Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Polonia Warszawa, 6.03.10 g.17

strona 4/7

6 marca 2010, 00:16 / sobota
zasady dot. zamawiania biletów wszyscy jeżdzący na wyjazdy znają, albo powinni,
nie 3 tyg. tylko 2
a Ty Łowca Skór jeździsz na wyjazdy?
czy tylko tak sobie pierd...?
6 marca 2010, 00:49 / sobota
Czy ma ktoś do odsprzedania jeden bilet na zegar ?. Jutro będę w gdańsku o 16:00 dopiero i nie będę miał możliwości zakupu wejściówki w kasach 796-53-23-23
6 marca 2010, 01:43 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 marca 2010, 02:13 / sobota
6 marca 2010, 07:42 / sobota
eFCLG muszę ciebie zmartwić, tak jeżdżę na wyjazdy. Jeżdżę już trochę lat i pamiętam jak to było kiedyś, kiedy Polską rządził komunistyczny reżim. Kurwa mać z żalem, ale muszę stwierdzić że wtedy było więcej wolności, niż za rządów tzw "liberałów"!!!!

A co do pryszczatego kartofla, to chyba nie on podjął decyzję. W klubie jest przecież dyrektor, który niby jest kibicem. No ale o błaźnie nikt tutaj nie wspomina, bo chyba nie wypada.
6 marca 2010, 09:09 / sobota
UWAGA !!!
Dziś przyjadę na ostatnią chwilę. Sektor Z1, Rząd 15, Miejsce 2.
Niech nikomu nie przyjdzie do głowy, aby zająć MOJE miejsce!!!
6 marca 2010, 09:26 / sobota
Ależ oczywiście ! ! Twoje miejsce będzie na Ciebie czekać !
6 marca 2010, 09:39 / sobota
Jeśli chcesz to do Twojego przyjścia mogę ugrzać Twoją miejscówkę... oczywiście nie bezinteresownie. Myślę, że jedna gięta to uczciwa propozycja
6 marca 2010, 09:58 / sobota
Trampi masz pecha, akurat dziś na tym foteliku będzie stał grubas z prostej.
Znak rozpoznawczy, laczek castropa!!!!
6 marca 2010, 10:32 / sobota
ja swoje krzeselko obije puchem i materialem na okolo poloze czerwony dywan
6 marca 2010, 11:33 / sobota
od ktorej mozna dzis nabyc bilety w kasie ? Przyjezdzam z daleka i nie dalem rady w tyg tego zalatwic. Pozdrawiam.
6 marca 2010, 11:34 / sobota
Ja juz siedze i czekam zeby nikt mi nie zajal
6 marca 2010, 11:47 / sobota
W dniu meczu bilety będą sprzedawane w godz. 10.00 – 16.00.
6 marca 2010, 11:47 / sobota
A ja już od wczoraj siedzę na stadionie i udaję swoje krzesełko
6 marca 2010, 11:52 / sobota
A ja jak kupiłem karnet (w grudniu) to od razu wziąłem swoje krzesełko do domciu. Będę miał pewność, że nikt mi nie zajmie miejscówki.
6 marca 2010, 12:15 / sobota
Przypominam:

Dzisiaj na meczu dostępne będą: nowe vlepki, szaliki i czapki Sopotu

odnośnik

Wszystkie dostępne rzeczy będą dostępne na sektorze nad flagą Sopotu i w przerwie meczu pod gniazdem. wszelkie pytania i sprzedaz przez internet -> DarkLG@o2.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupu !
6 marca 2010, 13:25 / sobota
6 marca 2010, 14:48 / sobota
aaa my swoje!
Mam nadzieje, ze komplecik dzisiaj wpadnie na T29 ;)
Cyfra juz sie grzeje i wystarczy tylko czekac !
TYLKO ZWYCIESTWO ! ! !
6 marca 2010, 15:54 / sobota
zdarzylem sie wyrwac z pracy i na stadion ;)))

Kafar poszedl po rozum do głowy:)

Pietrowski w 11 :)

"Trener Tomasz Kafarski wprowadził dwie zmiany w meczowej jedenastce w porównaniu z ubiegłotygodniowym spotkaniem Lechii z Odrą Wodzisław. W miejsce Rafała Kosznika zobaczymy Arkadiusza Mysonę, natomiast pauzującego za kartki Pawła Nowaka już od pierwszych minut zastąpi Marcin Pietrowski."

na T29
6 marca 2010, 17:58 / sobota
kurde, nie mogę być na meczu - siedzę w Szczecinie - pozostaje mi oglądanie na Sopcast :/ dobrze że prowadzimy, ale mamy szczęście, bo był spalony, a liniowy nie odgwizdał :) GOL to GOL !!!
6 marca 2010, 19:00 / sobota
1:1
tylko remis;
szkoda, że nie potrafimy wygrywać u siebie, szczególnie z drużynami z miejsc spadkowych.
6 marca 2010, 19:06 / sobota
Tutaj macie bramkę Laizansa

odnośnik
6 marca 2010, 19:11 / sobota
szkoda ze tylko remis ale obawiam się ze bezczynność transferowa jaka miała Lechia jeszcze przysporzy nam kłopotów w niejednym meczu i zamiast mieć już 6 pkt mamy tylko 2 gdzie w końcówce sezonu znowu pewnie będzie nam brakować tych straconych pkt .
6 marca 2010, 19:32 / sobota
Buzała, Laizans, Pietrowski kompletne DNO ! Bajic który wszedł za Pietrowskiego jak i Zabłocki nic nie pokazali a i z taką grą to nie ma co liczyć na 3pkt.
6 marca 2010, 19:34 / sobota
6 marca 2010, 19:40 / sobota
Gasior zalewasz... jak możesz to opowiedz ktoś o tym ,ja nie mogłem być na T29 z powodu "STUDIUFF".
6 marca 2010, 19:42 / sobota
6 marca 2010, 19:45 / sobota
6 marca 2010, 19:47 / sobota
No zwykla rozmowa to moze nie ale to chyba nie jest temat do opisywania tutaj. Co po meczu? Niedosyt, niedosyt, niedosyt. I zimno.
6 marca 2010, 19:52 / sobota
Po analizie wideo wydaję mi się ,że Pietrowski podał do Wiśni ,a on był na spalonym;P. Czyli dobrze ze te sędziowskie łby nie mylą się tylko w jedną stronę.
6 marca 2010, 19:52 / sobota
Ja sie pytam - gdzie jest Kaczmarek? Ponoć rywalizuje teraz z Bąkiem. Z Bąkiem, który grał piach dzisiaj. Wszytkie akcje Groclinu jego stroną szły bez problemu a w ofensywie Krzysiu sie w czoło kopał. Kaczmarek od 1 minuty w następnym meczu Kafar.
6 marca 2010, 19:55 / sobota
6 marca 2010, 19:58 / sobota
Ma ktoś filmik?

Całą zasraną zimę na zwycięstwo czekam i się doczekać nie mogę. :|
6 marca 2010, 19:58 / sobota
mecz na plus dla Kapsy, Mysony, Laizansa i Dawidowskiego ( kurwa ile on ma sily do biegania)
Krzysiu Bak slabiutko cien zawodnika z mezu z odra
Lukjanovs co on dzis odpierdalal to brak slow

Szkoda glupio straconej bramki, mecz mogl zakonczyc sie naszym zwyciestwem

jak Kafar moze wpuszczac Baicia ktory traci tylko pilki zamiast Kaczmarka
zdecydowanie najlepszym zawodnikiem byl Dawidowski
6 marca 2010, 20:01 / sobota
Jak się strzela jedną bramkę i zaczyna modlić, to się meczu nie wygrywa. O wiele łatwiej o korzystny wynik, jeśli się strzela 2 lub nawet 3 gole.
6 marca 2010, 20:01 / sobota
6 marca 2010, 20:03 / sobota
Teraz na spokojnie. Co robi Buzała w pierwszym składzie? Co robią Kaka i Ivans na ławce? Nieporozumienie totalne. Dawidowski gra cały mecz, zapierdala jak dzika kuna, ale co z tego skoro inni stoją i patrzą jak szpak w pizde. Wchodzi taki Zabłocki na 10 minut i nie ma siły pobiec za piłką! To jest zawodowstwo? To jest kpina panie!

Kapsa - Co miał złapać złapał, przy bramce mógł chyba lepiej się zachować.
Bąk - Jedna akcja z przodu to troszkę za mało, w defensywie jako tako.
Mysona - On w ogóle grał?
Koza i Hubert - Dobry mecz.
Surma - Trochę za bardzo defensywnie. Wszystkie piłki od niego szły do tyłu.
Pietrowski - Zamiast podać do lepiej ustawionego partnera woli kopnąć byle gdzie.
Laizans - Strzelił bramkę i chwała mu za to. Do tego dwa fajne zagrania pietą.
Wiśniewski - Na swoim przyzwoitym poziomie.
Buzała - Z taka grą to do Orkana Rumia, a nie do Lechii!
Dawidowski - Zajebiście, ale sam meczu nie wygra.
Lukjanovs - Po jego wejściu coś się zaczęło dziać z przodu.
Bajic - ?!?!
Zabłocki - Tak jak już napisałem.

DOPING - blado, oj blado...

Dopełniając moje wywody powiem, że Groclin też jakiegoś wielkiego meczu nie zagrał. Spokojnie można było 3pkt zainkasować.

PS: Tłuc się z braćmi po szalu i to na własnych śmieciach? Paranoja!
6 marca 2010, 20:14 / sobota
ostatnie zdanie Dzikidingo - podzielam .
oglądając mecz z odrą w tv i po dzieiejszym meczu który zobaczyłem to powiem tak . Buzi jak najbardziej na ławe . żadnej okazji , zero jakiegoś fajnego podania które by zrobiło akcje . nie może ograć nawet rywala , wszystkie zagrania jego to zwolnienie kontry , jakiejś akcji . Pietrowski - no do momentu tego podania do Wiśni to też padaka . zgodze sie z poprzednikiem ze Dawidowski sam meczu nie wygra . no i kurwa mać , gdzie jest Kaka . ? ; || . boki obrony też nie ciekawe . pierwsza połowa w naszym wykonaniu dobra no ale druga to juz padlina . grali jakby bali sie zaatakować bo tej bramce , nie wiedzieli wgl co robić no i 2 punkty stracone . a w sumie to 4 bo z odrą też powinnismy wygrac . no niestety niedosyt jest ale trza sie zadowolić tym punktem jakoś .

PS. Marian , Marian Bakeroooo , El Viva Espana ; )
6 marca 2010, 20:15 / sobota
Kurwa!!! Nareszcie!!!!

Nareszcie na meczu można kupić popcorn!!!! Błazen Hienek, Lechia tobie dziękuję!!!!!

Niech nam żyje 100 lat, niech nam żyje 100 lat, niech nam żyje i błaznuje, Błazen Hienek 100 lat!!!

Klubem Gdańska jest, West Ham United!!!!!
6 marca 2010, 20:18 / sobota
Kurwa zapach pierdolonego kurwa POPCORNU!! KTO TO KURWA WYMYŚLIŁ ?! Czułem się jak w jakimś multikinie (z tym, że tam akurat puszczają lepsze hity niż dzisiejszy mecz)

Co do meczu;

Generalnie gramy tak jak zawsze; czyli przewaga na boisku, kilka sytuacji i chuj.. remis.
6 marca 2010, 20:20 / sobota
po meczu z odra myslalem ze stracilismy 2 punkty ze slaba druzyna...teraz po dzisiejszym meczu stwierdzam ze spotkaly sie tydzien temu 2 rownie slabe druzyny i ten remis to nie przypadek...nie podoba mi sie gra wiosną...graja na stojaka..tylko Dawid zapierdala jak meserszmit...i to jest jedyna zmiana na plus w porownaniu do jesieni...cala reszta na minus...
co do sytuacji "kibicowskiej"....mozna dac komus klapsa,zdarza sie...ale zeby glanowac lezacego...?pojeby.
6 marca 2010, 20:23 / sobota
Dzikidingo - Mysona nie zagral zlego meczu. Staral sie, podawal. To inni pierdolili to co ugral.
6 marca 2010, 20:25 / sobota
6 marca 2010, 20:27 / sobota
6 marca 2010, 20:28 / sobota
o popcorn
6 marca 2010, 20:29 / sobota
aha.
6 marca 2010, 20:29 / sobota
Buzała nie zagrał dzisiaj złego meczu. Nie wiem czy widzicie , ale chłopak cały czas zapierdala, próbuje dobrze się ustawić i był dzisiaj parę razy na dobrej pozycji jednak nie dostał piłki. Dla mnie dzisiejszy mecz, a spotkanie w Wodzisławiu to dwa różne poziomy jeżeli chodzi o Buzałe.

Resztę przemilczę, rozmowy (!) dzisiaj dwie się odbywały jedna w 1 połowie druga w przerwie meczu tuż przy prostej . Chore klimaty .
6 marca 2010, 20:42 / sobota
Kolejny mecz kolejna padaka. Nie wiem co jest z tymi pilkarzykami ze kurwa biegac im sie nie chce, przeciez taka polonia jest do rozjebania ze 3:0. Ogolnie mowiac to:

Kapsa- 8/10 brawo za wybroniona akcje 1vs1.
Mysona/Bak- slabiutko brak rajdow skrzydlami do ktorych od czasu do czasu nas przyzwyczaili 4/10.
Hubert/Kozans- 7/10 dobrze grali.
Pietrowski- 5/10 gdyby nie podanie do Wisni bylo by o wiele mniej.
Laizans- 6/10 i tu bardzo podobnie.Strzelil bramke ale poza tym nic wiecej nie zrobił.
Surma-7/10 nie bylo żle ale zawsze moze byc lepiej.
Bajic- 4/10 wypad do młodej.
Buzała- kiedyś go szanowałem dzis... strasznie slablo wrecz dno 4/10
Zabłocki- Człowieku ty kurwa wiesz co to jest bieganie jak nie masz sily pobiegac 10 minut to daj sobie spokoj z pilka nozna 1/10.
Lukjanovs- moze i ma przebłyski, dobre podania ale bramek tylko 1 dlatego moja nota to 6/10
Dawidowski-Był dzis chyba jedynym zawodnikiem u ktorego było widac chec gry i takie cos sie chwali.Dzieki za dzisiejszy mecz szkoda ze nie zdobyles gola 8/10.

Sorka za błedy.
Kończac : Tylko szmata bije Brata!!!
6 marca 2010, 20:45 / sobota
jak to o co?jeden drugiemu numerowane krzeselko zajal...
6 marca 2010, 20:45 / sobota
Niestety zabraklo argumentow do wygrania meczu . Slabo szczegolnie w ataku . I na koniec do kochajacych inaczej Pawelka ( Kapse ) . Powiem najdelikatniej aby nie urazic uczuc ( kazdemu wolno kochac ) - mogl zachowac sie lepiej a nie jak zaczarowany olowek stac na linii bramkowej . Slaby start Kafar mimo wszystko masz jaja i czekam na zwyciestwo . Pozdro .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012