Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 4/7

24 lutego 2010, 16:14 / środa
Dlaczego wystawienie Kaczmarka na prawej obronie miałoby być ryzykiem? Przecież on na jesieni na tej pozycji był jednym z najlepszych w lidze...
24 lutego 2010, 16:18 / środa
A w ktorym meczu to Kaczmarek gral na prawej obronie? bo jak sobie przypominam to grywal tylko na lewej flance zamiast Mysony...
24 lutego 2010, 16:21 / środa
Lolas mi się wydaje że Kaczmarek wejdzie w drugiej połowie na prawą defensywę. Ot takie przeczucie
24 lutego 2010, 16:42 / środa
Nie wierzę... Bajic w meczowej 18stce.
To już mój "ulubieniec" Rogal jest lepsza, mimo że mu nie wuchodzi prawie nic to przynajmniej się stara.
24 lutego 2010, 17:22 / środa
No z tego, co pamiętam to grał zamiast Bąka jak ten miał kontuzję, a na lewej był Hubert. Chyba, ze coś mieszam :) zresztą sam Kaczmarek niejednokrotnie mówił, ze obojętnie mu na której stronie boiska gra. I prawa i lewą nogę ma mocną.
24 lutego 2010, 17:28 / środa
na lewej gra Kaczmarek, Hubert grał jeden mecz czy dwa na prawej z powodu kontuzji Bąka
24 lutego 2010, 18:59 / środa
Duzo chyba tez pokazuje artykuł na trojmiasto.pl :

"Największą niespodzianką jest pominięcie kapitana i bohatera inauguracyjnego meczu tego sezonu Karola Piątka. - Jestem zły. Moja ambicja została nadszarpnięta - nie ukrywa pomocnik, który wśród sześciu graczy drugiej linii został oceniony najniżej.

- Muszą być wstrząsy i niezadowoleni, skoro w polu mam do gry 21 piłkarzy. Ci, którzy jadą do Wodzisławia, w mojej ocenie są obecnie najlepsi. A z kapitanem też nie będzie problemu. Jesienią poza Piątkiem do tej roli byli wytypowani także Wołąkiewicz i Surma - wyjaśnia Tomasz Kafarski, szkoleniowiec biało-zielonych.

Poza Piątkiem w domu zostanie jeszcze czterech piłkarzy, którzy niedawno byli pewniakami do "11", choć w ich przypadku absencje są bardziej zrozumiałe. Peter Ćvirik po kontuzji kolana do treningów z drużyną na wrócić w poniedziałek, a na razie ćwiczył indywidualnie.

Maciej Rogalski w końcówce zgrupowania w Turcji miał przeciążony staw skokowy, a do zajęć wrócił w ostatni poniedziałek. Z kolei Maciej Kowalczyk już zimą miał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, ale zdecydował się wypełnić w Gdańsku kontrakt, który upływa 30 czerwca.

Natomiast Marcin Kaczmarek, aby utrzymać się w kadrze musi konkurować o miejsce na prawej obronie z Krzysztofem Bąkiem. Póki co bowiem dla popularnego "Kaki", który przecież strzelał gole w zimowych sparingach, nie ma miejsca w ofensywie Lechii.

Dla odmiany szkoleniowiec zaufaniem obdarza piłkarzy pozyskanych do drużyny zimą. Obaj znaleźli się w meczowej "18" i mają szanse również na wyjście w "11". Rafał Kosznik rywalizuje z Arkadiuszem Mysoną na lewej obronie, a Olegs Laizans jest alternatywą dla Pawła Nowaka w drugiej linii. "

Kaczmarek przestawiony już tylko i wyłacznie na obrońce ?
24 lutego 2010, 20:16 / środa
nic z tego nie rozumiem
Kaka to nasz najbardziej kreatywny i najlepiej wyszkolony technicznie pilkarz, ma sto razy lepsza technike niz Buzala, Zablocki i Wisnia razem wzieci. Wystawianie go na obronie o ile nie ma takiej koniecznosci lub wrecz sadzanie na lawie gdy gra wymieniona wyzej trojka byloby absolutnie dla mnie niezrozumiale. Za Piatkiem plakac nie bede ale za Kaka tak.
24 lutego 2010, 20:21 / środa
Kaka ma grać kurwa mać!
24 lutego 2010, 20:31 / środa
O ile moglbym podpowiedziec Kafarowi to postawilbym na 11:
Kapsa
Bak Wolakiewicz Kozans Mysona
Laizans Surma Nowak Kaczmarek
Lukjanovs Dawidowski

a obawiam sie ze bedzie to wygladac:
Kapsa
Bak Wolakiewicz Kozans Kosznik
Pietrowski Surma Laizans
Buzala Zablocki Wisniewski

tak czy inaczej kciuki bede trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 lutego 2010, 21:08 / środa
TAKI ZAWODNIK JAK KAKA POWINIEN W/G MNIE ZAGRAĆ NA PRAWEJ LUB LEWEJ POMOCY.
ALE KAFAR WIE NAJLEPIEJ W JAKIEJ FORMIE KTÓRY ZAWODNIK JEST.

MÓJ SKŁAD NA ODRĘ.
KAPSA
BĄK HUBERT KOZANS MYSONA(KOSA)
LAIZANS SURMA PIETROWSKI
BUZAŁA DAWIDOWSKI KACZMAREK:
ZMIANY :LUKJANOWS,ZABŁOCKI ,NOWAK,WISNIA ,BAJIĆ W ZALEŻNOŚCI OD WYNIKU.
MYŚLĘ ŻE DLA PIĄTKA TO JEST SYGNAŁ ŻE JEST SŁABSZY ALBO ZROBIŁ BŁĄD ŻE NIE PODPISAŁ PRZEDŁUŻENIA KONTRAKTU.
24 lutego 2010, 21:37 / środa
Pewnie za chwilę kosiarz napisze,że za brakiem Piątka w składzie stoi PZPN i Serwotka :-))A tak serio wynik każdego pierwszego meczu jest wielką niewiadomą.I nie słuchajcie tych bredni co w programie "szybka piłka" te cioty wygadują.Ten program jest przykładem polskiego buractwa i tego jak nie powinno się robić programu.Każdy to powie co widział np relacje z niemieckiej ligi na 1ARD.
24 lutego 2010, 22:28 / środa
wygadują bzdety bo są nie obiektywni...skład osobowy i poziom absurdalnego humoru serwowanego przez gości i prowadzących też raczej przeszkadza niż pomaga w zrozumieniu tego o czym mówią..dodatkowo mają jeszcze jednego pajaca Szostka, który nie ukrywa jak pozostali zresztą swoich sympatii i do sędziów i do trenerow i do drużyn e-klasy..a poza tym dysponując takim materiałem filmowym jaki oni posiadają powinni być rzetelni, a nie są..pokazują to co chcą i dlatego jest to gówniany program, który prztypomina lożę szyderców.
25 lutego 2010, 01:50 / czwartek
Na wyjeździe będzie dostępna najnowsza edycja vlepek sopockiej Lechii:

Projekty:
odnośnik

Tak wyszły:
odnośnik
25 lutego 2010, 06:51 / czwartek
Zajebiste te wlepki Sopotu, zamawiam komplecik i ile talarów mam przyszykować?

apropo meczu z wp:
Klub rozpoczął też działania marketingowe pod hasłem "Sercem bądź z Odrą", mające m.in. przyciągnąć na stadion kibiców. Z frekwencją podczas jesiennych spotkań nie było bowiem najlepiej. W prasowych ogłoszeniach zapraszających na inauguracyjny wiosenny mecz z Lechią Gdańsk napisano, że musi się on zakończyć wygraną Odry, bo "strata punktów już nie wchodzi w rachubę".

Mecz musi zakończyć się wygraną Lechii, mamy rachunki do wyrównania.
25 lutego 2010, 10:14 / czwartek
Jeden dzień do meczu; musimy rozpocząć spuszczanie Odry do ligi niżej!
25 lutego 2010, 11:01 / czwartek
Każdy trener ma swoich ulubionych zawodników, którzy mimo że nie nadają się do niczego to i tak będą grali. U nas na przykład dla Zabłockiego trener jest wstanie poświęcić nawet kapitana Piątka.
25 lutego 2010, 11:08 / czwartek
Co do Piątka to troche dziwne ale cóż, Kafar widocznie ma kogoś lepszego na jego miejsce...Co do Kaki to sadzanie go na obronie to głupota moim zdaniem, skoro na jesieni na swojej nominalnej pozycji biegał od bramki do bramki jak szalony, z nienaganna wytrzymałością, wiedział co gdzie komu i kiedy zagrać a ten go tu wali na obrone...Nie rozumiem, no ale cóż, nia ja jestem treneiro...
25 lutego 2010, 11:25 / czwartek
tylko fakt faktem we współczesnej piłce boczni obrońcy mają sporo zadań ofensywnych, a co za tym idzie taki manewr zwiększa ilość zawodników ofensywnych wzmacniając potencjał ataku całej drużyny, a że Kaka świetnie sądzi sobie też w obronie... Tylko że w tym momencie przy Mysonie i Koszniku na lewej nie pogra, a jedynie zostaje mu prawa obrona w alternatywie gdzie jest już zdrowy K. Bąk. A co do wywalania Piotrowskiego żeby Kaczmarek grał w 1 składzie to ja wolę żeby nasz wychowanek grał mimo wszystko :) Kaczmarek ma już z górki karierę, a Piotrowski musi grać żeby się rozwijać, a potencjał widać że ma spory
25 lutego 2010, 11:28 / czwartek
nie sądzi a radzi :) słownik w telefonie...
25 lutego 2010, 11:30 / czwartek
Pietrowski, nie Piotrowski : P
25 lutego 2010, 12:04 / czwartek
no fakt :) ale wiadomo o kogo chodzi :)
25 lutego 2010, 12:55 / czwartek
dokładnie vid11 ale wydaje mi się że Kaczmarek jest potrzebny w pomocy. Bąk jest zajebisty w ofensywie, zdarzają mu się błędy w obronie ale mam nadzieje że Bąk zagra w podstawowej 11 w meczu z Odrą. Wydaje mi sie że Kafar chce grać systemem 4-3-3 gdzie pomoc to 3 defensywnych pomocników jakim są Surma, Łotysz i Pietrowski którzy pewnie zagrają. Chyba że Kafar chce zagrać 3-4-3, wtedy w obronie Bąk, Wołąkiewicz i drugi Łotysz, dla podpuchy wrzuci niby Kaczmarka jeszcze na lewą obronę tak że niby jest dalej 4-3-3. To jest pewnie zagrywka Kafara żeby trener Odry nie wiedział za bardzo kto zagra w tym meczu :).
Szczerze mówiąc to sam nie wiem kto zagra w obronie i pomocy. Wydaje sie że Kaczmarek to zbyt wartościowy gracz żeby go na ławce posadzić ale może jednak posadzi go żeby mieć tych 3 defensywnych pomocników. NIewiem jak to Kafar poskłada ale ktoś z dobrych zawodników (Bąk, Kaczmarek, Wiśniewski, Zabłocki) którzy czasem dawali nam zwycięstwo siądzie na ławce.
Dziwi mnie brak Piątka a Bajić w kadrze :O Czyżby Bajić dobrze przepracował przygotowania i jego talent wreszcie wybuchnie ?? :D
25 lutego 2010, 15:08 / czwartek
To że Piatka nie ma to sie mozna było spodziewac sam w wywiadach mowił ze nie wie czy pojedzie , Kafar musiał mu szybciej dac do zrozumienia ze nie jest w optymalnej formie.
Odra na siłe kupiła znów dwoch zawodników bierze wszystkich jak leca aby spadli w tym sezonie bo juz dosc wsi na mapie ekstraklasy
25 lutego 2010, 15:51 / czwartek
Niby tak...wszystko za tym przemawia. Ale pozostaje ten jeden, chyba najważniejszy aspekt - sportowy.
25 lutego 2010, 17:38 / czwartek
Obys sie nie mylil Kafar . Jutro calym sercem z Lechia . Tylko zwyciestwo . To miod na serca emigranta .
25 lutego 2010, 19:59 / czwartek
oby wygrali jutro bo ja nie zniosę Ody Wodzisław w następnym sezonie w e-klasie :/ trzeba wreszcie ten prowincjonalny klubik zrzucić do 1 albo 2 ligi. Do boju Lechio!!
25 lutego 2010, 20:07 / czwartek
Czy jest juz jakas informacja kto bedzie jutro sedziowal mecz ? caly czas obstawiam Siejewicza i obym sie mylil...
25 lutego 2010, 20:10 / czwartek
RYSIU KRAUZE będzie sędziował jutro
25 lutego 2010, 20:48 / czwartek
Ten sędzia to Wasz jakiś znajomy,że go tak pieszczotliwie-Rysiu-nazywacie? Jeśli sędzia będzie neutralny,to jutro powinno z 3-1 dla Odry być.W końcu Odra już wygrywała nie z takimi klubikami jak Lechia. :-))Do jutra! Pa!
25 lutego 2010, 20:50 / czwartek
Nie karmic TRolla ! :)
25 lutego 2010, 20:55 / czwartek
Jutro obchodze urodziny(19).Ostatni raz Lechia wygrała w wodzisławiu w 1991r.
1:4-a pierwszy mecz na jaki zabrał mnie ojciec to właśnie mecz z Odrą.
coś w tym musi być.Mój typ to: Odra 1:4 Lechia;)) a My swoje...
25 lutego 2010, 21:04 / czwartek
kolo. jak będzie 1 - 4, to musimy się spotkać. jutro obstawiam u buka w chuj kasy i jak ją stracę to mi ją wisisz... hehhehehheeh

Lechia forever
25 lutego 2010, 21:28 / czwartek
Odra - Lechia X2 - taką mam koncepcję.

W sumie ciężko cokolwiek wywróżyć na 1 kolejkę (po tak długiej przerwie), ale pomimo ze Brosz to dobry trener, to nie uda mu się jeszcze zgrać OLD Stars na pierwszy mecz.
Mam nadzieje, ze nasze gwiazdy już sie obudziły z zimowego letargu :)

TYLKO LECHIA!
25 lutego 2010, 21:48 / czwartek
hehe kumajcie ten plakat :D

nareszcie nadszedl ten dzien :)

na szlaku, szaaalom
25 lutego 2010, 21:54 / czwartek
25 lutego 2010, 22:10 / czwartek
Boldi nie mogles tego napisac w jednym poscie ?
Co do plakatu to prawie festiwal w Rio...
25 lutego 2010, 22:46 / czwartek
Do zobaczenia na Biało Zielonym szlaku!
Jesteśmy zawsze tam!
25 lutego 2010, 23:20 / czwartek
lolas4
Co Ty się tak spinasz jak kto pisze, raz sie spinasz że tam se chłopaki gadają nie na temat a teraz Ci przeszkadza że Boldi dał link w drugim poście, ogarnij i nie pucuj. Moderatorem nie zostaniesz. pzdr
26 lutego 2010, 00:05 / piątek
No to czekamy na was robaczki
26 lutego 2010, 01:32 / piątek
Jesteśmy zawsze tam gdzie Nasza Lechia gra...
26 lutego 2010, 07:56 / piątek
U mnie gra na kanale Orange Sport. Będę tam o 17:45.
26 lutego 2010, 08:28 / piątek
Wie ktos moze czy bedzie mozna obejrzec mecz w Libero?
26 lutego 2010, 10:46 / piątek
Tutaj będzie można obejrzeć meczyk:
odnośnik
26 lutego 2010, 11:23 / piątek
Bedzie mozna zobaczyc dzisiejszy mecz w Libero na Orunii?
26 lutego 2010, 14:17 / piątek
Jak zawsze mecz będzie w Libero :)
26 lutego 2010, 15:47 / piątek
Jestem na obczyźnie.
Cyfra+ już się grzeje.
Na GG obwieściłem ze liga dziś rusza i kto wygra dzisiejszy pierwszy mecz ^^
Niedługo ruszę na "tanksztele" po jakiś bro dla smaku, skręcę lolka, wywieszę barwy na balkonie, wybiorę szalik i jade ostro z dopingiem :D
Reszta w nogach kopaczy...
Tylko zwycięstwo! Lechijko tylko zwycięstwo...!
26 lutego 2010, 16:09 / piątek
ZielniK82
Nie pisz tak o lolku bo o 17:45 będziesz miał niespodziewaną wizyte w domu :)
26 lutego 2010, 16:37 / piątek
Hehe.
Najpierw musieli by mnie zlokalizować (Ci nasi namierzyć, bo tutejsi to mają na to raczej wylane) ^^
Potem znaleźć tłumacza...
Zresztą skąd oni by kasę wzięli na bilety albo benzyne i kto by ich tu wpuścił? :D
26 lutego 2010, 16:51 / piątek
Wyjsciowy sklad Lechii:

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029