (Pogoń), Dusan Kuciak (Legia), Michał Miśkiewicz (Wisła), Richard Zajac (Podbeskidzie).

Zwycięzca: Dusan Kuciak

odnośnik
2 czerwca 2014, 22:46 / poniedziałek
Tak jak napisałem w PS, strona 10

1. Mateusz Bak Lechia Gdańsk
2. Janukiewicz
3. Kuciak
4. Zajac
5. Kaczmarek
3 czerwca 2014, 01:01 / wtorek
i tak gratulacje za dobrą postawę !
A kto tam ochroniarza odwodził od Moniza podczas szarpaniny przed szatnią w Zabrzu ?
3 czerwca 2014, 01:16 / wtorek
dziennikarz tvn, nasz rzecznik prasowy.
3 czerwca 2014, 09:18 / wtorek
Gedania a to nie są przypadkiem tylko nominowania w kolejności losowej? W identycznej kolejności wczoraj ich przedstawiono na gali ekstraklasy a wygrał wiadomo kto.
3 czerwca 2014, 12:50 / wtorek
Przegląd Sportowy prowadził własną klasyfikację i Bączek wygrał z najlepszą średnią ocen za cały sezon (tylko bramkarze, którzy rozegrali minimum połowę spotkań). Na Gali były to nominacje dziennikarskie a wygrał ten kto zebrał najwięcej głosów wśród piłkarzy ekstraklasy, którzy wypełniali ankietą.
3 czerwca 2014, 17:08 / wtorek
Jeśli zarząd puści Bąka to straci szacunek najzagorzalszych kibiców czyli tych, którzy regularnie wpłacają do kasy. Bąk to twarz Lechii, a poza tym świetny bramkarz.
3 czerwca 2014, 17:25 / wtorek
odnośnik Dla CNN Mateusz to juz legenda jak Jurek Jastrzębowski
3 czerwca 2014, 18:24 / wtorek
Miso dzięki za link, ależ genialna jakość z meczu Lechia-Juventus czy ktoś może ma mecz w tej jakości która była pokazana w tym reportażu ?
3 czerwca 2014, 18:50 / wtorek
Czy naprawdę w sytuacji kiedy jakąś klasyfikację wygra Lechista musicie udowadniać, że to nie prawda, że fałsz? Zamiast się cieszyć?

Jak nie wierzycie kupcie sobie dzisiejszy PS.
3 czerwca 2014, 18:56 / wtorek
Cóż jak dla mnie klasyfikacja na Gali Ekstraklasy (zresztą która jest wg Przeglądu Sportowego) jest najbardziej miarodajna, więc komu wierzyć? Realnej, czy pisanej?
3 czerwca 2014, 18:59 / wtorek
Nie wolno wierzyć wygranej Lechisty, to pewne ROTFL
3 czerwca 2014, 19:17 / wtorek
Jakiej realnej, jakiej pisanej? Myślenie nie boli, człowieku

To są dwie różne kwalifikacje. Nie mają ze sobą nic wspólnego.

Przegląd Sportowy wystawia oceny po każdym meczu. Bączek miał największą średnią ocen z całego sezony. (tak samo jak robi to na przykład weszlo.com)
W rezultacie jest w jedenastce sezonu Przeglądu.

Na gali z kolei było pięć nominacji dziennikarskich (nie wiem jakich redakcji) a kolejność oraz wygrana, którą ogłaszał Smokowski była wynikiem głosów oddanych przez piłkarzy ekstraklasy, którzy z kolei dostali ankiety do wypełnienia.

Prościej już nie można, sory.
3 czerwca 2014, 20:32 / wtorek
gedania, szydera tak samo zbędna jak tasowanie się nad wynikami plebiscytu
3 czerwca 2014, 20:37 / wtorek
@Qba1980, dzięki, o takie sprecyzowanie mi dokładnie chodziło.

ps. pisząc realnej miałem na myśli oczywiście tą która się wczoraj odbyła, a pisanej ta która została zamieszczona w formie pisemnej na łamach "PS", więc wycieczkę na temat myślenia zachowaj dla siebie, chyba, że wczuwasz się już w ułomny poziom niektórych z tego forum. Mimo to....

Pozdrawiam
3 czerwca 2014, 20:41 / wtorek
Sory, zagotowałem się. Niejasny dla mnie podział i nazewnictwo. Fakt jest taki ze jedna to wynik ocen dziennikarzy a druga piłkarzy. Tyle
4 czerwca 2014, 06:56 / środa
Chciałem się wiele napocić, ale przyszło mi do głowy jedno powiedzonko.
''Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Sami nie wiecie, co posiadacie''
4 czerwca 2014, 09:58 / środa
Jest taka akcja na fejsie. Ludzie wysyłają coś do klubu.

odnośnik
5 czerwca 2014, 12:31 / czwartek
Bączek na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o średnią not wśród bramkarzy wg. Weszło (ex aequo z Janukiewiczem) i w TOP 10 ogólnie.
9 czerwca 2014, 08:22 / poniedziałek
9 czerwca 2014, 10:38 / poniedziałek
Fajna ta jego Paulinka ;) Bączek - gratulacje!
9 czerwca 2014, 13:55 / poniedziałek
wywiad z Baczkiem
odnośnik
26 czerwca 2014, 19:38 / czwartek
Pechowy start rywalizacji o pierwszą 11-kę

odnośnik
9 lipca 2014, 23:31 / środa
Człowiek w masce

odnośnik 15856&set=a.230694003785090.1073741828.23066228712 1595&type=1
1 września 2014, 17:47 / poniedziałek
odnośnik

trzeba usunąć spację
12 listopada 2014, 15:26 / środa
Mateusz w Lechii do końca sezonu 2016/17. W sumie ciekawe, niby miał do końca tego z opcją przedłużenia na kolejny pod warunkiem przedłużenia na kolejny a tu taka niespodzianka... Czyżby Trele gdzieś opychano?
1 grudnia 2014, 17:44 / poniedziałek
Ręcznik miej trochę w sobie honoru i nie szkodz Lechii i przestań bronić.Powiedz trenerowi,że po kontuzjach masz tylko 30 procent tego co w zeszłym sezonie,kontrakt i kasa i tak będą się zgadzać w Twoim przypadku.Prośba przestań już szkodzić i daj szansę innym przynajmniej drużyna będzie miała porzytek oraz punkty!!!!
1 grudnia 2014, 18:32 / poniedziałek
A trener na to "i tak jesteś lepszy od pozostałych" i co wtedy ?
Naprawdę myślisz że Trela by wybronił tą bramkę z PBB ?
Skąd wiesz co bramkarze prezentują na treningach skoro na ławce siedzi Podleśny
a nie Trela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.464