Gdańsk: czwartek, 2 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

3 Turniej w Starogardzie gdańskim

strona 1/1

1

24 stycznia 2010, 13:58 / niedziela
jakie ekipy beda wiadomo cos?
24 stycznia 2010, 15:01 / niedziela
11 lutego 2010, 08:56 / czwartek
11 lutego 2010, 10:05 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 lutego 2010, 12:07 / czwartek
Są Lwy Północy - ok , a kto reprezentuje Gdańsk?
11 lutego 2010, 13:09 / czwartek
ludzie z Gdańska
11 lutego 2010, 13:28 / czwartek
Zapraszamy na Turniej Kibiców w Starogardzie Gdańskim!

Już w najbliższa sobotę odbędzie się długo oczekiwany III Turniej Kibiców Lechii Gdańsk, będący kolejną edycją dorocznego Turnieju Fanklubów. W zawodach sportowych zmierzy się rekordowa ilość dwudziestu fanklubów Lechii, trzech drużyn z Gdańska oraz gościnnie zespół naszych przyjaciół z Czarnych Stupsk. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 8.00 w Hali im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim. Organizatorzy ze Starogardu Gdańskiego i Pelplina przy współpracy Lwów Północy przygotowali dla kibiców okolicznościowe smycze, vlepki i szaliki, które będzie można nabyć przy stanowisku Stowarzyszenia.
W trakcie zawodów przeprowadzona zostanie specjalna loteria z cennymi nagrodami. Każda osoba, która wrzuci co najmniej 10 złotych, otrzyma kupon uprawniający do losowania cennych nagród. Będzie można wygrać 10 karnetów na sektor Prosta na rundę wiosenną, które przekazał do losowania nasz fanklub z Pelplina oraz gadżety ufundowane przez klub „Lechia” SSA, Miasto Gdańsk, Lwy Północy oraz sklep „Lechista”. Całkowity dochód z loterii zostanie przekazany na leczenie Weroniki Królikowskiej – córki kibica Lechii, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Weronika jest dzieckiem niechodzącym, a jej marzeniem jest poruszać się o własnych silach. Zebrane pieniądze będą przekazane do Poznańskiej Kliniki Ortopedycznej, gdzie ma być przeprowadzona potrzebna operacja.
W imieniu organizatorów, Lwy Północy zapraszają wszystkich kibiców Lechii na tą wyjątkową imprezę – to najlepsza okazja by podczas długiej, tegorocznej zimy spotkać się w gronie biało-zielonej rodziny. Dla Starogardu i Kociewia ten dzień będzie wielkim kibicowsko-sportowym świętem - w tym miejscu należy wspomnieć, że organizacja Turnieju w tym mieście jest możliwa dzięki życzliwości włodarzy Starogardu Gdańskiego i wielu dniom ciężkiej pracy chłopaków z Pelplina i Starogardu.

Rozpiska turniejowa:
odnośnik
11 lutego 2010, 13:33 / czwartek
dzieki Szperacz ,nie spodziewałem się tak błyskotliwej odpowiedzi

LP - w rozpisce jest mały bład , przy finale :)

pozdro
11 lutego 2010, 14:12 / czwartek
a jakiej odpowiedzi spodziewałeś się uzyskać ?
11 lutego 2010, 14:57 / czwartek
Imie:
Nazwisko:
Adres:
PESEL:
NIP:

coś w ten deseń ;}
11 lutego 2010, 15:56 / czwartek
Chcialem sie dowiedzieć czy jest to zespół złożony z ludzi ze Stowarzyszenia LP? czy moze Ultrasi? A moze grupa gimnastyczna zagra jako Gdańsk? Czy po prostu kilku gości zaproponowało ze zagra jako nasza reprezentacja? A moze Buziek z ojcami wybiegnie na boisko?
11 lutego 2010, 16:12 / czwartek
Lwy Północy zagrają jako jedna z trzech drużyn z Gdańska.
11 lutego 2010, 16:48 / czwartek
James ja z ojcami to tylko 3 osoby więc odpada. Ale za to możesz z chłopakami stworzyć team albo dwa.

Jak chcesz się dowiedzieć to wystarczy się w sobotę przejechać do Starogardu i sie dowiesz a nie zadajesz idiotyczne pytania na necie. No chyba że spodziewasz się odpowiedzi: Stefan, arian Irek-ultras. Fred Julian i Michał LP.

Myślenie na prawdę nie boli
14 lutego 2010, 10:04 / niedziela
W imieniu Sopotu chciałbym podziękować organizatorom za znakomitą organizacje turnieju. Wszystko było na wysokim poziomie. Byłem niezwykle zaskoczony że koszulka przekazana przez Nas została sprzedana za 360 zł i cieszę się że taka kwota wzbogaciła fundusz który zostanie przekazany na Weronikę,która po turnieju dostała jeszcze czapkę Sopotu ;)

Szkoda tego alarmu przeciw pożarowego.Zapewne będzie się to wiązało z niemałą karą którą bedzie trzeba zapłacic.
14 lutego 2010, 10:08 / niedziela
Szkoda tylko, że strona Lechia.Gda.PL olała kibiców. Ciężko na tej stronie znaleźć jakąkolwiek relację z Turnieju. Moim zdaniem trochę wstyd.
14 lutego 2010, 11:00 / niedziela
Pozdro dla FC Sierakowice ( kibiców z serca Kaszub ) fajnie się prezentowaliście. Prezes 1945!! Dlaczego tych 10 metrów od samochodu do domu nie mogłeś zrobic o własnych siłach? Czyżby Maximus Cię pokonał ? Głodowo gdzie Wy byliście ? Widziałem nawet gościa w szalu Wietcisy ( na każdym kroku musiał się tłumaczyc :)a szalika Głodowa nie widzieliśmy . AVE LECHIA !!!
14 lutego 2010, 11:34 / niedziela
W imieniu FC Dzierzgoń, chciałbym podziękować organizatorom, za fajny turniej. Nam udało się zremisować z Nowym Targiem 0-0, wygrać z Tczewem 1-0 i Mławą 2-1, by następnie w fazie pucharowej przegrać z Sopotem 0-1.
Organizacyjnie wszystko było ok. Tak, jak wspomniał kolega z Sopotu, wielka szkoda tego alarmu, mam nadzieję, że nie będzie to mało jakichś większych konsekwencji.
Dzięki za turniej i do następnego!
14 lutego 2010, 14:39 / niedziela
Turniej niestety już za Nami.Patrząc na problemy,która napotkaliśmy z pewnej strony największym osiągnięciem jest sam fakt,że zawody w ogóle się odbyły.W tym miejscu chcieliśmy podziękować za pomoc Fan klubom z innych miejscowości,a w szczególności LGFT.

W trakcie zawodów przez halę przewinęło się ogromna liczba osób,ciężko określić dokładną liczbę.Samych zawodników było 240,a każdy został obdarowany okolicznościową koszulką.
odnośnik
odnośnik

Co do alarmu pożarowego,to niestety wśród takiej ilości osób,zawsze znajdzie się ktoś,któremu ciężko zrozumieć jak należy się zachować.Nauczka na kolejnych gospodarzy Turniejów na co zwrócić szczególną uwagę.

Ze strony sportowej zwyciężyła debiutująca w Turnieju drużyna Pszczółek,która w finale pokonała współgospodarzy z Pelplina.Najniższe miejsce podium zdobył faworyt publiczności Nowy Targ,którego bramkarz "Dida"został uznany za najlepszego zawodnika na swojej pozycji.
Należy jednak pamiętać,że zgodnie z hasłem przewodnim Turnieju LECHIA GDAŃSK SIŁA,KTÓRA NAS JEDNOCZY, nie wyniki są najważniejsze,a sam fakt spotkania i integracji.
Podczas Turnieju odbyła się Loteria oraz licytacje gadżetów kibicowskich.Tutaj należy zaznaczyć,że przekazana koszulka przez Sopot została wylicytowana za 360zł przez Burmistrza Pelplina Andrzeja Stanucha.
Łącznie udało się zebrać 2370zł,wszystkich którzy wzięli udział w Loterii serdecznie dziękujemy!

Turniej uznajemy za udany i życzymy gospodarzom kolejnych zawodów,aby były jeszcze lepsze!

Kapitanów drużyn,które nie odebrały pamiątek prosimy o kontakt telefoniczny

Ps.na hali została kurtka i plecach.Osobę,która rozpozna swoje rzeczy prosimy o kontakt mailowy lukasz2zastro@o2.pl
odnośnik
odnośnik

Chcielibyśmy oficjalnie podziękować licznej grupie sponsorów,bez który Turniej by się nie odbył.

Do zobaczenia w przyszłym roku!
14 lutego 2010, 14:59 / niedziela
Za konsekwentne dążenie do celu i wygranie walki z "niebieska siłą miasta" należą się przede wszystkim gratulacje Organizatorom.
Po raz kolejny na przeszkodzie w zorganizowaniu święta kibiców z niezrozumiałych względów stanęła milicja. Na szczęście upór i determinacja STG&Pelplin oraz bdb przygotowanie techniczne pozwoliły ponad 300 osobom wyśmienicie się bawić i emocjonować zawodami sportowymi.
Podziękowania od LGFT za zaproszenie do rywalizacji.
ps. Nic tak nie łączy jak wspólny wróg i zabawa :)
16 lutego 2010, 10:31 / wtorek
witam!chciałem poczekać pare dni i poczytać komentarze na temat organizacji turnieju,a potem wysunąć własne wnioski na temat wpisów.za dużo tu tego niema,ale chwała tym którzy napisali i byli zadowoleni!jestem ze STAROGARDU,ponad dwie dekady jężdzę na LECHIĘ i chociaż nie jestem na tyle blisko powiązany z naszymFC,to znam tam wielu chłopaków którzy w odróżnieniu ode mnie mają troszkę więcej czasu na aktywne działanie w FC.Chciałbym tym chłopakom oraz FC-PELPLIN bardzo podziękować za organizację tego przezajebistego BIAŁO-ZIELONEGO ŚWIĘTA,mimo wielu niedogodności jakich ich spotkało[wiadomo o kogo chodzi]!!!!!!!!!!!!!stare powiedzenie się sprawdza,że co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!!!!Z BIAŁO-ZIELONYMI POZDROWIENIAMI!!!!!!a hasło na okolicznościowych koszulkach"LECHIA GDAŃSK-SIŁA KTÓRA NAS JEDNOCZY" mówi samo za siebie!P.S.bym zapomniał.Chciałbym też wszystkim podziekować,którzy dołożyli cegełke do organizacji tego turnieju,przedewszystkim LWOM PÓŁNOCY!!!!!!!!
16 lutego 2010, 10:35 / wtorek
Organizacja turnieju pierwsza liga. Byłem i się dobrze bawiłem. Mysle zreszta że to najlepsza promocja Lechii w miastach poza trójmiastem. Gdzie nastepny turniej? Sopot? Chojnice? Pruszcz?
16 lutego 2010, 12:34 / wtorek
Hejnał bez napinki.turniej organizacja EKSTRAKLASA!!!!!!!!!!!pozdrawiam
16 lutego 2010, 15:54 / wtorek
Jako starogardzianin jestem podbudowany tym turniejem i jego przebiegiem. Organizacja była poważnie zagrożona ale udało pokonać wszelkie przeszkody i kłody jakie zostały rzucone nam pod nogi. Oby takich imprez więcej i częściej bo dla takich chwil warto żyć. A po turnieju też się działo....
Z Biało-Zielonym Pozdrowieniem
16 lutego 2010, 16:22 / wtorek
Dzisiaj można o tym napisać,choć o temacie wiedzieli nieliczni...
Przygotowania do Turniej szły pełną parą,aż do momentu spotkania z policją.Momentalnie zawody zostały podpiętę pod imprezę masową i dostaliśmy info,że możemy zapomnieć o Turniej w tym miejscu i tym czasie.Niesamowita determinacja w Naszych Wspólnych szeregach spowodowała,że się udało i to jest najważniejsze!
Tak naprawdę w czwartek poprzedzający zawody policja wyraziła zgodę,a dopiero dzień przed Turniej otrzymaliśmy pisemną zgodę na rozegrane III Turnieju Kibiców Lechii Gdańsk.W tym miejscu jeszcze raz wielkie podziękowania dla innych FC,które Nam pomogły co udowadnia,że hasło przewodnie zmagań LECHIA GDAŃSK,SIŁA KTÓRA NAS JEDNOCZY nie jest zwykłym sloganem,tylko czymś co istnieje w rzeczywistości
Wiadomo,w perspektywie czasu pewne rzeczy zrobiliśmy by inaczej,ale wiadomo,że pewne sprawy ciężko przewidzieć,tym bardziej,że tak wielkiego Turnieju jeszcze nikt nie robił.

Do zobaczenia w przyszłym roku w.....No właśnie,gdzie? ;-)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028