Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 1/7

1 2 3 4 5 6 7
26 stycznia 2010, 14:30 / wtorek
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Lechia gra!!!

pierwsza kolejka po zimowej przerwie. W jakiej formie zaprezentują sie obie drużyny? Przemeblowana Odra i wzmocniona Lechia, mam nadzieję,że zaprezentują kawałek pięknej piłki i 3 punkty pojadą do Gdańska.
26 stycznia 2010, 14:57 / wtorek
Pzpn te kurwy musieli dojebac nam ten mecz w piatek niech ich chuj strzeli.
26 stycznia 2010, 16:44 / wtorek
taka to juz tradycja ze praktycznie wyjazdy w piatek
26 stycznia 2010, 17:00 / wtorek
3 punkty dla Lechii !
26 stycznia 2010, 18:08 / wtorek
lechia-osowa3 baranie może jakiś szacunek do nazwy klubu i dzielnicy? Wielka literą piszemy Lechia, a także Osowa. Ciekawe jak mają szanować Nas skoro sami nie szanujemy siebie.
26 stycznia 2010, 18:43 / wtorek
Nie wysilaj się. On już dostał zjeby ze sto tysięcy razy. Co się wróblem urodziło, kanarkiem nie zdechnie...

A co do samego meczu, to myślę, że nie będzie łatwo. Mimo to obstawiam 2:0 dla biało-zielonych :)
26 stycznia 2010, 19:37 / wtorek
miki
żeby to nie była wzmocniona Odra i przemeblowana Lechia :( Bo wtedy będzie krucho
26 stycznia 2010, 20:56 / wtorek
Pakujemy sie w fury,i jedziemy,ja nie widzę żadnego problemu:)
26 stycznia 2010, 22:00 / wtorek
Dobrze że gramy z nimi na początku, zanim Odra się zgra w nowym zestawieniu to zapewne będzie grała padakę. Na pewno lepiej grać z nimi na początku wiosny a nie na końcu.
28 stycznia 2010, 15:46 / czwartek
Dokladnie...identycznie bylo z Cracovia na poczatku sezonu. Trzeba to wykorzystac i ograc Odre. Jezeli wszyscy beda zdrowi na ten mecz to :

Kapsa
Bak - Kozans - Wolakiewicz - Mysona
Nowak - Surma - Piatek - Kaczmarek
Lukjanovs - Dawidowski
28 stycznia 2010, 17:18 / czwartek
no i gra, oni mają przewagę a my strzelamy gole i po sprawie i 3pkt.
28 stycznia 2010, 17:20 / czwartek
Odra w mojej ocenie jest głównym kandydatem do spadku, nie mają napastnika w składzie. Poza tym Cantoro czy Onyszko podpisali tylko półroczne umowy - co prawda maja obiecaną wysoką premię za utrzymanie, jednak nie wydaje mi się, by chcieli umierać za Wodzisław. Poza tym wodzisławianie będą grali w każdym meczu z niesamowitą presją, bo runda trwa tylko 13 kolejek i każdy mecz jest ważny, zwłaszcza ten pierwszy z nami. To powinno ułatwić naszym wygraną w Wodzisławiu.
28 stycznia 2010, 18:42 / czwartek
nic dodac nic ujac brawo Korni.zeby wiecej takich ludzi siedzialo na tym forum to bylo by git.pozdro dla braci po szalu
28 stycznia 2010, 19:13 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 stycznia 2010, 19:32 / czwartek
28 stycznia 2010, 20:09 / czwartek
dla niektorych kazdy rywal procz slaska i wiselki to chuj i kurwa :/
w ichniejszej mierze to przeciez +100 do fanatyzmu za bluzganie na kazdego, nawet na neutralnych. teraz, niestety, tak bedzie czesciej, szkoda gadac.

...
28 stycznia 2010, 21:57 / czwartek
nick troche sie zagalopowales
29 stycznia 2010, 01:52 / piątek
3 punkty ;) No i mam nadzieje że sie pojawimy w Wodzisławiu w dobrej liczbie minimum 300 głów. Ostatnie wyjazdy na Śląsk lekko mówiąc nie zachwycały. Teraz trochę kaski się zaoszczędziło więc można spokojnie wyjazd zaplanować ;)

Do zobaczenia na biało-zielonym szlaku

AVE LECHIA
29 stycznia 2010, 11:45 / piątek
300... jak Nas 150 pojedzie to bedzie dobrze
29 stycznia 2010, 11:51 / piątek
biorąc pod uwagę ostatnie hitowe transfery, należy sie spodziewać "rekordu frekwencji" w Wodzisławiu, i pewnie pęknie 3500, więc może jest szansa, że będziemy stanowić 5% widowni:)
29 stycznia 2010, 12:28 / piątek
Takie gadanie, a pojedzie nas tyle co do Bytomia.
29 stycznia 2010, 13:15 / piątek
Myślę że troszeczkę więcej niż dwa autokary i pięc aut, a przynajmniej mam taką nadzieję
29 stycznia 2010, 15:08 / piątek
wyjazd daleki nielepiej pociagiem max 100 nas bedzie niewiecej iz szkola+praca
czekac tylko az LP zaltwia co trzeba kasa i jedziemy pamietajcie ze wiele ekip ma wolne elo
29 stycznia 2010, 18:10 / piątek
Siema,
wyszczególniam za i przeciw jechania na ten mecz;

za:
-Honor i Duma bycia z Klubem na najdalszym meczu wyjazdowym (nie liczę Krakowa, gdzie Wisełka będzie najprawdopodobniej grać)
-niezapomniane przeżycia i emocje w gronie przyjaciół, znajomych, braci po szalu
-możliwość uczestniczenia w prawdziwej przygodzie dla normalnych ludzi, a nie nażelowanych pedałków
-okazja do poznania ludzi o podobnej pasji, zainteresowaniach
-nie ugięcie się przed wszelkiej maści przeciwnościami i przeciwnikami, którym zależy, żeby Nas zniszczyć (im zależy, żeby jak najmniej Nas jeździło bo wiadomo, że ilość też stanowi o sile)
-prawdopodobnie jedna z ostatnich jeśli nie ostatnia okazja do zobaczenia na żywo tego typu ,,obiektu" typu full old school
-możliwość dopingowania piłkarzy i przeżycia meczu na żywo (a po ostatnim meczu z Odrą w Gdańsku jestem pewien, że piłkarze mają pewne rachunki do wyrównania)
-komfortowa podróż przez Polskę autokarem (moje domysły-nie mam pewnego info) wyposażonym w sprzęt audio-wizualny z częstymi przerwami regeneracyjnymi ;)

teoretycznie minusy wyjazdu:
-finanse (pieniądze szczęścia nie dają, tylko to co za nie kupimy, no problem, żeby tą kasę odłożyć nawet dla nie pracujących)
-niekorzystny termin (tutaj głównie chodzi o pracę, ale jak wiemy zazwyczaj da się wziąć wolne,zamienić się itp. w sporadycznych przypadkach faktycznie się nie da)
-słaba pogoda (argument dobry dla pań, podpowiadam wystarczy się ciepło ubrać na te 3,5h na stadionie, w autobusie jest ciepło (w 99,99% przypadków;))
-strach przed sytuacjami losowymi, niezdecydowanie (tutaj każdy mogący jechać niech sam sobie odpowie czy się nadaje czy jest leszczem i lepiej, żeby nie jechał)

Trochę rozszerzyłem +i- podane przez LP, te które tu podałem są oczywiście tylko moimi subiektywnymi odczuciami. I tak wiadomo, że kto ma jechać ten pojedzie. Jak ktoś coś jeszcze wymyśli to dopisujcie albo mnie poprawiajcie. Mam nadzieje, ze choć jednej osobie ułatwię wybór i pamiętajcie, że nie sztuką będzie pojechać do Wrocławia lub Krakowa.
Ave Lechia
Pozdro Śląsk, Wisła, Słupsk
29 stycznia 2010, 18:31 / piątek
3,5h we Wodzislawiu?
w poprzednim roku wystarczylo nie duzo ponad 2h, + jeszcze bilety do klatki za 5 zeta, nic tylko jechac.

i pod koniec lutego moze byc +10
29 stycznia 2010, 21:42 / piątek
Podobno pkp wypadło z gry jeśli chodzi o transport po najnowszych doniesieniach: odnośnik - info niepotwierdzone ;)

ZaKi: ja te 3,5h wyliczyłem ze wzoru na mecz i wszystkie przystanki regeneracyjne, a odnośnie biletu to nie wiem ale ja na moim mam 20zł wpisane.

Apropo Odry i jej nowego składu: Robert Kolendowicz jest nowym piłkarzem Odry Wodzisław. W piątek 29-letni lewoskrzydłowy podpisał ze śląskim klubem 1,5-roczną umowę - poinformował outsider Ekstraklasy.

Ave.
30 stycznia 2010, 12:35 / sobota
Zaki piszesz o Piaście zapewne, na Odrę był droższy bilet. Inna sprawa, że się nie przydał ; )
30 stycznia 2010, 14:43 / sobota
Nie Odra,
w poprzednim roku zalapalem się do samochodu na ostatnia chwile,
Wislacy nam powiedzieli ze w kasach Odry mozemy se kupic bilety ulgowe dla dzieci, na ktore bez problemu wleziemy i tak tez bylo, zawsze pare browarow do przodu.

Co do samego meczu to moze byc w maju :P

"Prognoza pogody. Nadchodzi epoka lodowcowa?
W połowie tygodnia znów potężnie sypnie w całej Polsce, a potem temperatura spadnie poniżej -20 stopni."

Dziekuje dobranoc,
koniec imprezy.
30 stycznia 2010, 17:06 / sobota
zaki my juz wiemy:)
31 stycznia 2010, 17:26 / niedziela
daj Boże żeby nie było mrozów na koniec lutego bo sam mam ochotę pojechać, mój akumulator potrzebuje długiej trasy:)
31 stycznia 2010, 17:32 / niedziela
widzieliście kursy u buka? kurwa co za kretyni i na jakiej podstawie ustalają takie kursy to ja nie mam pojęcia. logiki w tym żadnej...zespół zajmujący 2-gie miejsce gra z zespołem do spadku (ruch-arka) i kursy są identyczne na oba zespoły. podobnie nasz mecz z Odrą...na Lechie 2,50, a na Odre 2,70..............................

albo jeszcze lepszy dowcip:

korona (2,30)- jagielonia (3,00)

buajhahahah
31 stycznia 2010, 17:35 / niedziela
ok, może co do tego korona-jagielonia to się zagalopowałem, bo jaga na wyjeździe nieźle chula buahahha. ale te dwa pierwsze co wymieniłem jak najbardziej niezrozumiałe...
31 stycznia 2010, 20:18 / niedziela
Jest szansa że pojedzie dużo młodych głów 26.02 to przecież ostatni Piątek ferii zimowych w naszym regionie :)
1 lutego 2010, 07:09 / poniedziałek
Dobra, sorry za "kurwy". Ale i tak wygramy ;)
2 lutego 2010, 17:06 / wtorek
Odra na dzien dzisiejszy podpisała kontrakty z 6 graczami i planuje jeszcze chyba tak min z 2 lub 3 . Ja tam sie nie znam zbytnio na piłce ale nie wydaje mi się,żeby ci nowi zgrali się tak szybko z tymi starymi.Co by nie powiedzieć to trochę czasu i wody w Odrze musi upłynąć aby tak sie stało. Myślę ,że dopiero po 3,4 kolejkach wiosennych drużyna winna się zgrać, bo sparingi chyba nie wiele im mogą pomóc. Jak by nie patrzeć to przy odpowiednim zaangażowaniu naszych piłkarzy + chęcią rewanżu za wpadkę na T29, mozna sie pokusic o 3 pkt. w Wodzisławiu. A tam panuje taki optymizm wśród kibiców,że podobno karnetów brakuje na rundę wiosenną odnośnik
2 lutego 2010, 19:37 / wtorek
ale po ruchach działaczy widać, że deko spanikowali..
3 lutego 2010, 15:42 / środa
czas juz nieublaganie leci a tu niewiadomo czy bedzie wyjazd wiecie jakie sa warunki atmosferyczne
byle by bylo dobrze
LP niech da znac czy bedzie organizowany wyjazd mniej wiecej:)
4 lutego 2010, 11:10 / czwartek
kłerwa szkoda że piątek wypadł cisnienie po takiej przerwie duże każdy miał a tu piątek...
ale pewnie do Wrocławia dwa tygodnie później ze 2 tysiace Nas pojedzie.
4 lutego 2010, 11:21 / czwartek
LP moze cos wymysli ze ci co pojada do Wodzisławia beda mieli taniej na taki wyjazd do Wrocławia lub jakis inny ,a cwaniaczków co jada popic za free do Wrocławia mozna przyciac na kase.
4 lutego 2010, 12:50 / czwartek
Nie nazywaj wszystkich, którzy na Odrę w piątek nie pojadą, a chcą wybrać się chociażby do Wrocławia cwaniaczkami. Ja niestety będę miał jeszcze sesje i na 80% nie pojadę do Wodzisławia, mimo że ciśnienie po takiej przerwie mam duże na ten mecz..
4 lutego 2010, 13:39 / czwartek
odnośnik

odnośnie czy stowarzyszenie robi wyjazd
4 lutego 2010, 13:54 / czwartek
4 lutego 2010, 14:28 / czwartek
kolego z Osowy mam do Ciebie prośbę... Weź rzesz kurwa jego mać załóż jakiś nowy nick, byleby nazwa klubu była pisana z dużej litery. Oczy bolą!!!!!!!!!!!!!!
4 lutego 2010, 14:55 / czwartek
On jest niereformowalny...jebnąć mu bana i po kłopocie.
5 lutego 2010, 20:10 / piątek
odra zaczyna kombinować. na sportowych faktach piszą, że chcą przełożenia 1 kolejki wiosennej niby z powodu, że nie dadzą rady sobie ze sniegiem na stadionie i że to będzie kupe forsy kosztowało....tylko, że mi coś mówi, że chca jak najdłużej odwlec kolejkę, żeby sie lepiej zgrać! korespondencyjnie szukają podobnych cwaniaków, jak uzbieraja kilka drużyn to przełożą kolejkę! śmierdzi mi to kolosalnie!
12 lutego 2010, 20:40 / piątek
co z wyjazdem LP cos organizuje?bo u nas cisza a u Wislaków ruszaja od poniedzialku zapisy na ich wyjazd.
12 lutego 2010, 21:07 / piątek
To idź i się zapisz. Będzie coś wiadomo, to na pewno LP to napisze.
12 lutego 2010, 21:15 / piątek
Dla wszystkich niecierpliwych. Info będzie i to całkiem z dobrymi wiadomościami. Piszę przede wszystkim o cenie. Inne wieści też będą dobre!!! Kto może i chce ten jedzie do Wodzisławia!!!
Dla Lechii, dla BKS pójdziemy aż po życia kres!!!!!!!!!!!!!!
12 lutego 2010, 21:18 / piątek
nie wiem po chuj sie spinasz dzikidingo.
12 lutego 2010, 21:41 / piątek
Kiedyś niebyło LP i sie jezdziło

1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236