Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Warszawa, 6.03.10 g.17

strona 3/7

4 marca 2010, 22:18 / czwartek
Szkoda mi Rudego. Miał zaliczyc swój pierwszy mecz i coś mu wypadło. Trzymam kciuki za Ciebie chłopie, żebyś w końcu odwiedził trybuny naszego pięknego stadionu.
4 marca 2010, 22:21 / czwartek
Dzikidingo dzięki za informacje ;)
4 marca 2010, 22:25 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 marca 2010, 22:32 / czwartek
4 marca 2010, 22:43 / czwartek
Dziś z ciekawości zajrzałem na stronkę groclinu i okazało się, że za późno złożyli zamówinienie na bilety i nie przyjadą - jasne, że nikt nie będzie za nimi płakał, trzeba było pilnować terminów (przykład Cracovii powinien czegoś nauczyć resztę). Niemniej, daje się jednak zauważyć zmianę nastawienia naszych działaczy w tej kwestii, i mi się szczerze powiedziawszy średnio to podoba.
4 marca 2010, 22:50 / czwartek
4 marca 2010, 22:56 / czwartek
Papadopoulos udajesz kumatego , a wcale nie jesteś. Popraw błędy !! Nieistotne razem , a nie 'nie istotne'.

NWJMM 10'
4 marca 2010, 23:03 / czwartek
4 marca 2010, 23:36 / czwartek
Panowie, przestancie na siebie wrzucac, bialo- zieloni to rodzina, a ta nie powinna byc patologiczna nawet jesli Rudy nie przyjdzie na mecz. Rowniez ubolewam z faktu, ze kurwy nie przyjada, "kibice" tego smiesznego tworu sa jednymi z bardziej nienawidzonych i to nie tylko przeze mnie. Szmaty nie szmaty ale wpuszczac przyjezdnych sie powinno, tym bardziej, ze nie mamy jakiegos udawanego remontu(jak to robily brudne paznokcie zeby nie wpuszczac naszych Braci z Wroclawia) czy innych zakazow. Grajki maja to wygrac a my wszyscy doping miazga na pelnej kurwie na co mozna liczyc gdyz to pierwszy mecz w tym roku.
5 marca 2010, 00:34 / piątek
Pryszczaty Żelem nie lubi kibiców. Żadnych. Lechii - też nie. A co dopiero innych. Ostrzeżenie z Wrocławia przyszło gdy tylko pojawił się na Traugutta. Zobaczcie, jak szybko się sprawdziło...
5 marca 2010, 00:51 / piątek
5 marca 2010, 01:08 / piątek
5 marca 2010, 01:12 / piątek
5 marca 2010, 07:37 / piątek
Proponuje transport z Rumi 1 osobie na mecz. Szczegoly w "Gadkach"
5 marca 2010, 08:58 / piątek
na bwin kursy 2.20 za nasze zwycięstwo, 3.05 w przypadku gości, za remis 3.15
5 marca 2010, 09:05 / piątek
eh, wszedłem sobie na forum brudnych koszul z ciekawości, ilu ich tam jest zapisanych na wyjazd i takie o to coś:

"Niestety wyjazd do Gdańska musimy przełożyć na przyszły sezon. Lechia nie przekaże nam biletów ponieważ za późno się po nie zgłosiliśmy (1.3.2010) to oficjalny powód. Nie oficjalny to pieniądze, mecz z nami dla Lechii oznaczał mecz podwyższonego ryzyka czyli dwa razy większe pieniądze które muszą wydać. Niestety nic z tym już zrobić nie możemy a próbowałem to "ugryźć" na wszelkie sposoby."

Czyli co, może od teraz wszyscy kibice gości powinno dokładać nam kase byśmy mogli ich wpuścić ?! Co ten nasz zarząd odpierdala.
5 marca 2010, 09:16 / piątek
1945 oznacza to ni mniej ni więcej to że te kołki zamówiły bilety na 5 dni przed meczem i się teraz tłumaczą tym, że Lechia im robi pod górkę. Dla nich to najlepsza forma wyjazdu, "chcieliśmy, 300 nas było ale zła Lechia nas nie wpuściła". Pies ich srał. A to że zarząd mógłby iść gością na rękę to już inna para gumaków.

Ps. Czy admini nie mogliby zrobić małej zmiany dot. logowania? Mianowicie, jak przeglądam forum niezalogowany i chce coś napisać to mnie automat wypierdala na stonę główną. Każde normalne forum po wciśnięciu "odp" i logowaniu z miejsca daje możliwość pisania posta.
Pzdr Bete-LG
5 marca 2010, 09:27 / piątek
Teoretycznie tak jest, z craxą było podobnie.

Jeśli zamówili bilety po czasie to po prostu mają pecha, proste. Jednak, jeśli prawdziwa jest ta druga opcja to nasz zarząd dał dupy, grzecznie mówiąc. Choć jeśli to teraz tak na spokojnie przemyślę, to skłaniam się jednak do pierwszej opcji ;-) Dlaczego wierzyć w wersje z grodziska niż tą "naszą"

No nic,

Do zobaczenia w sobote ! !
5 marca 2010, 10:35 / piątek
Wysrane w nich. Mieli czas na zamówienie biletów, a ze tego nie zrobili to ich sprawa. Jakieś zasady muszą obowiązywać. A ich wkręt, ze to dla nas mecz podwyższonego ryzyka to jakaś paranoja jest...
5 marca 2010, 11:06 / piątek
Ciekawe jak tam murawa nasza bo teraz pada na Złotej Karczmie.Ma byc mróz i śnieg w nocy i jutro.Mam nadzieję że nie będzie jak z Piastem 1,5 roku temu.
5 marca 2010, 11:19 / piątek
moim zdaniem szkoda,ze nie bedzie kibicow groclinu byloby sie z kogo posmiac hehe
5 marca 2010, 11:29 / piątek
5 marca 2010, 11:39 / piątek
Daj link do tego forum.
5 marca 2010, 11:40 / piątek
5 marca 2010, 12:34 / piątek
2-0 to minimum. Kosznik i Lizanas na ławe, Piątek i Kaczmarek w podst. 11 i będzie się działo!
5 marca 2010, 12:54 / piątek
Moim zdaniem wyjściowa jedenastka powinna wyglądać następująco:

Kapsa
Bąk, Kożans, Wołąkiewicz, Mysona
Wiśniewski, Surma, Laizans, Kaczmarek,
Dawidowski, Lukjanovs

Małkowski, Kosznik, Cvirik, Piątek, Pietrowski, Zabłocki, Kowalczyk

Na trybunach posadziłbym naszego prezydenta Buziego (cienki on jest jak ja pierdole), a dałbym szanse w II połowie Kowalowi, który dobrze sobie radził w sparingach. Chętnie zobaczyłbym też współprace Laizansa z Wanią. Obiektywnie mówiąc lekkie 2:0 lub 2:1 dla nas!

TO JUŻ JUTRO!!!
5 marca 2010, 12:59 / piątek
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
5 marca 2010, 14:02 / piątek
hehe ja znalazłem lepszy wpis, niejakiego "kolo"

----------
"Jeśli faktycznie nasi działacze nie chcą Wam sprzedać biletów zapraszamy na nasz sektor... wystarczy to tylko uzgodnić"
------------

haha koles podjał decyzje w imieniu reszty Lechistów :D
5 marca 2010, 14:05 / piątek
KAPSEL
BĄK HUBRT KOZA MYSON
PIETROWSKI SURMA PIĄTEK
WISNIA DAWIDOWSKI KAKA

NA ŁAWIE : WANIA,BUZI ,KUBA , CVIRIK LAIZANS OSŁOWSKI MAŁKOWSKI.

3:2 DLA NAS WIŚNIA KAKA DAWIDOWSKI.
5 marca 2010, 14:19 / piątek
5 marca 2010, 14:30 / piątek
Można będzie się rozerwać :)
5 marca 2010, 14:41 / piątek
Wg mnie taki skład:
SZAMOTULSKI
STAROSTA,ĆWIREK,MIDZIERSKI,MANUSZEWSKI
ANDRUSZCZAK,MIKLOSIK,WOJCIECHOWSKI,ZIEŃCZUK
JANOTA,HIRSZ

Innego składu nie widze - jak bedzie inny to zlikwiduje konto - naprawde!
5 marca 2010, 14:47 / piątek
A cetnar? Zapomniales o nim a moim zdaniem pasowalbym do Twojego skladu
5 marca 2010, 14:48 / piątek
A Zibi Kobus? A Roland Kozubowski? A Piotruś Trafarski? Adi Fedoruk? Ehhh chłopie widać, że nie znasz się na piłce...
5 marca 2010, 15:21 / piątek
Stefański u nas zagwiżdże :/ Pamiętam go jak podyktował przeciwko nam 2 karne w meczu z Jastrzębiem i nie wstrzymał gry jak Hubert leżał na boisku i brame wtedy straciliśmy :/. Oby w tym meczu sędzia nie grał głównej roli.
5 marca 2010, 15:53 / piątek
t-t
5 marca 2010, 14:19 / piątek
Kurwy jak przyjada bez biletow to moga szukac roznych atrakcji i moze byc wesolo jesli nie w okolicach stadionu to na dzielnicach polozonych w strone morza :)

Rozjebałeś mnie tym :)

Leże, że śmiechu. Hahaha
5 marca 2010, 16:32 / piątek
mal82 jak mogles zapomniec o talencie z Barcelony niejakim FRANE CACICU
5 marca 2010, 17:02 / piątek
hah faktycznie Caci'nio i kobyłka Centek mi uleciał :]
5 marca 2010, 17:23 / piątek
Fakt ,że piłka jest dla kibiców,ale są pewne reguły i trzeba ich się trzymać.
1. Klub i kibice brudnych koszul dali ciała z zamówieniem na bilety.!!!
2. Brak kibiców gości , powoduje,że organizacja meczu jest mniej kosztowna.
Żelem robiąc prosty r-k ekonomiczny wyliczył raz , dwa co mu sie opłaca. Ekonomia górą.
Nie ma co tu płakać nad groclinem. Pejsów nie było na trybunach ostatnio,to i tym razem też tak będzie ,że pojedziemy z Groclinem i z 2:0 będzie dla Lechii.
5 marca 2010, 21:10 / piątek
"Rozjebałeś mnie tym :)

Leże, że śmiechu. Hahaha"

Ciesze sie. Ale szmaty wypisuja, ze wybiora sie nad morze i bardzo licze, ze uda sie ich napotkac w drodze tam lub na samej plazy. To mialem na mysli mowiac "wesolo" bo chyba nie pomyslales, ze zrobia nam wjazd pod kasy a potem sterroryzuja miasto :)
5 marca 2010, 21:16 / piątek
5 marca 2010, 21:23 / piątek
t-t
Dalej to robisz. Wypisywać na necie można wszystko to raz. A wierzyć w to co piszą dzieciaki przed mutacją z trądzikiem to dwa.

Bardzo licznie? W ile? 100 osób? Może 101? Czy też 102?

Robisz rozkminke jakby nie wiem kto to był. To jest Polonia, z której cała Polska się śmieje bo jeżdżą w jeansach i nie chcą walczyć przez to.

Równie dobrze Heko Czermno może tak napisać i co mamy się bać? Proszę Cię. Daj spokój.
5 marca 2010, 21:29 / piątek
chris3707 czy ty jesteś pojebany?? te reguły, to wypociny starych komuchów, którzy na piłce kręcą lody i kibice są im niepotrzebni. Co za debil wymyślił przepis, że bilety należy zamawiać 3 tyg przed meczem????? Co to kurwa, kluby jasnowidzów mają zatrudniać, żeby wiedzieć ilu kibiców pojedzie???
Przepis jest prosty, gospodarze mają mieć sektor dla gości z pojemnością co najmniej 5% pojemności trybun. I na moje, to starczyłoby, żeby goście przyjechali do Gdańska i kupili sobie bilet w kasie.

Jutro na stadionie będzie max 8 tys ludzi, czyli 2/3 pojemności stadionu. A zabraknie miejsca dla 200 kibiców z Warszawy, bo jakieś błazny, hieny czy inne kartofle mają focha.
5 marca 2010, 21:35 / piątek
Jakie to wszystko kurwa mądre na tym forum.
5 marca 2010, 21:36 / piątek
"Bardzo licznie? W ile? 100 osób? Może 101? Czy też 102? " napisalem, "bardzo licze" co wcale nie oznacza, ze mam zamiar sie wybrac na jakies polowanie. I masz troche racji w tym co piszesz. Jesli admin moze to niech wywali moj poprzedni post. Pozdro
5 marca 2010, 21:40 / piątek
PS Jude String- nie robie rozkminy, troche nadinterpretujesz. I wiem dobrze kim sa obecni kibice groclinu i jak to jest zalosna chocby kibicowsko ekipa. Troche znadinterpretowales, dajmy spokoj tej dyskusji bo prowadzi ona donikad.

Do zobaczenia jutro na T29!
5 marca 2010, 22:28 / piątek
Co za czasy, do kurwy nędzy, małymi krokami zabierają kibicom wszystko.
same nakazy i ograniczenia.
Nie ma to jak policyjne państwo, a podobno jest demokracja.
Cyba że to jedna z cech tego ustroju.
ok wiadomo są przepisy, ale co za debile je wymyłśliły.

Powinno być tak jak napisano powyżej, 5% jest zarezerowane dla gości i tyle,
a czy kupią oni bilety rok, miesiąc, tydzień, czy tuż przed meczem to ich sprawa.

Zobaczycie jaki lament będzie jak nas te durne przepisy w jakiś sposób skrzywdzą, wtedy będzie dopiero lament.
Już w Wodzisławiu na podstawie tego samego regulaminu, gdyby się uparli mogliby nas nie wpuścić, bo kibiców gości jeżeli jest więcej niż 400 osób, powinni być pod stadionem na 2 godziny przed meczem, a kiedy byliśmy wiadomo. Wtedy byłby wkurw po 13 godzinach jazdy i narzekanie.

Dlatego życzę wszystkim trochę więcej obiektywizmu.
5 marca 2010, 22:36 / piątek
Nasi działacze sobie robią metodę z niewpuszczanai gości, ciekawe kiedy inne kluby podłapią i nas wydymają. Wtedy dopiero niektórzy się obudza...
5 marca 2010, 22:50 / piątek
Mam w dupie czy to Groclin,Cracovia czy inny klub mecz bez kibiców gości poprostu traci na swoim uroku.Nie wspomne że duża liczba ludzi nie ma wtedy motywacji do głośnego kibicowania i jest chujnia.
5 marca 2010, 23:16 / piątek
Łowca.. nie wiem co za debil wymyślił przepis,żeby bilety zamawiać na 3 tygodnie przed meczem. na pewno nie ja!!!! Ja tylko zasugerowałem ,że ten durny przepis jest wykorzystywany przez kluby i Lechię w sposób ekonomiczny!!! Sądzę ,że gdyby mogło u nas wejść np. 2000 lub 3000 kibiców gości i zysk byłby z tego tytułu wiekszy, to ten Żelem olałby ten przepis i każda inna osoba decyzyjna z innych klubów aby zarobić trochę więcej kasy. Po prostu kasa misiu,kasa misiu się liczy a nie jakieś złośliwości czy inne uprzedzenia. czyli przepisy są przepisami aby bilans mógł wyjść na +.
a i żeby było jasne to piłka jest dla kibiców a nie tylko dla $$$$
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.297