Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Warszawa, 6.03.10 g.17

strona 1/7

1 2 3 4 5 6 7
27 lutego 2010, 11:21 / sobota
Juz niedlugo kolejny mecz z Dyskopolo . Mecz z tych ciezkich gdyz Dyski sie wzmocnily dosyc dobrze ale mimo wszystko 3 punkty pozostana w Gdansku. Gramy dobrze pilka a Dysko nie bedzie az tak murowac bramki jak Odra a to da wiecej swobody w ofensywie.

Kapsa
Bak - Wolakiewicz - Kozans - Mysona
Pietrowski(Piatek) - Surma - Kaczmarek
Wisniewski - Dawidowski - Buzala(Lukjanovs)

Nie wyobrazam sobie tego meczu bez Mysony badz Kaki. Mimo, ze z Laizansa bedzie pozytek bo koles ma nawet dobry przeglad pola i nie boi sie uderzac z daleka ale na Dysko wyjdzie raczej Pietra lub Piatek.
27 lutego 2010, 14:35 / sobota
jazda z kurwami! 2-0 dla Lechijki i tyle w temacie!
27 lutego 2010, 20:12 / sobota
Skracam urlop zeby byc na T29. Rano wsiadam w pociag, 15:30 jestem w Gdansku, od razu wale na mecza.
Wstepnie tez obstawiam 2:0 ale jeszcze zobaczymy co discopolo jutro pokaze.
27 lutego 2010, 20:24 / sobota
nie ma polonii warszawa.jest groclin warszawa.:)a co do meczu,to Lechia wygra!!!
27 lutego 2010, 20:42 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 lutego 2010, 20:54 / sobota
lolek123456 wypierdalaj z tymi linkami zjebanymi kurwa gra dla dzieci
27 lutego 2010, 20:54 / sobota
lolek123456 nie spamuj.

Wracając do tematu, to nie wiadomo jak się zaprezentujemy na własnym stadionie, choć można mieć nadzieję, że będzie lepiej i trzy punkty zostaną w Gdańsku. Niby mamy spokojną sytuację w tabeli ale wolałbym abyśmy nieoczekiwanie prawie załapali się na puchary niż zaskakująco wpadli do strefy spadkowej. ;-)
28 lutego 2010, 11:35 / niedziela
Nie ma takiego klubu jak Polonia Warszawa. Po prostu NIE MA. Gdy Lechia w 2008 roku awansowała do ekstraklasy grająca także w II lidze Polonia nie uzyskała promocji. Wówczas właściciel Polonii, Józek Wojciechowski dostał szału i już chciał się wycofać z zabawy w finansowanie futbolu, lecz porozumiał się ze Zbynkiem Drzymałą który właśnie dostał kopa od Śląska. Kupując GROCLIN DYSKOBOLIĘ z Grodziska Wielkopolskiego stał się właścicielem tego klubu. Przeniósł go do Warszawy i zmienił nazwę na "Polonia", a Polonię po prostu zlikwidował. Porównanie kulinarne, dość obrzydliwe: To tak jakby opakować gówno w papierek i nazwać je pasztetem.
Nazywajmy gówno gównem, pasztet pasztetem, a Groclin niech pozostanie Groclinem. Jeśli my, kibice damy przyzwolenie na instrumentalne traktowanie nazw i przeprowadzek klubów (czyli damy przyzwolenie na robienie nas w chujów), to ONI będą robić co im się podoba.
28 lutego 2010, 11:38 / niedziela
Sluchajcie mam pytanie. Chce isc na ten mecz z siostrzencem ktory ma 10 lat. Ja chodze na zegar, wiec czy jesli kupie sobie bilet na zegar a jemu ulgowy to czy on normalnie wejdzie na ten zegar? z gory dzieki... A i jeszcze jedno przy zakupie biletu musze miec jego legitymacje albo cos?
28 lutego 2010, 11:41 / niedziela
ulgowy jest tylko na sektor rodzinny
28 lutego 2010, 12:03 / niedziela
A jak bede szedl kupic dla niego bilet na zegar to musze miec legitymacje jego i on musi byc zeby zrobili zdjecie czy jak?
28 lutego 2010, 12:09 / niedziela
Musisz miec cos z jego peselem, sama legitka moze nie wystarczyc. I chyba musza go zgodnie z nowa ustawa obfotografowac bo taki 10-cio latek to moglby spora burde wywolac.
28 lutego 2010, 16:10 / niedziela
Ciekawe jak wyjdziemy. Moim zdaniem po meczu z Odrą miejsce w składzie stracili: Nowak, Kosznik, Laizans i Buzała. Wywalczył plac Lukjanovs i może Pietrowski, ale ja bym zagrał tak:

Bąk - Wołąkiewicz - Kożans - Mysona
Wiśniewski - Surma - Kaczmarek
Zabłocki - Dawidowski - Lukjanovs

Ew. wariant z 3 wieżami w ataku, więc Kowalczyk -> Zabłocki. W meczu z Odrą brakowało mi walki, co napewno było związane z niegraniem naszych walczaków: Mysony, Kaczmarka, Lukjanovsa.
28 lutego 2010, 19:07 / niedziela
W odniesieniu do tego co dzis zobaczylem jak grala polonia to smiem twierdzic, ze jakos bardzo ciezko nie bedzie. Dwie rzeczy beda nam nie sprzyjac- cisnienie polonii to raz, dwa to to, ze mamy dobra murawe, bo sadze, ze to klepisko przy konwiktorskiej 6 rowniez polonistom nie pomagalo. Niemniej ksp jest do rozjechania, jedyny warunek- skutecznosc, skutecznosc i jeszcze raz skutecznosc.
28 lutego 2010, 19:18 / niedziela
Ten ich bramkarz, niejaki Sebastian P. najlepszego występu w karierze dziś nie zaliczył, trzeba napierdalać w jego stronę cały czas do czasu aż wpuści jakąś szmatę.
W zasadzie te panienki z grodziska tylko pomoc mają w miarę dobrą. Obrona to takie pół na pół; Dziewicki to straszny drewniak, powolny, że chuj. Ataku właściwie wcale nie mają.

Nic tylko wyjść, nakopać im z 2-3 gole i finito.
28 lutego 2010, 19:21 / niedziela
piątek i kaczmarek do podst. 11, kosznik na cypr, laizanas do podawania napoi i bedzie dobrze.
28 lutego 2010, 19:21 / niedziela
t-t warunki na klepisku byly dla obu druzyn wiec bez sensu rzucanie tego jako argument, bo tak samo nie pomagało amice a mimo to walneli 3 bramy groclinowi
28 lutego 2010, 19:37 / niedziela
naszły mnie pewne wnioski po obejrzeniu meczu w Wodzislawiu oraz groclin -amica...mianowicie w lechii mozemy sobie dokonywac dowolnie wielu wzmocnień, korekt skladu, uzupełnień i miec nawet 8 obrońcow 4 bramkarzy i 10 pomocników ale dopóki nie będziemy mieli chociaż 1 napastnika(nie młodziaka, uczniaka czy "dobrze rokującego") to do 1 piątki ligi nigdy nie doszlusujemy. Przykłady:
Wisła to mistrz-ma Brożka, potem Legia-Chinjama z Grzelakiem, amica to Lewandowski, Ruch ma Niedzielana, Bełchatów ma Nowaka, następna jest Lechia i ma...nikogo.
Szanse na awans wyżej na wygranie meczu z wymienionymi wyżej jedynie teoretyczne. Gra Lechii dla oka jest ładna, momentami porywająca natomiast efekt wynikowy/bramkowy mizerny... dopóki nie znajdziemy dobrego napastnika łudzenie się grą o coś więcej jest nie na miejscu..
Mecz z groclinem musi przypominać ich mecz dzisiejszy z amicą..grali skrzydłami, oddawali dużo strzałów na cienkiego jak pryszcz na dupie Przyrowskiego, uniemożliwili dojście do strzałów Mierzejewskiemu i odcięli piłkarzy od podań tego latynosa zapomniałem jak mu tam..i groclin nie istniał..zresztą w mmim przekonaniu zagrał tak jak odra w Wodzisławiu..
trzeba ich stłamsić i zarzucic strzałami Przyrowskiego i naprawdę poprawić celownik w przeciwnym razie będzie piekna gra i zero goli.
28 lutego 2010, 19:58 / niedziela
"t-t warunki na klepisku byly dla obu druzyn wiec bez sensu rzucanie tego jako argument, bo tak samo nie pomagało amice a mimo to walneli 3 bramy groclinowi"

A widzisz, Simek, pozostawilem to w domysle- amike uwazam za druzyne lepsza i zakladam, ze groclinowi boisko moglo bardziej przeszkadzac. Dwie druzyny mialy z powodu tego klepiska pod gore ale moim zdaniem groclin bardziej.
28 lutego 2010, 20:02 / niedziela
kosiarz Lechia ma Dawidowskiego, tyle tylko, że oglądając mecz z Odrą miałem wrażenie, że nie ma z kim grać.
28 lutego 2010, 20:33 / niedziela
Justynę Kowalczyk zakontraktować!!! Ta potrafi szybko biegać a i kondychę ma super, skoro przez 90 minut może przebiec 30 km!!! Tylko nie wiem jak u niej ze strzelaniem bo w biathlonie nigdy nie startowała...
28 lutego 2010, 21:44 / niedziela
@kosiarz tylko nasi chyba boją się strzelać dochodzą pod pole karne napastnicy są kryci a Ci co robią podają do obrońców... ok jak mają złą pozycje jestem za ale gdy jest dobra to chyba każdy wie że trzeba strzelać może odbije się od słupka bramkarz źle wybije itp. Dawidowski niema z kim grać bo wymień górną piłkę z Buzałą no chyba się nie da... z Ivanem może to by wyszło.(Może trzeba powiedzieć panu Kucharowi, żeby dał kase na dobrej klasy napadziora)
Wracając do meczu to oby się nie bali grać u siebie tak jak było to jesienią i trzeba napierać na bramkę i jak wpadnie żeby się nie cofać mecz z (Koroną) a będzie git:)
28 lutego 2010, 23:25 / niedziela
Mam dość słuchania, że w końcu Lukjanovs się przełamie, w sparingach nie strzelał, w rundzie jesiennej jedna bramka na 1434 minuty spędzone na murawie.

Jak to możliwe że Buzała strzela w pucharach a w lidze ciągle ma "pecha"?

Coś tu jest nie tak!!

Do zobaczenia na Traugutta!
28 lutego 2010, 23:50 / niedziela
No mogliby w koncu wygrac chociazby 2 bramkami na Traugutta. Wiem, wiem - 1:0 po takiej bramce jak np z Lubinem jest do przyjecia. Ale przydaloby sie w koncu komus puknac pare bramek. Na pewno ruszyloby to takze tych, ktorzy wstaja tylko na hymn albo po kielbaske :) Moze cos jest nie tak z treningami strzeleckimi? Jeszcze tragicznie nie jest, ale pod wzgledem ilosci goli jestesmy na 11 miejscu...
1 marca 2010, 01:42 / poniedziałek
Niech Kafar zagra 4-4-2 i da Wiśnie i Kake na skrzydła. Środek Surma z Pietrowskim a napad Dawidowski i Ivans. Powinno wtedy być dobrze.
1 marca 2010, 02:31 / poniedziałek
Co prawda to prawda..minela kolejka 18ta..a bilans bramkowy mamy 18:15..:/ z czego 6 zaladowanych sraxie..nie wyglada to dopsz..nadzieja ze nie poczuja sie za pewnie ze juz sie utrzymali i ta 8 beda mieli nawet bez gry i w sobote niesieni Naszym dopingiem odesla brudnych do stolicy z bagazem 2-3 bramek..
1 marca 2010, 08:54 / poniedziałek
W sobotę gramy kolejny mecz z drużyną w której doszło do kilku zmian w podstawowym składzie. Sytuacja dość podobna jak w Odrze i tym razem mam nadzieję, że Lechia to wykorzysta. Jak grał Groclin, to można było wczoraj zobaczyć.
Brak zgrania, niedokładne podania, nieporozumienia między zawodnikami, co przełozyło się na 3 gole dla Amici. Brudne koszule do soboty nie poprawią raczej swojej gry, i tylko od skuteczności!!!!!!! naszych zawodników bedzie zależeć czy strzelimy jednego gola czy też więcej. Pora najwyższa ,bo w kolejnych meczach czekają Lechię , trudniejsi przeciwnicy i zadania. Żeby pokonać Wisłę i przejść ją w PP, trzeba będzie wykorzystać wszystkie sytuacje tzw. 100%. W meczu z Groclinem, piłkarze muszą wreszcie zatrybić w strzelaniu goli przeciwnikom! ten mecz stwarza taką szansę i trzeba ją wykorzystać!!!
Co do kibicowania, to jako,że będziemy mieć na stadionie klimaty hiszpańskie i latynoamerykańskie ,to można by zaspiewać starą ale jarą przyśpiewkę" Fiesta,fiesta americana......." a resztę niech młyn pociągnie.
Tylko BKS Lechia!!!!
1 marca 2010, 09:54 / poniedziałek
moze nie na temat ale ciekawe ktos tam zaczyna mysleć i napisał jak jest :Megafon o czym mam pomyslec? o tym ze Lechia kroi w Gdyni na zywca na wiadukcie w dniu meczu ? albo o tym ,ze na meczu jest jeden wielki piknik-country? Kiedys bylismy kibicowska potega,a teraz kim jestesmy ? cala Polska z nas sie smieje.To samo Mariusz tyczy sie do Ciebie (oczywiscie z calym szacunkiem jaki mam do Ciebie)i ostatnich meczy w Gdyni,gdy chlopaki leja sie z ochrona,a ty prowadzisz doping i zamiast zawsze i wszedzie spiewacie ole ,ole itd....I to wlasnie pokazuje jakie pod zegarem siedza matoly.... Zamiast mlodych uczyc pewnych zasad,to Wy uczycie ich ze gdy czesc sie bije (nie wazne kto zaczal)reszta udaje ze pada deszcz...
Nie takich zasad uczono nas na Ejsmonda... chyba ze ja sie myle,a wy macie racje

szczurAG co Ty piszesz?
1) Kiedy Lechia nas kroiła na wiadukcie w dniu meczu?

Akurat tego nie powinienes pisac, Lechia w tym sezonie na wiadukcie, przy stadionie, przy stacji benzynowej, przy realu to byla co najmniej kilka razy, i takie sa fakty. A w poprzednim sezonie (czy 2 sezony temu), skroili nam flage ze stadionu, dzieki parowie D. (nie mylic z D z forum).
1 marca 2010, 10:29 / poniedziałek
BuDeX_LG do wszystkiego dochodzi samobój, kilka karnych i się okaże że strzeliliśmy w sezonie wyłączając mecz z cracovią 9 bramek z akcji. Bez szału.
1 marca 2010, 14:32 / poniedziałek
fajnie by było znowu rozłościć Wojciechowskigo :D i wysłać ten biedny klubik z 3 bramkami z powrotem do Warszawy. kolejny trener by poleciał w Polonii przez nas.
Co do meczu mam nadzieje że wygramy ale ciężko będzie.
1 marca 2010, 18:04 / poniedziałek
Do kto_to.

A ty brałeś udział w którymś krojeniu szali z tych co opisujesz? Bo jak nie to na chuj głos zabierasz ??? Nie kumasz? Przecież to twoja zasada nieprawda? Cytuje twój wpis z tematu Odra Wodzisław- Lechia:

Najwięcej zawsze moja do powiedzenia Ci co oglądaja mecz przed TV i nie rusza dupy na wyjazd!!

lolas4
TELMET
Raflg
kibic Lechii
pitek2000
Tomasz_LG
Max
nick
Rombis
Crnadevojka
cze1984
Fuji83
wariat
Pan_Dudzik_
szorstki
mafogda

koniec cytatu

To jak kto to? Ruszyłeś dupę by szale kroić czy po prostu tak lubisz sobie popisać? Bo wiesz jak to jest, najwięcej maja do powiedzenia ci co przed telewizorem szale kroją a nie chce im się dupy do Gdyni ruszyć. Bez pozdrowień.
1 marca 2010, 19:51 / poniedziałek
ajjj zabolało cie ze znalazłes sie na tej liscie? gowno cie to obchodzi czy tam byłem czy nie.
1 marca 2010, 19:54 / poniedziałek
Tak samo jak ciebie gówno obchodzi kto jeździ na wyjazdy a kto nie cieciu.
1 marca 2010, 20:38 / poniedziałek
Bez napinki panowie.
Obstawiam 2-1 dla Lechijki
1 marca 2010, 21:49 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 marca 2010, 21:55 / poniedziałek
Admin banuj bezdomnych...
Takie mam pytanko jak ktoś zajmnie na meczu moje miejsce to mogę go kulturalnie wywalić?
1 marca 2010, 21:57 / poniedziałek
Kto sie przejmuje tym ponumerowanymi miejscami owszem morzesz
1 marca 2010, 21:58 / poniedziałek
biegnij po ochroniarza albo policje
1 marca 2010, 21:59 / poniedziałek
dark angel o jakie farmazony ci chodzi ???czy ty jestes kurwa głupi ???!!! to co napisałem to skopiowałem z forum sledzi ale ty chyba nie zajarzyłes tego.
1 marca 2010, 22:10 / poniedziałek
Wiem skąd wziąłeś ten kawał gówna tylko zastanawia mnie jaki jest tego sens debilu.
1 marca 2010, 22:17 / poniedziałek
Lechiaosowa, Ty to na pewno słownik za czasów szkolnych wywaliłeś...

moŻesz - w sensie móc coś zrobić

moRZesz - ...się jebnąć w łeb... bo morze to jest to niebieskie po czym statki pływają...
1 marca 2010, 22:43 / poniedziałek
Gdańsk - może morzliwości ?

Marcin, tak mozesz, tylko nie pij za duzo w Maxie, zeby nie okazalo sie pozniej, ze pogoniles swojego kumpla, ktory zarezerwowal Ci miejsce.

Nie wiem czy pasuje to do tematu ale :

LG - Groklin 2:0
1 marca 2010, 23:31 / poniedziałek
Powoli zacząć Polonię spuszczać do pierwszej ligi - piękna rzecz !
1 marca 2010, 23:44 / poniedziałek
Po meczu z nami wyleciał Kaczmarek, a potem Grembocki - czas na Bakero. Nerwowo jest u rywali po przegranych derbach Wielkopolski z Amiką, przydałoby się stuknąć ich z 2-0 i rzucić w otchłań tabeli.

Oby tylko skuteczność tym razem dopisała.
2 marca 2010, 10:23 / wtorek
odnośnik Ciekawe czy Bakero dotrwa do soboty? Lepiej dla nas chyba by pozostal a wylecial w niedziele :)
2 marca 2010, 10:49 / wtorek
Jedno jest pewne, Wojciechowski to debil. Głowe do robienia kasy ma ale do jej wydawania wręcz przeciwnie. Po tylu wyrzuconych pieniędzy w błoto jeszcze się nie nauczył, że ciągłe zmienianie wszystkiego i wtracnie się w sprawy klubu nie stworzy w miesiąc dobrego zespołu...
2 marca 2010, 12:38 / wtorek
Powoli zacząć GROCLIN spuszczać do pierwszej ligi - piękna rzecz !
- Tak będzie prawidłowo
2 marca 2010, 13:44 / wtorek
Kazdy jak pozytywnie nastawiony :) ja bym dmuchał na zimne - Polonia bedzie walczyc gryźć murawę, bedzie pod murem i nie zdziwie sie jak bedzie ze 3 ale w plecy, po meczu z Lechem napewno do indywidualnego krycia nowy nabytek Polonii ( ma niekonwencjonalne podania ) a Nasza obrona ma z tym klopoty wiec trzeba go odciąć, ponadto Kozans lekko drewniany - malo dynamiki, przegrac mozna ale w dobrym stylu, wygrywania w słabym nie lubie Pozdro
2 marca 2010, 14:35 / wtorek
Może i masz rację, ale z Polonią gramy dopiero w kwietniu.
2 marca 2010, 15:04 / wtorek
póki co groclin zremisował ze swoim zespołem ME 0-0

1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.253