Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kwartet prawie eksportowy

strona 1/1

Zakończyły się tegoroczne rozgrywki polskiej ligi, z braku innych nazw zwanej ekstraklasą. Kibice mogą delektować się meczami lig europejskich na poziomie, a w kraju nadszedł czas podsumowań. Dziś cztery pierwsze zespoły ligi, czyli teoretycznie nasz kwartet eksportowy. Ale czy na pewno?

1

22 grudnia 2009, 16:22 / wtorek
Wypowiedź o kibicach Legii całkowicie nietrafiona. Myślę, że w adekwatnej sytuacji u nas, zachowywali byśmy się tak samo. ITI SPIE*DALAJ!
29 grudnia 2009, 10:39 / wtorek
A gdzie był Łukasz Bartosiewicz kiedy rozdawano rozumy? Ten artykuł to kompromitacja, a jego autor to zupełny tuman. Chłopie, jeżeli nie wiesz o co chodzi w walce kibiców Legii z post-ubeckim właścicielem klubu, to nie bierz się za pisanie takich idiotyzmów. Swoimi wypocinami kompromitujesz fanów Lechii.
31 grudnia 2009, 22:12 / czwartek
kompromitacja jeśli chodi o wątek warszawski
3 stycznia 2010, 22:51 / niedziela
Odpowiedź autora:
Wiem, co jest przyczyną konfliktu. Zdaje sobie sprawę, iż niektóre działania koncernu ITI godzą nie tylko w ludzi stanowiących zagrożenie ale i w prawdziwych kibiców. Kibice Legii do protestu mają prawo, być może gdyby sprawa dotyczyła mojego klubu, również okazywałbym niezadowolenie. Nie krytykuje samego faktu protestu, choć osobiście protest względem głównego źródła utrzymania uważam za ryzykowny. Potępiam natomiast niektóre działania i zachowania jemu towarzyszące i uważam je za żenujące. I zdania nie zamierzam zmieniać. Przyjmuję jednak wszelkie poglądy na ten temat, a jest ich bardzo wiele, nawet wśród samych fanów warszawskiej Legii.
Pozdrawiam,

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.354