Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Warszawa, 6.03.10 g.17

strona 2/7

2 marca 2010, 18:34 / wtorek
rok temu oni mieli dużo mocniejszy, typowo "groclinowski" sklad, my zaś byliśmy slabsi kadrowo, ale potrafiliśmy zrobić 0-0. Dzisiaj uważam, że należy się bić zdecydowanie o zwycięstwo, zwycięstwo zwycięstwo! Mamy swoje priorytety, nie patrzeć na innych, ale na siebie!
2 marca 2010, 21:33 / wtorek
gdyby nie ta odra to juz bysmy mieli 32pkt...:| polonią trzeba wygrać, żeby trzymać się tej czołówki!
2 marca 2010, 23:16 / wtorek
kto to - kto ty ?

Pojawiasz się ... wie zkąd, łazisz po śmierdzących forach, na dodatek wklejasz jakieś smierdzące kawałki na nasze forum, masz pretensje, że Lechiści nie rozumią wklejonych przez ciebie tekstów i na dodatek obrażasz nas.

kto ty - kto to ?
3 marca 2010, 15:21 / środa
Powiem szczerze, ze nie wiem czym spowodowany jest wasz entuzjazm. Zagraliscie slabe spotkanie ze slabiutka Odra i wy myslicie o zwyciestwie nad Polonia? Panowie, trzeba mierzyc sily na zamiary. 2:0 dla Polonii po grze na luzie.
3 marca 2010, 15:27 / środa
Tak koleś. Lepiej dostać 0-3 od Kuchenkorza.

Pozytywna gra = pozytywny wynik. Z Odra nie wyglądało to najgorzej tylko zabrakło skuteczności. Poprawią to a o wynik możemy być spokojni.
3 marca 2010, 15:28 / środa
Nie podniecaj się tak. W sobotę gramy z drużyną z wielkopolski, niejakim groclinem także nie rozumiem twojej obecności na tym forum.
3 marca 2010, 15:33 / środa
Ale Lechia tez ma cos wspolnego z Wielkopolska. Ile to juz lat minelo od fuzji z Olimpia Poznan?
3 marca 2010, 15:33 / środa
Dokładnie. Nie wiedziałem, że kibice z Warszawy kibicują drużynie z Grodziska Wlkp.
A co do samego meczu z Groclinem to wygramy 1:0 lub 2:1. A ten cały KSP to jakiś niereformowalny grzmot. Na jesieni Groclin miał nas rozjebać w Warszawie i co?
3 marca 2010, 15:36 / środa
Lechia ma zero wspólnego z Poznaniem i wielkopolską. Niejaki klub Lechia-Olimpia przestał istnieć parę ładnych lat temu, a obecna Lechia zaczynała od zera.

PS: Jak już spadniecie z tej ligi, to ciekawe na czyjej licencji będziecie się brandzlować.
3 marca 2010, 15:38 / środa
Niestety, ale dla takiego tępaka jest to zbyt trudne do zrozumienia, że zaczynaliśmy od zera i obecna Lechia a tamta za czasów fuzji to zupełnie co innego.
3 marca 2010, 15:42 / środa
Ale przeciez jak graliscie jako Olimpia Gdansk w ekstraklasie, to na mecze walily tlumy. Moralnosc Kaliego?
3 marca 2010, 15:45 / środa
Zazdrościsz? U was, niezależnie od tego czy jesteście Polonią, Groclinem czy innym grzmotem, na stadionie nie ma nikogo. Ach jaki klub, tacy kibice.
3 marca 2010, 15:46 / środa
A czy u Was też walą tłumy, bo chyba Warszawa nie jest mniejszym miastem od Gdańska?
3 marca 2010, 15:49 / środa
W ostatnich miesiacach mamy wyzsza frekwencje od Legii. Czyli Legia tez nie ma kibicow?
3 marca 2010, 15:49 / środa
jesteś z grodziska mówie ci, zawsze nie bylas przestan w końcu śnić! nie jestes z Warszawy mówie ci, jesteś z grodziska!
3 marca 2010, 15:53 / środa
W ostatnich miesiącach , czyli styczeń, luty?
3 marca 2010, 15:54 / środa
Dobrze wiesz co sie dzieje teraz na Legii, więc odpuść sobie takie porównania.
3 marca 2010, 15:56 / środa
No i co z tego? Nad nami nikt nie plakal jak komuna skazala nas tulaczke po drugich czy trzecich ligach przez 40 lat.
3 marca 2010, 16:03 / środa
Teraz też nikt nad wami nie płacze, jak ta sama komuna skazała was na ekstraklasę.
3 marca 2010, 16:20 / środa
Bylem w niedziele na meczu groclin - amica i nie wiem czym ten kibic groclinu sie tu podnieca. Ich slaba druzyna dopasowala sie poziomem do tragicznie slabego dopingu tej ekipki z warszawskich kanalow.
Ta druzyna moze ma potencjal i maja szanse z meczu na mecz sie rozkrecac, ale przeszkoda bedzie wysmiewany w hiszpanii trener bez absolutnie zadnych osiagniec i prezesik, chlopek malorolny ktory sie do kasy dorwal. Jego kretynskie pozuniecia nie pozostana bez wplywu na gre druzyny.
3 marca 2010, 21:17 / środa
Mam nadzieję, że na meczu pójdzie gromkie polonia k, polonia s, polonia zawsze kurwą jest!
3 marca 2010, 21:20 / środa
przeciez my gramy z groclinem a nie z Polonią wiec po co to krzyczec?
3 marca 2010, 21:22 / środa
Gramy z groclinem, któremu kibicują fani polonii ; )
Nie lubię tych kurew, ze wszystkiego się wyłamują, konfidenci z nich i napinacze.
3 marca 2010, 21:48 / środa
Swoją drogą to oni chyba zawiesili wyjazdy więc po co wrzucac komus kogo nawet nie bedzie na meczu? To tak jak bluzgac kogos w internecie majac w swiadomosci to ze przejdzie to bez konsekwencji z drugiej strony...
3 marca 2010, 21:49 / środa
Będą, będą.
Pełna mobilizacja u nich, wyjazd za 35 złociszy mają.
3 marca 2010, 21:51 / środa
Z całym szacunkiem broendby jacy fani jacy fani ??? To frajerzy, cioty i konfidenci. Pajace bez mózgów. Warszawiacy z Otwocka (z całym szacunkiem dla Otwocka). Oni porównują się do Legii???? Chyba pęknę ze śmiechu. Nawet szparka na nich ma wyjebane i kilka lat temu zgodę zerwała. To kompletne dno i brudasy.
3 marca 2010, 21:53 / środa
Wiem, dlatego trzeba im pokazać co sądzimy o nich my i cała kibicowska Polska!
3 marca 2010, 22:11 / środa
Wielka mobilizacja, aż setka będzie ich!
3 marca 2010, 22:12 / środa
te kurwy mają jeszcze jakieś zgody oprócz żydów?
3 marca 2010, 22:58 / środa
Maja , wojciechowskiego i policje.
3 marca 2010, 23:08 / środa
Mają
3 marca 2010, 23:12 / środa
oho Dudzik, ktoś by się wkurwił, uważaj na literówki
3 marca 2010, 23:58 / środa
Spokojnie. Wesołowska mnie uniewinni :P. A co nie mam racji, ze zgodę z policja maja? Pamiętacie jak ich tzw. kibice pomagali ochronie i psiarni w selekcji przy wejściu na te ich klepisko ? To kurwa ostatnie dziadostwo pod słońcem. Pajace z Grojca.
4 marca 2010, 06:28 / czwartek
KSPKSPKSP tak mowil o frekwencji wyzszej niz ma Legia a wczoraj chyba na wlasnym stadionie troche bardziej bylo slychac Ległe ;) bohater :) pozdro
4 marca 2010, 09:20 / czwartek
Ten sezon pokazuje że można było by spuścic z ligi dwie pseudoekipy.

Arke i własnie Polonie. a jakby do tego duetu dołaczył Bełchatów - i w te miejsca dołaczyłyby drużyny z takimi ilościami kibiców jak Pogoń, Górnik, czy też nieszczesny Widzew- to ta ekstraklasa zaczeła by normalnieć.

A tak pałetaja sie kurwa drużynki na które przychodzi 2-4tys na mecz w NAJWYZSZEJ JEDNAK KLASIE ROZGRYWKOWEJ w kraju.

Piłka nożna niema szans istnienia na wielkich poziomie w takich miasteczkach, i chociaz wymienieni kandydaci przeze mnie na ich miejsce tez mi nie leza ( z innych wzgledow :) ) to wole juz kurwa ich niz takie druzyny patałachów.

a Ty KSP wypierdalaj na swoje forum, i tam podwyzszajcie sobie morale nawzajem ( cos jak arka :D ) - porownujesz kurwa frekwencje, to widocznie jestes za tepy zeby zrozumiec dlaczego tak jest. Porownaj sobie sprzed konfliktu - jakies 14 tys na 1,5 waszego - dalej chcesz porównywac ?
4 marca 2010, 09:41 / czwartek
Bolid, a po co sledzi spuczać? Jest z kim wygrywać przynajmniej. Lepiej spuścić odrę i discopolo.
4 marca 2010, 10:41 / czwartek
sledzie i dicopolo moga zostac w lidze- zawsze punkty na nich robimy i wyjazdy niezbyt dalekie, spasc musi odra i zaglebie a awans pogon i lks.
4 marca 2010, 11:15 / czwartek
oglądałem mecz 1 ligowego groclinu grodzisk wlkp. na konwiktorskiej i bardzo się rozczarowałem podobnie jak pan prezes. zawiedli mnie napastnicy, bo ich groclin nie ma wcale, zawiedli mnie pomocnicy, no może poza Mierzejewskim, który kopnął się w głowę 3 razy dokładnie, a raz mu trampek spadł na piaseczek. reprezentacyjny niuniuś Przyrowski też mnie bardzo zawiódł, szczególnie podczas efektownej robinsonady po strzale Peszki z wolnego, a za dobitką Lewandowskiego niestety nie nadążył...wzrokiem. bardzo zawiodłem się na trenerze Bakero, taki był bezpłciowy i taki nieruchawy że trudno mi było odgadnąć jego masońsko/katalońskie myśli. całkowicie zawiodłem się na publiczności warszawskiej, gdyż większość z niej stanowiły transporty kolejowe z Grodziska Wielkopolskiego opłacone przecież przez prezesa razem z suchym prowiantem na drogę. zawiedli mnie komentatorzy tego meczu, gdyż tendencyjnie czepiali się zawodników groclinu, którzy przecież i tak są najlepsi w lidze tylko brakuje im ogrania i wspólnych treningów. zawiodłem się również na tabeli po 18 kolejkach, bo ta pokazuje brednie jakieś i nie wlicza tych punktów, które były by zdobyte gdyby nie np. nasza pechowa porażka z Lechią w Warszawie, gdzie w ogóle byliśmy lepsi a przede wszystkim mieliśmy lepszą drużynę. zawiódł mnie bardzo sędzia Siejewicz, co prawda gwiazda naszej ligi, ale karny był ewidentny na Gancarczyku, najlepszym polskim skrzydłowym i diametralnie odwrócił by losy meczu. a tak, wszystko zostało wypaczone, łącznie z wynikiem. czekam teraz na pociąg do domu, ale się zawiodłem bo znowu ma opóźnienie...
4 marca 2010, 11:24 / czwartek
broedby ja tez bylem takiego zdania żeby sledziuchy zostały, bo to zawsze 2 fajne mecze w sezonie - ale jak juz widze te internetowe zagrywki tyle czasu, ich rownanie sie z nami, podnoszenie morali - to ju zmnie huj strzela , i ja bede szczesliwy jk od tego sezonu zaczna pikowac w dol o kilka lig.

Co do ŁKSu- niema sensu ich awans, byłby tylko kolejny bałagan z licencjami- wyrzucaniem ich z ligi itp. Niech lepiej poukladaja te klocki najpierw w klubie, i wtedy niech sie bija o awans, bo narazie to praktycznie bankrut, i pewnie znowu sledzie utrzymały by sie czyims kosztem;]
4 marca 2010, 13:18 / czwartek
Co do Arki, to niech zostaną , zawsze łatwe 6pkt w sezonie jest :)
4 marca 2010, 14:35 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 marca 2010, 14:55 / czwartek
LECHIAOSOWA , a mi sie wydaje , ze Ty awansujesz na pierwsze miejsce w lidze chuliganów .Teraz Polonia nie ma po co przyjezdzac , pojechales po nich równo .

co do samego meczu , licze na 3pkty.Wiadomo , ze nie bedzie latwo , KSP w tym sezonie zbytnio nie ogarnia ale nie jest to slaby zespol.Miejmy nadzieje,ze ten remis z Odrą przemówi do chłopaków i zaczna grac na poziomie czołówki.Na jesień pokazali,że potrafią i mogą wygrywać. Po ostrej walce 2-1 dla nas.
4 marca 2010, 20:11 / czwartek
Na meczu będą w sprzedaży:

nowe szaliki Sopotu
odnośnik odnośnik
25 zł

II Oficjalna seria vlepek sopockiej Lechii!
odnośnik
pakiet 55 vlepek (po 5 z każdego) - 12 zł

czapki Sopotu
odnośnik
Firmy Jako - 45 zł

Wszystkie dostępne rzeczy będą dostępne na sektorze nad flagą Sopotu i w przerwie meczu pod gniazdem. wszelkie pytania i sprzedaz przez internet -> DarkLG@o2.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupu !

dodatkowo na mieście pojawilo się 600 plakatów zapraszajacych na mecz

odnośnik
4 marca 2010, 20:37 / czwartek
Ale jaja! Mam dokladnie ten sam dywan w domu. I tez mieszkam w Sopocie! Kupuje szalik pojutrze! Po calej tej serii z dzielnicami troche ubolewalem nad brakiem szalika reprezentujacego wspanialy (bo Bialo - Zielony) Sopot a tu taka mila niespodzianka! Dobra robota chlopaki!

/sorry, ze nie na temat.
4 marca 2010, 21:38 / czwartek
"Już ostrzegam moich nowych kolegów, że na Lechii atmosfera na trybunach jest zupełnie inna niż na Polonii i muszą przygotować się na żywiołowy doping ze strony miejscowych kibiców."

Kapitan Groclinu - Trałka .
4 marca 2010, 21:52 / czwartek
Nie wiedziałem gdzie to napisać , więc pisze tu:

Czy jak zakupiłem bilet, a jednak okazało się że nie mogę być na meczu , to mogę bilet zwrócić i zastaną mi zwrócone koszta, czy np mogę wymienić żeby za mnie poszedł kto inny ?
Wie ktoś z was jak to wygląda ?
4 marca 2010, 22:05 / czwartek
Jedyne co Ci zostaje to stanąć przed stadionem i próbować go komuś opchnąć :)
4 marca 2010, 22:13 / czwartek
No ale to jest imienny imię nazwisko pesel czy az tak nie sprawdzają tego ?
4 marca 2010, 22:14 / czwartek
Rozmiar buta jeszcze sprawdza ochrona przy wejsciu.
4 marca 2010, 22:16 / czwartek
Spokojnie możesz sprzedać/oddać bilet komuś innemu. Nie będzie miał problemów z wejściem.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011