Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 5/7

26 lutego 2010, 16:51 / piątek
11 Lechii na mecz z Odrą: Paweł Kapsa - Rafał Kosznik, Hubert Wołąkiewicz, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk - Paweł Nowak, Łukasz Surma, Olegs Laizans - Piotr Wiśniewski, Tomasz Dawidowski, Paweł Buzała
26 lutego 2010, 17:12 / piątek
Trochę dziwi brak Kaki w 11 ale pewnie wejdzie za Buziego lub Wisnie w II-połowie.

W odwodzie Pietrowski ,Lukjanows,Zabłocki.
Będzie dobrze 2-1 dla nas.
Bramiki Dawidowski i Laizans z wolnego.
26 lutego 2010, 17:12 / piątek
Jedenastka bez Kaczmarka nie to nie możliwe Buzi lepszy od Lukjanovsa mało prawdopodobne
26 lutego 2010, 17:22 / piątek
Koledzy macie jakiś inny link do działającej transmisji ( te z meczyków mam ).

Tylko Lechia!!!
26 lutego 2010, 17:30 / piątek
Channel - 80249 na Sop Cast
26 lutego 2010, 18:00 / piątek
ja pierdole Buzała
26 lutego 2010, 18:02 / piątek
Gra naraze wyglada dobrze, a Buzała widze trzyma "forme"....
26 lutego 2010, 18:05 / piątek
26 lutego 2010, 18:15 / piątek
26 lutego 2010, 18:22 / piątek
odnośnik prosze zobaczyć :D
26 lutego 2010, 19:02 / piątek
Co ten Buzała teraz zrobił?????!!!!
26 lutego 2010, 19:04 / piątek
Buzałe trzeba dać na trening strzelecki... póki co ława ..
26 lutego 2010, 19:06 / piątek
0-0? Jak nasi graja?
26 lutego 2010, 19:07 / piątek
Zapomnialem juz co to znaczy ogladac polska lige. Nie chce marudzic ale ten mecz jest po prostu slaby. Co gorsza, jest tez absolutnie do wygrania. Mam nadzieje, ze jeszcze cos wpadnie.
26 lutego 2010, 19:10 / piątek
Lechia - Buzała 0:0
26 lutego 2010, 19:15 / piątek
Narazie do 70 minuty wygląda to tak: Odra jest baaaaardzo słaba a my gramy jakbyśmy wygrywali już 3;0 i czekali na gwizdek końcowy...
26 lutego 2010, 19:17 / piątek
Buzi co z Tobą .?

Czekam aż Dawidowski strzeli.;p
26 lutego 2010, 19:21 / piątek
Nowak co on zrobił ?? masakra jak można tak głupio łapać kartki!!
26 lutego 2010, 19:23 / piątek
Sędzia chuj!!!
26 lutego 2010, 19:23 / piątek
nioo teraz faul Tomka.

a Nowak .?

ehh co tu sie dzieje..
26 lutego 2010, 19:29 / piątek
Lukjanos ... no proszę. ladna akcja.
26 lutego 2010, 19:35 / piątek
Co ten Pietrowski zrobił??? Jak to można było zjebać???
26 lutego 2010, 19:35 / piątek
Pietrowski za ta spieprzoną sytuację 1 na 1 powinien bez butów wracać na piechotę do domu.
26 lutego 2010, 19:39 / piątek
Niestety nasi dzisiaj zrobili wszystko zeby tego meczu nie wygrac. Tyle ode mnie ;p
W sobote bijemy Polonie!!!
Szkoda slow.
Dziękuje za punkcik :) Chociaż powinny być 3 ale spoko będzie dobrze za tydzień na T29 :)
26 lutego 2010, 19:40 / piątek
masz racje cze.

a miałobyć tak pięknie.
jaky nie patrzeć ten remis dał sukces odrze. . .

WRRRR.

Ciekawe co to bd z Legią.
26 lutego 2010, 19:40 / piątek
dobry i 1 punkt; szkoda bo była szansa na zwycięstwo;
kiepsko ze skutecznością
26 lutego 2010, 19:41 / piątek
mecz slaby ale glownie za sprawa Odry ktora grala strasznie chaotycznie, nasi w miare poprawnie, nie wiem czemu Wania nie gral od poczatku, Pietrowski powinieen to wykorzystac ale dajcie mu spokoj, jeszcze bedzie z niego pociecha. Najlepszy - Krzysiu Bak
26 lutego 2010, 19:42 / piątek
Odra dramatycznie słaba. Mieliśmy 2 300% akcje - Surma i Pietrowski oraz kilka 100%. Nie wiem jak można było tego nie wygrać?

Poziom meczu dramatycznie słaby.
26 lutego 2010, 19:43 / piątek
O ja pierdziele przeciez ta Odra byla slabsza niz w poprzedniej rundzie ,jak mozna miec 4 100% sytuacje i zadnej nie wykorzystac ,a to co zrobil Pietrowski to normalnie skandal. Mam nadzieje ,ze za tydzien przelamia ta indolencje strzelecka i zgarniemy 3 punkty.
26 lutego 2010, 19:44 / piątek
Mecz padaka. Lechia trochę lepsza od beznadziejnej Odry, kilka stworzonych sytuacji, ale gra totalnie bez pazura. Jeden walczący Dawidowski.
26 lutego 2010, 19:44 / piątek
Kilka uwag z mojej strony.

maciekk1 - jesteś kompletnym zjebem
nasza gra- skladna , brak wykonczenia , tak jak w rundzie jesiennej
Ljukjanows i Buzala - drewno, kompletne drewno, w koncu i Kafar to zrozumial i wpuszcza te drugie drewno po piewszej polowie. Niestety nie zrozumial, ze tego pierwszego drewna nie powinno sie wpuszczac wcale.
Brasilia - .... no kurwa .... to jest dopiero drewno .... Ljuki przy nim to powinienes grac w kadrze wrzechswiata, to jest dopiero pelna pizda, nie umie przyjac pilki, zagrac , podac, kompletne dno. Gratuluje odrze takiego zakupu. Swietny plakat jebneliscie odro na poczatek :P.

szkoda 3 punktow , powinny pojechac do Gdanska. Nowak? Mial racje, odpierdolcie sie od niego.
26 lutego 2010, 19:45 / piątek
Kurwa, ale głupi ten Nowak!
26 lutego 2010, 19:45 / piątek
Lechia nie zyskała jednego pkt, ale straciła dwa. Jak można nie wygrać z drużyną, która w całym meczu oddaje 2 celne strzały z czego jeden był przypadkowy. Dobrze Kapsa, słabo Kosznik. Największa nagana należy się Nowakowi za dwie głupie kartki. Pietrowski spieprzył, jak się idzie sam na sam to nie ma co rozgrzeszać - TRZEBA STRZELIĆ! Nieźle Dawidowski, zawiódł Buzała, który w sytuacjach kiedy mógłby się wykazać dryblingiem bez sensu cofał do nikogo...
Generalnie jestem bardzo rozczarowany tym meczem. Odra zagrała na poziomie zreformowanej 2 ligi. Lechia miała szanse 100%, których nie wykorzystała. Szkoda dwóch punktów, może tego zabraknąć na koniec ligi.
26 lutego 2010, 19:50 / piątek
Zapomniałem .... Paweł Kapsa mistrzostwo świata, spokojny, zrównoważony. Bramkarz pełną gębą. Tak dalej Pawełku.
26 lutego 2010, 19:50 / piątek
SYTUACJE LECHII:
BUZI
DAWIDOWSKI
SURMA
PIETROWSKI.
SŁABY KOSZNIK I LAIZANS -WIELE NIECELNYCH PODAŃ Z ICH STRONY.CHOĆ LAIZANS TROCHĘ LEPSZY.
WIDAĆ ŻE DAWIDOWSKI BĘDZIE WAŻNYM OGNIWEM.
ZA PÓŻNO WPÓŚCIŁ KACZMARKA.
A NOWAK POWINIEN DOSTAC KARE FINANSOWĄ ZA GŁUPIE ZACHOWANIE.
LECHIA WYTRZYMAŁA MECZ DOBRZE KONDYCYJNIE GRAJĄC W 10-CIU PRZEZ OSTATNIE 15-MINUT.MIELIŚMY TEZ TROCHE SZCZĘŚCIA (SYTUACJE Z KOŻANSEM I TA SYTUACJA W POLU KARNYM).
WAŻNY PUNKT MIMO WSZYSTKO.
26 lutego 2010, 19:52 / piątek
2 stracone punkty. Znowu to samo...sytuacje az szkoda slow. Jak mozna takich nie wykorzystywac? Odpierdolcie sie od Nowaka! druga kartka nie byla zasluzona, tylko slepy nie widzial, ze koles z Odry bo lekko wytracil z rownowagi. Poza tym skoro Nowak dostaje za to kartke to czemu Grzegorzewski za padolino w polu karnym nie dostal? Gra podobna do tej w 1 rundzie. Podoba mi sie wymiana pilki miedzy LEchistami. Szybka klepka nawet na tak zjebanej murawie. Szkoda naszych kibicow. Szacun, z epojechali taki kawal w takiej liczbie. Byli slyszalni i chwala im za to. Buzala byl bardzo aktywny, czesto wychodzil na dobra pozycje ale...napastnik musi wykorzystywac takie sytuacje. Pietrowski zanim oddal strzal to Onyszko juz lezal na ziemi....wystarczylo dziubnac do gory... Osobiscie o miejsce w pierwszej 6 jestem spokojny ale niedosyt pozostje po tym meczu. Szkoda.
26 lutego 2010, 20:04 / piątek
No szkoda...ale jak nie można wygrać- to trzeba zremisować :) No a Pietrowski strzelił, jak ja to mówię - po Polsku....czyli podbiegam, zamykam oczy i strzelam.

P.S Uważacie, że Kosznik jest lepszy od Mysony na lewej? Bo ja mam wrażenie, że Mysona to bardziej produktywny zawodnik, na pewno w ofensywie.
26 lutego 2010, 20:10 / piątek
Kosznik od nikogo nie jest lepszy i jego transfer jest wielkim nieporozumieniem.
26 lutego 2010, 20:14 / piątek
Dla mnie Kosznik byl najgorszym zawodnikiem w Lechii w tym meczu. Kazda pilka zagrana do przodu byla praktycznie niecielna. Myson powinien szybko wskoczyc na jego miejsce albo przynajmniej Kaka i nie wyobrazam sobie kolejnego meczu bez Kaki w podstawowym skladzie.
26 lutego 2010, 21:20 / piątek
Pietrowski!!!! Co zrobił ten chłopak?!!!
26 lutego 2010, 21:21 / piątek
Zjebal sete :D zdarza sie :)
26 lutego 2010, 21:54 / piątek
zagotował się chłopak . młody jeszcze jest , no ale taka akcja jaką miał to musi wykorzystac tymbardziej że onyszko leżał na dupie . zjebał najbardziej jak mógł , no ale zdarza się . szkoda ze to nie Wania mial tą setke bo mysle ze nie odstawiłby takiej maniany . gadamy o Pietrowskim bo setka . no setka była ale tak naprawde to Surma z tej banki tez powinien strzelic . no buzi w drugiej polowie co szedl sam i sie cofnal w polu karnym to tez pozostawia wiele do zyczenia , bo Buzi kurwa sprinter taki a nawet szybkościowo obronca mu dorownal bez problemu . a byla to 60 minuta , co innego gdyby byla to 80 . mecz do wygrania jak najbardziej ale stawiałem przed meczem na remis 0:0 no i trafiłem : ) . brawa dla Naszych za doping i za liczbe ! za tydzień 3 pkt z dyskopolo : ) a My Swoje : )

miejmy nadzieje , że bracia po szalu chociaż zainkasuja po 3 pkt bo legła grajac w 10tke wiekszosc meczu ograła żydów 2:1 i do Wisełki traca juz tylko 2pkt .
26 lutego 2010, 22:14 / piątek
Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie i do tej pory zastanawiam się jak mogliśmy go nie wygrać? Tyle czystych pozycji bramkowych mieliśmy... Jaką piłkę należy zagrać do Buzały, żeby ten jej nie zepsuł? Szkoda ostatniej akcji Pietrowskiego...oj musi się jeszcze sporo uczyć ten chłopak. Głupio zachował się Nowak... dzięki temu za tydzień Piątek będzie miał szansę załapać się do meczowej 18-stki ;-) Uważam, że naszym najsłabszym punktem był Kosznik. Dawał się łatwo ogrywać, miał sporo niedokładnych zagrań. Liczę, że w następnym meczu na tej pozycji zagra Mysona.
Im więcej będzie gier i treningów na trawiastych płytach tym z naszą grą powinno być lepiej. Zauważalne były u nas problemy z "czuciem" piłki.
PS. Dlaczego nasza drużyna nie gra w swoich klubowych barwach? Śląskowi, Legii i Bełchatowowi nie przeszkadzają zielono-białe kolory, an naszym działaczom chyba tak...skoro zgłosili do rozgrywek czarne?
26 lutego 2010, 22:45 / piątek
Dajcie już spokój Pietrowskiemu, chłopak starał się, biegał, a według mnie umięjętnosci można nadrobic zaangażowaniem ;) a co do meczu, to pozostaje niedosyt, a teraz czekamy na Dyskopolo ;)
26 lutego 2010, 23:15 / piątek
Meczyk słaby, ale to początek po zimie więc można się było tego spodziewać. Spotkały się dwie drużyny po sporych roszadach w składzie i to było widać.
Co do Pietrowskiego to zgadzam się z poprzednikami, po prostu się zagotował, ale pożytek z niego będzie. Paweł "Guzdrała" Buzała no coś z nim jest nie tak, czasami wychodzi ale częściej nie. Kosznik - uważałem odejście Kosznika z Lechii i to za kasę za jeden z naszych najbardziej udanych transferów - drugi raz może się już nie udać :)
Za tydzień u nas Polonia i mam nadzieję na większe emocje.
26 lutego 2010, 23:29 / piątek
Mecz powinismy wygrac a co Pietrowskiego chlopak nielam sie glowa do gory jak to powiedzial komentator frycowe trzeba zaplacic 1 pkt tez cieszy ale prawda niedosyt pozostal wiec z Polonia czy innym tam Groclinem tylko 3 pkt !!!
27 lutego 2010, 01:36 / sobota
27 lutego 2010, 07:33 / sobota
Czy ten mecz był taki słaby jak niektórzy sądzą? Nie wydaje mi się. Typowy mecz polskiej ligi. Chyba zapominamy o tym, jakiej jakości jest ta liga?
Obejrzałem mecz i podobał mi się (relatywnie), bo naprawdę sporo się działo. Oczywiście zabrakło goli: szkoda, że dla Lechii, dobrze, że dla Odry (zawsze jakieś gówno mogło wpaśc).
Generalnie, to miło jest oglądac mecz Lechii w ekstraklasie z zdeterminowanym przeciwnikiem, gdzie to MY dyktujemy warunki, a nie przeciwnik dla którego ten remis jest porażką...
Może jestem nienormalny (za krótko byłem w wojsku), ale jestem dumny, że to Lechia - w sumie na luzie - pogrąża ligowego wyjadacza.
Pozdrawiam
ps. A bolał to mnie remis z Polanką, której nienawidzę po dziś dzień ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.217