Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA BILETY DO KRAKOWA

strona 1/1

1

14 marca 2010, 22:07 / niedziela
Bilety na mecz w Krakowie

Stowarzyszenie "Lwy Północy" w porozumieniu ze wszystkimi grupami kibiców Lechii Gdańsk, organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk.
Cena biletu na mecz wynosi 1 zł + 29 zł koszt okazjonalnego gadżetu, który dostanie każdy kibic Lechii Gdańsk. Zapisy ruszają od poniedziałku tj. 15 marca br. i odbywać się będą w salonie RED BOX JAKO przy ulicy Traugutta 29 na terenie stadionu. Zapisujemy się do wyczerpania puli biletów, jednak nie później niż do czwartku, 18 marca. Zapisy odbywają się w godzinach 15-18, jedynie w środę w godzinach 10-14.
Niewątpliwie w dobrym tonie będzie podarowanie po meczu naszym braciom z Krakowa gadżetu, który otrzymamy podczas zapisów. Będzie to miły gest z naszej strony w ramach podziękowania za gościnę, którą dla nas przygotowali. W gościnie organizowanej przez naszych braci, będą mogli brać udział tylko i wyłącznie kibice, którzy będą znajdowali się na imiennej liście wyjazdowej.
Wszelkie zachowania patologiczne, które nie licują z godnością kibica gdańskiej Lechii, szargające wizerunek naszego kochanego klubu, będą stanowczo eliminowane.
W tym miejscu informujemy, że Stowarzyszenie nie organizuje przejazdu na ten mecz – każdy kibic samodzielnie decyduje w jaki sposób dotrze do Krakowa i kiedy z niego powróci.
14 marca 2010, 22:13 / niedziela
mi to nawet pasuje :) i tak samochodem cisniemy w 7 osob :)

do zobaczenia po lepszej stronie Krakowa.
15 marca 2010, 12:24 / poniedziałek
kolejna czapeczka:D:D
15 marca 2010, 14:36 / poniedziałek
A wiadomo już co z biletami na mecz pucharowy w Krakowie? Niektórzy nie będa wracać pewnie pomiędzy meczami
16 marca 2010, 09:51 / wtorek
Idź pan się zapisać na ligowy, to będziesz wiedział co z biletem na PP.
16 marca 2010, 18:21 / wtorek
Stowarzyszenie "Lwy Północy", które w porozumieniu ze wszystkimi grupami kibiców Lechii organizuje zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Wisła Kraków – Lechia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, będzie prowadziło zapisy w środę, 17 marca (dzień meczu Pucharu Polski w Gdańsku) w godzinach 10-20. Zapisy odbywają się w salonie RED BOX JAKO przy ulicy Traugutta 29 na terenie stadionu.
Cena biletu na mecz wynosi 1 zł + 29 zł koszt okazjonalnego gadżetu, który podobnie jak przy wyjeździe do Wrocławia dostanie każdy kibic Lechii.
W czwartek, czyli w ostatni dzień w którym można kupić bilet na ten wyjazd, zapisy będą się odbywać w godzinach 15-18.

Przypominamy, że Stowarzyszenie nie organizuje przejazdu na ten mecz – każdy kibic samodzielnie decyduje w jaki sposób dotrze do Krakowa i kiedy z niego powróci.
19 marca 2010, 07:37 / piątek
Witam. Zauwazyliscie ze dzisiaj gra arka z cracovia:) ciekawe czy maja zorganizowany transport:) czy jada na wlasna reke?:) hehe ciekawe jak wracaja dzisiaj:)
19 marca 2010, 09:20 / piątek
samochody rejsowka
19 marca 2010, 10:27 / piątek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” w porozumieniu z Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków pragnie poinformować wszystkich wybierających się na mecz ligowy w Krakowie o szczegółach związanych z naszą eskapadą do grodu Kraka.

Zbiórka wszystkich wyjazdowiczów przewidziana jest na godzinie 13:00 pod stadionem Wisły na ulicy Reymonta 22. Pod restauracje „U Wiślaków” podstawione zostaną specjalne autobusu, które przetransportują nas na stadion Suche Stawy i po meczu z powrotem pod stadion Wisły. Pierwszeństwo korzystania z tego transportu będą miały osoby z Gdańska, jednocześnie informujemy, że NIE BĘDZIE możliwości zakupu biletu upoważniającego do obejrzenia meczu dla osób z Gdańska, które nie zakupiły biletu podczas zapisów. Dodatkowo żeby uniknąć niepotrzebnych przepychanek posiadacze biletów powinni zajmować miejsca na sektorze wskazanym na bilecie.

Po meczu SKWK przygotowało poczęstunek, który będzie na nas czekał na R22. W tym miejscu apelujemy o rozsądek i rozwagę, wszelkie patologiczne zachowania będą wiązały się z wyciągnięciem konsekwencji.
19 marca 2010, 11:56 / piątek
my juz dzis ruszamy :)

do zobaczenia na Hutniku :P

Lechia & Wisła !

na trasie, szalom ;)
19 marca 2010, 12:52 / piątek
Wygląda prawdopodobnie na to że osoby które jadą pociągiem dziś o 21:13 z Głównego będą miały nieproszonych gości wracających z gdyni.
19 marca 2010, 13:01 / piątek
Ja pierdole, na chuj piszesz o tym na forum. Każdy doskonale wie co i jak.
19 marca 2010, 13:07 / piątek
panowie potrej godz temu zydy przejechaly olive
22 marca 2010, 14:38 / poniedziałek
super WYJAZD!!! brawa za organizacje!! ze 20 osob nas jechalo pociagiem z gdanskal!!a jakie pole do popisu miala milicja!!!! a jakie bylo ich zdziwienie kiedy nas zobaczyli!!! i pytaja was tylko tylu?! i co z tego ze 65zl w dwie strony?? nie wspomne o mandatach za przeklinanie po 500zl i picie piwa plus 100!!!! nie wstapne o koledze ktorego psy spalowaly w pociagu. (MILICJA Z BYDGOSZCZY) ja sie pytam gdzie byla reszta kibicow??? a mecz jak mecz dla mnie moglo byc 20-0 ale gdzie ta atmosfera??
22 marca 2010, 14:43 / poniedziałek
Przecież wyjazd nie był oragnizowany, a każdy na własną ręke podróżował. O co kaman? Umawiałes sie z kims a on nie pojechał, czy co?
22 marca 2010, 14:48 / poniedziałek
dlaczego nie byl organizowany?? rok temu jechalo ponad tysiac ludzi!! teraz dwoma pociagami moze 50!! mala roznica co?? jak nie jechales pociagiem to nie zabieraj glosu, trzeba bylo jechac samochodem albo wcale
22 marca 2010, 14:54 / poniedziałek
Jechałem samochodem i co? A czemu nie był organizowany to nie wiem, ale nie mam watpliwości ze nie był.
22 marca 2010, 14:56 / poniedziałek
no to jak bys pojechal pociagiem, dostal wpierdol od policji 500stow za przeklinanie to moze bys mnie zrozumial
22 marca 2010, 16:20 / poniedziałek
Nie był organizowany bo wiecznie jest za drogo. Przecież nie będziemy tam jechać autokarami. Do Wrocławia też nie był a 1100 osób dojechało. LP organizuje dojazd to za drogo, nie organizuje to chujowo bo jedzie 20 osób....... Jakoś dotarliśmy tam i to w liczbie kilkadzisiąt razy większej niż 20
22 marca 2010, 16:53 / poniedziałek
Dokładnie niech płaczki narzekają :-) a kto chciał to pojechał bez ogona i problemów wcześniejszym pkpem a jechało nas grubo ponad 150 osób na moje oko :-)
22 marca 2010, 17:02 / poniedziałek
co do wyjazdu do Wrocławia...to w drodze powrotnej mielismy 3 wagony zarezerwowane dla kibiców Lechii,szkoda ze nie jezdzimy specami ale wina jebanego PKP ...nie dosc ze jedziesz od huja czasu to jeszcze życzą sobie ceny z kosmosu...jakby była to conajmniej kolej TGV:)
22 marca 2010, 17:12 / poniedziałek
do sialalala: chłopie jak dostałes mandat za przeklinanie to znaczy ze nie potrafisz sie zachowac jak przystało na kibica Lechii...
22 marca 2010, 18:43 / poniedziałek
HAHAHAHAH DOBRE:D

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.266