Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Czy ktoś zna się trochę na Car audio?

strona 1/1

22 grudnia 2009, 19:14 / wtorek
Jeżeli tak to proszę podbić post, odezwę sie na privie. Od razu uprzedzam, ze będzie to pytanie nieskomplikowane i nie dotyczące systemu za duże pieniądze :)
22 grudnia 2009, 19:16 / wtorek
proszę moderatora o przesunięcie tematu- myślałem, że umieszczam go w dziale "luźne gadki"
23 grudnia 2009, 12:39 / środa
podbijam post ;-)
23 grudnia 2009, 15:12 / środa
No wiec drogi kolego od razu przepraszam , ze zabieram czas tak smiesznym pytaniem. Chodzi mi o glosniki do peugeota 206 , a konkretnie o zmiane tych fabrycznych w przednich drzwiach. Mam tam radyjko stare sony cd z moca max 4x40w. Glosniki fabryczne to tragedia i chce tam wstawic takie cos :

odnośnik

I powiedz kolego czy one poprawia dzwiek, czy bez wzmacniacza i zestawu dwudroznego z tweeterami i zwrotnicami nie ma sensu nic wymieniac. Sam się na tym nie znam, jeżdzę drugim autem z fabrycznym radiem i 6 głosnikami fabrycznymi i jestem zadowolony. Ale te fabryczne w peugeocie to tragedia i chciałbym troszeczkę ten dźwięk polepszyc- i czy to ma sens? Ten peugeot to taki 3 samochod w rodzinie, nit nie wie po co jest ale jest- dlatego nie chce na to wydawac więcej niż 200 zł. \

Pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.390