Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

CATTERING NA STADIONIE

strona 3/4

9 marca 2010, 17:57 / wtorek
Czarny68 , "nie ja się przeciwie gdy ktoś mądrze gada" :)
9 marca 2010, 19:58 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 marca 2010, 21:05 / wtorek
dzieci,ale beka!

huy z kiełbasom,daj ultrasom!!!

LECHIA KLUBEM NASZYCH SERC
ZIELONKA
9 marca 2010, 21:58 / wtorek
chuj z kielbasą,sa wazniejsze cele

odnośnik
10 marca 2010, 01:12 / środa
Jak dla mnie sprawa jest dość prosta. Jeśli usługodawca jest zarejestrowany w Gdyni (a chyba nie jest jednak), lub też właściciel podmiotu mieszka sobie w Gdyni - to ok. To nie jest wielki problem. Umowmy się, że wielu z nas ma znajomych, przyjaciół, a nawet rodzinę w Śledziowie. Poza tym, jak ktoś slusznie zauważył, gdynia to nie tylko szparka.

Jeśli natomiast usługodawca jest zadeklarowanym śledziuchem, to - przepraszam bardzo - won z T29.
11 marca 2010, 12:04 / czwartek
No i dupa. Zacierlapka skąd masz takie rewelacyjne newsy co? Od przyjaciół z Ejsmonda?

odnośnik
11 marca 2010, 12:16 / czwartek
Zacierlapka i co teraz??, takie kity to możesz wkręcać swoim znajomym a nie kibicom Lechii. Po co takie bzdury wypisujesz??
11 marca 2010, 12:19 / czwartek
No i wszystko jasne. Temu panu naleza sie przeprosiny, wszak zostal nazwany aarkowcem. Kielbasek ani popcornu jesc i tak nie zamierzam, to nie multikino.
11 marca 2010, 12:30 / czwartek
Panowie, oswiadczen to ja (i pewnie Wy) sie sporo naczytalem w zyciu. Papier i internet wszystko przjmie. Dla mnie sprawa jest prosta:

"Być może nawet przedstawiciele Klubu Kibica nie do końca
wiedzą jaka firma (z nazwy) ten sprzęt im wypożyczała, bo nie były to
sprawy załatwiane drogą oficjalną, lecz przez osobiste kontakty."

Wystarczy, ze ktos od tych "osobistych kontaktow" potwierdzi i problem z glowy.
11 marca 2010, 19:55 / czwartek
No i mamy kolejne oświadczenie. Pierwsze dotyczyło inwestora, który wymigał się od płacenia na klub, drugie odnośnie "dobrej" współpracy z kibicami, a teraz odnośnie cateringu. Przypadkowo też, na łamach prasy odezwał się Kaczmarek :)

Pierwsze to był stek kłamstw, ponieważ w grudniu Andrzej Kuchar zarzekał się przed akcjonariuszami, że notarialnie podpisze zobowiązanie finansowe, jakby umowa z S5 nie weszła w życie. Minęły 3 miesiące, aktu notarialnego brak. Kasy w klubie też brak, a inwestor udaje że tematu nie ma!!!! To może panie Kuchar, kolejne oświadczenie??? Gdzie jest 5 baniek które do końca grudnia miało zasilić konto spółki????

O prawdziwości drugiego oświadczenia, niech wypowiedzą się ultrasi. Przed meczem z Groclinem, ochrona w kominiarkach trzepała wszystkie flagi, bo mieli "przeciek" że przygotowany jest transparent pozdrawiający hJenka.
I teraz rodzi się pytanie, czy hJenek jest tak skromny, że nie chciał pozdrowień? Czy raczej "pozdrowienia" nie byłby zbyt miłe??

Nie zdziwię się, jeśli we Wrocławiu od pierwszej minuty zagra Kaka, a Kafar po meczu powie, że przerwa przydała się Marcinowi. Tylko czy trener, któremu skład ustala zarząd, ma rację bytu w profesjonalnym klubie??

hJenek, kończ waś, wstydu oszczędź!!!!
11 marca 2010, 21:05 / czwartek
Gdyby nie kwestia składu, nazwałbym Łowcę... dosadnie. Rzeczywiście, dziwna ta polityka kadrowa Kafarskiego. Międli między kopaczami aż miło. Nie wie kogo na ile stać ?! Po co okres przygotowawczy i sparingi ? Z dnia na dzień Bajić już nie pasuje do 18, a w poprzednim tygodniu, jak kapeli brakuje ognia, pierwszego desygnuje go na plac ?!?!?! Zaprawdę dziwne.

Inna kwestia to wrzuty na Błażeja. Nie akceptuję takiej jazdy. Jeżeli znasz chłopa i jak twierdzisz, że rzucasz mu prosto w twarz trudne sprawy, to dla dobra ogółu zachowaj to waćpan dla siebie. Ci, którym zależy na dobru Lechii i interesują się bliżej niż inni, i tak wiedzą co się dzieje. Paplanie na necie jest dobre dla małolatów i gówniarzy. Szukasz poklasku ? Skończ z tym, bo to słabe zachowanie.

Z cateringu śmierdzi jak z dolnej "szóstki" i to jest fakt jak to, że Bajić to nie nawet kopacz (myliłem się okrutnie przed transferem i wstyd mi za to). Panie właścicielu tej jadłodajni, zarabiaj Pan uczciwie i nie zakłócaj meczu smrodem.

Ze sportowym podrowieniem
11 marca 2010, 21:58 / czwartek
Uwaga kolejna Afera !
Przejeżdżałem dziś obok stadionu w Letnicy. Na parkingu widziałem dużo samochodów z rejestracją GA, że o innych obcych nie wspomne. Tam na pewno są kibice Arki. Nie może tak być że kibce Arki budują stadion dla nas. Proponuje zbojkotować tą budowę i nie przychodzić na Lechie jak się przeprowadzi.
podpisano
Agent zUBek
11 marca 2010, 22:16 / czwartek
Kiedy można spodziewać się oświadczenia w tej sprawie ?
12 marca 2010, 07:20 / piątek
Czyjego oswiadczenia???
12 marca 2010, 07:41 / piątek
Ja oczekuję oświadczenia firmy budującej stadion. W przeciwnym razie moja noga na PGE Arenie nie stanie!

PS. Nie wiem, dlaczego do dziś nic nie mówi się i nie pisze o tym, że Lechię ubiera firma Red Box, mająca siedzibę w Poznaniu. Moim zdaniem piłkarze powinni mieć honor i biegać na golasa, zamiast promować firmę z wrogiego terenu. Skandal!

PS2. Co do kiełbasek. OK, już wiemy, że firma cateringowa jest z Gdańska, a jej właściciel nie jest kibicem. Nie wiem natomiast skąd pochodzi sprzęt, wykorzystywany do grillowania kiełbasek, a także nie wiadomo skąd pochodzą same kiełbaski! Krążą pogłoski, że te kiełbaski zostały wyprodukowane z gdyńskich świń z ejsmonda!!! Przecież to skandal, żeby na Lechii wykorzystywano produkty zza miedzy! Oczekuję oświadczenia! W przeciwnym razie moja noga nie stanie w promieniu 50m od stoisk z kiełbaskami na T29.
12 marca 2010, 08:13 / piątek
Miało być pieknie na prostej kibic od lat zwiazany z Lechia,od zegara miało być stowarzyszenie.trybuna Szydłowski poczestunek dla gosci-Roma . Kartofel wspólnie z B.J poukładali temat pod siebie wiadomo pieniadz nie śmierdzi po co z kibicami współdziałac odciać sie od kibica i spokój .Mam nadzieje ze do czasu.
12 marca 2010, 08:25 / piątek
ludzie co wy pierdolicie .Ale paranoja, ogarnijcie sie ,dziecinada
12 marca 2010, 10:33 / piątek
Po prostu. Niektórym przeszkadza, ze na nowym stadionie nie będą nic znaczyć. Skończy się czas "patoli" i najebanych mord. Nawet z ich ulubionym "strzelcie kurwom gola " będzie ciężko, dlatego walczą jak mogą bo czują, że ich dni są policzone.
12 marca 2010, 10:53 / piątek
KIEŁBASKI JAK KIEŁBASKI ALE TACKI I BUŁKI SA NAPEWNO Z GDYNI NIE MÓWIĄC JUZ O NOŻACH I WIDELCZYKACH.

SWOJA DROGA PRZYDALOBY SIE JESZCZE OSWIADCZENIE ODNOŚNIE KAKI CZY ON PRZYPADKIEM NIE JEST Z GDYNI I DLATEGO NIE GRA.
12 marca 2010, 11:13 / piątek
Corney chciałem Cie uspokoić! Firma Red Box już niedługo nie będzie ubierała naszych piłkarzy. Na całe szczęście. Na pewno bardziej znana wszystkim firma zapewni lepsze wzory strojów i innych "gadżetów" a także ceny nie będą tak kosmiczne jak Jako.
12 marca 2010, 11:14 / piątek
kurde,widze ze "AFERA KIEŁBASIANA" zdycha pomalu. liczylem na jakas komisje sledcza,ktora czarno na bialym udowodnilaby ,ze kielbasa grillowa nie jest produkowana w Gdyni,ze swinie nie byly karmione niczym z gdyni,ze masarz ani sam nie byl z Gdyni,ani nikogo z Gdyni nawet nie zna.a nawet ja kogos z Gdyni przypadkiem spotka to przechodzi na druga strone ulicy.kategorycznie zadam zeby do kazdej kielbasy na traugutta byl dodawany CERTYFIKAT GDANSKOSCI formatu A4!!!!:)pozdrawiam parowkowych skrytozercow i tych co miesem sie brzydza :)
12 marca 2010, 11:56 / piątek
Bareja to jakies pewne info z tymi strojami? w ogole do kiedy mamy podpisana umowe z jako?dobrze by bylo jakby zasponsorwal nas adidas np.
12 marca 2010, 12:11 / piątek
No i wlasnie. Jak pisalem kilka miesiecy temu, ze przegralem karton whisky do gosci z Chelsea, ktorzy mowili, ze niedlugo bedzie u nas tak jak u nich to sie ze mnie smialiscie. Kilka lat temu nikt nawet na necie nie napisalaby pewnych rzeczy. A teraz juz otwarcie co niektorzy swietuja, ze na nowym stadionie beda mieli pomieszczenie w ktorym bez problemu beda mogli pale opierdalac panu milicjantowi.

Ja rozumiem, ze dla niektorych nie ma znaczenia czy kielbaska jest od sledzia czy nie. Wazne jest po prostu, ze ta buda stoi bo jest za czym przystanac na chwile aby fotke strzelic spierdalajac ze stadionu jak taki np. Ruch chce sie po stadionie przebiec.
12 marca 2010, 13:21 / piątek
@Białozielony

Ale to się zdecyduj chłopie. Chlorownia na T29 jaka niewątpliwie trawa od x lat czy nowy stadion, nowa jakość itd. Wiadomo, że dla wielu (w tym dla mnie) T29 zawsze będzie "domem" a nowy stadion tylko miejscem/stadionem gdzie LG będzie grać mecze...Mędrców wiele "ale robić to nie ma komu". Każdy wielki kibic ale kiełbaska i wódens dla wiele jest o wiele ważniejsza niż ta cała Lechia...
12 marca 2010, 13:39 / piątek
A gdzie ja napisalem o waleniu wody? Twoim zdaniem ktos, dla kogo stadion i barwy to rzecz swieta i broni tego zamiast spierdalac to pijany zur?
Mi sie po prostu w glowie nie miesci, ze patologia nazywaja nazwanie powiedzmy arki kurwa.
12 marca 2010, 13:40 / piątek
Biało-Zielony i vid - tak, macie rację! Ja przychodzę na T29 NA KIEŁBASKĘ! W dupie mam ten cały mecz, Lechię i w ogóle. Liczy się dla mnie KIEŁBASKA i POP CORN (od tego właśnie mój nick założony w 2005 bodajże) bo chodzę na Lechię od 20 lat właśnie dla kiełbaski! Kurwa, rozgryźliście mnie!

To nic, że chodziłem na Lechię jak grała w A-klasie, to nic, że jeździłem na wyjazdy, to nic, że stadion przy Traugutta jest dla mnie jak drugi dom. Chuj, to nie ważne! Ważne, że jem kiełbaskę z tacki, wyprodukowanej w Gdyni, bądź sprzedawanej pod namiotem wyprodukowanym w Gdyni. No ja pierdolę - jestem piknik!!!

Chyba już nie będę chodził na te mecze, bo spalę się ze wstydu kupując kiełbaskę... Jeszcze ktoś to zauważy i stanę się w oczach kibiców na T29 kibicem Arki, bo kupuję kiełbaskę....

Idę wiec kupić sobie dekoder Orange Sport. Od teraz w TV będę oglądał mecze Lechii na Traugutta. Zagryzając przy tym kiełbaskę usmażoną na patelni. Hmmm... choć muszę sprawdzić, gdzie patelnia była wyprodukowana.

Pozdro.
12 marca 2010, 14:02 / piątek
Corney - wpis Biało-Zielonego bardziej odnosił się chyba do posta marys - cyt: "Po prostu. Niektórym przeszkadza, ze na nowym stadionie nie będą nic znaczyć. Skończy się czas "patoli" i najebanych mord. Nawet z ich ulubionym "strzelcie kurwom gola " będzie ciężko, dlatego walczą jak mogą bo czują, że ich dni są policzone." - któremu przeszkadza nawet nasz najlepszy doping ;))
Tj. Mays cieszy się, że na nowo budowanym stadionie będzie mógł w derbach zaśpiewać o.... - no właśnie marys, o czym??

Zatem temat rozrósł się poza zagadnienie - czy kiełbaski ewent. dystrybuujący je jest z gdyni czy nie, oraz czy na T29 w ogóle powinien być sprzedawany popcorn?? i w tym aspekcie Biało-Zielony trafił w sedno:
"Ja rozumiem, ze dla niektórych nie ma znaczenia czy kiełbaska jest od śledzia czy nie. Wazne jest po prostu, ze ta buda stoi bo jest za czym przystanac na chwile aby fotke strzelic spierdalajac ze stadionu jak taki np. Ruch chce sie po stadionie przebiec."
i ja pod tym podpisuję się obiema rękoma!!!
12 marca 2010, 14:39 / piątek
BA to bedzie multikino kielbaskami, popcornami, chipsami, slonecznikiem plynace, zobaczycie. Piekny stadion itd. ale z drugiej strony jak dla mnie moglibysmy sie z T29 nie ruszac.
12 marca 2010, 14:57 / piątek
...ze co,ze niby reakcja byla niepotrzebna-zbyt paniczna?
To chyba dobrze,ze ludzie szybko zareagowali-gorzej,gdyby nie bylo wogole reakcji,a tak,to chociaz ''niech kurwy wiom !''
Wyjasnilo sie i dobrze-ja ze swej strony moge przeprosic goscia i tyle.

Co do wypowiedzi marysa,to musze sie z Toba nie zgodzic,bo nie tylko patologia spiewa tak znana przyspiewke,a jesli myslisz,ze na bandyckiej arenie zrobicie drugie iti,to sie gruuuuuubo mylisz.
Legionisci troszeczke ''przysneli'' i dalej juz poszlo kolo w ruch.
Z nami tak nie bedzie,bo ptaszki juz cwierkaja,ze jak nas nie bedzie,to i JEJ nie bedzie,a mozna to zrobic w miesiac czasu-uwierz mi.
Widzisz marys,wpierniczasz wszystkich do jednego wora-(czyt patole)a to brzmi jak za czasow prl-u,ze kazdy kibic,to BANDYTA !
Nieladnie.
Bialo Zielony-pelne poparcie,tak trzymaj.
Pozdrawiam
12 marca 2010, 15:30 / piątek
Popieram wpis Czarnego. Reakcja jak była to była. Na przyszłość nas to trochę nauczy. Osobiście ciesze się, ze tak to się zakończyło. Przypominam, ze nie chodziło tu o to czy kupić kiełbachę czy nie lecz komu nabić kasę. Byc może zareagowałem zbyt spontanicznie ale uwierzcie mi po wpisie zacierlapki trochę mnie zatrzęsło. Swoja droga ciekawe gdzie zacierlapka się zaszył. Cos nie widać go od kilku dni. Natomiast ironiczne wpisy niektórzy z Was taki dla przykładu picknick powinniście sobie darować. Ani nic do dyskusji nie wnoszą ani nie są śmieszne.
12 marca 2010, 16:06 / piątek
Zacierlapka ma taka sama wine jak kazdy inny ktory tylko cos przeczytal i juz toczyl wojne, wiec teraz bez tlumaczen sie;/
12 marca 2010, 16:29 / piątek
A gdzie Ty widzisz tłumaczenie ?
12 marca 2010, 17:12 / piątek
Ty maryś co ci przeszkadza spiewanie strzelcie k... gola? nie jesteś na musicalu w kinie, co do pijaków tez przeszkadzają ale nie bardziej niż wielcy ''Lechiści'' którzy chodzą od 2-3 sezonów ...

k...wa wszyscy poprawnie polityczni sie zrobili- przeklinanie be,rasizm be może pedalów zaproś jeszcze - nikt Ci nie karze przeklinać ani być rasistą ale typie zbastuj trochę
12 marca 2010, 19:32 / piątek
Jestem zbulwersowamy poziomem dyskusji autorstwa, jak myślę młodych, wręcz dzieci kibicującym Lechii. Tylko tak mogę zrozumieć te wpisy. Jeśli robią to bardziej dorośli kibice, to winszuję inteligencji. PRZECIEŻ TEN WĄTEK JEST O "KIEŁBASKACH" A NIE O GÓWNACH. Smacznego
12 marca 2010, 20:51 / piątek
Aż szkoda, że afera upada....
Przeczytajcie sobie ten wątek jeszcze raz OD POCZĄTKU i ogarnijcie czasami bajerę...chociaż śmiech bierze jak się to czyta. Warto czasami uczyć się na błędach i nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków, także w innych wątkach.
Wyciągać wnioski, bo ktoś kto ma inne zdanie niekoniecznie musi być tęczowy albo zza miedzy....
12 marca 2010, 20:54 / piątek
a tak poza tym to:
+ za społeczeństwo obywatelskie:)
12 marca 2010, 20:58 / piątek
Osobiście cieszę się, że kiełbasek nie robi jakiś śledź, bo znając złośliwoś ludzką, nie zdziwiłbym się gdyby obsikakał je dzień wcześniej (na zasadzie: żryjta sobie betony).
Szczerze mówiąc gówno mnie obchodzi kto te kiełbachy sprzedaje, ale ważne jest dla mnie to jak to robi. Byłem na paru stadionach poza granicami PL i tam to "idzie" migiem, a u nas na meczu z groklinem? Żenada!!!
Siromacha wie ile musieliśmy kwitnąc w trakcie meczu w kolejce...
Tak nie może byc.
Wygrał Pan przetarg, to bier się do ruboty!
ps. Poprzednie kiełbaski nie były 0,5 m, ale były już, a teraz mam - kurwa - czekac pol godziny?!!!
pozdrawiam eljot
12 marca 2010, 23:11 / piątek
He, he...staliscie z Czarnym po osmolonego, juz oswojonego zwierzaka ? Ile razy staliscie w kolejce ? Widzieliscie cos z meczu czy tylko klienta, ktory przy wylaczonych jupiterach sciagal z bramek siatki ?

Wprowadzili zastaw na tacki ? Bo moj brat ostatnio zbieral...

Czarnemu pomylily sie kolejki, myslal, ze ciagle stoi w Maxie i to po Gdanskie :)
12 marca 2010, 23:20 / piątek
Jak kolejka dluga to trzeba bylo, Silnoreki, porozmawiac z nimi po swojemu
13 marca 2010, 04:31 / sobota
:)
15 marca 2010, 09:16 / poniedziałek
No i mamy kolejne oświadczenie. Pierwsze dotyczyło inwestora, który wymigał się od płacenia na klub, drugie odnośnie "dobrej" współpracy z kibicami, a teraz odnośnie cateringu. Przypadkowo też, na łamach prasy odezwał się Kaczmarek :)

Pierwsze to był stek kłamstw, ponieważ w grudniu Andrzej Kuchar zarzekał się przed akcjonariuszami, że notarialnie podpisze zobowiązanie finansowe, jakby umowa z S5 nie weszła w życie. Minęły 3 miesiące, aktu notarialnego brak. Kasy w klubie też brak, a inwestor udaje że tematu nie ma!!!! To może panie Kuchar, kolejne oświadczenie??? Gdzie jest 5 baniek które do końca grudnia miało zasilić konto spółki????

O prawdziwości drugiego oświadczenia, niech wypowiedzą się ultrasi. Przed meczem z Groclinem, ochrona w kominiarkach trzepała wszystkie flagi, bo mieli "przeciek" że przygotowany jest transparent pozdrawiający hJenka.
I teraz rodzi się pytanie, czy hJenek jest tak skromny, że nie chciał pozdrowień? Czy raczej "pozdrowienia" nie byłby zbyt miłe??
Nie zdziwię się, jeśli we Wrocławiu od pierwszej minuty zagra Kaka, a Kafar po meczu powie, że przerwa przydała się Marcinowi. Tylko czy trener, któremu skład ustala zarząd, ma rację bytu w profesjonalnym klubie??

Te słowa napisałem przed wyjazdem do Wrocławia. No i proszę, okazuje się że chyba miałem rację. Nagle zapanowała moda na "oświadczenia".
Obecność Kaczmarka we Wrocławiu, pokazała kto ustala skład. Zrobiła się afera o Kaczmarka i proszę- to kibice mieli rację, a nie hJena z zarządu!!!!

Co do samych kiełbas, Corney ja też lubię zjeść sobie giętą na stadionie. I ty dobrze wiesz, że nie idzie o to, czy na stadionie ma być, czy nie ma być cateringu. Jest to rzecz oczywista. Ale jeśli zarząd posługuje się kłamstwami, w celu osiągnięcia prywatnych korzyści, to my kibice musi z taką patologią walczyć.

I jeszcze słówko do Marysa. Fajnie że dostałem od ciebie szufladę. Dzięki temu, czuję się jak w Kingsajzie. Tylko że ja patol piję zamiast alkoholu polococtę.
15 marca 2010, 09:30 / poniedziałek
Pewnie gdyby nie afera cateringowa nie byloby zwyciestwa we Wroclawiu
Lechia zawdziecza zwyciestwo zmianie producenta kielbasek.
15 marca 2010, 11:26 / poniedziałek
Zdecydowanie tak ruletko. Zmiana producenta kiełbasek dała nam zwycięstwo.
A twój umysł jest tak ograniczony, że nie potrafisz zaobserwować prostych manipulacji, jakimi posługuje się hJenek.
15 marca 2010, 11:34 / poniedziałek
Ja nie wiem co Wy chcecie od hJenka.

Przeciez on ma WMG! w miejscowosci na naszej-klasie.
15 marca 2010, 12:58 / poniedziałek
łowco
twoj umysl jest mega nieograniczony

prowadz nas do kolejnych zwyciestw

mysle ze dzieki temu odzyskasz swe miejsce cateringowe na stadionie
15 marca 2010, 16:46 / poniedziałek
Drogi kolego Ruletka- a ja mam nadzieje, skoro tak zachwalasz obecny- przynajmniej na meczu z groclinem, dosc cuchnacy cattering, ze wpierdzielisz sobie kielbaske na meczu z Wiselka i bedziesz mial po tym najbardziej przesrana, doslownie, noc w zyciu. Pozdrawiam!
15 marca 2010, 17:08 / poniedziałek
tt

a w ktorym miejscu ja zachwalam te kielbaski...

czytaj ze zrozumieniem :)
15 marca 2010, 18:40 / poniedziałek
Zle sie wyslowilem, choc z Twoich wypowiedzi zrozumialem, ze Ci cattering odpowiada :) Przepraszam w takim razie, od rana wkurwiony chodze.
15 marca 2010, 19:22 / poniedziałek
spoko, wybaczam :)

Ch... z kiełbaskami Lechijko jestesmy z wami
15 marca 2010, 19:44 / poniedziałek
nigdy nie bawiłem się catering droga ruleto
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.393