Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zjazd delegatów pzpn

strona 1/1

15 grudnia 2009, 16:18 / wtorek
Jestem zagorzałym kibicem lechii, to co widziałem na stronie koniec pzpn mnie zabolało, czemu lechia popiera zarząd pzpn, to mnie bardzo dziwi, trzeba zniszczyć ten je...y pzpn. Czemu dlegaci lechii nie chcą zmian oto jest pytani???????
15 grudnia 2009, 16:23 / wtorek
Temat ciekawy,ale styl,w jakim napisales,daje wiele do zyczenia.
Napisz jeszcze raz-poprawnie.
15 grudnia 2009, 16:44 / wtorek
Uaktualniliśmy listę delegatów. Ku naszemu zdziwieniu, w ostatnich dniach przedstawiciele kilku klubów Ekstraklasy- Cracovii, Lechii Gdańsk, Piasta Gliwice, Polonii Warszawa oraz Ruchu Chorzów wyrazili swoje poparcie dla obecnych władz PZPN. Jesteśmy zaskoczeni, że przedstawiciele aż tylu profesjonalnych klubów zdecydowali się poprzeć „Leśne dziadki”. Podobno związane jest to z intensywnymi namowami pana Andrzeja Ruski- prezesa spółki Ekstraklasa S.A. i… byłego kuratora PZPN(!). Czyżby przestało mu już zależeć na tym, jak zarządzany jest Związek, jak duże nieprawidłowości temu towarzyszą? Chcielibyśmy wierzyć, że prywatne interesy nie decydują o opiniach i decyzjach ważnych osób, czy niezależnych delegatów. To by oznaczało, że z polską piłką jest coraz gorzej…
15 grudnia 2009, 17:07 / wtorek
Temat może i ciekawy ale nie kiedy źródło pochodzi z Koniecpzpn ...
Ruch ten założony na zamówienie medialne i polityczne ,ta grupa kibiców to nic innego jak lewacy ,pedały i cała masa innych odpadów społeczeństwa.
Jest to grupa która stara się wpływać i reprezentować ruch kibicowski będąc zupełnie dla nich obcą rzeczą ,zostali wyciągnięci z dupy na potrzeby medialne.
Samo to że Walter na okrągłym stole mówił ze widzi w nich następców dotychczasowych bywalców trybun powinno skreślać ich tobie z listy przykładów na które się powołujesz.

Jebać SOS i inne gówna
15 grudnia 2009, 17:09 / wtorek
W związku z pojawiającymi się w niektórych mediach spekulacjami dotyczącymi grudniowego zjazdu Polskiego Związku Piłki Nożnej, Lechia Gdańsk SA chce wyraźnie podkreślić, że nigdy nie upoważniała nikogo do wypowiedzi w swoim imieniu, nie wydawała zgody do umieszczania nazwisk przedstawicieli gdańskiego Klubu na jakichkolwiek listach krążących wśród dziennikarzy, tym samym nigdy nie udzieliła nikomu reprezentacji do jakichkolwiek działań w swoim imieniu.

Lechia SA apeluje jednocześnie, aby w przyszłości wszelkie informacje na temat stanowiska Klubu były uzgadniane z naszymi przedstawicielami i weryfikowane przez rzecznika prasowego.

Lechia Gdańsk SA
15 grudnia 2009, 17:15 / wtorek
Abstrahując od tego że Lechia w wydanym niedawno oświadczeniu zabroniła dyskusji na temat swoich delegatów, oraz poglądów prezentowanych przez tychże. To w przypadku zmiany prezesa Laty na prezesa Bońka ja obawiam się zaostrzenia walki z ruchem kibicowskim dlatego wolę by światle nami władał prezes Lato bo to nieudacznik, a w dodatku od kiedy pali mu się grunt pod nogami zaczął dokonywac zmian które idąw dobrym kierunku. Dla mnie nie ważne kto siedzi na miodowej(tak wiem że już nie ma tam siedziby) tylko ważne jest jakie decyzje podejmuje. Pozdrawiam
18 grudnia 2009, 01:32 / piątek
Może nie do końca w temacie, lecz trochę na pewno:

odnośnik

odnośnik
18 grudnia 2009, 08:38 / piątek
buziek prosze napisz jakie zmiany zauwazyles u Laty tej zimy ,ktore ida w dobrym kieronku,tylko nie pisz o debatach bo to smiech i mi kojaza sie ze zjazdami kc,a moze spotkania z delegatami i obiecywaniu im profitow jezeli dadza mu absolutorium,mam nadzieje ze glosy z Lechi beda przeciwko Lacie
18 grudnia 2009, 08:48 / piątek
Ja tam myslę że Lato jest OK. A wy nie macie pojecia o zarżadzaniu związkiem ignoranci
18 grudnia 2009, 09:07 / piątek
Z Lato i jego ekipą to jest taki absurd że pomimo że każdy mniej lub bardziej rozgarnięty zdaje sobie sprawę z ich głupoty, nieudacznictwa czy braku profesjonalizmu to kibicom tym tzw fanatycznym łatwiej się z nimi dogadać, osiągnąć swoje cele lub otrzymać przywileje aniżeli z każdą inną władzą czy instytucją piłkarską. Czyli jak to zwykle bywa punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)

Aejaejao!!!
18 grudnia 2009, 09:09 / piątek
buziek dobrze się czujesz?
a jak można jeszcze zostrzyć? poza tym to nie PZPN tylko parlament ma najwięcej w tej sprawie do powiedzenia. Ja też czuję się zażenowany, jak widzę że Lechia jest wyminiana jako poparcie dla Laty. Mam nadzieję, że to tylko fantazje pismaków. Jeśli Tobie pasują ludzie: Engel, Piechniczek, Lato , którzy biorą kasę i nic nie robią na dodatek kłamią i patrzą tylko na własny interes, to moje gratulacje!! Oczywiście nie łudzę się, że nawet jak się uda obalić to dziadostwo, to będzie wspaniale, ale po prostu nie trawię tych ludzi. Jak widzę "wąsa" to normalnie żygać mi się chce. Jesteś w imię interesów krótkowzrocznych gotów dogadywać się z ludźmi przeżartymi korupcją? Czy dla Ciebie wszsytko jedno z kim i o czym byle uzyskać to co Cię interesuje? To chyba nie w naszym stylu.

Pewnie, że można powiedzieć, że na ich miejsce przyjdą nie lepsi itd. Ale ich czas już był. Nadzieja umiera ostatnia. Poza tym według mnie gorzej już być nie może.

P.S. Proponuję obejrzeć np. ostatni odcinek Cafe Futbol. Tam jest wiele na temat działalności pana Engela i wspaniałego systemu szkolenia.
18 grudnia 2009, 09:26 / piątek
A mnie równie boli poparcie Laty ze strony niejakiego Pana Wilczka z jednego klubu z południa Polski.
18 grudnia 2009, 12:40 / piątek
"Czy dla Ciebie wszsytko jedno z kim i o czym byle uzyskać to co Cię interesuje? To chyba nie w naszym stylu."
Tak dla mnie wszystko jedno kto siedzi w PZPN-ie bo czy siedzi tam Lato czy Kręcina czy Listkiewicz, Boniek, Greń czy jeszcze ktokolwiek inny nie ma najmniejszego znaczenia. Dla mnie jest ważne by drużyny młodzieżowe otrzymywały od PZPN-u wsparcie, od pół roku jest z tym łatwiej.

"Poza tym według mnie gorzej już być nie może."
Nie może ? Ja myślę że może, podobnie jak myślałem że po Listkiewiczu będzie jeszcze gorzej i chyba się nie pomyliłem.

"Jesteś w imię interesów krótkowzrocznych gotów dogadywać się z ludźmi przeżartymi korupcją?"
Najpierw ustalmy co jest interesem krótkowzrocznym, a co nim nie jest. Ja od dwóch lat pomagam przy organizowaniu małego osiedlowego klubu, głównie służę radą przy zawiłościach prawnych w jakich każdy kto chce uczyc dzieciaki grania w piłkę musi się poruszac. I współpracując w organizowaniu rozgrywek wiem że od pół roku pomorski ZPN jest bardziej skory do pomocy. Jest jeszcze wiele spraw które mogłyby działac lepiej(np wsparcie finansowe którego praktycznie nie ma) ale jest zdecydowanie lepiej niż przed dwoma laty. Po za tym, nie chcesz miec ludzi przeżartych korupcją, a postulujesz odwołanie zarządu PZPN i zastąpienie go tymi samymi ludźmi. No chyba że wierzysz w to że pan Boniek jest krystalicznie czysty. Oraz jest skutecznym menadżerem. Jego skutecznośc weryfikowało życie zarówno jako trenera, jak i działacza w Widzewie
ps. Ty używasz argumentu "nie można iśc z Latą" to ja użyje "nie maszerujmy z ITI"

"P.S. Proponuję obejrzeć np. ostatni odcinek Cafe Futbol. "
Proponuję się wysilic i dowiedziec się czegoś więcej niż to co przekazuje nam ta czy inna telewizja bowiem jako kibic powinieneś wiedziec że mass media są mocno zakłamane i pokazują rzeczywistośc tak jak jest im wygodniej.
Chociaż że nie jest jeszcze dobrze to się zgadzam, natomiast że nic się przez rok nie zmieniło już nie. Tępo zmian pozostawia wiele do życzenia jednak ja mam nadzieję że wszystko przyspieszy
18 grudnia 2009, 12:46 / piątek
ps. Nie zamierzam się tu z wami kłócic bo jak już wyżej napisałem dla mnie jest bez znaczenia czy w PZPN siedzi Lato, Kręcina czy Boniek i Greń.
A poparcie jakiego Lechia Gdańsk SSA udziela Lacie uważam za mniejsze zło, bowiem myślę że Boniek będzie gorszym prezesem i tyle od mnie
18 grudnia 2009, 18:35 / piątek
dla mnie sprawa jest klarowna
całe te dziadostwo pogonić w pizdu
mój 6letni braciszek lepiej poprowadzi ten związek
jeśli władze Lechii popierają ,,stary ład,, to jest mi przykro
tylko co w zamian dostali za poparcie?
Buziek jesteś przestraszonym Leśnym Dziatkiem bój się okrutny BOOONIEK nadchodzi!!
18 grudnia 2009, 20:00 / piątek
Zjazd delegatów pzpn

"Wóda w ryj, a potem ryjem w sałatkę."
18 grudnia 2009, 20:16 / piątek
A na poważnie, jak nie można kogoś zwalczyć, to trzeba go kupić.
Przykłady ? Proszę bardzo.
www.pomorskifutbol.pl ,kiedyś pilnie śledził każdy fałszywy ruch OZPN.
Dziś, o jego podstolikowych rozdaniach, ani śladu, na tej stronie.
Dlaczego ? Poszukajcie sami.

odnośnik , odnośnik

Jeszcze nie widać ?

Proszę bardzo.

odnośnik , odnośnik

PS. Tak na marginesie. Przy wyborze naszego pomorskiego barona, nie było ani jednego głosu sprzeciwu. Tak jest w całym kraju.
18 grudnia 2009, 21:27 / piątek
Zegar ja(jako ja osobiście) z PZPN-em mam do czynienia tylko gdy kupuję bilet na kadrę więc daruj sobie głupawe teksty
20 grudnia 2009, 12:08 / niedziela
Zdzisiu Kręcina nie daje za wygraną. On na pewno miał " piątkę " z matmy :))) odnośnik
20 grudnia 2009, 13:10 / niedziela
I dobrze skoro przewodniczacym wybranym przez druga grupe jest ta kruwa z Legii ostrowski.
20 grudnia 2009, 13:18 / niedziela
Jakby nie patrzeć nazwisko zobowiązuje ;D
20 grudnia 2009, 13:20 / niedziela
20 grudnia 2009, 13:33 / niedziela
Zarzad Lechii, druzyny na ktorej stadionie "padła" komuna- popiera ostatni reżim komunistyczny w Polsce. ZARZAD STRACIL W MOICH OCZACH !
20 grudnia 2009, 14:11 / niedziela
Przestań bredzić, i jedni i drudzy to mniej więcej te same kanalie.
20 grudnia 2009, 22:55 / niedziela
i po zjeździe a teraz na sałatkę:)
odnośnik
ciekawi mnie jak delegat Lechii głosował?
20 grudnia 2009, 23:04 / niedziela
Oglądaliście Cafe Futbol?? Ja pierdziele jakie tam newsy wychodzą o tym zjeździe że to jest nie pojęte. I faktycznie to co zegar podał jak kluby śmiesznie głosowały ?? Interesy, interesiki ciekawe jak delegat z ramienia Lechii....... również nie zdziwiłbym się jakby sensacyjnie głosował i nasz delegat.
20 grudnia 2009, 23:06 / niedziela
Borek wymienił kluby, które głosowały za Łazarczykiem... Lechii w tym gronie nie było
20 grudnia 2009, 23:13 / niedziela
odnośnik tu potwierdzenie
20 grudnia 2009, 23:34 / niedziela
Teraz Boldi wypadałoby przeprosić...
21 grudnia 2009, 10:27 / poniedziałek
Jeden chuj czy rewolucja byłaby udana.
z jednej strony Lato nieudacznik z drugiej Walter i jego ITI.
Wiadomo interes to interes ,ale fakt jest jeden PZPN chce rozmawiać z OZSK jedynym ugrupowaniem reprezentującym prawdziwych kibiców ,Opozycja(ITI) z SOS(koniezpzpn) czyli wytworzonym na zamówienie Waltera i spółki ,modelem spedalonych kibiców bez tożsamości Klubowej .

dla mnie lepsze rozwiązanie nieudacznik niż reżim.
21 grudnia 2009, 10:56 / poniedziałek
Podpisuje się pod słowami kolegi powyżej.
21 grudnia 2009, 11:40 / poniedziałek
Niektórym się chyba wydaje że jak wymienią jednych dziadków na drugich to wspaniała Polska reprezentacja tytuł mistrza Europy zdobędzie, hehe. Dobrze że Ostrowski nie przeszedł:)

Aejaejao!!!
21 grudnia 2009, 22:14 / poniedziałek
Dla mnie każdy kto wogóle zasiada do rozmów z PZPN jest (jak to używając popularnego na forum stwierdzenia) konfidentem. Z czymś takim wogóle nie powinno się dyskutować tylko pogonić. To jest jedna z niewielu rzeczy o jakie mam żal do obecnego rządu, że jeszcze się tym nie zajeli. Ja za Rosją nie przepadam ale czasem taki człowiek jak Putin się przydaje tfu.
21 grudnia 2009, 23:56 / poniedziałek
I racja. Przepraszam, zwracam honor - jednak to byly plotki, Bogu dzieki ze tak było.

Kto ma - niech wlaczy teraz Orange sport lub Orange sport info ... Wlaczcie, zobaczycie rzeczy przy ktorych szczeka opada ... ;/

Co najbardziej mnie dziwi - ze Polonia Warszawa poparla Lazarczyka, choc kandydatem opozycji byl Osłowski.. czlonek zarzadu Polonii Warszawa....
21 grudnia 2009, 23:59 / poniedziałek
a nie Ostrowski typ z Legii?
22 grudnia 2009, 00:02 / wtorek
hm.. Moze sie myle, ale wydaje mi sie ze ze Polonista ? zaraz sprawdze
22 grudnia 2009, 00:06 / wtorek
Jarosław Ostrowski nie jest Polonistą ale przydupasem towarzysza Waltera
22 grudnia 2009, 00:44 / wtorek
Boldi wez sie pare razy upewnij zanim cos napiszesz, bo pierdolisz glupoty po raz kolejny. Najpierw o tym ,że nasz zarząd Cie zawiódł bo głosował na Grzesia i jego przydupasów, chociaż wcale tak nie było. A teraz pierdolisz o jakimś osłowskim (myląc go z ostrowskim) i do tego piszesz, że jest z poloni a nie Legii.. Weź się człoweiku ogarnij zanim zaczniesz pierdolić takie głupoty znów.
22 grudnia 2009, 02:02 / wtorek
Może nie o zjeździe, ale o "naprawiaczach" rodzimego futbolu:
odnośnik
18 stycznia 2010, 22:01 / poniedziałek
oni nie majom litości dla wychowania w trzeźwości
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.443