Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski: Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków; 17 i 23. 03.2010

strona 2/9

15 marca 2010, 22:57 / poniedziałek
Co ciekawe gdyby ktoś pytał to transmisja w orange sport ale też w internecie odnośnik .
Wisła po zmianie trenera zdecydowanie do ogrania, znając nasze szczęście w którymś meczu się przełamią ale na pewno nie w środowym.
15 marca 2010, 23:27 / poniedziałek
Kursy są dość mylące. Na nas 3,10 a na Wisłe 2,10.
15 marca 2010, 23:49 / poniedziałek
vid11: no właśnie ... ja myślę, że Kasperczak będzie chciał tym meczem pucharowym szykować i zgrywać skład na ligę - a jak wiemy z doświadczenia, zawodnicy będą chcieli się pokazać, by nie wpaść w rezerwę. Może i gra ze strony Wisły nie będzie piękna, ale myślę, że będzie ostra walka.
15 marca 2010, 23:58 / poniedziałek
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 17:15, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
16 marca 2010, 00:51 / wtorek
zaczynaliśmy od 18.45, potem 17.45, teraz 17.15, coraz wcześniej ten mecz, mam nadzieję, żę jutro się nie okaże, że jest o 16.30 :(
16 marca 2010, 07:21 / wtorek
olo.gda dlatego wziąłem wolne na jutro, bo jakby zostało trochę czasu to mecz przestawiliby na 14.30 :)

Liczę na zamieszanie w szeregach Wisły,w związku z przyjście Henia,no i na 2:0 :)

TYLKO LECHIA!
16 marca 2010, 08:38 / wtorek
za to sie cos placi?

odnośnik
16 marca 2010, 09:09 / wtorek
najważniejsza opłata za bilet.
16 marca 2010, 09:11 / wtorek
Zamieszenie w Wiśle,zmiana trenera, słabsza forma piłkarzy Wisły, to wszystko sprawia ,że Lechia staje przed ogromna szansą na awans do półfinału PP. Trzeba jednak pamiętać,że Wisła to aktualny mistrz Polski, i mimo tych wspomnianych trudności, to ich piłkarze nie położą się na boisku, lub przejdą obok meczu. To piłkarze Lechii muszą zagrać tak jakby to Wiślacy byli wybornej formie , a nasi grajkowie muszą im pokazać,że są od nich lepsi. Bilans tego dwumeczu musi być korzystny dla Lechii!!! bo PP musi być dla Lechii.
Za tydzień w Krak świętujemy awans do półfinału PP i czekamy na Legię lub Pogoń.
Tylko BKS Lechia!!!!!
16 marca 2010, 09:54 / wtorek
Znając nasze szczeście to wasze proroctwa sie gówno obrócą. Znając życie to Wisełka sie przelłamie własnie na nas. Ale oby moje proroctwo sie w gówno obróciło a wasze się spełniło ;)
16 marca 2010, 10:00 / wtorek
a oby to Nasza Lechia od jutrzejszego meczu stała się Wielka Lechią! Teraz o nas będzie głośno! I pora nauczyć się trochę lokalnego egoizmu.
16 marca 2010, 10:06 / wtorek
szczeze i obiektywnie to czysto piłkarsko nam troche brakuje do Wisełki...ale każdy z nas wolałby żeby to o nas głosno było a nie o nich...Heniu w dwa dni za dużo nie zdziała ale może kopacze bedą mieli wiekszą motywacje niż za Skorży... niech maja majstra ale puchar musi zawędrować do Gdańska ... takie moje małe marzenie :)
16 marca 2010, 10:23 / wtorek
jak dla nas nie jest to najlepsza wiadomosc, wiadomo Wiselka ma bardzo dobry sklad, teraz gdy przyszedl nowy trener pojawi sie efekt miotly, a najblizszy pucharowy mecz bedzie szansa na pokazanie sie nowemu trenerowi. oczywiscie zle nie zycze Wiselce i licze, ze my wygramy w PP a nasi bracia w lidze:)
16 marca 2010, 10:31 / wtorek
Moim zdaniem,to wlasnie zle,ze Henio akurat teraz przyszedl.
Za Skorzy,Wisla w dalszym ciagu bylaby w marazmie,a tak,to teraz kazdy da z siebie wszystko,zeby tylko sie zalapac do pierwszej 11.
Wierze jednak w Lechie,ze poradzi sobie w dwumeczu.
16 marca 2010, 10:59 / wtorek
Dawanie z siebie wszystkiego przy braku formy może nie wystarczyć i na to liczę. Gdyby okazało się, że nagle Wisła gra pięknie dla oka, skutecznie i nie daje nam w ogóle miejsca do grania, to by znaczyło, że problemem w Wiśle był brak zaangażowania, a jak widziałem fragmenty meczów z Arką i Jagiellonią, to wydaje mi się, że część zawodników jest po prostu bez formy, nie przypominają siebie, być może dopiero się rozkręcają. Cały czas mam przed oczami obraz Łobo przyjmującego dwie piłki przy lini i wypuszczającego je za linię.

i dla Wisły, i dla Legii był dobry moment na zmianę trenera, bo są teraz mecze w PP i nowe miotły mogą sobie przetestować ustawienia przed wazniejszą ligą. Przecież gdyby Wisła zdobyła w tych ostatnich 3 meczach 7-9 punktów, to dziś już by się mogła wręcz skupić nad PP, bo mistrzostwo miałaby w kieszeni. Ale Wisła w ostatnich 10 meczach ligowych zdobyła tylko 16 punktów (dla porównania: Lechia 17) i to potwierdza, że coś jest nie tak. Czy wystarczy zmiana trenera?
16 marca 2010, 11:00 / wtorek
Każdy zawodnik Wisełki będzie miał u Henrego czystą kartę i każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony więc walki będzie mnóstwo. My musimy zagrać z wielkim sercem i zaangażowaniem i oby ten tytuł przypadł nam w udziale.
Do zobaczyska już jutro....
16 marca 2010, 11:06 / wtorek
Już jutro początek wspaniałego tygodnia ! W lidze remis, w PP wygrana Lechijki i półfinał jest nasz! Marzy mi się Biało Zielona inwazja na Bydgoszcz! 3 maja, poniedziałek, Lechiści w sile 8 tysięcy bawią się na ulicach Bydgoszczy po zdobyciu przez Lechię Pucharu Polski!
A jutro 3-1 i jak zwykle świetna atmosfera! Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa!

ps. Ile raz jeszcze ten pajac mnie zbanuje za pryszcza żelema?
16 marca 2010, 11:19 / wtorek
wspaniały to będzie jak ich walniemy i w lidze i w pucharze,
jeśli będzie tylko awans a strata w lidze to będzie . . . niech że dobry : )

a grać to trzeba z sercem i z nerwem ZAWSZE
a nie że ktoś tam gdzies tam będzie chciał coś niby udowadniac jakiemuś Heniowi,

fakt, Wisła to czołowa drużyna polskiej ligi ale to jest tylko futbol do kurwy nędzy, Wislacy trzech nóg nie mają, ani nie jakoś specjalnie przybyli z innego świata byśmy jakoś specjalnie ekstra sie mieli ich obawiać,
przypomnę: w ostatnich trzech meczach ligowych zdobyli zaledwie jeden punkt, nie strzelając bramki
i to z takimi potęgami jak Wodzisław czy bezdomni,

oczywiście może być różnie ale . . . gramy o awans i trzy pkty w lidze,
i mnie interesuje tylko to by nasi piłkarze nie pozostawili Nam cienie szansy by mieć do nich pretensje za to jak nas zaprezentują

mają wyjść i ich walnąć,
przynajmniej ku temu dać z siebie wszstko,
wszystko inne wobec tego co napisałem jest . . . czczym gadaniem : )))))
16 marca 2010, 12:06 / wtorek
Wisełka z Wodzisławiem w tym roku nie grała :D
16 marca 2010, 12:12 / wtorek
A ja napisze torche przewrotnie..jak nasza defensywa bedzie robic takie bledy jak we Wroclawiu to nawet Wisla z nowym trenerem i w obecnej formie cos z tego wykorzysta bo nawet Brozek w tej formie nie zapomnial jak pilke kopnac..a z drugiej strony jesli Wisla zagra jak z arka to jest potezna szansa na awans do 1/2 PP..tyle ze trzeba zagrac podobnie do jagielloni w sensie agresywnosci i zaangazowania no i miec nadzieje ze bedzie skutecznosc.;]..troche to zagmatwane i boisko na pewno to zweryfikuje no ale....Myyyyyy wierzyyyyyyyyyymyy..;] do zobaczenia jutro..;]
16 marca 2010, 12:18 / wtorek
Proszę nie podniecać się zmianą trenera w Wiśle. Kasperczak w Górniku Zabrze pokazał jakim jest fachowcem. Do tej pory nie mogą tam dojść do siebie.
16 marca 2010, 12:22 / wtorek
a teraz weżcie sobie zadajcie pytanie co byście woleli...wygrac z Wisła w lidze w sobote czy awans do 1/2 PP. ja mam mieszane uczucia :) chyba wolałbym lige...jakoś wiekśzą satysfakcje bym miał
16 marca 2010, 12:27 / wtorek
trzeba grać swoje, a nie na siłę 2 sroki za ogon ciągnąć. pamiętaj że to Wisła musi...
16 marca 2010, 12:30 / wtorek
akurat w 3 mecze na naszą korzyść nie wierze... a nóż sie uda. Daj im Boże
16 marca 2010, 16:26 / wtorek
Kapsa - Bąk, Hubert, Koza, Kaka - Piątek, Surma, Nowak - Wiśnia, Dawid, Ivans.

Przy niekorzystnym wyniku (a za taki uważam remis) pomieszałbym trochę:

Kapsa - Bąk, Hubert, Koza, Mysona - Piątek, Surma, Nowak - Ivans, Dawid, Kaka.

W koncówce wprowadziłbym Buzałę, w pucharach jest nieobliczalny.

3 maja będę w kraju i z chęcią odwiedziłbym Bydgoszcz.
16 marca 2010, 16:40 / wtorek
No ładnie :

odnośnik
16 marca 2010, 16:54 / wtorek
co ładnie? trener zamienił napastnika na obrońcę, gdyż pierwszy mecz gramy u siebie, a wiadomo jakie są statystyki, na wyjazd będzie zmiana powrotna :)
Aejao!
16 marca 2010, 16:55 / wtorek
Dlatego pisze ladnie
16 marca 2010, 16:56 / wtorek
Tragedia z tymi biletami.
Piździ i trzeba dlugo stac w jeb.anej kolejce.
Jak robia jakies zasady jak w multikinie i trwa to wszystko 5X dluzej to niech otworza wiecej niz 3 kasy.
16 marca 2010, 17:39 / wtorek
to prawda , ja przychodze , patrze że 5 osób przedemną , zajebiście! szybko pojdzie , akurat mam mało czasu i co? dobre pół godziny marźnięcia zanim podszedłem do okienka..
16 marca 2010, 17:48 / wtorek
Zaki, ja bylem kupic bilet w piatek... przy kasach nie bylo nikogo
16 marca 2010, 18:53 / wtorek
Mam 3 miejsca w aucie info 3118443
16 marca 2010, 18:58 / wtorek
Ja we wtorek nacialem sie na 6-cio osobowa kolejke, nie byloby problemu gdyby nie to, ze niektorzy kupowali bilety na kilka karnetow naraz. Chcialem wlasnie pytac, o to jakie kolejki sa pod kasami.
16 marca 2010, 19:09 / wtorek
Cala procedura kupowania biletów w naszym kraju jest idiotyzmem. Bylem na kilku meczach we Francji, Niemczech, Holandii. Za każdym razem (z jednym wyjątkiem) bilet kupowałem w fan-shopach. Nikt nie chciał mego dowodu, nikt mnie nie fotografował i nie robił innych podobnych bzdur. Po prostu kupiłem bilet, sprzedająca pani odwróciła ekran komputera by pokazać mi jakie chce miejsca na stadionie i to byłoby na tyle. To co dzieje się u nas to trzeci świat. Kiedyś razem z kolega z Olsztyna bylem u nas w kasie by kupić dla niego i dla jego 9-cio letniego syna bilety. Naturalnie kolega został sfotografowany , podał również legitymacje szkolna swego syna. I konsternacja, bo maluchowi tez trzeba fotkę strzelić a nie było go z nami. Ja to rozumiem, przecież taki 9-cio letni chuligan może w pizdziec stadion rozwalić. Na szczęście trafiliśmy na mila panią która bilet aktywowała ale musieliśmy obiecać, ze przy następnej okazji podejdziemy by małego sfotografować. I nie mam wcale pretensji do naszego klubu, do tych pustych zjebów którzy te przepisy wymyślają mam.
16 marca 2010, 19:30 / wtorek
"504 - tyle tysięcy złotych podzielą między siebie piłkarze Lechii za zdobycie Pucharu Polski - podaje Przegląd Sportowy."

chlopaki maja o co walczyc ;)
16 marca 2010, 22:01 / wtorek
Oby nam sie udalo. Ja juz zyje jutrzejszym meczem. Do zobaczenia na T29!
17 marca 2010, 00:17 / środa
mnie cholernie ciekawi czy Buzała wyjdzie... W pucharach niby strzela...
17 marca 2010, 06:12 / środa
tak typujemy i sie udzielamy i wogóle...a spojrzalem przed chwilą na lige Betonów i wam powiem ze z forumowiczów nikt jak narazie nie blysnąl hehe. a w szoku jestem bo Czarny68 jest fiu fiu na szarym końcu ;)) mi do tej pory tez sie nie udalo. dziś stawiam na 1-1 a wyjazd pozytywny bedzie bo lepiej nam na obszczyżnie wychodzi...pozdro
17 marca 2010, 09:08 / środa
Jaka fajna "afera" :)
odnośnik

Podoba mi się jak bukmacherzy są oburzeni, że ktoś mógł coś wiedzieć, a nie są oburzeni jak dziesiątki tysięcy drobnych graczy zostawiają u nich od kilku do kilkuset złotych i nic nie wygrywają. Słowo "przeciek" kojarzy się zaraz z aferą, podczas gdy z żadną aferą nie mamy do czynienia, informacja to też w dzisiejszych czasach pieniądz.
więc bardzo dobrze, że ktoś im czasem utrze nosa

a może ktoś zarobił na pierwszą pensję Kasperczaka? :)
17 marca 2010, 09:21 / środa
olo - w tym artykule jest napisane ze do g.16.10 pn, wiedziały o tym 4 osoby, a na tym forum i to w tym watku już o g.6.00 ktoś napisał o Heniu jako trenerze Wisły. hehe!!

TYLKO LECHIA!
17 marca 2010, 09:59 / środa
Zadroszcze Wam. Nie zdaze na Traugutta. Ledwo co po pracy doczlapie na 17.15 do domu i obejrze mecz w Orange :( Shit, a spotkanie mialo byc o 18.45 :/ Coz - drugi mecz u siebie w tym sezonie przed tv. Wisla niby w rozsypce ale pewnie pilkarze z Krakowa beda chcieli sie pokazac/ przypomniec trenerowi. Latwo z pewnoscia nie bedzie. Ale mimo wszystko mam nadzieje na victorie...
17 marca 2010, 10:20 / środa
Ja bym się specjalnie przyjściem Henrego nie przejmował. zobaczcie co się stało we wczorajszym meczu. Niby też nowa miotła, szansa dla kopaczy a Legia poległa z Ruchem. Ja bym roli nowego szkoleniowca nie przeceniał, po prostu nasi piłkarze muszą wyjść nastawieni na Wisłę tak jak na każdego innego rywala, to przecież nie są kosmici jak w Space Jam ;))
Ja tam wierzę w 3 wygrane, najciężej oczywiście powinno być w lidze.
17 marca 2010, 11:06 / środa
Wystarczy spojrzeć na kursy ligowego i pucharowego spotkania :( I coś tam Henry już sapał, że Małecki, Brożek i Diaz? nie będą grali w pucharowym...Z powodu " drobnych kontuzji". Swoją drogą jak patrze na te kursy meczów ligowych, patrze na tabele to kurwa pojęcia zielonego nie mam na jakiej podstawie te kursy są ustalane...
17 marca 2010, 11:17 / środa
olo.gda

Pismaki po raz kolejny wietrzą aferę tam gdzie jej nie ma i nie było....ja o tym że Heniu zostanie trenerem wiedziałem już w niedzielę i oprócz mnie wiedziało o tym paru braci po szalu z KRK i teraz meritum sprawy....zakład dostępny był tylko w Tobet i maksymalna stawka była określana na poziomie 1000 zł a zakład blokowany był zaraz po postawieniu czyli nie można było zagrać nawet singlem powiedzmy 10 razy po 1000 zł....firma Tobet ma dobrych ludzi od PR i w ten sposób zyskała sobie darmową reklamę w ogólnopolskich mediach...a to że przy okazji paru ludzi się wzbogaciło to tylko zasługa tak zwanego nosa....hehe będzie na gościnę z braćmi w tym trójmeczu :-D
17 marca 2010, 13:00 / środa
Nie mam pojęcia gdzie to wkleić, więc wklejam to tu. Mam nadzieję, że to zacznie przynosić efekty od dziś :P

odnośnik
17 marca 2010, 14:04 / środa
Byłem niedawno po bilet, zajebiście pusto, trzy kasy otwarte i nic... Z tego co zdążyłem zobaczyć to zostało jeszcze dużo wolnych miejsc. Pewnie to ta pogoda... Śmieszne...
17 marca 2010, 14:07 / środa
Zauważyłeś pewnie też że dużo ludzi jest jeszcze w szkole lub pracy wiec nie mogą przyjść wcześniej po bilet ; ) czy to ważne jest ilu nas tam będzie ? ważne żeby pomóc naszym piłkarzom wygrać ten mecz ; )
17 marca 2010, 15:25 / środa
mozna gdzieś w necie obejrzec?
17 marca 2010, 15:32 / środa
odnośnik

Jak masz dobrego neta, to ogląda się naprawdę dobrze. Wczoraj puszczali Zagłębie - Pogoń i naprawdę nie można złego powiedziec na przekaz :-]

Pozdro
17 marca 2010, 15:38 / środa
dzieki
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300