Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Współpraca na lini klub - kibice

strona 1/2

17 lutego 2010, 12:23 / środa
"Jednym z podstawowych warunków zawarcia porozumień jest jednak kwestia nieużywania znaków graficznych zastrzeżonych przez Klub.."

czyli Lwy nie beda mogly uzywac herbu itd?
17 lutego 2010, 12:39 / środa
Co do herbu nie mam pewności. Jeśli natomiast chodzi o nazwę myślę, że nie będzie problemu, tu kwestia dotyczyć będzie charakteru wizualizacji nazwy, czyli odpowiedniej czcionki, itp. Są to tylko moje domysły i znam parę podobnych takich przypadków.
17 lutego 2010, 12:42 / środa
no tak, Lwy nie uzywaja czcionki i herbu KS tylko BKS i na tym pozostanie?
17 lutego 2010, 13:16 / środa
Oficjalne stanowisko stowarzyszenia w sprawie tego co sie wczoraj pojawilo w necie zostanie przedstawione z odpowiedniego nicku!!

Reszta to tylko prywatne mysli uzytkownikow w dodaktu nie zwiazanych z LP. Wiec nie podniecalbym sie tak tym co jest wypisywane na forum.
17 lutego 2010, 13:39 / środa
poczekajmy na podpisanie tego porozumienia a potem na oficjalne stanowisko Lwów.Na sądy i analizy przyjdzie czas.
18 lutego 2010, 17:58 / czwartek
18 lutego 2010, 18:09 / czwartek
Po długich staraniach środowiska związanego z Lechią oraz negocjacjach wstępnych, po raz pierwszy Zarząd S.A i Lwy Północy zasiedli do rozmów w sprawie skonkretyzowania współpracy na linii kibice-klub, która finalnie ma skutkować podpisaniem stosownego porozumienia. Do tej pory strony wymieniały się propozycjami takiej umowy, a Lwy prowadziły konsultacje z szerokim gronem kibiców. Teraz rozmowy weszły w etap bezpośrednich uzgodnień.
Mając na względzie zasługi kibiców w odbudowie klubu, obie strony deklarują dążenie do rozstrzygnięcia wszystkich kwestii związanych ze współpracą, także tych drażliwych. Mamy nadzieje, że negocjacje te będą skutkowały obopólna korzyścią, w końcu dobro Lechii jest dla obu stron nadrzędnym celem.
Należy pamiętać przy tym, że silne i prężnie działające stowarzyszenie udzielające się na wielu płaszczyznach życia kibicowskiego i społecznego, w wymiarze zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim, to najlepsza rekomendacja dla całej społeczności związanej z biało-zielonymi barwami. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że członkowie Stowarzyszenia działają m. in. charytatywnie i społecznie, sławiąc wśród ludzi nie związanych ze stadionem dobre imię Lechii, a zarazem propagują pamięć o historii narodu, tradycjach gdańskiego sportu, w szczególności naszego klubu.
Z uwagi na powyższe, wszystkie wynegocjowane warunki współpracy miedzy stronami będą korzyścią dla wszystkich kibiców Lechii Gdańsk, nie tylko dla członków Stowarzyszenia Lwy Północy. Liczymy na cierpliwość braci kibicowskiej, dziękując tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem. O postępach w rozmowach będziemy informowali kibiców na stronie Stowarzyszenia w oficjalnych komunikatach.
Należy wspomnieć, że nieszczęśliwie negocjacje trafiły na czas, kiedy Ekstraklasa S.A. wpadła na pomysł, by wszystkie Stowarzyszenia podpisały identyczne umowy z klubami. Pomysł ten w oczywisty sposób narusza zasadę swobody umów, a także ignoruje dotychczas zawarte umowy funkcjonujące w niektórych klubach oraz specyfikę poszczególnych miast, klubów i środowisk kibiców. Co gorsze, działacze Ekstraklasy zamiast skupić uwagę i siły by pozyskać sponsorów dla ligi, chcą podobno karać kluby, które będą miały zawarte umowy innej treści niż wymyślony przez nich wzorzec. Ten fakt może oczywiście utrudnić uregulowanie współpracy naszego klubu i naszych kibiców. Także Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców walczy o prawo do udziału w konsultacjach nad wzorcem - na razie władze ligi nie uwzględniły… stowarzyszeń przy uzgodnieniach dotyczących tego dokumentu. W przypadku, gdy OZSK nie będzie brało udziału w konsultacjach, jest prawdopodobne, że żadne ze stowarzyszeń nie podpisze takiej odgórnie narzuconej umowy.
Przy tej okazji należy podkreślić, że z uwagi na fakt, że konkretne rozmowy dopiero się zaczęły, dofinansowanie wyjazdu do Wodzisławia Śląskiego jest mało realne z powodu bliskości daty tego wyjazdu. Obniżenie cen na pozostałe wyjazdy w tej rundzie, w szczególności do Lubina, Kielc i Bełchatowa jest jednym z celów jaki chcemy osiągnąć przez zawarcie tego porozumienia – także z tej przyczyny liczymy na konsensus i szybkie zawarcie satysfakcjonującego strony porozumienia.
18 lutego 2010, 23:53 / czwartek
Żelem uczestniczył w tych negocjacjach? Bozia go ukarała za donosy. Każdy pryszcz, to 1 donosik. Dlatego czerwony taki.
19 lutego 2010, 12:01 / piątek
Oficjalne stanowisko OZSK w sprawie jednolitych umów z kibicami a klubami i nie tylko odnośnik
Odnośnik polecam szczególnie panu Ż.!!!!
19 lutego 2010, 15:48 / piątek
A kto tworzy tą Ekstraklasę S.A. ? He ?
19 lutego 2010, 16:37 / piątek
na linii - do kur... nędzy!
22 lutego 2010, 10:19 / poniedziałek
mam nadzieje ze ywjazdy wkoncu beda tansze i klub zacznie dawac kase tak dyskopolonia jedzie do nas za jedyne kurwa 35zl
22 lutego 2010, 14:28 / poniedziałek
faktycznei na linii powinno byc ale nie da sie edytowac:(
5 marca 2010, 10:41 / piątek
Może by tak wynegocjować żeby chętniej wpuszczali do nas kibiców gości bo jak tak dalej pójdzie to nam też pół ligi będzie robiło problemy z wejściem na mecze wyjazdowe .
5 marca 2010, 10:45 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 marca 2010, 13:55 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 marca 2010, 10:43 / poniedziałek
w jakich chorych czasach przyszło nam żyć.

małżeństwa dwóch panów, pzpn, AIDS, Lepper wicepremierem, zanieczyszczenie środowiska, mecze bez kibiców.
zarząd konsultuje z Kibicami czy wpóścić kibiców na mecz, poczym nie zezwala na wejście Gościom ???
Qrva nic tu się kupy nie trzyma jak w ,,Pocesie,, F.Kawki!!!
22 marca 2010, 10:58 / poniedziałek
niedługo może ta współpraca na lini będzie tak owocna, że "Lwy Północy" trzeba będzie przemianować na "Pieszczochy Zarządu"..owoce już widać..piłka jest dla kibiców drodzy Państwo!
22 marca 2010, 11:08 / poniedziałek
Widze kosiarz,ze coraz bardziej sie rozpedzasz-zwolnij kolo,bo nie wyrobisz na zakrecie,ze tak powiem.Lwami Polnocy,buzi sobie nie wycieraj.
22 marca 2010, 11:19 / poniedziałek
to dobrze widzisz..szkoda, że nie widzicie ludzi, którzy zadają Wam konkretne pytania a w zamian dostają wielką ciszę...problem jakiś wytłumaczyć fakt braku kibiców Legii w Gdańsku? co jest grane?
22 marca 2010, 11:25 / poniedziałek
ja się domyślam, że chodzi o przebudowę ul.Słowackiego lub mgły na lotnisku im. Bolka i Lolka ???
22 marca 2010, 11:36 / poniedziałek
W jaki sposób Lwy Północy mają wytłumaczyć ewentualną nieobecność kibiców gości na meczu???
Dla mnie jest oczywiste, że to może zrobić tylko zarząd klubu, a stowarzyszenie może jedynie zwrócic sie z oficjalnym zapytaniem...
Nie wiem tlko jaki ma to sens, jak wszyscy wiedza o co chodzi...
22 marca 2010, 11:37 / poniedziałek
Mialem nadzieje,ze jestes powazny facet i zrozumiesz,ze pewnych spraw nie sposob poruszac na publicznym forum-bynajmniej nie szczegolowo i nie ma tu nic do rzeczy CENZURA !

Ty zegar jestes blisko :)
22 marca 2010, 12:20 / poniedziałek
Moze ja czytac nie umiem ale powod dla czego nie bedzie Ległej w Gdansku podal sam Pawelek (Rafalek).
22 marca 2010, 12:41 / poniedziałek
"Miećka: mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało - jak powiedział Sofronow."

Aejaejao!!!
22 marca 2010, 14:51 / poniedziałek
Może jestem za stary, żeby zrozumieć mołojecka terminologię, której i Safronow przypuszczam by nie zrozumiał. Ale to nie zmienia moich poglądów co do efektu końcowego. Jest mecz są kibice i to jest normalne. Każdy jak zwykle ma racje. Ja chce obejrzeć mecz.
23 marca 2010, 11:37 / wtorek
pozwolcie ze wtrace swoje 3 grosze...
odkladajac na bok przeszlosc,odbudowe od podstaw itp...bo to juz znamy na pamiec i czesto jest to przypominane szczegolnie"nowym piknikowym"kibicom w stylu"gdzie wy byliscie jak my..."
chcemy by Lechia byla wielka,miala rzesze kibicow i byla szanowana...niedlugo trzeba bedzie zapelnic arene...kim?...czym przyciagnac ich na mecz?...piekny nowy stadion na poczatku sila rzeczy przyciagnie mase nowych "kibicow" chcacych poczuc "zachod" i migajace swiatelka...na ile to starczy?...kilka kolejek...pozniej i tak zostana najwierniejsi czyli my i stadion bedzie swiecil w 2/3 pustymi krzeselkami...pytam gdzie ten marketing Lechii?
juz teraz zamiast pompowac balonik spuszczane jest z niego powietrze...
nie widac juz tych emocji podniety napiecia na meczach jak to mialo miejsce jeszcze 2-3 sezony temu...wtedy caly stadion zyl...teraz nastala nuda...nie zapomne derbow a arka jak na godz przed gwizdkiem caly stadion byl jak wulkan i darl ryja...czuc bylo ten ogien...
zamiast utrzymywac napiecie i oferowac co chwile cos nowego dla kibicow i nie tyle przyciagac nowych co utrzymywac stalych bywalcow t29 to zapanowala stagnacja i oczekiwanie na pge arene...bo tam dopiero bedzie haj lajf...tak zapewne mysli zarzad...
nawet taka glupota jak zatrudnienie nowego grajka...wezmy takiego janote..byl temat i piardl...bylo napiecie i gdyby nie pozalowano grosza to samo nazwisko i chec zobaczenia "polskiego messi"przyciagnelaby na stadion kilkaset nowych glow...bylaby kasa dodatkowa?...bylaby
kiedy ostatnio byli u nas kibice przyjezdni?...niepamietam...autentycznie...mecz bez kibicow to nie mecz...to teatr...ludzie siedza i wpierdalaja szaszlyki bo nie ma na kim sie wyzyc i wykrzyczec co sie mysli o obcych...nie ma klimatu...nuda
o cenach biletow,oddzieleniu sektora rodzinnego,szanowaniu nas jako kibicow(kilometrowe kolejki do jednej kasy)braku wsparcia nie chce mi sie wogule rozwijac tematu bo mnie szlag trafia...
gra na wiosne naszych grajkow jak za koali...bez pomyslu i polotu...gra z 3 napastnikami i slizganie sie na remisach i bramkach po spalonych...ludzie stoja w mrozie i sie wkurwiaja na poziom jaki jest prezentowany obecnie...no ale utrzymanie juz mamy tak wiec jest spoko i mozna olac kibicow...
a telefonia/ubezpieczenia itp bzdety to niech se ci marketingowcy w dupe wloza...zwykle mydlenie oczu ze cos sie robi a tak naprawde siedzi i pobiera gruba kase za nicnierobienie...wkurwia mnie to pomalu
23 marca 2010, 11:51 / wtorek
tramwaj jest i popkorn
markietink cacy zarząd
23 marca 2010, 12:23 / wtorek
davidg75 wyjąłeś mi to z ust - ostatnio się nad tym zastanawiałem, w czym jest problem - dwa, trzy lata temu ciągnąłem na stadion synów i żonę, bo chciałem, żeby poczuli tą atmosferę, doping - dużo lepszy i głośniejszy mimo mniejszej frekfencji, a teraz wszystko przysiadło - chyba umarło za czasów koali i nudy jaką wtedy prezentowała drużyna, a od tamtej pory aż tak dużo się nie zmieniło w tej kwestii.
Od czasów pucharowego meczu z górnikiem zabrze nie pamiętam meczu, który "poderwałby" publiczność - klub skupia się na pierdołach, gadżetach, a zapomina o tym co najważniejsze, na co ludzie tak naprawdę przychodzą na stadion - czyli piłce nożnej - naszym piłkarzom powinno się co najmniej raz dziennie pokazywać mecz Lechia-Juventus z Gdańska, żeby zobaczyli jak można grać i walczyć będąc piłkarsko gorszym o dziesięć klas - zarządzie zacznijcie dbać o widowisko piłkarskie, a nie gadżety - bo one nie przyjdą na nowy stadion dopingować drużyny.

P.S. Żeby nie było - bardzo cenię wynik osiągnięty w tym roku, ale moim zdaniem jest on niestety bardzo na wyrost i osiągnięty dzięki niespotykanemu w naszej przeszłości szczęściu.
23 marca 2010, 12:31 / wtorek
Mecz tworzą wojownicy, a takich ze składu się usuwa. Bączek, Pęki są tego najlepszymi przykładami. Mamy zespół maminsynków niestety, co widać w meczach o dużą stawkę. Górnik był w Gdańsku faworytem, ale Lechia mu się postawiła. Teraz grając z faworytami, czekamy na najniższy wymiar kary.

Kiedy ostatnio wygraliśmy z drużyną z czołówki??
No ale jak mamy wygrać z Rogalem, czy rozpłakanym Buzałą, albo z "wojownikiem" Bajićiem.
23 marca 2010, 12:33 / wtorek
W ogóle nie wzięto pod uwagę w naszym kraju przy budowie stadionów na EURO, żeby po imprezie po prostu zdemontować część trybun i stadiony miały np. 35 tysięcy pojemności, jak to zrobiono w Austrii (tyle, że tam poddano znacznie większej korekcie). Mnie tam szczerze mówiąc nie przeszkadza, że na mecze z Odrą, Piastem będzie niezbyt wielu chętnych - część spotkań będzie można rozgrywać przecież na Traugutta (może dlatego, że po prostu nie wyobrażam sobie Lechii w innym miejscu), a te topowe (plus ewentualnie puchary) w Letnicy.
23 marca 2010, 12:50 / wtorek
Zgadzam się z poprzednikami. Zabierałem się do napisania postu od kilku dni, obserwując senną atmosferę na T29 zarówno na trybunach, jak i na boisku, aż Ktoś napisał to co sam myślę. Mówimy o grze na PGE Arenie, o zapełnieniu trybun, a tymczasem Klub w ogóle nie myśli o tym, że koszty wynajmu obiektu będą kolosalne i jeżeli Lechia już teraz nie sprawi, że kibice zapełnią do ostatniego miejsca T29, a jeszcze z 2-3 tysiące zostaną poza bramą, bo spóźnili się z kupnem biletu lub nie mają karnetu, to możemy zapomnieć o grze na PGE Arenie, czy też o zapełnieniu jej choćby w 50%. Jako kibic Lechii cieszę się, że Lechia jest na szóstym miejscu, ale martwi mnie to że aby zobaczyć zwycięstwo, walkę o wynik to trzeba jechać na wyjazd lub zasiąść przed kompem czy telewizorem. Senna atmosfera na T29, słaby doping to bez wątpienia główny efekt braku emocji podczas spotkań w Gdańsku. Zadajmy sobie pytanie, kiedy ostatnio mieliśmy emocjonujący mecz na T29, kiedy Lechia goniła wynik i zakończyła mecz zwycięsko walcząc o 3 pkt. do ostatnich minut, kiedy mogliśmy obserwować huraganowe ataki piłkarzy Lechii, duże ilości celnych strzałów i parad bramkarzy przecowników, które rozgrzałyby publikę, kiedy oglądaliśmy w Gdańsku zwycięstwo większą różnicą niż 1 bramka... Pytania można mnożyć. Często w rozmowach z kumplami padają słowa, że ostatni emocjonujący mecz, mecz który porwał publikę to mecz w PP z Górnikiem Zabrze (odrębny temat to mecze derbowe - z wiadomych powodów). Innzm elementem, który ma wpływ również na senną atmosferę to w moim mniemaniu brak kibiców gości na T29. Kiedyś Lechia słynęła z tego, że była w polskiej czołówce jeżeli chodzi o wpuszczanie gości, a teraz... mieliśmy remont płotu, nieuregulowanie przez gości długu wobec Lechii za poprzednią wizytę, spóźnienia w przesłaniu listy zgłaszającej... Najbliższy mecz również odbędzie się bez udziału kibiców gości, a więc nie spodziewajmy się żywiołowej atmosfery na trybunach. Mam nadzieję, że to nie jakaś tradycja i nie znajdzie się jakiś powód, aby odmówić biletów Polonii Bytom i Śledziom, Ruchowi, Jagiellonii, sprawiając że jedyną ekpią na wiosnę będą kibice Piasta Gliwice. Podsumowując marząc o tłumach na PGE Arenie już teraz powinny być tłumy na T29, stadion zapełniony tak jak to bywało w latach 80-tych na ponad godzinę przed meczem, a do tego potrzebna jest emocjonująca, porywająca gra, pełna sytuacji, spięć, bramek, no i obecność kibiców gości.
23 marca 2010, 14:12 / wtorek
kurna...piszac posta myslalem ze to tylko ja taki wypaczony jestem i widze to co widze...
23 marca 2010, 17:05 / wtorek
bo to zydowska mentalnosc !
Nic nie zainwestowac,a brac pozniej najlepiej wszystko.
Moze ktos mi odpowie-
po co jest Kuchar ?
To,ze obiecal kase,a pozniej sie z tej obietnicy wylgal,to normalka,ale zeby na beszczelnego czekac na ta bandycka arene,to juz jest czyste kureswo.
Na calym zachodzie jest tak,ze najpierw trzeba szybko i nawet duzo wpompowac,zeby pozniej powoli zbierac owoce inwestycji,ale Kuchar zamarzyl sobie taki cel,ze w sumie nic nie wylozy,a bedzie zarabial grube miliony.
-Wielka Lechie chce zrobic -najlepiej z mlodych(wychowankow)haha,juz to widze,jak Borek mu wychowa pilkarzy :-)
Prawda jest taka,zeby na tej arenie Lechia miala grac w pucharach,to polowa druzyny powinna juz byc zmieniona rok temu,a nie dokoptowana jednym,czy dwoma grajkami.
Niech Was nie myli miejsce w tabeli,bo ja uwazam,ze cala liga jest cienka,taka prawda-Lechia nie ma wyrownanego skladu,a juz o zmiennikach,to wcale nie pisze.
Gdzie sa te ''posilki z ME'' ?!
ano w dupie.
23 marca 2010, 17:25 / wtorek
Czarny, a kogo ty z mlodej chcesz wziac do 1 zespolu ?
23 marca 2010, 17:29 / wtorek
Wlasnie... kogo? Kowalczyka czy Kosznika?
23 marca 2010, 17:35 / wtorek
Dobrze zapowiadal sie Duda,ale z takim trenerem,to ten chlopak nie bedzie robil postepow.
Wcale nie mowie,ze na sile powinni byc probowani mlodzi,ale w ciagu dwoch lat,tylko Pietrowski ''awansowal'',a i tak sprawia wrazenie zagubionego-i nie jest juz wcale taki mlody.
Problem polega na tym,ze Kuchar CHCE postawic na wychowywanie mlodych grajkow w Lechii,ale tylko chce,a to roznica.
23 marca 2010, 17:38 / wtorek
Duda :) smiech na sali, chciec a moc to jest to samo. Pietrowski sie przebil, ale on sie wyroznial w MESIE, a ektraklasie zagubiony.

Po prostu nie ma kto z MESY zagrac
23 marca 2010, 18:33 / wtorek
Czarny

Ale powiedz tak z ręką na sercu ile razy widziales Dude na zywo w ktoryms z meczow

Albo powiedz na ktorego Mlodego Lechiste jestes gotow postawic i ile, ze bedzie z niego mega pilkarz i juz teraz jest gotowy do gry w ekstraklasie
23 marca 2010, 18:45 / wtorek
Wiecie dobrze,ze nie moge na biezaco ogladac,z powodu odleglosci.
Na zywo 2 razy i 3 razy w tv.
Chyba mnie nie rozumiecie.
Wiem dokladnie,ze z ME nie nadaje sie nikt i tu jest moje pytanie:jak chce to Kuchar zrobic,zeby na mlodziezy zbudowac Wielka Lechie ?!
23 marca 2010, 19:05 / wtorek
zbudowac porzadny osrodek pod PGE ARENA, tojest pierwszy krok, bez ktorego ani rusz. Kilkanascie boisk Nie mniej niz 10, wtedy mozna myslec co dalej.

1. punkt trzeba zrealizowac, bho trenujac na jednej sztucznej chuja sie zrobi
23 marca 2010, 19:19 / wtorek
nie przeinaczajcie sprawy! Dawid i Dali wcześniej napisali całą prawdę i trzeba to mowić bo to jest problem a nie Kuchar, czy słaby skład! po co Lechia(czytaj Zarząd) ulegli ogólnopolskiej wyborczo-manii i iti-manii, po co te kolejki przed kasami w dniu meczu, po co te kombinowanie sektory rodzinne-inne, chcemy mieć więcej kibiców to nie utrudniajmy im przyjścia na stadion nawet w ostatniej chwili, ceny biletów też mogły by być mniej wyśrubowane, gdzie są plakaty na mieście, afisze zapowiadające mecz każdej kolejki tak żeby oczy rwały, jak Wybrzeże jeżdziło w e-klasie to potrafili samochód pod dworcem postawić pare godzin przed meczem, żeby ludzie sobie po drodze z pracy te bilety kupili, kto dzisiaj czyta z młodych gazety? minęły te czasy, gdzie dziennik bałtycki był jedynym oknem informacyjnym na świat i z niego każdy kibic dowiadywał się o dniu i godzinie meczu, czekacie na zamowienia od firm na karnety-a czy macie swojego speca od sprzedaży biletów/karnetów tak jak bank ma speca od sprzedaży kredytów?, czy ktos taki jeżdzi po szkolach, zakladach pracy zostawia zamówienia i dociera do ludzi? teraz są inne czasy, jest owszem grupa powiedzmy 10tys ludzi, kórzy przyjdą zawsze i zawsze jeśli będą chcieli zainteresują się terminem meczu ale są i tacy wygodni do ktorych trzeba pjechac a potem juz tylko zostawić wizytowkę. czy ktos pomyslał, żeby zrobic jakiś koncert przed meczem lub jakiś festyn, zaprosić fajny kabaret zorganizować całe przedstawienie, którego finałem był by mecz.
Po co ulegać manii "ciasteczkowego potwora", który w tv i mediach pokazuje grzecznego cichgo klapiącego w łapki "kibica" zajadającego popcorn i jedzącego kiełbaskę, pokażcie kibica ktory się cieszy, który płacze, pokażcie że ten mecz wywołuje emocje i jeszcze raz emocje! pokażcie, że zabieracie za robotę i czekacie na nas-KIBICÓW!że Wam zależy na Nas KIBICACH!a nie na Kucharze, kasie sponsorach. Prawda jest taka jak mowi przedmowca, niedługo gadżetów będzie więcej niz kibiców i to dlatego, że w rzeczywistości macie Nas za nic.
23 marca 2010, 19:23 / wtorek
przecież im nie zależy na kibicach tylko na pieniądzach kibiców... no to pokazują cały czas że im na tych pieniądzach zależy...
23 marca 2010, 19:45 / wtorek
Co ma do tego kuchar? Ano ma to, że to on jest właścicielem większości akcji i że to głównie jego nacisk na to, że Lechia ma tylko zarabaić. Sam chce na tym interes zrobić, ale najlepiej w/g niego, jakby ochrona stała za darmoszkę, bo są kibicami. Szanowny pan inwestor i zarząd, chcieliby również, żeby kary za zachowanie kibiców, płaciło stowarzyszenie, bo są przedstawicielami kibiców. Takich absurdów jest niestety coraz więcej.

A co do kibiców gości- mecz bez ich udziału jest dużo tańszy. Wpływy z biletów na sektor gości, nie pokryją zwiększonych wydatków. Wiedzą to doskonale w Białymstoku, gdzie Lechia jeszcze nigdy nie dostała biletów. Jak widać, nasi działacze szybko się uczą.
23 marca 2010, 22:01 / wtorek
w Białymstoku nie byliśmy w 2 lidze bo była kara za Janikowo. ale skąd ty możesz o tym wiedzieć.

3:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 marca 2010, 22:11 / wtorek
i ta kara obowiązuje na wszystkie nasze wyjazdy do Białego??
23 marca 2010, 22:12 / wtorek
a skąd macko ma to wiedziec?
23 marca 2010, 22:13 / wtorek
Tam wieczny remont jest.
23 marca 2010, 22:23 / wtorek
tak to już jest na wschodzie robią długo, ale dokładnie. został im jeszcze do ułożenia wizerunek Łukaszenki i Putina na krzesełkach. i będzie git. wtedy będą wpuszczać wszystkich.

a na razie świętujmy. oto jest dzień, który dal nam Pan!
23 marca 2010, 22:24 / wtorek
kaziu ujawnij sie nam. czemu nic nie mowisz.
:)
atakuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.497