Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Prezentacja drużyny na runde wiosenną???

strona 2/2

1 marca 2012, 17:29 / czwartek
Widzę że moje proste pytanie wzbudziło wiele emocji i nie wszyscy je zrozumieli a przecież nie jest zbyt skomplikowane więc jeszcze raz
Czy stowarzyszenie LP ma w ogóle(dzięki konik)jakiś wpływ na to co dzieje się w klubie?

Bo to co teraz odwaliło kierownictwo naszego klubu to cios w jaja i to jaja stowarzyszenia LP

Dziwi mnie tylko wasza postawa na wszystkie wasze prośby prezesi mówią nie a wy się z tym godzicie więc o co chodzi może tak jak ktoś tu na forum kiedyś napisał że zamkneli wam gęby pieniędzmi

0
1 marca 2012, 19:25 / czwartek
i po prezentacji jaki zarząd taka prezentacja
mam pytanie co było krzyczane podczas konfetti Lechia grać ku... ma....?
czy coś innego?
1 marca 2012, 19:37 / czwartek
Wróciłem właśnie ze wspaniałego schow jakie odstawiono w Galerii Przymorze. To kolejny żart jaki zrobili sobie z prawdziwych kibiców odpowiedzialni za tą szopkę. Miejsce, w którym postanowiono zorganizować tą prezentację gwarantowało pełno dzieci i innych przypadkowych osób robiących sztuczny tłum. Pojechałem tam bo myślałem, że będę miał okazję zadać parę pytań naszym wkładom do koszulek i trenerowi przez duże T, ale niestety zbyt wiele oczekiwałem. Szybko odczytali nazwiska wkładów (Dawid dostał gwizdy reszta brawa jakby zasłużyli po tej spieprzonej do maximum rundzie) porozdawali piłeczki żeby było fajnie wesoło , wydmuchali konfetti co najmniej jakby puchar zdobyli i przeszli do podpisywania autografów i robienia zdjęć. Pomyślałem co jest? a gdzie ta możliwość zadawania pytań? No i zrozumiałem , że w huja mnie zrobili tak jak wszystkich nas robią zarządzający tym klubem od jakiegoś czasu. Jak rzuciłem głośno jakieś hasło nie pasujące do tej wspaniałej atmosfery pikniku i niezbyt wygodne dla naszych grajków i trenera to od razu pusto na 2 metry się obok mnie zrobiło i wszyscy patrzyli się na mnie jak na tego paskudnego KIBOLA. Na koniec puścili głośno muzykę żeby już na wszelki wypadek nie było słychać uwag odnośnie urodzin Pietrowskiego w kwadracie i pytań o te 4 wzmocnienia, których nie ma. Tyle wytrzymałem, nie wiem co się działo potem bo poszedłem. Odnośnie zachowania wkładów to Wilkowi i Bajicowi było tak wesoło jakby to było spotkanie po zdobyciu mistrzostwa, to samu Andruskievicious czy jak mu tam. Po ich twarzach widać , że dla połowy tylko zabawa się liczy i zaliczanie kolejnych panienek a piłka nożna to tylko dodatek do tej sielanki. Przykro to mówić ale jebie dramatem niestety i jeśli My Kibice nie zrobimy z tym porządku to bieda będzie. Szkoda , że byłem tam w znacznej mniejszości kibiców, którym naprawdę zależy na tym klubie ( byliśmy rozsiani w kilku miejscach) bo można było powiedzieć głośno co o tym myślimy i "zmotywować" wkłady żeby zrozumieli, że mają zap....lać i gryźć trawę żeby się utrzymać. Pojedyncze jednostki , które gdzieś tam coś krzykną nie są wiarygodne, bo w kupie siła Panowie więc mam tu apel do Lwów - ZORGANIZUJMY SIĘ, SKRZYKNIJCIE TYCH , KTÓRYM ZALEŻY NA NASZEJ LECHII i POWIEDZMY GŁOŚNO, JEDNYM GŁOSEM CO O TYM MYŚLIMY. pozdrawiam wszystkich biało zielonych
1 marca 2012, 19:40 / czwartek
Raflg, misiu kolorowy, dziś LP o 17 organizowały spotkanie na grobach Żołnierzy Wyklętych. Dla Stowarzyszenia to wydarzenie znacznie ważniejsze, niż "szoł" w galerii handlowej. O tej uroczystości informowaliśmy odpowiednio wcześnie. Klub w tym czasie zorganizował tą szopkę. Chcesz wiedzieć więcej, zapraszam w czasie meczu z Wisła do sektora zielonego, udzielimy Ci wyczerujących odpowiedzi na wszelkie pytania. I nie powielaj jakiś banialuków na temat zamykania nam ust hajcem, bo to gówno prawda.
1 marca 2012, 19:40 / czwartek
Tak było krzyczane to co myślisz ale szybko zagłuszone jakąś h..a wartą muzyką.
1 marca 2012, 19:48 / czwartek
Ralfq nie przesadzaj z tymi tekstami na temat jakiegoś zamykania ust sianem Stowarzyszeniu. W jednym czasie odbywały się dwie imprezy, jedna znacznie ważniejsza niż ta komedia odegrana pod nazwą prezentacji i chyba normalne z racji tego, że Lwy były mocno zaangażowane w uroczystości związane z Żołnierzami Wyklętymi, że duża większość nie przybyła na prezentację. A godzinę prezentacji specjalnie podano po tym jak wiedziano o której będą obchody na grobach żeby nie przyszło dużo prawdziwych kibiców, którzy mogliby zaburzyć jakże wspaniałą atmosferę sielanki.
1 marca 2012, 20:02 / czwartek
No to po prezentacji. Pierwszy raz uczestniczyłem w takim gównie. Totalna amatorka, dzieciaki nie mające o niczym pojęcia bijące brawo.. Dawidowskiemu początkowo morda się cieszyła, dobrze, że został potem razem z Pietrowskim sprowadzony na ziemię..

kto chciał, ten pogadał z piłkarzami.. nowi to sympatyczne chłopaki, widać, że im zależy na tym, by Lechia grała coraz lepiej..

trochę śmiechu, trochę szydery.. natomiast jak nie szanowałem Dawida tak nie szanuję dalej, ale to co on kurwa robi to już przesada.. z tej nazwijmy to "sceny" spierdolił jako jeden z pierwszych jeśli dobrze dostrzegłem, na szczęście szybko został otoczony przez dzieciaki i nie miał szans na ucieczkę:) dobrze, że niektórzy panowie powiedzieli mu parę słów prawdy, chociaż wątpię, że cokolwiek to zmieni..
1 marca 2012, 20:07 / czwartek
1945 zostałeś dłużej? można było im w oczy wytknąć co jest grane? zaczynam żałować , że nie przetrwałem tej szopki i nie zaczekałem.
1 marca 2012, 20:12 / czwartek
Zostałem, miałem okazję pogadać z Marko, z Koseckim i z Grzelczakiem. Widziałem jak paru gości ostro gadało z Dawidem, a potem widziałem (a raczej słyszałem) :) jak szyderczo było skandowane nazwisko Pietrowskiego na przemian z nazwą jednego z klubów nocnych:)

była mowa o braku ambicji i takie tam.. generalnie wszystko to, co było pisane na forum zostało im powiedziane prosto w oczy.. może oprócz wyzwisk takich prosto w twarz, ale to jednak świadczy o tym, że my jako kibice potrafimy trzymać poziom..
1 marca 2012, 20:14 / czwartek
niech ktos napisze dokladniej coo bylo gadane do "wkladow do koszulek", szczegolnie do dawidowskiego
1 marca 2012, 20:19 / czwartek
Tak tak Kwadratowa :) Dawidowi należy się opr może nie tyle za słabą grę bo jednak na nim gra zespołu opierana nie była, ale za wszystkie swoje nieprzemyślane zagrywki (koszulka żydzewa czy teraz rozprawka o zbieraniu kartek). Szkoda, że nie zostałem , dorzuciłbym swoje 5 groszy
1 marca 2012, 20:20 / czwartek
Mogl by ktos z obecnych napisac co mowili nowo pozyskani zawodnicy?
1 marca 2012, 20:22 / czwartek
Pietrowski tak szybko uciekł, że nie zdążyłem do niego podejść, a przed wejściem stała grupa kibiców, która chciała z nim pogadać, ale szybko ochroniarze eskortowali go do autokaru ...

Teraz panie Pietrowski, gdzie są Twoi kumple i koleżaneczki, którym stawiasz?? Pomogli naważyć Ci piwa a Ty teraz musisz sam je pić ... O mało co w ryj nie dostałeś i się przestraszyłeś, mam nadzieje że kopniesz w dupę tych "przyjaciół" przez wielkie P i weźmiesz się do roboty.
Powodzenia i gratuluje doboru towarzystwa!

A co do Dawida to pokazał, że ma jaja i się nie przestraszył jak ta panienka i rozmawiał z tymi ludźmi ...
1 marca 2012, 20:23 / czwartek
Mówił to tylko Madera i Kosecki, z tego co usłyszałem. Tego pierwszego w ogóle nie zrozumiałem, bo strasznie bełkotał.. Kosecki za to mówił, że nie przyszedł tu tylko grać o utrzymanie, ale o coś więcej.. zapytany przez Janasa czy chce grać w sobotę odpowiedział, że tak i trener ma się zastanowić.. :) Humorystycznie oczywiście.
1 marca 2012, 20:27 / czwartek
Chetnie bym posluchal i ogladnal to wszystko. Mam nadzie ze Lechia.net cos nakrecila z tego ''wydarzenia''.
1 marca 2012, 20:32 / czwartek
ja ze swojej strony napisze, że wszystko co było napisane na tym forum poleciało w stronę dawida, ((( ale zaznaczam że nie w stylu ty kurwo jebana jak grasz ty kurwo)) , w cztery oczy i w przeciwieństwie do pietrowskiego przyjął wszystko na klate i starał się pogadać o tym wszystkim. Teraz pietrowski, ten to już przerósł samego siebie, jest to kopacz ustawiony w pierwszej kolejności do wypierdolenia, przede wszystkim poprzez swoje zachowanie, niestety chłopczyk nie dorósł jeszcze, ! Grzelczak na + naprawdę wporządku chłop ! A co do tej szopki to wiadomo, godzina specjalnie ustawiona pod uroczystość, ale MIEJSCE także. Dużo rodzin z dziećmi, więc co zrozumiałe nikt nie chciał się odpalać z różnymi hasłami.
1 marca 2012, 20:33 / czwartek
No przynajmniej Dawid jak mówisz ma jaja i potrafi na klatę przyjąć nieprzyjemne dla siebie wrzuty a co do Pietrowskiego to dziwię się tym co go widzą ciągle balującego , że jakiegoś liścia motywującego mu w Kwadracie nie wypłacą. Może to by go zmotywowało. Mam nadzieję , że Deleu , który też ma dziś urodziny nie zabaluje razem z Marcinkiem. Jak mu nagle forma spadnie na Wisłę to znaczy , że tak samo profesjonalnie podchodzi do gry jak jego młodszy kumpel i razem dziś pobalowali
1 marca 2012, 20:47 / czwartek
Mokplo a co z tego wynika, że Grzelczak to w porządku chłop? Czy oni muszą być w porządku? Według mnie taki piłkarz ma być przede wszystkim charakterny, ambitny, profesjonalnie podchodzić do treningów i meczy, grać na 100% możliwości. jak do tego będzie w porządku do jest dobrze ale nie to najważniejsze. Grzelczak jest tu nowy i nie wypada mu się na pierwszej prezentacji zachowywać inaczej niż w porządku. Jak w rundzie wiosennej strzeli 1-2 gole i za pół roku kibice będą go jebać, że jest słaby to ciekawe czy wtedy zachowa się w porządku i będzie umiał przyjąć krytykę na klatę jak dziś Dawid czy będzie uciekał po katach jak Pietrowski. Nie oceniaj kolesia po chwili rozmowy, daj mu czas a wtedy wszyscy ocenią jaki jest.
1 marca 2012, 20:50 / czwartek
Choć przyznam Ci , że robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż Wilk, który cieszył się jak dziecko jak zobaczył latający helikopterek z kamerą :) i ciągle miał szyderczy wyraz twarzy
1 marca 2012, 20:52 / czwartek
100% racji
1 marca 2012, 21:00 / czwartek
Keanoo ty z tym misiem kolorowym to sobie do swoich znajomych możesz mówić ,jakbyś przeczytał mojego posta ze zrozumieniem to nie musiał byś sie tyle rozpisywać bo ja dokładnie o tym pisze i ja jako kibic Lechii nie chce wybierać co jest ważniejsze bo obie sprawy były dla mnie ważne ale w dwóch miejscach naraz nie mogłem się pojawić i prezentacje musiałem opuścić .I tak właśnie wracamy do mojego prostego pytania czy LP mają jakiś wpływ na działania naszego klubu czy dalej działacze naszej Lechii będą walić z wami w ch..a (czyli z nami kibicami bo jak rozumie reprezentujecie wszystkich kibiców Lechii) ja chce tylko prostej odpowiedzi mają albo nie i tylko to mnie interesuje.
1 marca 2012, 21:01 / czwartek
Cieszy fakt, że Dawid zachował się jak mężczyzna. Kibice mieli do niego ostatnio wiele pretensji (zresztą słusznych) i mam nadzieje, że chłop wreszcie zrozumiał, ze bycie lechistą do czegoś zobowiązuje.
1 marca 2012, 21:03 / czwartek
Też jestem pozytywnie zaskoczony zachowaniem Dawida, niech się Pietrowski uczy od starszego kolegi jak powinien zachować się piłkarz , a w szczególności wychowanek kiedy narozrabia.
1 marca 2012, 21:08 / czwartek
Niby tak, ale miał mimo wszystko prawo się przestraszyć i uciec.. chociaż to go nie tłumaczy.
1 marca 2012, 21:10 / czwartek
Andruskievicius też bardzo szybko spierdolił
1 marca 2012, 21:13 / czwartek
Marcinkowi łycha się już chłodziła, a Wy pretensje do chłopaka macie, że szybko uciekł:) hehe

Mam nadzieje,że wkońcu przywitają go trybuny w "należyty" mu sposób.
1 marca 2012, 21:21 / czwartek
Raflg, czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba jednak Twoja mocną strona. Zacytuję jeszcze raz: "Chcesz wiedzieć więcej, zapraszam w czasie meczu z Wisła do sektora zielonego, udzielimy Ci wyczerujących odpowiedzi na wszelkie pytania" Paniał?
Temat o prezentacji druzyny, nie jest miejscem na deliberowania o kwestii przełożenia LP na działania klubu.
1 marca 2012, 21:23 / czwartek
odnośnik pilkarze wkrecili mu chyba ze musi wyjechac na 2 tygodnie :)
1 marca 2012, 21:32 / czwartek
Ale czego się przestraszył?? Narozrabiał, niech bierze odpowiedzialność za swoje czyny ... bo on chyba myśli, że jest bezkarny ...
1 marca 2012, 22:05 / czwartek
Raflg
Stowarzyszenie jest od spraw kibolskich i moim zdaniem spełnia swoja role wyśmienicie co pokazywane jest na meczach ,wyjazdach ,akcjach charytatywnych , po aktywności naszych FC czy wreszcie ogarniętej naszej grupy Ultras która działa na poziomie i już nie jest ubogim krewnym reszty grup które jak wszyscy wiem i zdajemy sobie sprawę są czołówką kraju pod każdym względem.
Z tego co rozmawiam z ludźmi siedzącymi w temacie na tej płaszczyźnie(kibolskiej) z klubem problemów większych niema .

Problemem jest zarządzanie ,a przed wszystkim partacze mieniący się piłkarzami naszej Wielkiej Lechii.
Na to realny wpływ powinni mieć udziałowcy tak zwani strażnicy pieczęci ?
Pytanie powinno zabrzmieć więc jakie przełożenie na klub mają udziałowcy mniejszościowi tak zwani strażnicy pieczęci ?

Odpowiem : żadnego bo Kuchar wyruchał ich NAS w dupę bez masła .
Mało tego część mniejszościowych udziałowców pozwoliło znieść z niego obowiązek wpłacania kilku milionów co sezon na poczet spółki co według mnie jest skandalem i za samo to powinien być ich lincz.
Mniejszościowi udziałowcy dzielą się na dwie grupy ci którzy dali dupy kucharowi i ci którzy jej nie dali.
Z którymi trzymają Lwy i wśród których znajdziesz między innymi członków stowarzyszenia to zostawię bez odpowiedzi ,niech ludzie piszący o sprzedaniu się Lwów za siano klubowe dalej się ośmieszają i pokazują swoja wiedzę w temacie .

Na forum i wśród znajomych każdy jest groźny i straszny - nawołujący do działania ,a jak dochodzi co do czego to najgłośniej ryczą : czemu nikt nic nie robi ;)

Cierpliwości bo wojna trwa - jebać Kuchara :)
1 marca 2012, 23:11 / czwartek
Nasz zarzad dreso debili jest genialny, wiedzieli ze dzis czeka ich lincz i wybrali miejsce gdzie kazdy normalny czlowiek z racji mlodego pokolenia bedzie uwazal na swoje czyny. Zorganizowali prezentacje w dniu w ktorym LP organizali bardzo wazne wydarzenie, nie maja co tego tlumaczyc tym ze nie wiedzieli itp bo juz dawno pewne rzeczy byly powiedziane. Dawidowski moze i sie postawil ale co z tego, po sezonie zniknie na emeryturze wiec musi takie akcje wygrywac psychika bo pewnie w przyszlosci chce mieszkac w Gdansku. Pietrowski natomiast jak ostatnia pizda uciekla, gownojadzie wypierdalaj z Lechii.

Do zarzadu, teraz moze i wam sie udalo odwlec to co nieuniknione ale pamietajmy sezon sie niedlugo konczy, brak utrzymania skonczy sie waszym linczem, bedziecie spierdalac bardzo szybko ze stadionu o ile bedziecie mieli czelnosc na niego jeszcze wejsc. Strach moze sprawic ze urlopy nie beda wam obce.
2 marca 2012, 00:01 / piątek
Zarząd jest mądry. Robiąc dzisiaj prezentację wsadził kij w mrowisko a My kibice skaczemy sami sobie do oczu. Oni zrobili to specjalnie widać to gołym okiem.Przecież można było zrobić prezentacje w niedzielę po powrocie z Łodzi na T 29.Ale oni widocznie tego się bali.Można było zrobić w barze na T 29 na PGE Arenie.Tak samo jak miasto zorganizowało sobie pochlaj z okazji losowania grup Euro tak samo Zarząd Lechii zlekceważył kibiców.Teraz skaczecie sobie do gardeł a oni śmieją się bo znowu Nas wykiwali.Co do Pana Kuchara to nigdy nie wierzyłem, że chce zainwestować w Lechię naprawdę takie kwoty o jakich mówił.Tylko wyśmiewany Wojciechowski kładzie pieniądze i kupuje kogo chce i ....zarabia na tym jeszcze większą kasę ( sprzedaż Mierzejewskiego i Sobiecha). Ale trzeba mieć jaja o Pan Wojciechowski je ma i udowodnił to.
2 marca 2012, 01:45 / piątek
Tego dnia każdy Lechista powinien być nie na prezentacji pseudopiłkarzy - a na Cmentarzu, gdzie uczczono pamięć ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Jeśli ponad ICH stawiacie plakaty i autografy, to szkoda słów.
2 marca 2012, 02:30 / piątek
Są Kibice i Śmieszni Ludzie nazywający sie Kibicami .
Że ktoś zakłada Barwy nieczyni go Prawdziwym Kibicem ...

Szacunek Dla tych co naszej Galeriance powiedzieli prosto z Mostu ...
Ile osób się odważyło powiedzieć mu ??

Wg co Do Lwów to nic im nie można zarzucić byli tam gdzie ludzie zasługują na pamięć ... Świeć Panie nad ich duszą [*] .
2 marca 2012, 02:34 / piątek
Lechistann, zapewniam Cię, że nie byliśmy tam dla autografów.. żeby tam był Ronaldo czy Zidane to tak, ale z całym szacunkiem.. brać jakieś podpisy od Nowaka czy Surmy? Szanujmy się..
2 marca 2012, 02:48 / piątek
Wiesz jedni potrzebują żyrantów to by podpis nowaka czy surmy by zwiększył możliwosci kredytu ;)
9 lipca 2012, 22:17 / poniedziałek
Ciekawe czy zarząd znowu odjebie coś podobnego jak zimą czy zorganizują normalną prezentację przed nowym sezonem.
9 lipca 2012, 22:23 / poniedziałek
Szkoda że nie można było zgrać ewentualnej prezentacji drużyny z dniem otwartym na PGE już w najbliższą niedzielę.
9 lipca 2012, 22:47 / poniedziałek
Picnick:

Własnie dobrze, że nie będzie prezentacji teraz w najbliższą sobotę bo co to za prezentacja jeśli nie ma zamkniętej kadry zespołu.

Z tego co pamiętam kiedyś był pomysł, że po otwarciu T29 Bar tam by odbywały się prezentację.
10 lipca 2012, 13:26 / wtorek
Raczej chodziło mi o to że można było to zgrać robiąc taki dzień otwarty tydzień przed początkiem rozgrywek i zaprezentować drużynę na stadionie
10 lipca 2012, 17:17 / wtorek
Prezentacja zdecydowanie w multikinie jak kilka lat temu :)
10 lipca 2012, 19:27 / wtorek
Nie... nie... nie...
Tylko na statku LECHIA.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026