Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Piłkarzu ! Lechii się nie odmawia !

strona 1/1

28 stycznia 2010, 07:38 / czwartek
Przy okazji całego tego zamieszania z Janotą przyszła mi na myśl mała refleksja. Zauważyliście fakt, że praktycznie wszyscy zawodnicy, którymi w przeszłości poważnie była zainteresowana Lechia nie przyjmując naszej oferty dokonali złego wyboru ? Gdzieś przepadli w piłkarskim świecie lub co najwyżej są zwykłymi ligowymi szarakami. Tak z pamięci od III ligi:
Mężyk, Misan, Bartosz, Wiśniewski, Arifović, Stano, Grzeszczyk, Bania, Grzegorzewski, Łudziński, Jacek Kowalczyk, Witkowski, Surdykowski, Świerczewski, Gajtkowski ...
Biecke, Biskup, Pawlak, Trałka, w Lechii byli gwiazdami. Nie przedłużając kontraktu sportowo jak zyskali ???
Także że panie Janota ! Życząc Tobie bardzo dobrze, miej świadomość tego, że Lechii się nie odmawia !!!
28 stycznia 2010, 08:30 / czwartek
Po chuj ten temat?! Nie chciał to nie, proste. Ja pierdole.
28 stycznia 2010, 09:29 / czwartek
widocznie nie tylko nasi kopacze są rozpieszczeni przez swoich "menagerów" i mają nasrane w głowach, widocznie piłka nożna schodzi na psy, a kopacze powinni zająć się bankowością skoro tylko liczyć forse umieją, na pewno patrząc tymi kategoriami nic nie ugrają.
28 stycznia 2010, 10:51 / czwartek
a może to nasi działacze znajdują same ofiary, z którymi dzięki Bogu nie udaje im się dogadać

chociaż patrząc na obecny skład, to z kilkoma im się jednak udało
28 stycznia 2010, 10:55 / czwartek
@kosiarz

guzik wiesz jak było a naskakujesz tu na wszystkich jak pies ze wścieklizną. skoro uznali, że czyjać oferta była lepsza to czemu sie dziwić? zawsze bierze się to co najlepsze, to chyba logiczne. i tak jak powiedział 1945_: PO HUJ TEN TEMAT? Moda prosiłbym o usunięcie.
28 stycznia 2010, 10:59 / czwartek
Niech lepiej moze zalozy temat ZARZAD DO DYMISJI.

No placzki do roboty, Janotka odrzucil Nasza nedzna oferte.
28 stycznia 2010, 11:35 / czwartek
A po jakiego grzyba wy się przejmujecie jakimiś frajerami, pseudo kopaczami, którzy nie chcieli przejść do Lechii?
Nie podobała im się perspektywa gry z herbem Lechii na piersi to chuj im w dupę na drogę i koniec tematu, a nie 10 tematów , bo każdy musi swoje żale wylać.
Forum płaczu kurwa.
28 stycznia 2010, 12:33 / czwartek
Założyłem ten ze zwykłej ludzkiej życzliwości. Ku przestrodze dla potencjalnych (obecnych zresztą też) piłkarzy, którzy obojętnie z jakich przyczyn odmówili gry w Lechii. Uważam, po prostu, ze w tym co napisałem wcześniej jest jakaś prawidłowość.
Takich "Janotów" na mniejszą skalę już trochę przerobiliśmy. Ile nazwisk dołączy jeszcze do tego wątku w przyszłości ??? Mam nadzieje, że jak najmniej !
28 stycznia 2010, 17:12 / czwartek
vid zastanów sie co piszesz, gdzie ja na zarząd naskakuje idioto albo na wszystkich..głowa cię kurwa boli? nie lubie jak ktoś pierdoli byle gadać..co to nie prawda, że podstawą w piłce jest kasa?! i to bez podziału na wiek jak widać..więc sie odstosunkuj koleś.
25 maja 2010, 23:12 / wtorek
Panie Janota, gdybyś wziął za pewnik tego posta, to od pól roku byłbyś na topie. Dziś z podkuloną kitą masz od losu jeszcze jedną szansę.

Kamilu Wilczku nie spierdol tego, bo skończysz jak inni odmawiając Najjaśniejszej !
26 maja 2010, 00:43 / środa
szczerze to brzmi jak groźba :P trochę daj na luz
26 maja 2010, 08:21 / środa
Znowu pojawiła się sprawa Mięciela, JEMU TRZEBA PODZIĘKOWAĆ! Nie chciał do Lechii jak wracał wybrał warszawski klub to teraz nam niepotrzebny, Lechia to marka i to już nie te czasy, że taki Mięciel mógłby sobie przyjhść w każdej chwili a wszyscy by go po rękach całowali!
26 maja 2010, 09:48 / środa
W kontekście Wilczka i Mięciela wypowiedział się już Kafar. Jak widać Wilczek to nie ma co spieprzyć, bo Kafar raczej widzi Lechię bez Wilczka.

Jednym z kandydatów do gry w Lechii jest Kamil Wilczek, wyróżniający się pomocnik Piasta Gliwice, zdegradowanego do pierwszej ligi.

- Żadnych rozmów z Piastem w sprawie transferu Wilczka nie prowadzimy - stanowczo mówi szkoleniowiec biało-zielonych. - Nawet jeśli Wilczek jest na mojej liście życzeń, to z pewnością nie na żadnym z czołowych miejsc.

Nie będzie także powrotu do Gdańska Marcina Mięciela, bo i takie informacje się pojawiają.
- Marcin to dobry piłkarz, z którym grałem w jednej drużynie. I to wszystko. Absolutnie nie ma tematu powrotu Marcina do Lechii i żadna ze stron nie prowadziła takich rozmów - zaprzecza Kafarski.

Więcej z Dziennika Bałtyckiego w temacie Transfery.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023