Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Szaliki Suchanino

strona 1/3

19 stycznia 2010, 07:13 / wtorek
Witam
czy ktoś byłby zainteresowany zaprojektowaniem szalika dla dzielnicy Suchanino i ilu byłoby chętnych na taki szal?
pozdrawiam
19 stycznia 2010, 10:16 / wtorek
Chętnych byłoby 87. Nie zrobisz zapisów to się nie dowiesz. Wrzucajcie projekty w ten wątek. Zwycięzca projektu otrzyma taki szalik gratis.
19 stycznia 2010, 12:38 / wtorek
W jakim programie robicie projekty?
19 stycznia 2010, 13:44 / wtorek
Sky Orunia. ewentualnie TVP3 Gdańsk.
19 stycznia 2010, 14:07 / wtorek
mozesz zrobic w psd. I tak trzeba to potem w corella wrzucić.
19 stycznia 2010, 18:15 / wtorek
odnośnik

Pozdrawiam ;)
19 stycznia 2010, 18:24 / wtorek
Projekt dobry, jestem chętny.
19 stycznia 2010, 19:25 / wtorek
A to moj Zrobiony w Paincie hehe. Jak myslicie Dobry ????

odnośnik
19 stycznia 2010, 21:27 / wtorek
"rewelacyjny"
19 stycznia 2010, 21:27 / wtorek
Naprawde bardzo ambitny i przemyślany, gratuluje :)
19 stycznia 2010, 22:27 / wtorek
PanPrezes - naprawdę zajebisty wzór. Nie chciałbym się wciskać bo sam nie jestem w stanie zrobić wzoru, ale jeśli można proponowałbym Ci wykasować te myślniki przy napisie i ten czarny kolor zlikwidować. Myślę że w zupełności wystarczy jeśli obróbką szalika był by ten złoty wzór. Może szachownica była by lepsza ?
Pełen podziw, ale proszę zastanów się nad tym co napisałem i mam nadzieję zdecyduj się na poprawkę. Szacuneczek PanPrezes
Oczywiście ja bd chętny...
Tylko Lechia BKS
19 stycznia 2010, 23:21 / wtorek
20 stycznia 2010, 08:20 / środa
A może coś w tych klimatach odnośnik ?
20 stycznia 2010, 20:12 / środa
Trzeba wybrać najlepszy projekt i zrobić zapisy.
Mój pierwszy projekt: odnośnik
20 stycznia 2010, 20:47 / środa
Przepraszam, ze wrzuce swoje trzy grosze. Zaden z projektow nie powala na kolana. Graficznie rowniez ale przede wszystkim nie ma jakiegos mocnego "suchaninskiego" sloganu. Mysle, ze nalezalo by zaczac od jakiegos konkretnego grafa na Suchaninie z takim wlasnie sloganem. Pozniej stworzyc szalik wykorzystujac ten wlasnie. Od razu mowie, ze nie jestem ani grafikiem ani nie potrafie takiego haselka wymyslec. Dlatego prosze sobie darowac odpowiedzi typu "nie madrzyj sie tylko zrob". Poniewaz nie potrafie zrobie inaczej. Dam srodki na farby na zrobienie takiego konkretnyégo grafa a temu kto wymysli najlepszy typowy dla Suchanina slogan sprezentuje butelke 25-letniego lyskacza. Tyle moge zrobic w tej sprawie. Nie zapominajmy , ze kiedys na Suchaninie byla konkretny ekipa, nie zapominajmy ze tu ma siedzibe stowarzyszenie Lwy Polnocy. Nie mozna zadowolic sie byle jakim szalem. Tyle ode mnie i sorry za rozpisanie sie.
21 stycznia 2010, 09:11 / czwartek
ekipa była, a i nadal jest konkretna
co do szala popieram kolege wyzej
fajnie byloby jakis agresywny szal zrobić ;)
pzdr
21 stycznia 2010, 10:04 / czwartek
o 20 wrzucę mój projekt dla Suchanina
co rozumiesz pod pojeciem ,,agresywny szal,,?
kilka osób domagało się sloganu, może ktoś podpowie.

1. W Suchaninie żyję, me serce dla Lechii biję
2. Suchanino do Lechii należy
3. Suchanino - zero tolerancji
4. Konkretna Ekipa
5 .Wierni do grobowej deski- (to raczej dla Łostowic:)
21 stycznia 2010, 10:22 / czwartek
jeśli mogę prosić, to spróbujcie bardziej określić co na szalu ma być

bloki?? jakiś chuligan?? itp

dobrze by było, jakby ktoś z Suchanina pomyślał chociaż nad hasłem, kojarzącym się z dzielnicą.
21 stycznia 2010, 13:59 / czwartek
1) Zawsze wierni i oddani, z Suchanina chuligani
2) Suchanino mym domem, Lechia mą wiarą

takie luznie wrzutki, nic zobowiazujacego, od czegoś trzeba zaczac ;))
21 stycznia 2010, 14:54 / czwartek
Na Suchaninie kazdy sledz zginie !
21 stycznia 2010, 20:07 / czwartek
wstępny projekt odnośnik uwagi wskazówki?
21 stycznia 2010, 20:09 / czwartek
Nie "w" Suchaninie tylko NA Suchaninie.

Zaden sledz nie ma jak zginac bo ich poprostu nie ma.
21 stycznia 2010, 20:23 / czwartek
Miki dlaczego użyłeś dynamicznej czcionki używanej przez klub???
21 stycznia 2010, 20:47 / czwartek
LP myślisz, że Kuchar wytoczy nam proces o urzycie klubowej czcionki i herbu Klubu? Czy Ci się nie podoba? bo nie rozumiem twojego pytania?
21 stycznia 2010, 20:59 / czwartek
Kibice nie uzywaja i uzywac nie bedą herbu KS oraz dynamicznej czcionki
21 stycznia 2010, 21:09 / czwartek
a widzisz mój pierwszy projekt szalika, nie wiedziałem. wykasuj tamten post,
zmienię na inną.
21 stycznia 2010, 21:18 / czwartek
miki_brzeźno -> jak dla mnie najlepszy projekt, ktory pojawil sie w tym temacie. ale...czy napis bedzie widoczny (moze lepiej wypelnic napisy czarnym kolorem)? no i ta krata mi nie pasuje (moze zrobic poprostu suchaninski pasiak).
Haslo moze byc, chociaz nie jest typowo suchaninskie, bo takiego poki co nie ma.
21 stycznia 2010, 21:41 / czwartek
Lechista_SK dobrze by było, jakby ktoś z Suchanina pomyślał chociaż nad hasłem, kojarzącym się z dzielnicą.
__________________________________________________ ___________________

Obiekt chyba najbardziej kojarzący się z dzielnica to klepisko Wembley :). Moze coś z tym jakoś wykminić. Tu się wychowałem co prawda ale slogany to dla mnie ciemna magia. Nie wiem nie znam się.
21 stycznia 2010, 21:41 / czwartek
Andrew wypełnienie trzeba zrobić bez watpienia a wtedy na kracie może lepiej będzie wyglądać, jak nie to kratę wyrzucimy, Suchanino dla mnie dzielnia bliska sercu bo kiedyś tam mieszkałem ale wymyśliłem taki kraciasto pasiasty bo chyba takiego jeszcze nie było?a hasło na razie powiedzmy jest robocze, czekam na propozycje
22 stycznia 2010, 07:10 / piątek
miki_brzeźno - szalki calkiem fajny,
no i mam nadzieje ze zostanie dwustronny!!!
22 stycznia 2010, 08:37 / piątek
Nie ma możliwości aby taki szalik został zrobiony czcionką której używa klub
22 stycznia 2010, 08:48 / piątek
czcionkę zmienimy, nowy projekt ,,roboczy,, zapodam ok 20
Suchanino zasługuje na wypasiony szal
może dodać jakieś lwy? albo hasło z lwami związane- jak ktoś słusznie skojarzył z siedzibą Stowarzyszenia
22 stycznia 2010, 09:12 / piątek
Przepraszam LP ze pytam. O co chodzi z ta czcionka? Mi osobiście się bardzo podoba ale jeśli nie ma takiej możliwości to rozumiem ok. Mógłbyś mimo wszystko dla mnie chociaż trochę naświetlić temat? Dzięki
22 stycznia 2010, 09:47 / piątek
Na Wembleyu wychowani z Suchanina chuligani/wierni fani.
22 stycznia 2010, 09:49 / piątek
PS
Proponowalbym czcionke jak z flagi My Tworzymy Historie.
22 stycznia 2010, 10:14 / piątek
Miki do finalizacji projektu zgłoś się do mnie na gg. Zrobi się go do końca i zamieści na forum. Jeżeli będzie miał akceptację robimy zapisy. Pozdrawiam
22 stycznia 2010, 11:04 / piątek
Dziękuję LP za wyczerpująca odpowiedz:-P. A teraz z innej beczki. A może użyć takiej czcionki na napis Suchanino:

odnośnik
22 stycznia 2010, 11:10 / piątek
Pan Dudzik bo forum lechia.gda.pl nie jest miejscem gdzie będę o tym pisał. Tego dowiesz się na forum lwypolnocy.pl oraz na zebraniach stowarzyszenia.
Może prościej. Ten czcionki używa już klub. Chcesz szalika z taką czcionką to zgłoś się do klubu.
22 stycznia 2010, 11:14 / piątek
Sorrki ale to jeszcze raz ja. Tylko nie krzyczcie bo naprawdę poeta i sloganiarz ze mnie jak z prostytutki zakonnica. Pomyślałem, ze jeśli nasza dzielnica zbudowana jest na górze to może slogan w rodzaju Z GÓRY NAD LECHIĄ CZUWAMY - NASZE ŻYCIA ZA NIĄ ODDAMY. I nie krzyczcie zaraz na mnie bo za cholerę się na tym nie znam. Moze ktoś to zmieni albo poprawi, nie wiem.
22 stycznia 2010, 13:14 / piątek
Mimo że nie jestem z Suchanina mnie również zaintrygowała ta góra mimo że troche nie pasuje etnicznie ; ) ale pomysł z górą oryginalny Panie Dudzik.
odnośnik
a może dać Cyganke w tle ? : )
ale już został chyba wybrany projekt ?
L P
22 stycznia 2010, 10:14 / piątek
Miki do finalizacji projektu zgłoś się do mnie na gg. Zrobi się go do końca i zamieści na forum.

Czy to sami suchaninianie wybrali ten projekt ?
22 stycznia 2010, 13:58 / piątek
Pinochet poczytaj co ludzie piszą w tym wątku. Ten jest najlepiej oceniany. mi się osobiście nie podoba, ale są takie opinie. z drugiej strony ludzią podobął się projekt Chełmu a jak było wystarczy tam zajrzeć.
22 stycznia 2010, 14:03 / piątek
Może faktycznie nie góra, bo to nie ten region,ale wzgórza.
ZE WZGÓRZA NAD LECHIĄ CZUWAMY-NASZE ŻYCIA ZA NIĄ ODDAMY.
Moim zdaniem koniecznie z jednej strony powinien być herb Gdańska,a z drugiej Lechii.
22 stycznia 2010, 14:20 / piątek
"Ze wzgórza nad Lechią czuwamy - życie za nią oddamy" .....tak chyba lepiej brzmi . Pomysł "Ze wzgórza ....." super choć mi się bardziej podobało
"Z góry...."
ps.wychowałem się na Suchaninie i teraz znowu tu mieszkam dlatego roszczę sobie prawo do zabrania głosu .
22 stycznia 2010, 14:42 / piątek
Dodam znów moje skromne zdanie. Zgadza się , ze projekt mikiego jest najlepszy . Widać , ze się na tym znasz i potrafisz to robić. Jesli się nie obrazisz to jednak jak dla mnie jest za mocno pstrokaty. Za dużo na tym szalu jest naciapane. Bardziej podoba mi się coś w rodzaju szala Chelmu. Jest skromniejszy i przejrzysty. Ale to tylko moje skromne zdanie i proszę nie zrażaj się. Sa gusta i guściki.
22 stycznia 2010, 14:54 / piątek
projekt PanaPrezesa najlepszy zdecydowanie ale dwie uwagi, usuń te myślniki i zmień czcionke napisu 'SUCHANINO' z tej pofalowanej czy jakkolewiek ona się nazywa na jakąś inna i będzie idealnie. to moje zdanie.
22 stycznia 2010, 16:16 / piątek
odnośnik

bez myślników i czerni ;) , osobiście mam taki widok tego szala z ów czcionką więc raczej nie chętnie ją zmienię ale jeszcze pokombinuje jak by co ;)
22 stycznia 2010, 17:03 / piątek
Pod herbami mozesz wstawic lwy, powinno lepiej wygladac.
22 stycznia 2010, 19:01 / piątek
odnośnik

hasło dalej robocze można zmienić, i czekam na konstruktywną krytykę

hasło na szalu Sidlec odnośnik
22 stycznia 2010, 19:15 / piątek
w zasadzie nie powinienem sie wtracac w ten watek bo jestem z Chełmu ale...czy konieczny jest na waszym szaliku napisz cos tam wierno chooligani projektu miki_brzezno? rozumiem ze kazdy kto bedzie mial ten szalik utorzsamia sie z hoolignamai tak? nie to ze sie przypierdalam ale ktos mogl by sie przyjebac jak by szedl po Gdansku malolat w takim ów szaliku...pozdro
22 stycznia 2010, 19:19 / piątek
Dziękuje za ten wpis. nie chciałem być pierwszy.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.452