Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 3/7

18 lutego 2010, 09:14 / czwartek
na 1 kolejke wiosenna kursy wszystkie sa takie oprucz lecha
18 lutego 2010, 09:16 / czwartek
przynajmniej sporo można zarobić na zwycięstwie Lechii ;)
18 lutego 2010, 10:26 / czwartek
Co wy chcecie z klubu towar robic?
18 lutego 2010, 10:41 / czwartek
widzę, że kolega nie wczuł się w ten czwartkowy nastrój i nie kapnął lekkiej ironii
18 lutego 2010, 18:13 / czwartek
Az mnie dziw bierze ze nikt albo nie zauwazylem nie jeczy ze wyjazd jest w tej samej cenie co do warszawy ludzie co z wami normalnie to zawsze wszyscy jada na Lwy Polnocy ????????
18 lutego 2010, 18:15 / czwartek
i po co prowokujesz ?
18 lutego 2010, 19:25 / czwartek
niepowokuje tylko sie pytam bo to jest dziwne
19 lutego 2010, 16:52 / piątek
Odra idzie jak burza odnośnik
19 lutego 2010, 17:11 / piątek
odra sie wzomcnila ale niema tego zgrania jeszcze co my tez jak buza 1sparing tylko przegrany
19 lutego 2010, 17:14 / piątek
A Ty umiesz pisać zgodnie z zasadami języka polskiego? Ciężko się czyta taki bełkot.
19 lutego 2010, 18:05 / piątek
odra jak burza w szklance wody...pospolite ruszenie wystarczy na środek 1 ligi, ale na e-klasę już nie.
19 lutego 2010, 19:04 / piątek
Ja osobiscie podchodze do tego meczu optymistycznie. Wierze, ze wywieziemy z Wodzislawia 3pkt!
Na pierwsza kolejke rundy wiosennej typuje 4:2 dla Lechii :)
19 lutego 2010, 21:03 / piątek
od poniedziałku dawać na zapisy do zobaczenia na szlaku
19 lutego 2010, 21:58 / piątek
2 trudne mecze nas czekają na początek. Oby wyciągnąć w nich dobre wyniki, potem pójdzie już z górki.
21 lutego 2010, 04:18 / niedziela
Ale jestem scisnieniowany na ten mecz:) Chetnie bym pojechal do Wodzislawia bo brakuje mi wyjazdow ale niestety bede zmuszony ogladac mecz w TV. Ostatnio bylem w Krakowie i juz ponad rok nie czulem smaku wyjazdu ale naszczescie bede w Lubinie.
Mam nadzieje, ze pojedzie spora ekipa bo wiem, ze potrafimy jezdzic na dalekie i malo atrakcyjne wyjazdy. Mam na mysli Piast-Lechia w Marcu 2008 gdzie jechalismy pociagiem specjalnym.
21 lutego 2010, 11:39 / niedziela
tez byłem wyjazd był super jak za dawnych czasów a teraz na Wodzisław obowiazek jechac
21 lutego 2010, 12:17 / niedziela
@wariat
raczej 5 trudnych meczy (Odra, Polonia, Wisła, Śląsk, Legia) nas czeka na sam początek. Jak zdobędziemy w nich z 6-7 punktów to będe zadowolony. Później to już z górki będzie ;)
21 lutego 2010, 13:16 / niedziela
skoro mecz z ostatnim zespołem ligi, z ciągle przegrywającym Śląskiem czy słabą ostatnio Polonią B to najtrudniejsze mecze dla was to chyba coś nie bardzo...Z Wisłą i Legią zawsze ciężko się gra każdemu polskiemu zespołowi, ale te trzy pozostałe zespoły są spokojnie do ogrania...niby sparingi nic nie mówią, ale skoro drużyny przegrywa większość sparingów i to wysoko to jednak chyba o czymś świadczy...
21 lutego 2010, 13:33 / niedziela
nie z polonią B tylko z tą z Warszawy ...
21 lutego 2010, 13:34 / niedziela
vid11 zauważ. że obecna forma i postawa jakichikolwiek zespołów jest niewiadomą... minęło od 15 grudnia masa dni, składy personalne się pozmieniały w zespołach, więc jak Ty chcesz oceniać postawę tych zespołów jeszcze zanim runda wiosenna na dobre się zaczęła?
22 lutego 2010, 12:48 / poniedziałek
Taka delikatna uwaga: w Warszawie nie ma takiego klubu jak Polonia. Został zlikwidowany w 2008 roku. Grali wówczas w II lidze i nie uzyskali awansu do I (czyli do ekstraklasy). Potem nastapiło przeniesienie do Warszawy Groclinu, co wiązało się ze zmiana właściciela. I nowy właściciel doszedł do wniosku, że Groclin będzie nazywać Polonią.
Te same gremia, które ponad 10 lat wcześniej nie uznały (zresztą słusznie) fuzji Lechii z Olimpią, teraz uznają zakupienie klubu i przemianowanie go. Kto jak kto, ale właśnie fani Lechii powinni być na takie przekręty szczególnie wyczuleni.
Dlatego o klubie z Warszawy wszyscy powinni mówić Groclin, a o tym z Poznania - Amica.
22 lutego 2010, 13:20 / poniedziałek
ale sie wymądrzyłeś hehe :) ale fakt jest faktem
22 lutego 2010, 22:07 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 lutego 2010, 22:09 / poniedziałek
puchacz do budy, z takimi linkami to se mozesz ;]
22 lutego 2010, 22:22 / poniedziałek
Na innych forach za coś takiego jest ban ale co ja tam wiem.
23 lutego 2010, 11:37 / wtorek
I gdzie są te wielkie transfery Odry ?

Brasília 33 lata
Cantoro 34 lata
Grzegorzewski 28 lat
Kolendowicz 30 lat
Lukšík 25 lat
Onyszko 36 lat
Szalamberidze 26 lat

Wszystko zweryfikuje boisko
23 lutego 2010, 12:35 / wtorek
Odra jest jak najbardziej do pokonania. Sparingi grala ze slabymi rywalami a i tak miala problemy. Poza tym nie ma co ukrywac, ze naszym glownym przeciwnikiem w tym meczu moze byc sedzia... Oni graja z nozem na gardle i z uplywem czasu moga zaczac panikowac i wprowadzac chaos w swoje szeregi. Kafar powinien uczulic naszych na ostrozna gre w polu karnym bo zwykle padolino moze spowodowac karniacza dla Odry. Piechniczek i Serwotka nie spia...
23 lutego 2010, 12:47 / wtorek
No na litość boską dochodzi do tego że boimy się meczu z Odrą. Ja powiem tak: skromne cztery do zera i Lechia żegna frajera
23 lutego 2010, 12:50 / wtorek
wystarczy 2-0 dla Lechii:)my mamy druzyne zgrana,oni dopiero beda sie zgrywac...Lechia jest pilkarsko lepsza,musi to tylko udowodnic na boisku i zrewanzowac sie za jesien......
23 lutego 2010, 13:05 / wtorek
Lechia zacznie w tej rundzie spuszczenie Odry do 1 ligi :)))
Tylko zwyciestwo !!!
23 lutego 2010, 13:14 / wtorek
Buziek przypomnij sobie mecz z Odra w pierwszej rundzie tego sezonu...tez bylismy pewni zwyciestwa i przed meczem dodawalismy sobie 3 punkty...skonczylo sie jak sie skonczylo...ja sie obawiam w tym meczu tylko sedziego...Odra zawsze w rundzie rewanzowej nagle dostawala kopa i hurtowo zdobywala punkty ale mam nadzieje, ze te czasy juz minely.
23 lutego 2010, 16:01 / wtorek
Poza tym jak ktoś już wspomniał taka przerwa pomiędzy rundami robi swoje. Wszystko się okaże po 2-3 kolejkach rundy wiosennej . Osobiście obstawiam na 3 pkt. do przodu.
23 lutego 2010, 16:30 / wtorek
Ale ja doskonale pamiętam mecz z Odrą, jednak nie zmienia to mojego dobrego samopoczucia przed meczem rewanżowym(pomartwię się jak będzie źle, teraz nie mam o co). jak już mówiłem 4 do 0
23 lutego 2010, 18:07 / wtorek
niby wszystkie znaki na niebie wskazuja faworyta tego meczu, ale znaki na ziemi również? proponuję mały zakladzik...kto poprowadzi mecz w Wodzisławiu? hehe..dla mnie ten, kto jest w najlepszych układach z pzpn a na boisku za bardzo nie wie co sie dzieje ..stawiam na...Siejewicza!
23 lutego 2010, 21:15 / wtorek
Kosiarz-Ty jesteś jakiś dziwnie nastawiony do tego meczu.Przypominam Ci,że Odra w ostatniej kolejce z Jagiellonią została niesamowicie skrzywdzona przez sędziego liniowego Bońka (jakiś znajomy tego co ostatnio losował eliminacje) Prowadząc 2-0 i mając pewną wygraną sędzia (także główny) zaczął wyprawiać niesamowite rzeczy.W pół godziny 2 karne i 2 czerwone kartki (najmniej połowa z tego niesłusznie) Także patrząc ostatnio na postawę sedziów na meczach w Wodzisławiu Śl. mam obawy czy piątkowy arbiter nie będzie robił ukłonów w stronę Lechii.Jeśli mecz będzie czysty,to powinien być remis,lub wygrana Odry.Ps.I Kosiarz jeszcze jedno.Z prostej przyczyny nie może pęknąć rekord frekwencji 3500 jak piszesz,bo średnia za zeszły rok jest 4080 widzów.Co należy dodać przy bezlitośnie słabej grze i (jak to ktoś tu trafnie określił) old scholl stadionie.Pozdrawiam!
24 lutego 2010, 09:34 / środa
Nie chcę siać defetyzmu, ale z Wodzisławia wrócimy z zerowym dorobkiem. Skąpstwo naszych działaczy niestety tej wiosny będzie się mścić. Moim zdaniem, będziemy mieć problemy zarówno u siebie (co niestety staje się tradycją), ale również na wyjazdach.
24 lutego 2010, 09:39 / środa
żeby twoje słowa sie w gówno obróciły...
24 lutego 2010, 10:55 / środa
"piątkowy arbiter będzie robił ukłony w stronę Lechii" - Loslau gdzie Ty żyjesz chłopie? od kiedy to odra jest nielubiana przez misiów z pzpnu albo od kiedy to Lechia w łaski wróciła? To, że mecz za meczem nie tylko z jagą obrywali czerwone kartki, to tylko klap ojcowski był na ich rozwydrzone gęby, ale teraz jest poważne zadanie, utrzymanie klubu a nie jakieś puchary czy inne splendory...żeby od tego kłaniania sędziemu nie wypadł dysk..odra musi mecz z Lechią wygrać i nikt jej nie będzie robił pod górę, poza Lechią rzecz jasna.
24 lutego 2010, 12:57 / środa
koniecznie niech biorą Chmiesta :-)

odnośnik
24 lutego 2010, 13:49 / środa
Witam,

Mam nadzieje ze słowa gościa który umieścił komentarz ze wrócimy z 0 dobytkiem z Włodzisławia sie nie sprawdza ale tez niestety sie o to martwie ze jest duze prawdopodobienswto takiego scenariusza, byłem wrecz przekonany ze odra kupi kogoś ale ilośc transferów mnie zadziwiła, jeszcze dzis sie dowiedziałem ze moze dojsc Chmiest i Magdoń, chmiest słaby lecz Magdoń to dobry piłkarz, nota bene odra wygrała u nas z składzie który obecnie zajmuje ostatnie miejsce, lecz teraz to tych zwmocnieniach bedzie bardzo bardzo cięzko wywiesc chociarz 1 punkt z Włodzisławia, obym sie mylił. Dziwne jest to ze Lechia nie wykorzystała szansy na która sama sobie zapracowała a mianowicie zajelismy 6 miejsce i napewno sporo zawodników chciałoby grac u nas lecz zarząd troche przysępił z kasą i sytuacja wygląda tak jak wyglada, czyli naprzykład co zrobimy jak Kapsa bedzie miał kontuzje( boże broń), kto wejdzie?? wystarczyło by wyłozyc kase a zawodnicy sami by sie znależli, jak ostatnia i pewna do spatku odra moze to czemu nie My??? Przecierz jak chcemy walczyć o puchary to trzeba budować stopniowo zespół a powrót Kosznika czy wypożyczenia Laziansa nie przybliżaja nas do tego nawet o krok (niestety!!!) Obym sie mylił!!! Fakt jest taki ze trzeba walczyć z każdym!!! Licze jak kozysty wynik z piątek!!! pozdro dla wszystkich
24 lutego 2010, 14:07 / środa
Ale wy tutaj serdecznie pierdolicie. Bez urazy Łowca i Łukasz ale ja tak to widzę. O ile zdaję sobie sprawę że rotacja w składzie jest potrzebna o tyle nie rozumiem pierdolenia że z Odrą, która wymieniła cały skład gra pod zajebistą presją, mamy szanse jak w pojedynku z AC Milanem. Bez urazy raz jeszcze ale pierdolicie jak potrzaskani. Nie wiem czy z Wodzisławia wywieziemy punkty czy nie(wierzę że tak się stanie) ale skład który obecnie Lechia ma jest w stanie wygrać z każdym w naszej buraczanej lidze. Od Odry przez Ruch i Lecha/Amice aż do Wisły.

Dodatkowo nie wiem skąd Łukasz wiesz że Leizans nie jest/nie będzie wzmocnieniem zespołu w ilu oficjalnych meczach go widziałeś że stawiasz takie tezy? Na koniec zaś pisanie o transferach Odry jak o wzorze do naśladowania to dla mnie czyste S-F, Już wolałbym by Lechia przegrała wszystkie spotkania w lidze i zajęła na koniec 10-13 miejsce niżby miała stać się domem spokojnej starości dla wypalonych gwiazdeczek

Pozdrawiam
24 lutego 2010, 14:08 / środa
Wygramy!!! Rogalinio poza 18 meczowa wiec napewno wygramy!!!
24 lutego 2010, 14:36 / środa
No to będzie 4-3-3. Ciekawe, którzy napastnicy wyjdą.
24 lutego 2010, 14:44 / środa
Ja przewiduje coś takiego
-----------------------Kapsa
----Bąk----Wołąkiewicz----Kożans---Mysona(Kosznik)
------Pietrowski--------Surma-------Leizans(Nowak)
------Wiśniewski(Zabłocki)-----Dawidowski-------Bu zała(Lukjanovs)
24 lutego 2010, 15:02 / środa
Troche dziwi brak miejsca w 18 dla Kowala, który w wiekszosci relacji był wyróżniany.

według mnie :

Kapsa
Bąk - Wołąkiewicz - Kozans - Kosznik
Pietrowski - Surma - Laizans
Dawidowski - Zabłocki - Lukjanovs

W całej tej smiesznej odrze ciekawi mnie tylko wystep Brasilii.
24 lutego 2010, 15:26 / środa
Kapsa
Bak - Wolakiewicz - Kozans - Mysona
Pietrowski - Surma - Laizans
Lukjanovs - Dawidowski - Kaczmarek

Patrzac jednak na sparingi zapewne wyjdziemy

Kapsa
Bak - Wolakiewicz - Kozans - Kosznik
Pietrowski - Surma - Laizans
Buzala - Zablocki - Dawidowski

Dziwi mnie fakt, ze w wielu was nie widzi juz w skladzie Kaczmarka...zdecydowanie najlepszego zawodnika pierwszej rundy...i sadzac go na lawce to wedlug mnie strzelanie sobie w kolano.
24 lutego 2010, 15:32 / środa
Kapsa
Kaczmarek-Wołąkiewicz-Kozans-Mysona
Nowak-Surma-Laizans
Zabłocki-Lukjanovs-Wiśniewski

Według mnie optymalny skład.

Oby tylko nie wystawiać Kosznika który nigdy nie potrafił i pewnie spędzając czas na ławce podczas swojej nieobecności nie nauczył się dośrodkowywać w pełnym biegu. Skoro tylko tyle zapamiętałem z jego występów to nie jest dobrze.

Pzdr
24 lutego 2010, 15:46 / środa
Niewiem jakim cudem ale Ja na smierc zapomnialem ustawiajac sklad o Kaczmarku.. W takim razie zapewne zagra na boku pomocy zamiast Pietrowskiego.
24 lutego 2010, 15:52 / środa
Robcio taki sam sklad chcialem napisac i tez taki bym widzial ale mysle, ze Kafar nie zaryzykuje z Kaczmarkiem na prawej obronie. Podoba mi sie to ,ze mamy "klopot bogactwa" :))) wiem, ze smiesznie to brzmi ale Kafar na bank ma bol glowy bo zapewne niektorzy zawodnicy z pierwszej 11 z pierwszej rundy beda musieli siedziec na lawie.
24 lutego 2010, 16:01 / środa
Hej, mam pytanie: w Maxie we Wrzeszczu jest Orange Sport lub Canal+, można tam obejrzeć ten mecz?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.450