Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPISY NA SZALIKI CHEŁM

strona 2/2

7 lutego 2010, 19:35 / niedziela
Wszystkim osobą, które nie podały w przelewie pełnych danych do wysyłki nie zostaną wysłane szaliki. Notorycznym jest brak kodu pocztowego, miejscowości lub nazwy szalika.
Informuję, ze do momentu wysłania pełnych danych żaden taki szalik nie zostanie wysłany.
15 lutego 2010, 15:54 / poniedziałek
będzie jeszcze jakiś termin na odebranie szalika? Niestety nie udało mi się pojawić w sklepie w wyznaczonym terminie...
15 lutego 2010, 18:58 / poniedziałek
nie będzie dodatkowych terminów odbioru. Jak będą odbiory szalików z innych dzielnic będziesz mógł podejść.

Szalików zostało kilka sztuk więc jak ktoś jest zainteresowany to może zakupić.
15 lutego 2010, 19:10 / poniedziałek
Zostało jeszcze 8 szalików więc jak ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt
15 lutego 2010, 20:49 / poniedziałek
Jestem zainteresowany - czy można by go zakupić normalnie jutro w Lechiście?
Chciałbym też zakupić szalik Nowy Port - jeśli byłaby taka możliwość?
16 lutego 2010, 09:07 / wtorek
Na 100% nie ma i nie będzie możliwości zakupu w Lechiście. Lechista grzecznościowo udostępnia nam część sklepu do wydawania szalików na zapisy. Ten szalik jak było napisane w ogłoszeniu , NIE BĘDZIE DOSTĘPNY W SKLEPACH.
16 lutego 2010, 22:29 / wtorek
Sprawa załatwiona - DZIEKI !
18 lutego 2010, 21:38 / czwartek
Informujemy, że od poniedziałku tj. 22 lutego do środy 24 lutego w godzinach 15-18 można odbierać szaliki. Odbiór odbywa się w salonie RED BOX przy ulicy Traugutta 29 podczas zapisów na wyjazd do Wodzisławia.
Aby odebrać szalik, należy podać swój nick z forum oraz dane osoby od której przyszedł przelew.
21 lutego 2010, 19:48 / niedziela
Została może jeszcze jedna sztuka?
21 lutego 2010, 19:49 / niedziela
Jeszcze jest. możesz jutro podczas zapisów do Wodzisławia odebrać. Pozdrawiam
21 lutego 2010, 19:53 / niedziela
W takim razie mam robić przelew, tak? Czy może gotówką przy odbiorze? ;)
21 lutego 2010, 19:56 / niedziela
gotowka
28 listopada 2010, 21:26 / niedziela
Przepraszam za odgrzebanie starego wątku. Dziś wieczorem odwiedziłem razem z moja drugą polówką Établissement zwany Tesco na gdańskim Chełmie. Wszystko ładnie i pięknie aż do momentu gdy moja żona kopnęła mnie w łydkę. Gdzieś około wyjścia ze sklepu. Pokazała mi coś i oniemiałem. W okolicach wyjścia jest tam piękna makieta poznańskiego stadionu. Jakby mało było tego makietę otaczają tablice z informacjami i pięknymi, dużymi herbami nieistniejącego klubu z Poznania. Pytam was dziś gdzie jest biało-zielona młodzież z Chełmu? Gdzie spraye, markery, mazaki? Za stary jestem na takie akcje ale wiem jedno, za moich aktywnych czasów (lata 70-te 80-te) takie ścierwo w Gdańsku długo by przechodniów nie straszyło . Wstyd.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021