Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Honor i Walka

strona 1/1

6 stycznia 2010, 22:23 / środa
Nie wincie mnie za nazwę tematu ale nie miałem pomysłu . A sądzę że przyciągnie uwagę . Więc chodzi o to by Lechiści którzy mieszkają w miarę podzielonych terenach i nie tylko by BRONILI swych barw by te kurwy nie miały jebanych dywanów i nie chodzi mi o Derby lecz po prostu by zachować Honor ! Brońcie się w miarę możliwości albo nie paradujcie w szalach. Wiem że teraz mówią szczerze trochę zapanowała moda na naszą piękną Lechię .
Więc do roboty chodzi mi też tutaj przede wszystkim o Skarszewy .
2 sprawą jest to że można by wytępić kurwy z tych rejonów .
Nie mówię , że na masą skale ale krok po kroczku i dojdziemy do Celu .

P.S
Rzadko coś piszę ale musiałem .
6 stycznia 2010, 22:40 / środa
Kurwa sory że tak zacznę. Co mają zrobic chłopaki z Małych FC którzy mają w sercu Lechię nie chowają sie z tym. A taka kurwa z TPAG wyskoczy Ci w przewadze (Często ze sprzętem) i co mają chłopaki robić? Walczą. Ale to nie wszystko. Mówie Tu o sytuacji gdzie jeżdżą na Pszczółki, Skowarcz czy Różyny przy głównej ulicy.
Ja mam szacunek dla każdego kto chodzi w Barwach z podniesiąną głową. Może i straci barwy ale walczy do upadłego. A nie oddaje jak jakiś śmieć.

Dlatego Apeluje do Lwów.

Aby w tych mniejszych miejscowościach zorganizować. MT albo K1 i chłopaki będą ich napierdlać. Myśle że chętni by byli i jeszcze pomogli.

Biało - Zielone Ulkowy!!
6 stycznia 2010, 22:49 / środa
Raczej chodzi mi o Skarszewy.
A poza tym chłopaki z Pruszcza mogli by ogarnąć i zlikwidować problem który powstał przy Tesco to bodajże nowe osiedle .
Bo z tego co mi wiadomo od kilku osób tam takie gówno się zalęgło .
Też mam szacunek do każde kibica który nosi piękne barwy ale pluje twarz w tym którzy uważają to za modę.
Nie chodzi a nosi a potem traci .
Jestem temu przeciwny .
7 stycznia 2010, 00:47 / czwartek
Wyślijmy jeszcze po 20 kg Mutant Masa do każdego FC ;]

A tak na serio to trzeba trochę ostrożniej chodzic z szalem i miec szeroko oczy otwarte. Jak wpadają w wiekszej sile to uciekac. Poprostu trzeba byc gotowy na każdą ewentualnosc.
7 stycznia 2010, 13:43 / czwartek
A'propo szalików i tego typu spraw, to przyznam, że naprawdę wkurwiać zaczyna mnie, że barwy nosi coraz więcej blachar i patologii małoletniej, która nie ma praktycznie nic wspólnego z naszym Klubem. Sporo z nich w ten sposób chce się chyba "wylansować" - zapomina się dziś chyba, że szalik Lechii to nie jest dodatek jakaś błyskotka, dodatek to kilkucentymetrowej tapety i farbowanych na czarno włosów ...
7 stycznia 2010, 14:45 / czwartek
Nie wiem, kim jesteś (CiekawyKolega) i gdzie mieszkasz, ale rozjebał mnie Twój post. Chciałeś zabłysnąć na forum ? Stary, są miejsca, gdzie możesz bezpiecznie chodzić w barwach, są też miejsca, gdzie musisz uważać, a są miejsca, gdzie za chodzenie w barwach Lechii możesz wylądować w szpitalu i śniadanie wpierdalać przez słomkę i vice-versa - to samo tyczy się śledzi. Co Ty chcesz zmienić ? Chcesz wytępić Arkę w Tczewie, czy Kościerzynie ? W Skarszewach nie mieszkam i nie znam realiów tamtejszej społeczności kibicowskiej, ale nie zmienia to faktu, że każdy będzie kibicował klubowi, jakiemu chce i mu tego z głowy nie wybijesz. A już teksty typu MT, K1 czy "tępieniu" śledzi naprawdę mogą rozbawić. To są tereny gdzie układ sił wykształcił się na przestrzeni wielu lat. Chcecie zrobić z każdego kibica komandosa, który będzie wszystkich śledzi wokoło napierdalał ? Mieszkając w takim, a nie winnym miejscu musisz sobie odpowiedzieć na pytanie: czy mogę chodzić w barwach, czy je kitrać. Sorry, ale czasem trzeba odróżnić odwagę od rozwagi.
7 stycznia 2010, 20:08 / czwartek
Nosisz bawry o.k ale pamietaj że przyjdzie czas że bedziesz musiał o nie walczyć,ale nigdy w zyciu nie oddawaj ich bez walki
8 stycznia 2010, 15:06 / piątek
Tczew to takie miejsce żeby coś zmienić trzeba lat i tradycji .
Chodzi mi też o takie miejsca gdzie Lechia zawszę była potęgą i naglę jakiś szlam się pojawia a się z nim nic nie robi przez to na przestrzeni lat może być po równo w danym mieście .
Nie chodzi mi o Piękny Starogard gdzie ich po prostu nie widać a dużo propagandy jest czy też Piękną Kościerzynę bo to dziwne miasto gdzie siedzi sobie Lechista ze śledziem (Nie chodzi o każdego) a chodzi mi też o Żukowo .
8 stycznia 2010, 15:14 / piątek
a moderator siedzi i zawija je w sreberka
8 stycznia 2010, 18:45 / piątek
O Żukowo się nie martw, bo tam już nie raz się bezdomni przekonali co to znaczy LECHIA
9 stycznia 2010, 12:49 / sobota
co do Zukowa ostatnio przejezdzałem i chłopaki ładnie popisali trase wzdluz głownej ulicy .
9 stycznia 2010, 20:07 / sobota
Ostatnio zauważyłem w Rusocinie graf "Arka Gdynia"!
9 stycznia 2010, 20:12 / sobota
w którym miejscu, przjeżdżam starą jedynką raz w tygodniu i nie widziałem nic. Jedynie Sparta Wrocław&GKS Wybrzeże oraz kilka naszych
9 stycznia 2010, 20:16 / sobota
Na przystanku autobusowym, zajmuje cała przestrzeń. Ale to tak na złość napisałem pewnej osobie :). Prawda jest taka ze przymuły z Tczewa spod znaku "tpag" to zrobiły. Chłopaki niedługo się tym zajmą :)
28 stycznia 2010, 13:48 / czwartek
Powyżej kilka razy przewinoł się wontek Skarszew więc zainteresowanym tłumaczę,że kilka czy kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat wstecz w Skarszewach była 100% Lechia. Od jakiegoś czasu coś jest nie tak śledzie kroją z barw dzieciaki z podstawówki (dla mnie jest to totalny bezsens) jakieś napisy na murach robią. Najdziwniejsze jest to że wszystkie akcje robią bezdomni z kościerzyny i próbują wciągać w swoje szeregi Skarszewiaków co z nielicznymi patologiami im się udaje. Cały czas zadaje sobie pytanie poco robią sobie tyle zachodu? Mam nadzieje że wszystko wróci do normy tylko LECHIA!!!
26 maja 2010, 11:50 / środa
Haha. To bardzo ciekawe i smieszne co piszeesz. W Skarszewach jakos nie wiemy zeby sledzie nam cos skroili a co dopiero o dywanach .Naprawde nie ma sensu pisac takich rzeczy skoro sie nawet nie wie jak to jest w owym mieście. Tutaj tez nie ma wiekszego podzialu jest kilku sledzi ukrywajacych sie i potrafiacych pisac tylko na internecie ilu ich nie jest jacy oni nie sa silni itp. Oni zawsze rezygnuja z walki a co naprawde jest najgorsze biegaja na policje.. bez honoru. ale nie ma sensu o nich pisać.

SKARSZEWY TYLKO LECHIA !!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022