Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Śląsk Wrocław - LECHIA, 13.03 2010 g. 19:15

strona 3/5

13 marca 2010, 20:10 / sobota
Zaki porownujesz Buzałe do Kaczmarka ? hehehehehee zostawie to bez komentarza.
13 marca 2010, 20:18 / sobota
tu tez transmisja jakby inne nie dzialaly

odnośnik
13 marca 2010, 20:30 / sobota
Jak narazie w drugiej połowie lipnie to wygląda - mam nadzieje ze sie to rozkręci :]
13 marca 2010, 20:31 / sobota
Chyba nie ten mecz ogladasz.
13 marca 2010, 20:31 / sobota
Niech Kafar zmieni Nowaka, wogole go nie widac praktycznie, ani nie slychac.

Reszta ladnie, az niewiem kogo oprocz Nowaka zmienic :)

Ku*** kolejna okazja ladna zmarnowana akurat.

Kapsa genialnie !
13 marca 2010, 20:34 / sobota
Inny mecz heh 57' minuta i jeden rzut rozny i nic innego z akcji ludzie to jest piekna gra? bez przesady no Kaka chociaz teraz skrzydłem powędrował :]
13 marca 2010, 20:40 / sobota
Zmiany!
13 marca 2010, 20:49 / sobota
karny!!!
13 marca 2010, 20:49 / sobota
DAWAC KIELBASKI!!

KARNY!!!
13 marca 2010, 20:50 / sobota
szokis :-)
13 marca 2010, 20:50 / sobota
1:2 ! :D
13 marca 2010, 20:51 / sobota
Brawo Dawid za karnego !!!!!
13 marca 2010, 20:52 / sobota
Uu Kapsa magik :-D
13 marca 2010, 20:53 / sobota
1:2!!

74' Marcin Bachleda

Kafarski zmiany, grac na czas bronic sie w 11, wszyscy we wlasne pole karne i za hooja nie wychodzic.
13 marca 2010, 20:57 / sobota
Najlepszą obroną jest atak. Jeśli my mamy piłke to nie ma jej przeciwnik.
13 marca 2010, 21:11 / sobota
Dawidowski i Kapsa bardzo dobry meczyk, zaangazowanie Dawida na maxa charował jak Pan Bóg przekazał, Kapsa kilka swietnych parad bramkarskich wielki POZYTYW :)
13 marca 2010, 21:12 / sobota
Zazdroszcze chlopakom powrotu, trzeba bylo ruszyc dupsko jendak :P
13 marca 2010, 21:13 / sobota
Gratuluje.Wreszcie na boisku grali najlepsi piłkarze!!!!Pięknie Paweł,brawo Wania,super Kaczmarek,dzięki chłopaki!
13 marca 2010, 21:15 / sobota
Brawo Lechijko :) Kapsel i Dawid mistrzostwo świata :) Ciekawe gdzie sa Ci, co byli przeciwko Dawidowi jak go zatrudnialiśmy??? No to w środę Wisełkę trzeba ograć :) Dziękujemy
13 marca 2010, 21:17 / sobota
No i zapomniałem o Kaczmarku w końcu zagrał i pokazał ze zasługuje na miejsce w 11 :)
13 marca 2010, 21:18 / sobota
Kaczmarek, Dawidowski, Kapsa, pierwsza połowa Lukjanovsa, momentami Laizans - bardzo ładnie :)

Mina Wołakiewicza po karnym... ;]]] hehe

Obrona tez pozytywnie :)

Słabo troche Nowak, Surme mało było widac, ale dużo ataków Ślaska "niszczył".

Brawo ! Za tydzien do krakowa :)
13 marca 2010, 21:20 / sobota
Dzięki chłopaki za serducho i walkę do końca ! Tak samo z Wisełką i będzie dobrze.
AVE LECHIA !!!
13 marca 2010, 21:22 / sobota
Chyba trenejro juz nie będzie miał wątpliwości jak powinna wyglądać pierwsza jedenastka!!
Po raz kolejny bez kompleksów w stosunku dla rywala w meczu wyjazdowym,oby tak dalej!!
Brawo Kapsa,czapki z głów!!
13 marca 2010, 21:39 / sobota
hehe
Szkoda ze kosztem Slaska,ale jakby nie patrzec na tabele,mamy tylko 7 pkt straty do drugiego miejsca !!!
Nie spodziewalem sie ze tak szybko tego doczekam ze bedziemy sie do czolowki Polskiej pierwszej ligi porownywac :))
13 marca 2010, 21:40 / sobota
Brawo cała drużyna.Taką chce widzieć na T29.Walczyli jak Lwy.
KAPSA-10
BĄK 7
HUBERT-8
KOZA-8
MYSONA 7
KAKA-8
SURMA -7
NOWAK-6,5
LAIZANS-6
WANIA-8
DAWIDOWSKI-8

KAFAR-9(BRAWO PANIE KAFARSKI ZA USTAWIENIE DRUŻYNY)
CHOĆ NA POCZĄTKU BYŁEM ZDZIWIONY BRAKIEM WIŚNI ALE PO MECZU POWIEM-SZACUNEK DLA-PANA P.TRENERZE I OBY TAK DALEJ.
13 marca 2010, 21:43 / sobota
dobry mecz KAPSY DAWIDOWSKIEGO I LUKJANOVSA teraz trzeba drugi mecz goscinny wygrac a jest szansa WISELKA slabo gra
13 marca 2010, 21:53 / sobota
Gdzie są teraz ci którzy woleli Bąka od Kapsy? Kapsa niesamowitą formę złapał....
13 marca 2010, 22:04 / sobota
Czego sie podniecasz ?
Ja wole Baka od Kapsy i co z tego ?
To dobrze,ze Kapsa bierze kasiore za bronienie,a nie za drapanie sie po jajach.
Daj mu Boze zdrowie i forme najwyzsza,wyjdzie na dobre przeciwnikom,jak i zwolennikom talentu Kapsowego:-)
13 marca 2010, 22:26 / sobota
Czarny oczywiście podniecać zawczasu to się nie ma czym, ale Kapsa jakby złapał pewności siebie na budzie po odejściu Bąka i poki co prezentuje sie w pierwszych 3 meczach wyśmienicie. Może taka presja rywalizacji wychodziła mu niekorzystnie na jego postawe i głupie błędy nie raz?

Przy 1 bramie nie mial nic do powiedzenia przy technicznym strzale Madeja, ale zaliczył dzisiaj kilka naprawdę świetnych interwencji, gdzie gdyby nie one moglyby zostac 3 pkt we Wrocku ;) oby tak dalej, ale tez te słowa pochwały należą się dzisiaj całej drużynie, chciałbym oglądać tak walczącą Lechie w każdym meczu! Walka, ambicja, determinacja w dążeniu do zwycięstwa! Brawo Panowie! :)

Mina Huberta po karnym ... ZŁO ZŁO AGRESJA!! :))
13 marca 2010, 22:43 / sobota
Kapsa po raz kolejny pokazuje że miejsce w bramce z nr 1 mu się nalezy. jak bronil Bąk wystarczy przypomniec sobie bramkę jaka stracilismy w poprzednim meczu ze Ślaskiem.

Brawo Paweł! i brawa dla calej drużyny
13 marca 2010, 22:49 / sobota
nie ma się czym podniecać karny z kapelusza co Szczęsny potwierdzi
13 marca 2010, 22:49 / sobota
MINA HUBERTA PO KARNYM-BEZCENNA.PEŁNA DETERMINACJA.
13 marca 2010, 22:56 / sobota
Simek,mnie bardziej chodzilo o pytanie,a raczej jego sformuowanie-takie prowokacyjne-to wszystko.
Kapsie nic nie ujmuje,bronil dobrze,pewne chwyty,koncentracja-tylko ta gra na przedpolu,a raczej jej brak(zreszta Bak tez cienko gral na wybiegu)to jest jeszcze mankament,bo jesli pilka leci na czwartym metrze,a bramkarz stoi dalej na lini,to troche lipa.
Ok,mecz wygrany i tyle.
W dzisiejszym meczu postanowilem obserwowac Laizansa-ten facet mnie nie przekona,nic nie wnosi do gry.
13 marca 2010, 22:57 / sobota
Faul rozpoczęty przed polem karnym. Dawid upadł zaraz za linią, choć trzeba przyznać, że kontakt był cały czas od początku do końca. Niemniej dyskusyjny karny, choć nie z kapelusza - faul był wyraźny.
Z jednej strony szkoda, że ze Ślaskiem, a nie z tymi patafianami z warsiawki 3pkt wpadły. Z drugiej strony Lechijka ma 31 pkt i już praktycznie utrzymanie w garści. 35 i będzie spokój.
13 marca 2010, 23:00 / sobota
Przyjazn na trybunach, na boisku walka o punkty. Ile to razy wczesniej Slask nas wypunktowal, po 5-6 bramek nam strzelali. Kafar utarł nosa Tarasiowi i to sie liczy. A przeciez Taras niedawno skladal podanie na selekcjonera.

Kapsie na pewno jeszcze brakuje do Fajfera ale jest na dobrej drodze.
13 marca 2010, 23:34 / sobota
Kapsa to dobry bramkarz i bardzo dobrze, ale i tak wole Bączka ...
14 marca 2010, 00:11 / niedziela
Ruletka
13 marca 2010, 22:43 / sobota
Kapsa po raz kolejny pokazuje że miejsce w bramce z nr 1 mu się nalezy. jak bronil Bąk wystarczy przypomniec sobie bramkę jaka stracilismy w poprzednim meczu ze Ślaskiem.

A przypomnieć Ci bramki z tym samym Śląskie czy też Ruchem bądź Polonią Bytom Kapsy?

Mateusz Bąk!
14 marca 2010, 00:29 / niedziela
Czarny....W dzisiejszym meczu postanowilem obserwowac Laizansa-ten facet mnie nie przekona,nic nie wnosi do gry. Koznas też nie wystartował dobrze,a jest pewny punkt zespołu
14 marca 2010, 00:42 / niedziela
mirek zmień telewizor albo kup okulary. dziś zagrał słabiej a w poprzednim meczu grał najlepiej. do gry to nie wniósł absolutnie nic kosznik (mowa o poprzednim meczu) i już szansy na gre raczej nie dostanie.
jude string: nie chce cie wyzywać ale...no puknij sięw głowe. bąk to oczywiście dobry bramkarz ale na przed polu jest miernotą, w przeciwieństwie do kapsla.

a na koniec: ten tekst kafara o tym, że kaczmarek nie może być pewny gry w podst. 11 żeby była walka o miejsce w składzie jest wg mnie idiotyczny, bo sadzanie zawodnika no nie wacham się tego powiedzieć najlepszego na dzień dzisiejszy (obok kapsla) na ławke no jest poprostu głupie. nie żeby kafar był złym trenerem ale w tej kwestii jego decyzja była absolutnie debilna jak dla mnie. co do meczu to naprawde wyrównany mecz. żadnej ręki dawidowskiego nie było, za to faul na dawidowskim pare minut później i ewidentny karny w 100% się należał więc nikt nie będzie pierdolił o jakiś wypaczonych wynikach. i jak dla mnie był to chyba najlepszy mecz jak dotąd w tej kolejce. dużo akcji, w miare szybka gra i 3 bramki.

Lechia i Śląsk!
14 marca 2010, 08:00 / niedziela
Generalnie fajny mecz. Z perspektywy trybun wg mnie wyrównany. Fantastyczny Kapsa, walczak Dawidowski (udział przy obu golach), następnego gola strzelił Wania - nic tylko się cieszyć, w końcu 3 pkt na naszym koncie. O wyjeździe w aspekcie kibicowskim nie będę nic pisał - kto był ten wie jak super było ;-)
14 marca 2010, 08:46 / niedziela
Sprzed TV najwyzsza nota nalezy sie chyba mimo wszystko Kapsie. Dalej Kaka i Dawid. Obrona slaba, nie dostalimy piatki tylko dzieki bramkarzowi. Ciekawe jakie sa szanse na wyciagniecie Vuka z Wroclawia po sezonie? Laizans rzeczywiscie zagral przecietnie (co innego w meczu z Polonia, gdzie moim zdaniem nalezal do najlepszych), z kolei Surma rowniez nie byl przesadnie widoczny. Wygladalo na to, ze Nowak w pomocy najbardziej sie staral, tyle ze wiele z tego nie wynikalo. Oby bylo lepiej. Ogolnie Slask zagral lepiej. Naszym dopisalo szczescie. Z tym wapnem to nie wiem, Dawid byl faulowany przed ale nie przewrocil sie, odnosze wrazenie ze padl jak tylko zorientowal sie, ze przekroczyl linie pola karnego. Na pewno byl faul ale chyba jednak powinien byc odgwizdany wolny. Nie wiem, specem nie jestem. Ale opinie ze sedziowie nam pomagaja to dziecinada jakas. W Bialym powinnismy miec karnego a nie zostal odgwizdany. Takie zycie.

W srode i w sobote bijemy Wisle ;)
14 marca 2010, 08:59 / niedziela
Chcialem tez pozytywne slowo o Hubercie napisac, podszedl do karnego w koncowce meczu i pewnie go wykorzystal a pamietamy co zrobil z Belchatowem. Widac ze chlopak jest mocny.
14 marca 2010, 10:27 / niedziela
mimwis powiedział prosto i na temat: "w końcu zagrali najlepsi piłkarze"! i to może tyle.. jedyne co może martwić nieco to Kozans..Sotirovic kręcił przy nim niemiłosiernie..żałuje troche, że nie wybrałem sie z bratem do Wrocka, ale świętowania rewanżu w Krakowie i awansu do 1/2 PP nie odpuszczę..brawo Lechia!
14 marca 2010, 10:30 / niedziela
Powrut zenada pierdolona policja z pkp kupujesz bilet masz prawo siedziec gdzie chcesz do huja jebac PKP!!!!!!!!!!!
14 marca 2010, 10:40 / niedziela
"powrut" na pewno
14 marca 2010, 10:45 / niedziela
wal sie czlowiek zmeczony sie zdarza sie ale jabac skurwysynskie pkp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 marca 2010, 10:50 / niedziela
nick, jak bym nie chciał Vuka u nas z tego względu, że on pratkycznie cały czas się leczy... w Jadze pół kontraktu leczył kontuzje, a w Śląsku to samo. Teraz mu Taraś zagroził, że go wyjebie jak sie nie wyleczy zupełnie i póki co gra, ale kto wie co będzie jutro? A pół napastnika nam nie trzeba, choć fakt faktem Vuk całkiem niezły jest.
14 marca 2010, 10:51 / niedziela
Czytam sobie czytam i tak mi się wydaje, że połowa z was nie widziała meczu albo sobie jaja robi. Ale mniejsza z tym.

@76mar - chuj mnie obchodzi czy gramy ze Śląskiem (szacunek!) czy ze Sprzęgłem Chorzele. Lechia ma zdobywać punkty w każdym meczu, nie ważne z kim. I co Ty chłopie pierdolisz o jakichś szansach na utrzymanie?!?! Mamy 31 punktów i 6 miejsce w lidze! Może jednak zmienisz dilera albo będziesz brał połowę.

Co do meczu: Mieliśmy dziś dużo szczęścia i Kapse, ale mieliśmy też trochę pecha :)
Kapsa na bank w jedenastce kolejki. Dawid, Kaka, Hubert, Wania (szczególnie w pierwszej połowie) - rewelacja! I teraz pozostaje pytanie: Jak to być może, że Kaczmarek siedzi na ławie przez dwa pierwsze mecze, "bo jest słabszy" i nagle jest jednym z najlepszych na boisku? Z dnia na dzień formę złapał? Coś mi się nie wydaje.

Co do atmosfery na trybunach to kto był ten WJE! :D WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ! Hehe.

W sytuacji po której poszła jedenastka, Dawid zachował się jak profesor :) A co do jego "zagrania" piłki ręką to nie mogę się ustosunkować, ponieważ nie za bardzo widziałem :)

3 PUNKTY MAMY!
14 marca 2010, 11:04 / niedziela
Ten ich młynarz/wodzirej niezły jest : P
14 marca 2010, 11:14 / niedziela
Patrzcie na to:

Trener Śląska Wrocław Ryszard Tarasiewicz: - Uważam, że Lechia nie zasłużyła na zwycięstwo. Zagraliśmy na tyle, na ile mogliśmy dzisiaj zagrać. Stworzyliśmy więcej sytuacji, których jednak nie udało nam się wykorzystać. Jest to mniej więcej podobna sytuacja do pierwszego meczu z Polonią Bytom. Zawodnicy "nie przeszli dzisiaj obok meczu" i jestem przekonany, że druga bramka to ewidentny spalony Dawidowskiego. Rzadko mówię na ten temat, ale miałem wcześniej zastrzeżenia do pracy sędziego Jarzębaka. Nie wiem czy klub się zgodzi, jednak będę optował za tym, żeby ten człowiek więcej meczu Śląska nie sędziował.

Buahahah, nigdy nie zasługujemy na zwycięstwo, wszystkie gole podarowali nam sędziowie i jesteśmy najgorszą drużyną w lidze............................................. ......

A może jednak jesteśmy na 6-tym miejscu w lidze, mamy 31pkt i poprostu jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w lidze...Jakoś wielu to nie może przejść przez gardło...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441