Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 6/7

27 lutego 2010, 09:30 / sobota
to jest polska liga wiec nie ma co oczekiwac, ze mecze beda na poziomie ligi mistrzow;) Lechia przewazala, szkoda straconych sytuacji, spedzia huj, za co Nowak dostal 1 zolta kartke?Lukjanovs powinien grac od 1 minuty tak samo Kaka, bardzo podobala mi sie gra Krzysia Bąka , wodzislawianie mieli problem zeby go przejsc
27 lutego 2010, 09:44 / sobota
Nowak dostał żółtą na własne życzenie z powodu swojej głupoty - za grę po gwizdku.
Moim zdaniem nadawał się do zmiany, tylko Kafar nie zdążył przed drugą.
Zawiedziony jestem też zachowaniem Dawidowskiego - gra super, walka ekstra, wypracowywanie sobie pozycji - rewelacja, ale opanowanie (w konsekwencji tez żółta kartka) na poziomie juniora.
27 lutego 2010, 09:57 / sobota
No to tak...Kosznik gra ideantycznie jak zanim poszedł do cypru, nie wiem czym oni się tam nim zachwycili, a tym bardziej nie wiem dlaczego Lechia go wzieła spowrotem. Nic niewnoszący, nijaki i słaby fizycznie zawodnik...Laizanas też słabo. I teraz kurwa pytanie za 1000 punktów: co Kafar myśłał sobie wystawiając tych dwóch zawodników a sadzając na ławie zawodnika który ciągnął tą drużyna na wiosne czyli Kaczmarka i rewelacyjnego Surme ??????????????????????????????????????????????

Buzi mimo tego że psuje te akcji i robi takie kretyńskie błędy coś tam pod bramką kręci i powinien z Lukjanovsem walczyć o gre w 11. Sędzia do Wrocławia albo do psychiatry...Pietrowski 1 na 1 spierdolił ale i tak uważam, że prezentuje się dobrze... Szkoda 2 punktów. Wisnia i Kapsa jak zawsze na poziomie...
27 lutego 2010, 09:58 / sobota
aaa faktycznie za ten strzal pod koniec 1 polowy
27 lutego 2010, 10:11 / sobota
co tam robił kosznik? przecież ten facet nie ma szybkości, techniki i jaj.
aaaeeeejaaaooooo Lechia bawi się wciąż!
27 lutego 2010, 10:20 / sobota
vid11 napisał:
co Kafar myśłał sobie wystawiając tych dwóch zawodników a sadzając na ławie zawodnika który ciągnął tą drużyna na wiosne czyli Kaczmarka i rewelacyjnego Surme ??????????????????????????????????????????????

No nie wiem Brachu, czy nie powinieneś zmienic ksywki na Zvid11, bo Surma grał...
Ilośc znaków zapytania świadczy, że jesteś "troszkę" splontany i troszkę inteligentny, ale to z wiekiem powinno przejśc.
27 lutego 2010, 10:42 / sobota
Chodziło mi oczywiście o Piątka, a tobie eljot proponuje nie być mądrzejszym niż jesteś w rzeczywistości a także proponuje pisanie na temat o czym, a nie jakieś tam swoje przemyślonka, które nikogo nie obchodzą a tylko się ośmieszasz...
27 lutego 2010, 10:50 / sobota
Ja bym sie Buzaly az tak nie czepial. Fakt ta druga sytuacje mogl zdecydowanie inaczej wykonac ale co do pierwszej to nie byla to az taka latwa sprawa...nie dosc, ze ostry kat to nie bylo gdzie pilki wcisnac. Poza tym Buzala byl bardzo aktywny, szukal gry, czesto wychodzil na pozycje , pokazywal sie. Nie bede tez go az tak chwalil bo napastnik ma strzelac bramki. Szkoda, ze straclismy 2 punkty, ktore byly do wyrwania ale tak czy inaczej kontrolowalismy gre i to mi sie podobalo. Odra nie istniala przez praktycznie caly mecz a my grajac w oslabieniu potrafilismy wykralowac sobie 2 czyste sytuacje,ktore powinny zakonczyc sie golem. Nie ma co narzekac ,pierwsze koty za ploty mamy 27 punktow jestesmy w czolowce tabeli i jestem przekonany, ze tak zostanie na koniec sezonu.
27 lutego 2010, 10:56 / sobota
Nasi kibice w Wodzisławiu: odnośnik
27 lutego 2010, 11:34 / sobota
Nareszcie w domu!

Kilka słów o wyjeździe. Na sektorze jesteśmy wszyscy od około 30 minuty (bardzo wolne wpuszczanie przez (uwaga!) jeden kołowrotek!!).

Wszystko przez postoje lub też, albo może i głównie przez to, że cały ten górny śląsk to jedno wielkie zadupie. Przez Rybnik jechaliśmy i jechaliśmy jakbyśmy z niego wyjechać nie mogli ;-) Nareszcie po jakimś czasie się to udało.

Dobrze, coś o naszym dopingu. Nie był regularny, dużo przerw, przestojów, ale jak już było pierdolnięcie to niezłe. Wymiana uprzejmości z miejscowymi przed krytą ;-) Generalnie mogło być lepiej, ale po tak wyczerpującej podróży można być po części zadowolonym z dopingu.

O meczu.. oglądam właśnie powtórkę na orange sport, ostatnie 20 minut w prawdzie, no, ale z tego co pamiętam z wczoraj to przeważaliśmy praktycznie przez cały czas, była kontrola, 4-5 dogodnych sytuacji.. i ten Pietrowski w 90 min... ; | szkoda słów, trudno..

Mam jakieś jedno foto zrobione telefonem jak piłkarze przyszli nam dziękować za doping

odnośnik
27 lutego 2010, 12:21 / sobota
po co tyle słów krytyki? az tak wam sie nie podobało? jesienią było lepiej? 1 mecz po kilku miechach. W sobote bedzie zdecydowanie lepiej pozdro
27 lutego 2010, 12:28 / sobota
Najwięcej zawsze moja do powiedzenia Ci co oglądaja mecz przed TV i nie rusza dupy na wyjazd!!

lolas4
TELMET
Raflg
kibic Lechii
pitek2000
Tomasz_LG
Max
nick
Rombis
Crnadevojka
cze1984
Fuji83
wariat
Pan_Dudzik_
szorstki
mafogda
27 lutego 2010, 12:31 / sobota
nie ma to jak siedziec w kapciach przed tv i pisac takie bzdury :

"Pietrowski za ta spieprzoną sytuację 1 na 1 powinien bez butów wracać na piechotę do domu."

sam zapierdalaj z buta z powrotem, tylko wypadło by najpierw sie wybrac na jakis wyjazd.
27 lutego 2010, 12:33 / sobota
No tak, bo przecież przed TV zawsze wszystko widać najlepiej... tak myślałem wracając dziś do domu ile zobaczę stron spamu od zakończenia meczu do czasu aż włączę to forum.. pomyliłem się o jedną ;-)
27 lutego 2010, 12:56 / sobota
jak dobrze strzelić kupala w domku a nie za stacją na jakimś zadupiu :(
27 lutego 2010, 13:02 / sobota
ale jeśli chodzi o organizację przyjmowania kibiców to oni jeszcze nawet do A klasy nie awansowali... noż kurwa mać jak można takie coś odwalać, że jest już 10 minuta meczu, przed bramką jakieś 200 osób a paniusia w kiosku szuka pojedyncze imiona na listach imiennych..... zeby jej wtedy ktos nie zjebal to by sie nie pospieszylo... o samym dojezdzie do Wodzislawia gdzie krążyliśmy dookola Wodzislawia zamiast jechac bezposrednio przez psiarnie to już nawet nie mówie, a w drugą strone z tym szczaniem to też już kundle mocno przesadziły... najpierw 15 minut, które zamieniło sie w 1,5h potem jeszcze tylko 2km az w koncu wysiedlismy sami i psiarnia do nas z palami i gazem tylko dlatego ze ludzie sie chccieli odlac...

a tak poza tym we wspolnym bialozielonym gronie to oczywiscie swietnie bylo ;) o samym meczu nie ma co pisac, bo kto widzial ten wie jak bylo, ale mimo wszystko wyjazd na + :)
27 lutego 2010, 13:07 / sobota
Przypomniałeś mi o tym kiosku, jak ktoś do tej babki tam rzucił tekst, coś w stylu: "Jest przegląd sportowy?" ;))
27 lutego 2010, 13:11 / sobota
Pierwsze koty za płoty. Przed meczem remis wziąłbym w ciemno ale z przekroju gry i okazji jakie stworzyliśmy pozostaje spory niedosyt. O sędziowaniu nie będę się wypowiadał bo to katastrofa.
27 lutego 2010, 13:18 / sobota
do kto to:

Pojechałeś na swój pierwszy wyjazd i musiałeś to zaznaczyć na forum??

do moderator:

Fakt może trochę za ostre słowa emocje wzięły górę.Z perspektywy TV niektóre sytuacje widać lepiej niż z klatki dla kibiców gości. Nie każdy może sobie pozwolić na jeżdżenie na każdy wyjazd (rodzina kasa itp.) Zapewniam Cię, że mam ich trochę na swoim koncie i nie jest to tylko Kraków i Wrocław.

Pozdrawiam.
27 lutego 2010, 13:22 / sobota
Mam nadzieję, że Kosznik pójdzie na ławkę. Rozumiem, że Kafarski prowadził go już w Kaszubii, ale jest słabszy niż Mysona czy Kaczmarek.

Cóż, mecz na słabym poziomie, Odra jest na dobrej drodze do spadku - szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo spokojnie powinniśmy sięgnąć po 3 punkty.
27 lutego 2010, 13:24 / sobota
Przed chwilką dotarłem do Dzierzgonia. Wyjazd jak najbardziej udany (jak każdy na Lechię). Podczas drogi było trochę problemów (godzinne krążenie po Gliwicach, czy wspomniany już Rybnik - albo tam tyle rond, albo cały czas jeździliśmy przez te same), no a na powrocie zepsuty autokar. Na szczęście kierowcy dali radę naprawić i mogliśmy jechać dalej.
W naszym autokarze śmiechu co niemiara, o co dbał chłop ze Sztumu, którego wielu na długo zapamięta.
Od razu, w autobusie została pewna rzecz (na trzecim fotelu przy oknie). Mam ją u siebie. Osobę która zgubiła proszę o kontakt na maila: sikokos@wp.pl Dla pewności proszę również napisać o jaki przedmiot chodzi, żebym miał pewność, iż trafi do właściciela.
27 lutego 2010, 13:28 / sobota
Jedziecie po Marcinie to sami wejdzcie i zagrajcie jak tacy madrzy
27 lutego 2010, 13:45 / sobota
cze1984 musze cie zmartwic ze to nie jest mój pierwszy wyjazd .
27 lutego 2010, 13:46 / sobota
Gargamel wymiatał :D
27 lutego 2010, 13:56 / sobota
Kto to nie wiedzialem, ze jak nie pojechalem na wyjazd to nie moge nic pisac na forum :] podpalasz sie chlopie...nie siej fermentu i nie zakazuj nikomu tego co Tobie wolno bo to swiadczy o twojej malostkowosci. Gorzej z Toba bedzie jak ja zaczne wymieniac wyjazdy ale licytowac sie nie zamierzam bo nie o to tutaj chodzi.
27 lutego 2010, 14:00 / sobota
I jeszcze jedno ...gdybys uwaznie czytal moje posty to bys widzial, ze jak nie moge jechac na wyjazd to zawsze zaznaczam szacunek dla tych, ktorzy pojechali.
27 lutego 2010, 14:18 / sobota
dobry mecz w wykonaniu Lechii.troche zal trzech punktow,ale gdyby sedzia bardzo chcial,zeby odra wygrala to karnego tez mogl im dac.Lechia zagrala dobrze.troszke dziwia zmiany w skladzie,ale mam nadzieje ze w najblizszym meczu Kaczmarek,Mysona i Ljukanows wroca do pierwszego skladu.Laizans slabiutko,ale moze sie rozegra.jak na razie dla mnie gracz na zmiane a nie na pierwsza jedenastke.Pietrowski sie nieco zagotowal w tej sytuacji sam na sam.przydalaby mu sie nieco "chlodniejsza" glowa,no ale to mlody chlopak.dopiero sie uczy.ogolnie jestem zadowolony z wystepu Lechii.gdyby nie Onyszko trzy punkty jechalyby do Gdanska.do zobaczenia na meczu....
27 lutego 2010, 14:20 / sobota
jedna uwaga. brak strzałów z dystansu i to razi, mamy w ekipie kilku strzelców to trzeba strzelac ile wlezie..Onyszko też grał niepewnie i wybijał w pole karne..reszta była niezla..
27 lutego 2010, 14:57 / sobota
I jeszcze dwie galerie meczowe odnośnik i odnośnik
27 lutego 2010, 15:11 / sobota
i huj dotarlem do domu..

Wyjazd skonczyl sie na psiarni w Gdansku;/ zglosic zgubione dokumenty;/
zgubilem portfel z dowodem, prawkiem, 70zl gotowki - i co najbardziej mnie wkurwia KARNET NA WIOSENNA RUNDE !! KURWA MAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co do samego meczu
Dawidowski najlepszy, dobre zmiany Kaki i Ivana.
Bylem ciekaw Laizansa. No coz.. pierwsze koty za ploty.
Oby dalej było lepiej.

Kapsa pewny w swoich niewielu interwencjach.
Obrona dobrze sie spisała cała.
Nowak .. No comment.
Surma na standardzie, szkoda tylko niewykorzystanej głowki, bo jakby nie leciala prosto w Onyszke to by tego nie wybronił.

BUZAŁA.. WYPIERDALAJ DO POZNANIA !!!! jaki to jest pilkarski leszcz to ja juz wogole niemam pytan - i niech zabiera "jego kibicow sukcesu" ze soba.
NIE POTRAFI NIC UGRAC - N I C !

Wiśnia -= brawo ! Szarpal, ładnie obiegał przeciwnikow.

Po ostatniej akcji i strzale Pietrowskiego żal, ale beka jak Kaczmarek pokazywał mu zaraz po meczu jak powinien podciac pilke ;)
Mlody nie łam sie- bedzie lepiej.

Gargamel :D

Najblizsze zgodowe wyjazdy mnie niestety omina i zawitam dopiero w lubinie;/ sila wyzsza

do zobaczenia

szallomm
27 lutego 2010, 15:20 / sobota
Boldi pare wpisow wyzej ktos pisze ze cos znalazl w autobusie:) moze to Twoja zguba?pozdrawiam
27 lutego 2010, 15:25 / sobota
Moja zguba zostala gdzies kolo stadionu..

Jesli ktos znalazl czarny portfel Armaniego z wykutym napisem z przodu, z dokumentami w srodku, to prosze o znak, jestem w stanie wylozyc jakas nagrode nawet :(

data urodzenia 8.05.86 - po tym sprawdzcie zgodnosc dokumentow - bo przeciez nazwiska nie bede podawal ehh
27 lutego 2010, 15:38 / sobota
Na moje było nas troche, jak bedzie mozna, to niech ktos z 'Lwów' poda dokladna liczbe. Czysto informacyjnie, z Mławy 2 osoby.
PS: na trojmiasto .pl czekam na jakies info odnosnie demolki salonu Orange :)
27 lutego 2010, 15:39 / sobota
w Pracy sie było jak się oglądało mecz. niestety miałam wyjechać na wyjazd ale przez prace nie dałam rady.
27 lutego 2010, 18:08 / sobota
Boldi pierdolony idioto, odwal się od Buzały. Po debrach szczałeś w gacie ze szczęścia a teraz go wyzywasz. Z resztą Buzi zagrał dobre spotkanie. I to Ty kretynie wypierdalaj z tego forum.
ps. Niech moderator skasuje wpis tego debila, bo albo wyzywa on braci po szalu, albo Naszych piłkarzy. Co za kurwa kretyn.
27 lutego 2010, 18:11 / sobota
Lechia wykorzystała pełną pulę biletów do Wodzisławia, a więc 420 osób:

245 osób - Lechia
126 osób - Wisła
39 osób - Śląsk
10 osób - Piast Gliwice
27 lutego 2010, 18:20 / sobota
Piast Gliwice?:)
27 lutego 2010, 18:21 / sobota
o kurwa to już Piast z nami tak oficjalnie... ?
27 lutego 2010, 18:23 / sobota
Boldi- wydadza Ci duplikat karnetu. Reszty nie komentuje.
10 osob z Piasta - milo, zawsze Piastoli lubilem.
27 lutego 2010, 18:52 / sobota
gościnnie 10 osób z Piasta Gliwice ,żadne oficjalnie...
27 lutego 2010, 19:50 / sobota
w zasadzie nigdy nie czepiam się innych kolegów z forum ale mam pytanie do Boldiego.

Czy Buzała buchnął Ci kobietę?? Bo twoja "sympatia" do tego Piłkarza LECHII staje sie toksyczna.

Wiem, ze kogoś można nie lubić ale to już jest chore.

Bez urazy.

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2010, 19:55 / sobota
Buzała wykupił mu ostatni promocyjny jogurt w galerii. ot i wszystko
27 lutego 2010, 20:00 / sobota
buchnal mu portfel od armaniego i cichobiegi z lidla
27 lutego 2010, 20:24 / sobota
Do: Zvid11
"Oczywiście" chodziło Ci o Piątka... No to Cię oczywista przepraszam.
Jeśli zaś chodzi o ośmieszanie się, to wyluzuj! Jestem śmieszny od wielu lat, a fakt, że do Ciebie teraz piszę, tylko ten fakt podkreśla.
pozdrowienia
eljot
27 lutego 2010, 20:24 / sobota
Nareszcie zima odpuściła i po najdłuższej piłkarskiej przerwie w Europie, można było zobaczyć naszą Lesie w akcji. Przed pierwszym wiosennym meczem zarówno forma piłkarzy jak i stan piłkarskich muraw, to była jedna wielka niewiadoma dlatego ciężko było cokolwiek konkretnego przewidzieć przed meczem. Dziś już wiemy, że ten mecz można było wygrać. Ba, z tak beznadziejnym przeciwnikiem nawet trzeba było, lecz ten 1 punkt również należy uszanować. Szkoda zmarnowanych sytuacji, głupiej kartki Nowaka, lecz mimo wszystko występ Lechii należy uznać za bardzo dobry. Dlaczego bardzo dobry, skoro nie zdobyliśmy 3 pkt. ??? Ano dlatego, że od początku meczu graliśmy w 10, a po zejściu Nowaka w 9. Niestety niejaki Rafał Kosznik dalej prezentuje umiejętności jakimi raczył nas od początku swojego pobytu w Lechii. Chłopak generalnie gra swoje. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Szkoda, że jest to tylko poziom najwyżej drugoligowy

O to ściąga dla Kafara wczorajszego występu Rafała:

4`- faul na 35m
8`- przegrany pojedynek z Piechniakiem
16`- zagranie "z pierwszej" do Dawida w ...aut
18`- nie zdążył wrócić za akcją, nie przeciął groźnego podania do zawodnika Odry
19 - po niecelnym zagraniu faul na Cantoro
21- beznadziejne podanie do nikogo
27- Przez nikogo nieatakowany nie potrafi dokładnie na 20 metrów do Dawida
31- Niecelna próba dośrodkowania w biegu
45- dośrodkowanie na "pałe" - niecelne
46- zagranie z pierwszej piłki w aut
49 - przegrywa przebitkę z zawodnikiem Odry, będąc pierwszym przy piłce
51 - Nieatakowany gra kolejna niecelną "pałe"
58 - Znowu niecelne dośrodkowanie
59 - Akcja Odry ZABLOKOWANY Bueno
68 - przegrane starcie z Piechniakiem
78 -Beznadziejne przyjęcie zmarnowana szansa na kontrę
Reszta czasu to gra na "alibi" do najbliższego partnera.

Zaznaczam, że nie jestem żadnym przeciwnikiem Rafała tak jak i żadnego innego piłkarza w drużynie. Przytoczyłem tu tylko fakty!

Kafar, masz szanse stać się pierwszym trenerem w historii, który nie przywiązuje się do nazwisk i nie ma swoich "ulubieńców". Masz w kadrze takich piłkarzy jak Mysona i Kaczmarek. Dla naszego wspólnego dobra WYKORZYSTAJ TO !!!
27 lutego 2010, 20:34 / sobota
hehe broendby jestes zwykla lajza, i nie jestes zadnych moim bratem po szalu- zolto niebieski szmaciarzu hehe. Wyzywasz 30% uczestników tego forum - wiec TY stad wypierdalaj !

Buzała to pała, dobry mecz zagrał ?
Otworz oczy cioto. Ta pizda przewraca sie o pilke,
Widac jak znasz sie na pilce :D

Jestes zwyklym kibicem sukcesu Buzały, przypomniec ci jak wszyscy jechali po Buzale wczesniej ? I mial tego farta ze trafil akurat w derbach- i huj z tym , trafiali tez Piatek, Zablocki, Lukjanovs, Wisniewski - ale Ty jak taki tepak ciagle sie podniecasz jednym buzała hehe, ciekawe gdzie byles jak wszyscy po nim jechali i po rogalu jak po szmatach - broniles go ? Nie! wiec zamknij pysk.

DLA mnie jestes zerem i zerem bedziesz, srasz jak szmaciarz we wlasne gniazdo. WYPIERDALAJ.

Bez odbioru.
27 lutego 2010, 20:37 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 lutego 2010, 20:40 / sobota
nawet mnie wkurwiłeś tymi tekstami. weź wyjdź i nie wracaj... co za kołek...
27 lutego 2010, 20:47 / sobota
I zobaczymy jak Rogal strzeli jakas brame w derbach, to broendby bedzie pierwszy krzyczal "odjebcie sie od rogala aaa on strzelil w derbach" hehe - taki wlasnie jestes ;]

Tyle w temacie;]
27 lutego 2010, 21:16 / sobota
Boldi krytyka jak najbardziej ale ni wyzywanie od pał i pizd! Moim zdaniem Buzała zagrał słabo i nie nadaje do pierwszej 11. I z tego co pamiętam (nie chce mi się spr) pisałeś o Kowalczyku, że powinien grać bo raptem 3 bramki strzelił, w tamtej rundzie też tacy byli co chcieli, żeby Kowalczyk zagrał, no i jak zagrał to raptem zamilkli. Myślę, że teraz mogło by być podobnie. Poza tym zauważyłem, że wszyscy przed meczem wystawiali do składu Laizansa, ciekaw jestem czemu, bo raczej w akcji nie mogliście go widzieć. A meczem z Odrą pokazał, że nie zasługiwał na to wyróżnienie. Oczywiście nie skreślam go po jednym meczu i mam nadzieję, że zostanie poważnym wzmocnieniem. Co do Pietrowskiego, to jest młody i podoba mi się jego gra, ale na poziomie Ekstraklasy trzeba takie sytuacje wykorzystywać, a tak pozostał niedosyt.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022