Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

KAKA NA BOISKU

strona 1/1

1

10 marca 2010, 11:52 / środa
Ostatnio nurtuje mnie sprawa Marcina Kaczmarka i Karola Piątka odnośnie ich absencji na murawie.
W/g mnie Kaka I Carlos zasługują na to by z nich korzystać .Kaka przecierz to nasz najlepszy zawodnik zeszłej rundy i najbardziej wszechstronny.Piatek miewa lepsze i gorsze mecze ale rownież powinien wystepowac na boisku chociażby w końcówkach meczy.
Buzi, Pietrowski ,Zablocki a tym bardziej Bajić napewno nie są lepsi od dwójki wymienionych.
Więc dlaczego P.Trenerze:kontrakt,kłótnie czy brak formy o tym decyduje.
10 marca 2010, 11:57 / środa
Panie TELEMET uważam ze nie powinien pan analizowac składu,lecz wziąsc się za porządne kibicowanie,bo na ostatnim meczu z Disco polo go nie było..
10 marca 2010, 12:03 / środa
Telmet weź sie lepiej za swoje zajecia, bo jak wszyscy wkoło zaczna ustawiac Kafarowi skład to sie zrobi druga polonia wa-wa.
10 marca 2010, 12:12 / środa
Sprawa Kaczmarka wygląda mi na jakiś wewnetrzny konflikt ( mam nadzieje ze nie z samym trenerem ) bo nie wierze ze jest tak słaby ( szybkości i błysku tak szybko sie nie traci ).
10 marca 2010, 12:22 / środa
Jeśli chodzi o kibicowanie to po sobotnim meczu do dzisiaj mam chrypkę,a nie odemnie to tylko zależy jaki jest poziom kibicowania.
Ja ustalać składu nie zamierzam tylko dziwi mnie fakt o którym pisze wyżej.
Skoro was Panowie Jordanik i Boldi temat nie interesuje to niekomentujcie tylko dajcie lepszy temat np o tym jak super gra Bajic czy Buzi .Ja nie narzekam na Lechie.Ciesze się z pozycji 8 w tabeli ale uważam że ta kadra po minimalnych przetasowaniach 1-2 zawodników może lepiej zagrać.Choć pewności nie mam.Ale zawsze może byc lepiej bo gorzej już było.
10 marca 2010, 12:31 / środa
Konflikty konfliktami ale chyba lepszy Kaka niz Bajic ktory ma na wszystko wyjebane
10 marca 2010, 14:10 / środa
Panie TELEMET z całym szacunkiem,poprostu chodzi mi to ze nie potrzebne wg mnie są zakładane tematy takie jak ten,tematów jest mnóstwo niepotrzebnych i nie tylko ten akurat,chciałbym zeby to forum było przejrzyste aa jest bałagan,moderator sam pewnie nie wie gdzie jest:)biało-zielone pozdrowienia:)
10 marca 2010, 14:12 / środa
TELMET, posłuchaj Boldiego i idźcie razem do galerii!
10 marca 2010, 14:48 / środa
Kosznik i Rogal już nie grają, a to jest najważniejsze. A co do Kaczmarka i Piątka tak każdy wie dlaczego nie grają, wg mnie to źle ale nie ja jestem trenerem. Może gdybyśmy byli na ost. miejscu i Kafarowi by się walił grunt pod nogami to by odłożył na bok swoje ....wiemy co, i wpuścił bądź co bądź zawodnika/ów którzy są filarem zespołu (przynajmniej byli nim na jesieni, a przynajmniej był nim Kaczmarek i z tym każdy się musi zgodzić). Proponuje również co poniektórym zaprzestać tych głupich wyzwisk i docinek i przejść na tryb normalnej rozmowy (wiem, że dla niektórych to trudne ale warto spróbować).
10 marca 2010, 15:01 / środa
A może chodzi dokładnie o to samo co z Bączkiem. hjenek negocjuje z Kaką nowy kontrakt, to żeby chłop nie czuł się zbytnio potrzebny musi pogrzać ławę. Mały z ciebie człowiek, panie hjenek!!!
10 marca 2010, 15:37 / środa
Łowca, weź się ty chłopie opanuj i przestań w końcu obżarć człowieka noszącego te same barwy co ty. Masz coś do Jenka, to idź do klubu i powiedz mu to w twarz, a nie niczym przestraszona szprotka ubliżasz mu na forum ! Kurwa mać co za chore czasy ! Żeby Lechista ublizał Lechiście gorzej niż parszywy śledź ? Żenada !
10 marca 2010, 15:58 / środa
Zgadzam się w pełni! To co widziałem na boisku w sobotę to naprawdę KAKA. Oglądać się tego nie dało...
10 marca 2010, 19:06 / środa
Jaki to Lechista, co nad dobro Lechii przekłada własne interesy??

hjenek jedzie na farmazonie, że w Zarządzie jest z nadania kibiców, a nie jest tajemnicą, że kibice wielokrotnie mówili mu prosto w twarz, że ma odejść bo kompromituje całe nasze środowisko. Nie od dziś wiadomo, że dla hjenka liczy się tylko kasa. Zresztą nie pamiętam, abym kiedykolwiek widział go w barwach Lechii. Celtic, Millawall, West Ham- to są jego kluby.
I nie bój się o mnie. Nie raz mu powiedziałem, co o nim myślę prosto w twarz. I znając jego "przywiązanie" do stołka, nie raz jeszcze to usłyszy.
10 marca 2010, 19:38 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 marca 2010, 19:47 / środa
10 marca 2010, 19:53 / środa
Bardzo przepraszam,a czy nie jest to czasem CENZURA ?
Wiecie panowie,jak sie nazywa ta dolegliwosc,jaka Was dopadla ?
HIPOKRYZJA,lub jak kto woli-kurestwo.
10 marca 2010, 19:55 / środa
Czarny jesteś jednym z moderatorów. Co się u was dzieje? Pytam bez napinki.
10 marca 2010, 19:55 / środa
pisalem juz kiedys,ze nie jestem moderatorem !
10 marca 2010, 19:57 / środa
Nie denerwuj się. Wydawało mi się ,ze jesteś. Sorry jeśli uraziłem. W takim razie icemar jesteś tu? Co jest grane Panowie?
10 marca 2010, 19:59 / środa
to może po prostu zmieńmy forum na lechia.net, które z pewnością jest bardziej przyjazne kibicom Lechii niż obecne forum lechia.gda.pl, na którym powoli zaczynają panować nie miłe zwyczaje dawnych lat...

PRECZ Z KOMUNĄ (również na FORUM)!!
10 marca 2010, 20:08 / środa
10 marca 2010, 20:08 / środa
Czarny a powiedz czy Ty przypadkiem nie\ jesteś z LP????? I może nie wygodny jesteś. Wnioskuję to po tym, że na stronie www.lwypolnocy.pl jest od groma newsów kibicowskich, typu wyjazdu do Wrocławia lub też gościny, których nie można doszukać się na tym portalu. Na Lechia.net są informacje ze strony LP, tu ich nie ma. Jeżeli jest rzeczywiście jak piszą , że to strona pana Błażeja to mogą mieć nakazy z góry. Dziękuje za odpowiedź.
10 marca 2010, 20:09 / środa
Wpisy zostały usunięte bo nie dotyczyły założonego tematu. Jeśli temat jest "kaka na boisko" to niech to bedzie temu poświęcone.
10 marca 2010, 20:11 / środa
Wlasnie chcialem o tym napisac. Posadka w klubie ujebala wolnosc slowa na tym forum. Pisalem juz kilka dni temu, ze trzeba nam nowego forum, najlepiej takiego na ktore przy rejestracji bedzie trzeba wpisac: "jebac arke i pryszczatego"
Albo tak jak pisze Simek - lechia.net
Pierwszy wpis zacierplapki dotyczyl ewidentnie KAKI na boisku. Jak masz jaja to go przywróć. Spytaj dyrektora czy możesz to zrobić. Chcesz numer do niego???
wpisy są usunięte, bo bronicie hjenka!!!

ale jego dni są policzone!!!
10 marca 2010, 20:16 / środa
Odpowiadam
Jestem czlonkiem stowarzyszenia Lwy Polnocy i mysle zupelnie podobnie jak Ty prawda.
Wiele razy mowilem,ze co to za demokracja,jak pozwalaja tylko na taka krytyke,jak IM pasuje.

Tak,temat jest o Kaczmarku,ale to wlasnie posrednio dotyczy wladz naszego(nie ICH)klubu.
Kiedys bylo takie powiedzenie:Krytyka tak,ale nie przeszkadzajaca wladzy,tylko ja dopingujaca :-)
10 marca 2010, 20:19 / środa
Zresztą w pierwszym swoim wpisie w tym temacie napisał, że Kaka nie gra, bo błazen hjenek chce go "zmiększyć" przed podpisanie nowego kontraktu. I to też wykasowaliście drodzy "niezależni" moderatorzy!!!!

Jeszcze pół roku temu, nie byliście aż tak zasadniczy w moderowaniu.

A może Baggio wrócił do moderowania??
10 marca 2010, 20:19 / środa
No to wszystko jasne. Panowie proponuje każde zdanie kończyć wpisem: KAKA NA BOISKO, aby mod nie miał powodu go usuwać.

KAKA NA BOISKO
10 marca 2010, 20:24 / środa
aha i nick lechia.gda.pl kłamie. Napisał, że wpisy są usuwane, bo są nie na temat. Od kiedy jak ktoś pisze nie na\temat jesy banowany???
10 marca 2010, 20:27 / środa
od wtedy, kiedy nie na temat dotyczy zarządu spółki

no wiesz, jak się pracuje w spółce, to trzeba bronić swoich pracodawców,

Kaka musi grać, bo jest najlepszy. ;-)
10 marca 2010, 20:28 / środa
Prosimy o przywrócenie wpisu Zacierłapki, aby każdy mógł zobaczyć czy nie był na \temat!!!

KAKA NA BOISKO
10 marca 2010, 20:28 / środa
Pomocnik Realu Madryt, Kaka wypowiedział się na temat swojej niedawnej kontuzji pachwiny. Przypomnijmy, że Brazylijczyk trafił na Santiago Bernabeu latem ubiegłego roku, jednak nadal nie pokazuje pełni swoich umiejętności i nie spełnia oczekiwań w nim pokładanych.

Latem do składu Królewskich dołączył również Cristiano Ronaldo, który w przeciwieństwie do Brazylijczyka, prezentuje naprawdę wysoki poziom. Obaj jednak są wielkimi przyjaciółmi i dobrze rozumieją się na boisku, jak i poza nim. Kaka zapewnia jednak, iż nadal jest sobą.

"Moja kontuzja pachwiny to przeszłość. Jestem w dobrej kondycji i jestem gotowy dać z siebie wszystko. Nie czuję żadnego bólu i chcę pomóc drużynie" - powiedział dla RealMadrid.com.

"Jestem przyzwyczajony do presji, więc nie ma problemu. Musisz być na to gotowy, jeśli grasz w Realu Madryt, ale z dnia na dzień czuję się swobodniej i chcę się mocno poprawić".

"Nadal szukam optymalnej formy, chcę rozegrać wielki sezon w Realu Madryt" - zakończył Kaka.

Źródło: ricardo-kaka.com

usuniecie ? PRZECIEŻ JEST NA TEMAT KAKI ;)
10 marca 2010, 20:32 / środa
KAKA nie jest w zasięgu zarządu. Więc ludzie Błażeja wykasują Twój wpis, gdyż będzie to odebrane jako krytyka.

KAKA NA BOISKO
10 marca 2010, 20:35 / środa
Grubsza ryba na mieście jak ma swoich ludzi ;).

KAKA NA PRAWĄ POMPĘ!
10 marca 2010, 21:01 / środa
Panowie spokojnie. Moze sytuacja sie ustabilizuje. Nie skreslajmy moze tego forum tak od razu. W koncu przez tyle lat bylo ok. Nic przeciw forum na lechia.net. , tez jest spoko. Absolutnie. Moze te wpisy ktore teraz wylecialy tutaj skasowane zostaly troche pod wplywem emocji. Poobserwujmy wszystko jeszcze troche. Acha, panowie moderatorzy, szanujcie zdanie innych, jesli komus sie nie podoba pan Jenek to poprostu zaakceptujcie to. Takie moje zdanie, na razie takie. Co z tego wyniknie zbaczymy

Tutaj nasze forum : odnośnik naturalnie zadne porownanie ale jedno moge zagwarantowac, zaden wpis (no prawie, wylaczam takie gloryfikujace rybie lby i inne szprotki) nie wyleci

Acha, Kaka na bramke: )
10 marca 2010, 21:37 / środa
Chodzą słuchy ze pan dyrektor zrobił KAKE na środek boiska...prawda to???

WIĘC KAKA NA BOISKU:))))
10 marca 2010, 21:41 / środa
Swoją drogą dziwne, że nagle tak sie pilnuje powiązania treści posta z jego tematem... 99% forum i około 95% zawartości tematów na tym forum nie jest zgodne z tym co w nich być powinno i jakoś zawartość tych tematów nie jest cała w czerwieni a jako wpisy nie dominuje "usunięty"..., a tu nagle taki rygor? i tylko w przypadku gdy wypowiedziano sie obiektywnie o kimś? Żądam Kaki na boisku, bo tak być po prostu nie może!
10 marca 2010, 21:58 / środa
lechia.gda.pl
10 marca 2010, 20:09 / środa
Wpisy zostały usunięte bo nie dotyczyły założonego tematu. Jeśli temat jest "kaka na boisko" to niech to bedzie temu poświęcone.
Taki cytat z Orwell'a mi sie przypomniał, "przestrzegając błahych praw, można łamać wielkie". I tak jak pisze Simek, dziwne, że akurat tu i teraz ktoś sie zabrał za pilnowanie porządku, podczas gdy od wielu miesięcy panuje tu taki bałagan, że aż się czytać odechciewa. Doprawdy, po tej interwencji zapanował prawdziwy szyk i elegancja.

Mam gorącą prośbę. Jeśli już musisz usuwać wpisy niewygodne i nie zgodne z jedynym słusznym punktem widzenia, to przynajmniej nie bądź bezczelny i podaruj sobie takie tłumaczenia. Wyobraź sobie, że nie masz do czyniena z bandą kretynów, więc zachowaj chociaż minimalne poczucie dobrego smaku. Z tym, że jak ktoś tak lubi czerwony, to i z gustem może być na bakier..

Heil Lechia!!

PS. Kaka wróć.
10 marca 2010, 23:54 / środa
usunięty
10 marca 2010, 23:58 / środa
t-t nie zgadzam się z Twoim postem... powinno to wyglądać tak:

"usunięty

p.s. KAKA NA BOISKU!!"

:) inaczej Twój post jest niezgodny z tematem i będzie wykasowany, gdyż nie przedstawia jednej i prawdziwej myśli przewodniej moderatora forum!!
11 marca 2010, 00:01 / czwartek
Racja. Ale to co bym chcial napisac by spowodowalo to samo co znajduje sie w moim poprzednim poscie. Tylko, ze w kolorze radzieckiego sztandaru. I KAKA by nie pomogl.

KAKA na boisko!
11 marca 2010, 00:50 / czwartek
Pewne info od hJenka

KAKA NA BOISKU...na środku
11 marca 2010, 10:14 / czwartek
Piłkarze Lechii psioczą i złoszczą, gdy nie zobaczą swego nazwiska w składzie, ale w gruncie rzeczy przyznają, że nie zazdroszczą Tomaszowi Kafarskiemu.

Trener Lechii Gdańsk Tomasz Kafarski co tydzień musi odesłać na trybuny aż czterech rutynowanych zawodników i to nie bacząc na to, że każdy z nich jeszcze niedawno wydawał się temu zespołowi wręcz niezbędny. - Ci co nie grają są wkurzeni, ale ci co występują w podstawowym składzie, czują cały czas ich oddech na plecach i taka sytuacja napędza wszystkich do pracy - zapewnia Łukasz Surma. - Pierwszy raz w karierze zdarzyło mi się, że jestem zdrowy, a nie łapię się w "18". Liczę, że to się zmieni, choć trudno coś w tej hierarchii "ruszyć" tylko na treningach, skoro czasem i meczu za mało, aby się dobrze zaprezentować - przyznaje Maciej Rogalski.

Wiosną nawet na ławce nie usiedli tej klasy piłkarze co wspomniany Rogalski, Peter Ćvirik, czy Maciej Kowalczyk. A w tym tygodniu rywalizacja jest jeszcze ostrzejsza, bo przymusową pauzę za kartki odcierpiał podstawowy gracz, Paweł Nowak. - Wcale nie jestem pewny, że wracam do składu. W Lechii najpierw trzeba myśleć o "18", a dopiero jak się w niej jest, można pokusić się o walkę o "11". Nigdy w karierze nie walczyłem w tak licznej kadrze doświadczonych piłkarzy. Na ogół w drużynach takich graczy jest 15, a reszta to młodzież. Dlatego nie zazdroszczę trenerowi problemu, kogo skreślić - mówi Nowak.

Do gry pali się Marcin Kaczmarek, który wiosną stał się rezerwowym. - Sam się przecież do składu nie wpiszę. Wszyscy chcemy, aby nasza gra wyglądała lepiej niż z Polonią, ale piłkarzy wybierze trener - zastrzega się "Kaka". Tradycyjnie gotowość do gry zgłasza Karol Piątek, który na inaugurację nie zmieścił się w "18", a drugą kolejkę oglądał z ławki rezerwowych. - Nie czuję się słabszy od tych co grają. Z niecierpliwością czekam, kiedy dostanę szansę - zapewnia niedawny kapitan drużyny.

(darkranger)

(więcej w Przeglądzie Sportowym)

Wszystko Ok Panie Kafarski.Ma Pan problem bogactwa ale nie jakości.
A KAKA tę jakość ma.

KAKA NA BOISKO
11 marca 2010, 10:50 / czwartek
Kaka na boisko!!

A moze hJenek nie ma nic do gadania. Jest zwyklym figurantem w zarzadzie mieniacym sie przedstawicielem kibcow a tak naprawde to jest bo jest a najwazniejsze decyzje podejmuje pan Ż. Jesli faktycznie jest tak ze Kaka nie gra ze wzgledu na nadchodzace negocjacje kontraktowe to pieknie wypada nasza spolka. Nic tylko pogratulowac!!!
11 marca 2010, 17:53 / czwartek
KAKA ZA BURTĄ ! wczoraj odpadli z LM :(
13 marca 2010, 21:26 / sobota
Dzięki Panie trenerze za Kakę.Udowodnił Pan że jest mądrym trenerem.
KAKA jednak potrafi zagrac mimo że nie gral w 2-pierwszych meczach pokazał klasę.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.203