Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 26-02-2010 17:45

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

27 lutego 2010, 21:26 / sobota
Tak, masz racje.

Byłem i jestem za grą Kowala za Buzałe, i nawet jak do tego dojdzie i Kowal bedzie jeszcze slabszy ( raczej ciezko bedzie o to ) to ja bynajmniej nie bede sie wypierał że takie cos powiedziałem.

Dla mnei Buzała jest numerem 3 na ta pozycje,

1 Zabłocki
2 Kowalczyk
3 Buzała

I mam nadzieje ze z groclinem ju znie wybiegnie, a nawet nie pojawi sie na boisku.

Dla mnie do pierwszego skladu po tym meczu wywalczyli sobie prawo Dawidowski, Kaczmarek, Pietrowski, Wisniewski, Kapsa Wołakiewicz i Kozans - reszta niech sie stara. A ze jest taka a nie inna sytuacja miedzy mna a tym gosciem na tym forum- trudno, nie moja wina, zawsze on jest prowokatorem.
27 lutego 2010, 21:43 / sobota
Chyba o Krzysiu zapomniales, chyba ze ogladales inny meczyk
27 lutego 2010, 21:48 / sobota
a Tak poza tym pozdro dla wesołego autokaru no i oczywiscie dla hitlera:P:P (kto ma wiedzieć ten wie)
27 lutego 2010, 21:52 / sobota
Krzysiu Baczek jak profesor gral jestem mile zaskoczony
27 lutego 2010, 21:55 / sobota
Buzała tragedia, o niebo lepiej zagrał Lukjanovs te swoje pare minut. Mój skład na Polonie:

Bąk - Wołąkiewicz - Kożans - Mysona
Wiśniewski - Surma - Kaczmarek
Kowalczyk - Dawidowski - Lukjanovs
27 lutego 2010, 21:57 / sobota
wariat dokladnie tylko zastanowilbym sie jeszcze miedzy Kowalem a Zablockim
27 lutego 2010, 22:02 / sobota
Wy pamiętacie Buzałe z derbów, ja pamiętam go z wiosny w II lidze. Gdzie nie oszukujmy się awans w dużej mierze był jego zasługą. To jest ofensywny pomocnik, a nie napastnik.
27 lutego 2010, 22:04 / sobota
jeżeli chodzi o Ivansa to chciałem zauważyc, że nie mógł się dobrze zaprazentowac, gdyż chwilę po jego wejściu Nowak dostał drugie "żółtko" i trochę jego rola na boisku się zmieniła (został cofnięty), a i tak jego podanie do Pietrowskiego palce lizac! dokładne, nie za mocne, nie za słabe, dochodzące do bramki - po prostu takie jakie powinno byc (a większośc w naszej lidze pizdnęłaby za mocno, w aut itp.)

Pietrowski nie strzelił - trudno, ile razy drużyny przeciwne myliły się w takich sytuacjach i się cieszyliśmy - takie życie, taka piłka

Buzała.. słabiutko.. nie mówcie, że grał dobrze kiedy grał słabo.. w mojej ocenie Laizans, Kosznik i Buzała to najsłabsi piłkarze w naszym zespole tego meczu i to w takiej kolejności jaką wymieniłem i wcale nie winię Buziego za tą pierwszą sytuację bo gdyby Laizans od razu odegrał do niego piłkę to myślę, że by to strzelił

Buzała biegał i generalnie tyle można o jego występie powiedziec, równie dobrze mógłby za niego biegac Bolid (za wyzwiska) - wyszłoby na to samo

ale w mojej ocenie byli słabsi:
Laizans - nie pokazał w mojej ocenie nic.. w jego miejsce powinien grac Pietrowski od początku lub.. Piątek, swoją drogą nie rozumiem posunięc Kafara czemu bierze za sobą Bajicia a zostawia Piątka? mam nadzieję że z dyskopolo w to miejsce wyjdzie Pietrowski/Piątek, a Laizans co najwyżej ze zmniany narazie

Kosznik.. czyżby Kafar wystawił go polubownie? jeżeli tak to Rafał odpłacił mu się tym, że wystawił Kafara.. do wiatru, Arek Mysona wróc!
27 lutego 2010, 22:15 / sobota
teskii, prawde pisząc to chciałem obok Kowala dopisać "ew. Zabłocki", ale zapsułoby mi to cały efekt wizualny. ;)

Zastanawiam się też, czy ciągłe i stałe męczenie tego 4-3-3 jest najlepszym rozwiązaniem, czy to założenie gry z klepki zawsze się sprawdza, czy nie brakuje nam klasycznych skrzydłowych, którzy wrzucaliby piłki na wysokiego Dawida i dobrze zastawiającego się Lukjanovsa. A skrzydłowych mamy (Wiśniewski, Kaczmarek), z czego jeden nie wiedzieć czemu siedzi na ławce, a drugi został napastnikiem. No, ale powiedzmy, że chłopaki mają następny mecz, by udowodnić, że tak właśnie powinni grać.
27 lutego 2010, 22:31 / sobota
Legiec , Hitler Hitlerem ale "Buzałaaaaa i Goooooooollllll" :)
28 lutego 2010, 09:49 / niedziela
"tyle w życiu mi nie wyszło.."

;-)
28 lutego 2010, 11:44 / niedziela
dotyczy postu za i przeciw jechania na mecz do Wodzisławia..Byłem na meczu w Wodzisławiu. i to co nieraz widziałem.na wyjazdach to mnie odstrasza od wyjazdów zorganizowanych przez L.P.Jechać przez cała Polskie z myślą ze się nie dojedzie na czas rozpoczęcia meczu to mocny argument na nie jechanie transportem zorganizowanym .Czy niemożna uzgodnić wcześniejszy przyjazd na miejsce ze służbami doprowadzającymi autokary do stadionu na czas a nie wożenie po uliczkach miasta żeby nie dopuścić do wcześniejszego przybycia na stadion i obejrzenia nie tylko meczu ale i rozruchu przed meczem.Nie wspomne już o wpuszczani przez służby porządkowe na mecz. I jeszcze można duzo pisać o na nie o wyjazdach zorganizowanych. Dlatego jak jadę indywidualnie. i nie czuję się szykanowany przez wszystkie instytucje które wymyślają to wszystko aby utrudnić obejrzenie meczu na wyjeżdzie i kibicowaniu Lechi Gdańsk.
28 lutego 2010, 12:00 / niedziela
zahus , a czytałeś o czymś takim jak ustawy ? , to milicja ustala trasę na "swoim" terenie i nie da się ich przegadać bo to raczej nie są dyplomaci więc nie wiem co LP ma mieć do ustalania drogi przejazdu , wpuszczanie przez ochronę też raczej nie należy do stanowiska Lwów więc dwa argumenty nie trafione w Stowarzyszenie.
28 lutego 2010, 12:45 / niedziela
ale jeżeli to ma iść w kierunku takim jak buło to w Wodzisławiu to nie zachęca to do wyjazdów zorganizowanych przez L.P.Ale ta tak z boku wygląda jak to opisałem Ale na dobrze zorganizowany wyjazd na Lechie muszą wszyscy dobrze pracować a efekty będą na pewno widoczne
28 lutego 2010, 13:04 / niedziela
1945_, brzmiało lepiej niż oryginał :) I to śpiewane przez sen :)
28 lutego 2010, 13:15 / niedziela
zahus a znasz Ty zasady interpunkcji? Do krytykowania to pierwszy ale do nauki poprawnej pisownie to już taki prędki nie jesteś.
28 lutego 2010, 13:36 / niedziela
Konik007, "Wagen halt" i cudowne rozmnożenie piwa ;]

"Jeszcze jeden i jeszcze raz..." ;p
28 lutego 2010, 16:26 / niedziela
zahus miej pretensje do psiarni a nie do nas.. nie wiem czy sie przygladales jak dojezdzalismy do Wodzislawia, to w Rybniku na tych rondach chyba ze 4 razy skrecilismy nie w te strone co był Wodzisław, wiec skoncz sie przypierdalac do LP bo to byly wymysly tych niebieskich idiotow, ktorzy dali popis swojego kurestwa w drodze powrotnej przy postoju
28 lutego 2010, 16:42 / niedziela
Zanim dojechaliście to nas jebali na parkingu przy stadionie za piwo.
28 lutego 2010, 16:50 / niedziela
W zasadzie było trochę obaw przed tym meczem, bo 3 miesiącach przerwy nigdy nie wiadomo kto jest dobrze przygotowany i kto trafi z formą już na początek rundy. Do tego kwestia wzmocnień Odry, dalekiego wyjazdu i porażki w pierwszym meczu - więc ten 1 punkt to niezły wynik, zwłaszcza że - co chyba nawet ważniejsze - dołożyliśmy cegiełkę do tego, by prowincjonalna Odra wreszcie [i na długo, jeśli nie na zawsze] zniknęła z ekstraklasowej mapy Polski.

Druga kartka dla Nowaka raczej niesłusznie, ale pierwszą dostał na własne życzenie. Mam nadzieję na zmianę przede wszystkim Kosznika. Niestety, słabo.
Jedi nie trafił w końcówce - zdarza się, mam nadzieję że weźmie sobie uwagi Kaki odnośnie podcinek do serca;)

Co do samego wyjazdu, fiuty z psiarni naprawdę się postarały żebyśmy nie dotarli na czas. Sprawdzanie przez dwie baby dokumentów i listy to jakaś kpina była. Ktoś powinien wyciągnąć konsekwencje wobec Odry bo nie po to człowiek jedzie 13h przez całą Polskę żeby jak debil stać pod bramą podczas meczu...

Heh trzeba było się wybrać do tego salonu Orange, w takiej sile B. by jeszcze wynegocjował po telefonie dla każdego ;)
28 lutego 2010, 17:21 / niedziela
Zahus z milicją chcesz się dogadywać ??

Pozdro dla wesołego autokaru z Buzałą i Hitlerem :)
28 lutego 2010, 17:31 / niedziela
Ta jazda te 13 godzin to pryszcz .Ale te obchodzenie się z kibicem przez gospodarzy to już przegięcie pały.Dlatego wydaje mi się ze to jest przyczyną słabego zainteresowania się meczami na wyjeżdzie.
28 lutego 2010, 17:58 / niedziela
Limak .To po co jechać tyle kilometrów na mecz który oglądasz pod bramą stadionu.Muszą być jakieś reguły które obowiązują obie strony . A tak to jest bezsensu jazda na mecz s oglądanie jak pały prowokują kibica.
28 lutego 2010, 18:17 / niedziela
Pierdolenie, skończ już płakać na forum.
28 lutego 2010, 18:17 / niedziela
Ich reguły widziałeś na stacji w powrotnej drodze !!!
28 lutego 2010, 20:28 / niedziela
w oryginale tak to leciało "bo nam w życiu nic nie wyszło"
28 lutego 2010, 21:00 / niedziela
Jeśli myślimy o tej samej sytuacji, to wersji było ze sto np. "bo nam w życiu nic nie wyszło", "dziś mi w życiu nic nie wyszło", "znów mi nic nie wyszło", no i niezapomniany hit: "znowu w życiu mi nie wyszło... a z butelki wszystko (gul)". Pamiętajcie Panowie "idź na całość, czwarta bramka!".

Co do meczu, to na spokojnie obejrzałem sobie skrót i jeszcze bardziej szkoda tych sytuacji.
1 marca 2010, 20:22 / poniedziałek
nie chce byc chamski ale czemu Marcinowi nie składacie życzeń hehe. pozdro
2 marca 2010, 20:20 / wtorek
Krótki filmik z dopingiem z Wodzisławia odnośnik
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231