Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Szaliki Stare Miasto

strona 1/1

6 lutego 2010, 13:46 / sobota
Doszły mnie słuchy, że będa robione szaliki stare miasto na wzór naszej skradzionej flagi. Jeśli wiadomo kiedy będą to proszę o kontakt

odnośnik
9 lutego 2010, 20:46 / wtorek
CZEKAMY LP
10 lutego 2010, 12:56 / środa
No nareszcie, dobrze by było jeszcze na wiosnę odmulić ten projekt. Ponoć na Polonie już pierwszy pakiet 50 sztuk byłby gotowy, ale trzeba dopracować projekt. Jeżeli ktoś ma ochotę i talent to proszę o propozycję projektów szalika na wzór flagi. Myślę, że sama flaga jest troszke za krótka jak na wzór dla szalika i gdyby dodać po bokach herb Gdańska z lwami to by to miało lepszy wygląd i proporcje. Ja ze swej strony jak coś naskrobie to też wrzucę na forum. Proponuję Neptuna na biało albo złoto i napis "uzależnieni od Lechii" na biało bo ta czerń co po niektórym się nie podoba. ;-p Częściowy albo całościowy dochód z szalików przenaczony zostanie na reaktywację flagi, ale o tym to już "rzeżnik" będzie decydował.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
10 lutego 2010, 13:17 / środa
OLD TOWN Z REFUNDACJA TO TYLKO PROPOZYCJA DO AKCEPTACJI PRZEZ OSOBY KOMPETENTNE
10 lutego 2010, 13:21 / środa
RZEZNIK NIEMA TU NIC DO DECYDOWANIA DAŁ TYLKO PROPOZYCJE I CZEKA NA ODZEW KOMPETENTNYCH
10 lutego 2010, 13:23 / środa
Dobra, to zrób coś w tym kierunku to będziesz decydował... pozdro

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
11 lutego 2010, 20:13 / czwartek
Szal mógłby wyglądać w ten deseń :

odnośnik

Niech kompetentni zadecydują czy rusza ten projekt, a sami zainteresowani zakupem szala dadzą znać ewentualnie o innych propozycjach na wzór.

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
11 lutego 2010, 21:24 / czwartek
Takim szalikiem byłbym raczej zainteresowany.

A swoją szosą to ciekawi mnie czy wszyscy wiedzą gdzie w Gdańsku znajduje się Stare Miasto...? Jeśli bowiem Neptun na szaliku jest symbolem tej dzielnicy a nie Miasta Gdańska to pudło...
11 lutego 2010, 22:02 / czwartek
Brawo OLD lecz wedle mnie stara czcionka sm byla lepsza lwy si
12 lutego 2010, 12:19 / piątek
Stara czcionka wg mnie też jest znacznie lepsza, ale nie mogłem jej znaleść na necie. Jeżeli chodzi o Neptuna, to zawsze można go zmienić na coś innego. Narazie jest to zalążek projektu szalika który notabene ma być na wzór flagi. Każdy kto chce niech daje propozycje zmian, a na końcu napewno wszyscy będziemy zadowoleni. Pozdro !

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
12 lutego 2010, 22:07 / piątek
12 lutego 2010, 22:40 / piątek
Lechista_SK świetny szalik. LP czekamy na jakąś odp.
13 lutego 2010, 08:46 / sobota
Nie podoba mi sie haslo UZALEZNIENI moze nie bedziesz sie tak szybko podniecal kolego Hepimordo i poczekamy na jeszcze jakies wzory
13 lutego 2010, 09:46 / sobota
adwokat - myślę, że akurat hasło UZALEŻNIENI OD LECHII na pewno znajdzie się na projekcie szalika i w razie reaktywacji flagi straconej w równej walce kłódki z rybim łbem ;) . Akurat mi się to hasło Rzeźnika podoba. Nie jestem ze Starego Miasta ale szalik wg projektu LechistySK jest bombowy i na pewno znajdzie się w mojej kolekcji jeżeli zostanie zaakceptowany przez większość.
13 lutego 2010, 10:43 / sobota
Nie pisze ze projekt mi sie nie podoba tylko co by ewentualnie mozna bylo zmienic Dziwic moze tylko mala ilosc zainteresowanych Pozdrawiam
13 lutego 2010, 13:03 / sobota
puki niebrdzie gotowy projekt LP nie zrobi dalszych staran
13 lutego 2010, 13:34 / sobota
Projekt Lechisty_SK jest w dechę, zdecydowanie lepszy od mojego ;-D lecz jest to szalik dzielnicowy i choć jesteśmy patriotami to akcent Polski musi tym razem odpaść ;(

Drugą sprawą jest napis UZALEŻNIENI OD LECHII który mógłby być w kolorze białym, a co do jego intencji to wiadomym jest, że byliśy, jesteśmy i będziemy, zawsze i wszędzie uzależnieni od Lechii...

odnośnik

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
13 lutego 2010, 16:03 / sobota
w każdym z projektów dolna czcionka nie pasuje do głównej
13 lutego 2010, 18:21 / sobota
Zmieniona czcionka i dodatkowo efekt pasiaka ;-p

odnośnik

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
13 lutego 2010, 19:07 / sobota
chyba jednak element flagi narodowej byłby lepszy
13 lutego 2010, 21:10 / sobota
adwokat- hasło uzależnieni od Lechii, jest/było na fladze Starego Miasta.

Pinochet- czcionki na szaliku są dokładnie takie same jak na fladze Starego Miasta. Jedyna zmiana z flagą, to kolor Neptuna. Mieszkańcy Strego Miasta, prosili o jego wybielenie. Dlatego też, Neptun jest jak każdy normalny człowiek biały.
Jeśli będzie taka sugestia od osób ze Starego Miasta żeby zmienić kolory napisów, lub czcionki, to je zmienię.
14 lutego 2010, 09:35 / niedziela
jestem upierdliwy ten pasisk juz moiim zdaniem bez potszeby
14 lutego 2010, 09:38 / niedziela
do LECHISTY JESLI JESTRS WSTANIE DAC GOTOWY WZOR DO PRODUKCI DAJ ZNAC
14 lutego 2010, 10:03 / niedziela
To jest gotowy wzór. Chyba że mają być jakieś poprawki?

Jakby co, zawsze można podejść do Lechisty.
14 lutego 2010, 11:34 / niedziela
JESTEM ZA 38 SZTUK BIORE
16 lutego 2010, 18:10 / wtorek
odnośnik wersja ostateczna
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022