Gdańsk: piątek, 3 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski: Lechia Gdańsk vs Wisła Kraków; 17 i 23. 03.2010

strona 7/9

23 marca 2010, 22:04 / wtorek
DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY!!!
23 marca 2010, 22:05 / wtorek
A My Swoje LECHIA GDAŃSK!!!

Kapsa 10
Ivan 11

Puchar jest NASZ!!!
23 marca 2010, 22:06 / wtorek
verde:
Na piłce sie znasz, tego jestem pewny.
Kapsel miał dzisiaj dużo roboty-strzałów, dośrodkowań, wyjśc z klatki.. Tak, popełnił 3-4 ,,minibłędy'', które owszem mogły się skończyć źle. Ale odpowiedz mi kto ich nie robił? Nawet Hubert miał ich kilka, objeżdżani byli Krzysiek Bąk, Mejson, Surma też czasem głupio straci.. Tak tak, to bramkarz, wiem, ale na tle całości meczu Paweł bronił bardzo dobrze więc po co szukasz dziury? Dlaczego wymagasz od Kapsla by był jak topowi bramkarze świata-w każdej interwencji? Tą miarą mierz więc też reszte zawodników! Kapsel jest równym, dobrym bramkarzem jak na polskie warunki i tyle. Tylko i aż. Wiem, że Mati więcej może potrafi, tylko to się nie przekładało na meczowe sytuacje i wyniki..
23 marca 2010, 22:07 / wtorek
Dziękuję!!! Gratulacje dla Kafara, sztabu trenerskiego i całego zespołu!!! Mam nadzieję, że w końcu wszyscy w Lechii uwierzyli, że można powalczyć z czołówką polskiej ekstraklasy i będziemy cieszyć się w piątek z trzech punktów. O ile dobrze słyszałem Kafar po 0:3 włączył do sztabu psychologa. Jeżeli to prawda to powiem tylko NARESZCIE.
23 marca 2010, 22:08 / wtorek
Lechijko dziekuje. Kapsel, Luka, Surmik i Dawid na wielki, wielki plus! Teraz dobrze by bylo na pogon trafic.
23 marca 2010, 22:08 / wtorek
zwroccie uwage na bramke Dawida i Wanii ;)

praktycznie kopie :-)
23 marca 2010, 22:09 / wtorek
Dziękuję Tobie Kafar!!! Wierzyłem w Twój nos trenerski i się nie zawiodłem. Dla takich chwil warto żyć !!! A ci którzy tak się spłakali po lidze niech lepiej nie zabierają głosu. TYLKO LECHIA!!!
23 marca 2010, 22:10 / wtorek
WIELKA LECHIA NASZYCH MARZEŃ! taką Lechię jak dziś chcę oglądać zawsze!
Dziś z powodu, że jestem mam Biało Zielone serce rozpiera mnie jeszcze większa duma niż zwykle. Brawo panowie, brawo Kafar!
Puchar będzie nasz!
23 marca 2010, 22:10 / wtorek
ale ta akcja Luki na skrzydle z Diazem miodzio. Szkoda tylko, że źle odegrał do Nowaka.
23 marca 2010, 22:17 / wtorek
jak ja bym chciał trafić na Pogoń dla mnie to by było coś cudownego :D
23 marca 2010, 22:18 / wtorek
To ja sie teraz pytam gdzie sa te placzki co jebaly po meczu ligowym ?
23 marca 2010, 22:20 / wtorek
pewnie oblewają zwycięstwo
23 marca 2010, 22:20 / wtorek
Chwalą się kumplom, że zawsze wierzyli :P
23 marca 2010, 22:21 / wtorek
franek83------> straciliśmy brame na kontakt dla Wisły, w 20 minucie meczu, pewnie przy porazce byłyby gadki o błądzie sedziego przy dyktowaniu karnego, lub błędzie Bąka,
tymczasem moment straty gola poprzedził napór Wisły na który w ZNACZNEJ mierze składały się nerwowe interwencje i błędy Kapsy,
może by i kto nie zwrócił na to uwagi, 18 min - koszmarek Kapsla o rożny dla WIsły za darmo, 20 min koszmarek Kapsla i rożny dla Wisły za darmo, 21 min tracimy brame po błędzie śedziego ? Bąka ? sądzę że nie tylko : ))))))))))))))
oczywiście jest tak że nie uwazam Kapsy za dobrego bramkarza, ale to nie o tym, po prostu, w ramach ciekawostki wyłuskałem to na co inni być może tu nie zwrócili by uwagi : ))))))))))))) .................... cdn
23 marca 2010, 22:23 / wtorek
verde jest jakiś zboczony :/
23 marca 2010, 22:23 / wtorek
wiesz jak to jest, jak wygrywamy to MY a jak przegrywają to ONI
23 marca 2010, 22:26 / wtorek
Pięknie Lechijko :) Puchar jest nasz nikomu go nie damy :) Mówiłem że o sile Lechii decydują tacy piłkarze jak Dawid, Lukianows czy Surma. Od razu widać że gra prawdziwa 11 a nie grajki i drewniane kołki pokroju Bajicia czy Rogala. Pierwsza połowa naprawdę super w naszym wykonaniu. Mam nadzieje że nasi piłkarze się odblokują i uwierzą że z najlepszymi można wygrać tym bardziej że w Piątek przybędzie legła i 3 powinny zostać na T29 tym bardziej że Legia gra jak gra i tym bardziej jest do ogarania jak nigdy indziej :)

AVE LECHIA + PUCHARY NASZE :D
23 marca 2010, 22:28 / wtorek
nie verde tylko wojtus . kibic legii w Gdańsku. nie pij juz wiecej, bo wzrok cie myli.
23 marca 2010, 22:33 / wtorek
ot, taka polska mentalnosc - ponarzekac trzeba :)
23 marca 2010, 22:34 / wtorek
Dlaczego Wisła nie wywiesiła prawie flag? tylko Bronowice, no i 2 fany Lechii. Myślałem, że płoty odpowiednio będą 'ubrane'
23 marca 2010, 22:36 / wtorek
SUPER!!! Brawo Kafar! Brawo cała "11"!
Dziękuję za super wieczór i czekam na powtórkę w piątek.
Oby Legia nie podniosła sie z kolan.
W półfinale chętnie widziałbym Pogoń w parze z Lechią.

PS. Verde - ciesz sie chłopie ze zwycięstwa i nie szukaj dziury w całym, bo popadniesz w szaleństwo jak pewien "znany" forumowicz na punkcie Buziego ( w sumie dziwie sie ze nie skrytykował go za grę - całe 5 minut) :)

TYLKO LECHIA!
23 marca 2010, 22:36 / wtorek
Tomasz_LG
23 marca 2010, 22:17 / wtorek
jak ja bym chciał trafić na Pogoń dla mnie to by było coś cudownego :D

Pod jakim względem? Ciekawi mnie to ;)
23 marca 2010, 22:37 / wtorek
verde:
A ja myślę, że jednak trochę ludzi zwraca uwagę na takie rzeczy(ja też to widziałem i rozumiem ciąg logiczny), tyle, że mierzmy Naszą polską(słaboekstraklasową) miarą i wszystkich po równo, zrób więc analizę każdego z obrońców, pomocników-straty, błędy w kryciu, komunikacji, kto co, jak i do czego doprowadziło.. Amisco i Prozone są raczej od tego;) Widzisz, ja pamiętam superfajne interwencje Bączka przy piłkach, które BARDZO DOBRZE USTAWIAJĄCY SIĘ Kapsel łapie(dzisiaj co najmniej 2-3 takie piły), a Mati paradował, a po których rywale mieli dużo więcej okazji do dosrodkowań i dobitek.. Nie ma sensu tego ciagnąć, broni Paweł, robi to dobrze i równo, Lechia częściej wygrywa niż przegrywa więc jest dobrze.
23 marca 2010, 22:39 / wtorek
Ja przyznaje sie, ze nie wierzylem w awans. Nie plakalem tylko napisalem, ze z taka gra i bez strzelania goli bedzie lipa. Na szczescie mylilem sie [hau hau] ;) i bardzo dobrze :) Oby zagrali tak w piatek. Do zobaczenia na T29!
23 marca 2010, 22:39 / wtorek
tak . . . jestem chorobliwie uczulony, może nawet przeczulony na boiskowe niedołęstwo,
pół biedy z Kapslem,

Laizans - no kurw pisałem przed meczem i sie potwierdziło, graliśmy w dziesięciu a udawaliśmy że wyszło nas jedenastu,
ten chłop jest zagubiony jak dziecko we mgle, nigdy nie odnajdzie piłki na boiskum, a jak odnajdzie to . . . spierdoli niemiłosiernie, rażą mnie takie niuanse,

tym większe BRAWA dla reszty zespołu, pojechaliśmy z topową drużyną Polski w dziesięciu na jej stadionie,
w końcu kafar po długich miesiącach strzelania sobie w stopę, gry Rogalami, Bajicami, Cwirikami, Lajzansami, Zabłockimi wstrzelił się w skład zbliżony do optymalnego, w skład którym powinien golić frajerów od dobrych paru miesięcy

to zestawienie plus widoczne zmotywowanie piłkarzy dało pożądany efekt

to myśmy ten mecz wygrali, byliśmy . . zwyczajnie lepsi, w każdym elemencie gry,
Wisła powinna się cieszyć że nie wrzucili im więcej niż trzy bramki,

Lukjanows - wszyscy widzieli to dzisiaj, ja od pierwszego meczu w Gdansku,
dwie asysty, brama i . . . jeszcze trochę . . . .
zwracam uwagę na asystę nr 1
dośrodkowanie, walka o górną piłę, piłka raczej przegrana, Lukjanows jednak ją wyhacza noga w powietrzu i ta ląduje tam gdzie dopadł jej Surma,
otóż . . nie wierzę że Lukjanows zgrywał konretnie do Surmy,
on wycisnął z tej akcji to co INTELIGENTNY zawodnik był w stanie wycisnęć, przegraną piłkę strącił na 16-17 metr wprost bramki, to powinno/musiało być groźne dla Wisły o ile znalazłby się tam ktoś z naszych,
znalazł się : ) ) ) ) )
TO NIE BYŁO PRZYPADKOWE STRĄCENIE, to było swiadome zagranie piłki na największą szansę,
nie na Surmę, bo go raczej nie widział, ale na największą szansę
oczy sie cieszą jak się patrzy na tak mądrego piłkarza

Surma - jak pisałem, nieco niedoceniany, acz w mej ocenie ma największy indywidualny udział w ugranych ostatnio pktach Lechii w poszczególnych meczach(no może Kapsel mógłby się z nim równac z racji pozycji na której gra)
23 marca 2010, 22:44 / wtorek
Właśnie wróciłem po meczu do hotelu, super mecz, super atmosfera. Ludzie z Wisły, którzy siedzieli koło mnie pytali jak to możliwe, że Lechia z taką grą nie gra o mistrza :).

Narzekacie na Kapse nieraz, jednak to co dziś wyczyniał "miszcz" Pawełek to przechodzi wszelkie pojęcie. Po tym jak wpuścił 3 bramkę zaczął do swoich kibiców pokazywać fucki i ich wyzywać !!! Masakra. Także chwalmy Pawła, bo możemy trafić na Pawełka :)
23 marca 2010, 22:44 / wtorek
Laizans zagubiony ?!?!?! buhahaha... człowieku to jest jeden z lepszych na boisku w Lechii w każdym meczu , bardzo duzo widzi i ma dobre podanie.
23 marca 2010, 22:49 / wtorek
jak wytrzeźwiejesz obejrzyj jeszcze raz ten mecz : )))))

moze z 5 -6 razy miał piłkę przy nodze, przy czym bodaj tylko jednego czy dwóch nie spierdolił niemiłosiernie
reszta jego zagrań obnaża kompetencje tych którzy go kontraktowali
23 marca 2010, 22:52 / wtorek
Verde idz na ta twoja Legie ona gra pieknie jest super atmosfera i w ogole !
23 marca 2010, 22:54 / wtorek
Lechia wygra PP z palcem w dupie!!
23 marca 2010, 23:02 / wtorek
co do Ivana, to dla mnie to jeden z 3-4 myślących graczy w naszej lidze - są może szybsi, silniejsi, lepsi technicy, ale mało kto ma taki pomyslunek jak nasz Łotysz

Łukjanovs to odwrócenie Marcina Zająca! i to największy chyba komplement biorąc pod uwagę to, co zrobił Zajęc z Legią
23 marca 2010, 23:11 / wtorek
Ogromne gratulacje dla drużyny i Kafara!

Wspaniały wieczór nam zafundowali nasi gracze, wreszcie wygrana z klasową drużyną, w dodatku odniesiona wyjeździe! Kapitalnie kilkakrotnie wychodziliśmy szybkimi akcjami do kontr, dokładnie potwierdziło się to, co pisałem przed meczem - że jeśli strzelimy jako pierwsi, to awansujemy.

Dzisiejszy mecz chyba doskonale pokazał, że każda formacja ma swojego lidera: dobry w tym sezonie Kapsa w bramce (obiektywnie trzeba to przyznać),obrona Huberta, pomoc Surmę, a atak Dawida i Lukjanovsa.
23 marca 2010, 23:24 / wtorek
23 marca 2010, 23:27 / wtorek
Brawo Panowie !!! Mecz ogolnie mogl sie podobac. Bardzo dobre podania Surmy. Moim zdaniem Lukjanovs najlepszy na boisku. Troche spuchlismy po bramce na 2:0 ale szybko sie obudzilismy. Wg mnie karny z kapelusza, sedzia nie powinien podyktowac karnego.
Najwazniejsze, ze nasi pokazali charakter i wygrali. Najlepiej jak bysmy trafili na Pogon bo jak widze w tabeli 1 ligi to Pogon juz jest na 5 miejscu, ale wole Pogon tez ze wzgledu, ze fajny wyjazd by sie zapowiadal. Akurat bym mogl na nim byc :)
Wierze w to, ze wejdziemy do finalu i ... wszyscy do Bydgoszczy. Fan Cluby, caly Gdansk i oczywiscie emigracja ;]
BRAWO!
23 marca 2010, 23:29 / wtorek
Gratulacje dla piłkarzy i trenera !

Wasze zdrowie !
23 marca 2010, 23:31 / wtorek
Olbrzymi sukces - super gra i walka przez caly mecz . Kafar dziekujemy bo to glownie Twoja zasluga . Kapsa niestety slabiutko , interwencje zroznicowane i n iestety wprowadzaly nerwowosc w druzynie . Na szczescie strzelilismy trzy bramki i Wiselka nie podniosla sie . Do pieniaczy zachwalajacych Kapsla - robicie mu krzywde nie wytykajac bledow i nie pozwalajac na krytyke innym . To juz za komuny mozna bylo wiecej mowic i pisac . A to jest wolne forum . Gratulacje z serca za awans . Puchar jest blisko .
23 marca 2010, 23:43 / wtorek
Gratulacje Bracia oby puchar był Wasz trzymam kciuki!! Wisła z Lechią !!!!
23 marca 2010, 23:44 / wtorek
Tak samo Ty robiles krzywde Bączkowi nie pozwalając mu wytykać jakichkolwiek błędów, takze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
23 marca 2010, 23:46 / wtorek
"Kapsa niestety slabiutko"

hahahhaha.

dobrej nocy życzę wszystkim, choć zasnąć nie będzie łatwo!

Lechia Gdańsk na zawsze!
23 marca 2010, 23:47 / wtorek
Kro,

właśnie czekałem na twój wpis gościu cienki i byłem ciekaw jak dojebiesz Kapsie :)

zdecydowanie jębnięty z ciebie zwyr, no ale nie poradzisz...

PS Zdaje się, że Krzysiu Bąk potrzebuje zmiennika, gra zdecydowanie na poziomie diskopolo i odstaje od ekipy wg mnie.
23 marca 2010, 23:48 / wtorek
Kapsa słabiutko...? 3/4 ligi by chciało mieć takiego bramkarza.

Półfinalistów już chyba znamy. Pogoń, Korona jak najbardziej do ogrania, z Ruchem będzie ciężko.
23 marca 2010, 23:53 / wtorek
murem... i TNP,
gdybyście szczyle (lub nie-szczyle) byli oddani Lechii chociaż w 1/10 tak jak verde...

Dobry mecz. Lukjanovs potwierdza to, co wiadomo od zawsze. Potrafi grać i jest inteligentnym kopaczem. Surma solidny jak (prawie) zawsze. Miło się ogladało. Dziwne, ale w II połowie ani przez chwilę nie bałem sie o wynik. Naprawdę miło.
24 marca 2010, 00:18 / środa
Wania coraz lepiej gra, strzela. I pomyśleć, że tak mógłby się potoczyć ligowy mecz gdyby nie brak skuteczności. Miło się ogląda tak grającą Lechie. A swoją drogą: SĘDZIA HUJ!
24 marca 2010, 00:23 / środa
zgadzam sie z verde w 100% i jeszcze mnie martwi jedna sprawa.
Nowak jest zajechany !
Ten chlop slania sie na nogach,jakby przed kazdym meczem przewalil 3 wagony wegla.
Te Wasze achy,ochy :)
Albo sami sie oszukujecie,albo........ok,zobaczymy,co dalej.
Wiara czyni cuda :-)
24 marca 2010, 00:41 / środa
25 Marzec (Czwartek) Losowanie 1/2 Pucharu Polski g. 20.00. Losowanie bedzie transmitowane na TVP 1.
WSZYSCY PRZED TELEWIZORY :) ps. modlic sie abysmy trafili na Pogon.
24 marca 2010, 00:57 / środa
Nowak jest nie swoj od pierwszego meczu na wiosne... spoznione interwencje, faule bez sensu i tak dalej. Ciezko dostrzec to dopiero teraz.
24 marca 2010, 00:59 / środa
Finał już tak blisko że aż szkoda by było odpaść w 1/2 finale, wydaje się że Ruch by mógł nam tylko pokrzyżować plany. Liczę że trafimy na Pogoń pierw najazd na Szczecin a później na Bydgoszcz w rekordowej liczbie :D:D
24 marca 2010, 01:03 / środa
"Te Wasze achy,ochy :)
Albo sami sie oszukujecie,albo........ok,zobaczymy,co dalej."

noz kurde, Czarny :) ja rozumiem, ze mozna miec jakies obiekcje do Kuchara, zarzadu, trenera, Kapsy itp. ale powiedz szczerze, kiedy widziales ostatnio tak grajaca Lechie? czy jak na warunki naszej ligi i naszych kopaczy nie mozna mowic, ze chlopaki zagrali super mecz? oczywiscie bylo pare bledow, jak w kazdym meczu ale ogolnie naprawde fajnie im meczyk wyszedl :)
24 marca 2010, 01:05 / środa
Co do bramkarzy to jestem rozjebany czytajac Wasze wpisy Panowie.
Ja gdybym mial patrzec tylko przez pewne poza sportowe wzgledy to na Baczka (albo przeciwko niemu) nigdy bym zlego slowa nie powiedzial. Zrobil dla mnie cos za co szacunek mu sie do konca zycia nalezy jako dla Lechijnego pillkarza. Ale kurwa zakladajac klapki na oczy krzywdze tez jego samego. Dla mnie to sa dwaj bramkarze na tym samym poziomie, choc ostatnio pewnosc siebie zdecydowanie jest po stronie Kapsla. I jezeli chce byc fair wobec jednego nie moge jechac po drugim. A niektorzy z Was zachowuja sie jak pierdolony redaktor naczelny koszerny.
24 marca 2010, 01:20 / środa
Czarny68 chyba nieogarnia tematu albo poprostu ciężko mu przyznać (tak jak zresztą wielu ludzi w Polsce), że ot taka Lechia która praktycznie nigdy piłkarsko w Polsce nic nie znaczyła nagle jest w czołówce ligi i aż przyjemnie się ich ogląda...Wiadomo, zawsze można się do czegoś przyczepić, czy na coś ponarzekać. Przegrana z Wisłą 3-0 w lidze, ale kto w pierwszej połowie DOMINOWAŁ? Wiadomo, brak skuteczności w tamtym meczu odegrał kluczową role ale sama gra była naprawde bardzo dobra!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255