Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Brazylijczycy? Nigeryjczycy? A może "Sagan"?

strona 1/1

Jeszcze nie skończył się rok 2009, a lokalne media już rozpoczęły wyścig o miano najszybszego informatora o sensacyjnych transferach w Lechii. Wszelkie tego typu spekulacje trzeba jednak przyjmować z dość mocnym przymrużeniem oka.

22 grudnia 2009, 16:55 / wtorek
Zgadzam sie z autorem artykułu niczego nie można byc pewnym dopóki piłkarz nie złoży podpisu na kontrakcie, aczkolwiek tak ja pisałes kibice emocjonuja sie plotkami o transwerach tych bardziej realnych i tych mniej, wiadomo ze Lechii nie stac na płacenia piłkarzowi miliona złotych roczniej wiem tych dwóch Brazylijczyków odpada, niewiadomo co z Saganem ale raczej tez lipa, moze którys z tych tajemniczych Nigeryjczyków(jesli to prawda wogóle), bedzie w zasiegu Lechii, jednak trzeba szukac piłkarzy młodych, perespektywicznych i utalentowanych, którzy mogli by wskoczyć odrazu do pierwszej "11", kosztem innych zawodników, i tak sie buduje potęge, co okienko 2-3 nowych zawodników, tak robią to najlepsi, po co kupowac 6-7 nowych piłkarzy z których 4 bedzie grzało ławke, a kaska leci!!! Wiec prosze o zakupy przemyślane!!! Pozdrawiam Biało- Zieloną Brać!!!!
22 grudnia 2009, 22:05 / wtorek
Ja pierdzielę...poprawcie "...w odwecie pozostają ponoć oferty..." na "...w odwodzie..."
Swoją drogą freudowska pomyłka ;)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.376