Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła - LECHIA 20.03 Godz. 16:00

strona 1/5

18 marca 2010, 15:35 / czwartek
A więc przed nami kolejny odcinek pt. "Wisła z Lechią"

Na początek fantastyczna wiadomość dla wszystkich lechistów! Kosznik zostaje w Gdańsku : )

20 meczowa na mecz z Wisłą: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski, Arkadiusz Mysona, Hubert Wołąkiewicz, Peter Cvirik, Sergejs Kozans, Krzysztof Bąk, Maciej Rogalski, Marko Bajić, Marcin Kaczmarek, Olegs Laizans, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Marcin Pietrowski, Jakub Zabłocki, Paweł Buzała, Piotr Wiśniewski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski.
18 marca 2010, 16:26 / czwartek
juz nie moge sie doczekac tego meczu, zwlaszcza, ze chce osobiscie zobaczyc, jak Lechia odnosi w tym spotkaniu zwyciestwo :D, niestety nie ma miekkiej gry, kazdy walczy o swoje, a zwlaszcza zawodnicy nawet w meczu przyjazni :)
18 marca 2010, 17:36 / czwartek
do kadry wraca Bajic i Rogal ;] no i Kuba.

W ligowym mysle ze zagramy bez eksperymentow.

Kapsa
Bak Kozans Wołakiewicz Mysona
Laizans Surma Nowak
Lukjanovs Dawidowski Kaczmarek

Martwi forma pomocnikow, Lechia zawsze pomocą stała - oby sie obudzili juz w tym meczy :)

Bedzie dobrze, Wisła jest do ogrania !!!
Wiadomo ze wyjazdy Nam sie udaja, wiec to moga byc nasze 2 mecze !
18 marca 2010, 17:45 / czwartek
cos czuje ze jesli Rogal wejdzie to strzeli bramke
18 marca 2010, 17:48 / czwartek
właśnie jak powiedział Boldi w Krakowie są super centra handlowe, że do środy można spokojnie zabawić a na wyjazdach gramy lepiej niż w Gdańsku więc 3 punkty mamy i półfinał Pucharu Polski!
18 marca 2010, 19:32 / czwartek
Jakby coś to tutaj mecz na żywo:

odnośnik
18 marca 2010, 22:47 / czwartek
jest prosty sposób na pokonanie wisły:
Dawidowski nie może stać cały czas na spalonym.
W pucharze spalił kilka razy, we wrocławiu tak samo.
Pomocnicy nie mogą grać do przodu bo go widzą na spalonym.
Ślimazarnie wraca za obrońcami 3 kroki z tyłu.
19 marca 2010, 08:12 / piątek
Wisla mozliwe ze jest do ogrania ale nie mozna zapominac ze to co by nie mowic klasowa druzyna ktorej bardzo trudno strzelic bramke. Lechia w Gdansku nie miala w sumie zadnej czystej sytuacji na strzelenie bramki, moze poza rzutem wolnym w ostatniej minucie ktory mogl byc zdecydowanie lepiej rozegrany.
Generalnie jesli Lechia pierwsza straci bramke, jak w meczu ze Ślaskiem to juz meczu nie wygra bo Wisla to zbyt dobra firma by sobie dac wyrwac zwyciestwo w takiej sytuacji. Pozyjemy zobaczymy. Wisla jest pod presją strzelenia bramki, wiec moze sie nam poszczesci grajac bez obciazen.
19 marca 2010, 10:40 / piątek
Asas, bez obrazy ale pierdolisz jak potłuczony. Wisła jak wiadomo wszem i wobec firmą jest ale obecnie tak cienką, że jak patrzyłem na naszych w środę to mi się płakać chciało. Wisła obecnie jest do ogrania tak jak już dawno nie była. No ale jak się czyta wywiad z Surmą, że oni nie są lepsi od Wisły czy Legii to chyba nie ma o czym gadać niestety. To są kurwa tacy sami ludzie jak nasi piłkarze, wystarczy wyjść na murawę i nie dać się zastraszyć. Każdy kto mecz w PP widział wie o czym mówię, żeby tylko jeszcze "w żółtej bluzie" nam w sobotę nie przeszkadzał to będzie dobrze! Mam nadzieję że ich Kafar porządnie opierdolił po środzie i inaczej nastawił na dwa pozostałe mecze...a jak nie to zostają nam dwa remisy (w lidze ok) i liczenie na farta w dogrywce lub karnych.
Ps. Rogal zamiast Kosy w składzie i nie wiem czy się śmiać czy płakać...
19 marca 2010, 11:37 / piątek
Bete, raczej nie pierdole tylko mowie rozsadnie. Patrzac generalnie to mozna ograc wszystkich ale trzeba mierzyc siły na zamiary.
19 marca 2010, 13:13 / piątek
to fakt trzeba mierzyc sily na zamiary !!!!

ale kiedy my trafimy lepiej niz teraz na tak słaba wisłe ???

nigdy !!!!

te 2 mecze sa do wygrania jesli zagramy bardziej z głowa wisła jest rozbita i naprawde jej nie idzie i trzeba to wykorzystac jak najszybciej , gorzej jak sie pozbiera a my zostaniemy w miejscu tym co bylismy w srode u nas to sie skonczy 3-0 3-0 i czar o BYDGOSKIM FINALE PEKNIE JAK BANKA MYDLANA
19 marca 2010, 13:15 / piątek
MACIE PRZYKLAD ODRY JEDZIE SE NA LEGIE I 3 PTK WYWOZI PO EWIDENTEJ LEPSZEJ GRZE I ZOSTAWIONYM SERCU NA BOISKU

NA BOISKO WYCHODZI 22 LUDZI I MECZ ZACZYNA SIE 0-0 WIEC WYNIK KORZYSTNY JEST MOZLIWY PRZY SZCZESCIU I CHECIACH GRY JAK UMIEJETNOSCI BRAKUJE
19 marca 2010, 13:18 / piątek
Bez urazy ;)
Resztę napisał Ci kolega Rugby.
19 marca 2010, 17:49 / piątek
zgadzam sie, nie mozna twierdzic ze Wisla jest duzo silniejsza i ze jedziemy tam po najnizszy wymiar kary
nawet jakbysmy grali z Barcelona to trzeba zawsze dac z siebie wszystko a co z tego wyniknie to juz zweryfikuje boisko, strachem jeszcze nikt meczu nie wygral
19 marca 2010, 19:29 / piątek
Normalnie patrzec juz nie mozna na to pierdolenie..napisze najdobitniej i najbardziej brutalnie jak mozna..popatrzcie kto wygral z Wisla w Krakowie 2 tygodnie temu..i to powinno wystarczyc..
20 marca 2010, 03:32 / sobota
myślę, że w meczu piłkarskim mamy do czynienia z tyloma parametrami, że powyższy wpis jest kompletną burleską. Są to niezmiernie trudne do oszacowania właściwości - ja się w ogóle nie podejmuję ich analizy. Żaden z Was, drodzy Biało-Zieloni bracia, również nie powinien się do tego zadania ucztować bo gdybyście byli w tym dobrzy to byście byli analitykami u bukmachera i nie mielibyście czasu nawet zajrzeć na to pierwszorzędne forum kibicowskie. Argument 'Wisła nie jest w formie' jak najbardziej trafia do mojego serca. Nie umiem powiedzieć, że Lechia przegra. Ba! Jest ono (serce?) pewne, że strzeli gola. Obawiam się jedynie, że zawodnicy Białej Gwiazdy strzelą ich więcej. Kurdę, i sam zakończyłem nic nie wnoszącą do dyskusji opinią. Chuj. Muszę sobie kupić Playstation i Fife bo nie wyrabiam. Pozdrawiam hazardzistów.
20 marca 2010, 13:50 / sobota
Mam pytanie:
Gdzie na starowce mozna zobaczyc mecz? W jakim pubie?
20 marca 2010, 13:57 / sobota
Mam nadzieje ze Wisła dziś wygra, Lechia nie potrzebuje punktów na Wiśle a odwrotnie lepiej sie przydadzą bo po porażce lub remisie Wisła ma juz ogromny problem o stołek lidera tym bardziej ze Lech sie rozpędza i klepie dobrą piłkę, reasumując 2:0 ( Małecki, Kirm ) Wisła z Krakowa..!!!!!!
20 marca 2010, 14:02 / sobota
20 marca 2010, 14:16 / sobota
@mal82 czy Ciebie popierdoliło juz calkiem? Jakiej drużyny Ty jesteś kibicem? Ja pierdole. Jedź do Krakowa i pały im zrób wszystkim. Może w nagrodę dostaniesz breloczek z autografem Krzysia Maczyńskiego!
20 marca 2010, 14:16 / sobota
maciek320d a w warszawie będziesz oglądał mecz? bo tylko tam masz starówkę
20 marca 2010, 14:21 / sobota
@mal82
Wez sie czlowieku ogarnij. Wisla jest nasza zgoda i zycze im jak najlepiej ale jak jest mecz Wisla-LECHIA to zawsze chce aby wygrala LECHIA !!! Moim zdaniem twoj wpis byl pusty i debilny.
TYLKO ZWYCIESTWO !!!
Pozdrawiam
20 marca 2010, 14:30 / sobota
1488
ok, w jakim pub'ie mozna obejrzec mecz w Gdansku ?
20 marca 2010, 14:36 / sobota
mal82 debilu pieprzony. Liżesz dupę wiśle na każdym kroku. Wszędzie cię pełno w artykułach o ts. Jak ci się nie podoba to wypierdalaj do Krakowa targać lachę wiślakom. Drużyna walczy o jak najwyższe miejsce, a ten osioł życzy rywalowi wygranej. Baran jeden.
20 marca 2010, 14:40 / sobota
Wg skladu podanego przez lechia.pl Kafar niezle namieszal :o Dawidowski, Surma, Ivans i Kaczmarek na lawce. Bramki maja strzelac Zabłocki i Wiśniewski. Kiepsko to widze... obym sie mylil!
20 marca 2010, 14:45 / sobota
Kapsa - Bąk, Wołąkiewicz, Kozans, Mysona – Bajić, Pietrowski, Nowak, Rogalski – Zabłocki, Wiśniewski

Wygląda mi to na oszczędzanie niektórych graczy na PP...
20 marca 2010, 14:58 / sobota
Baić na skrzydle? co to się dzieje? Środek bez Surmy? Gramy jakims rezerwowym składem!
20 marca 2010, 15:17 / sobota
Bajić???????
Brak słów.
20 marca 2010, 15:28 / sobota
jak już oszczędzamy czołowych zawodników to nie lepiej dać szanse młodym ?
20 marca 2010, 15:33 / sobota
No właśnie, jeśli już odpuszczamy - to czemu Kafarski nie zabrał kogoś z MESA? Kurwa, jak nie Kosznik - to Bajić.

Patrząc przez pryzmat dzisiejszego składu nie przyjmuję do wiadomości innej opcji, jak wygrana w Pucharze Polski. Swoją drogą, to czy naprawdę zagranie 4 spotkań w ciągu dwóch tygodni jest aż tak niewykonalnym zadaniem. Niestety w naszej lidze wygląda na to, że tak. Inna sprawa, że kretyni też świetnie terminarz ułożyli - liga kończy się w połowie maja.
20 marca 2010, 15:47 / sobota
Za 15 minut mecz ma ktoś linku do meczu gdzie można oglądać ?

3 pkt muszą być nasze..
LG!
20 marca 2010, 15:51 / sobota
odnośnik
hasło:mecze77
20 marca 2010, 15:52 / sobota
Dajcie linka do meczu

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem z emigracji!!!

TYLKO LECHIA !!!
20 marca 2010, 15:53 / sobota
Dzięki Wielkie :)
20 marca 2010, 15:56 / sobota
odnośnik

Na Studio Si2 najlepsza jakość jaka leci w sieci
20 marca 2010, 16:01 / sobota
Tu tez transmisja

odnośnik
20 marca 2010, 16:05 / sobota
a macie jakąś transmisje nie zacinającą się ?
20 marca 2010, 16:07 / sobota
Tak u mnie w chacie Canal +
20 marca 2010, 16:31 / sobota
kurde co Wisnia zrobil to nie wierze

macie jakas transmisje co sie nie tnie? kurwa nie da sie ogladac
20 marca 2010, 16:33 / sobota
ma ktoś kanał na sopcasta ?
20 marca 2010, 16:33 / sobota
tak narzekacie na skład a tu chłopaki coś tam grają. Szkoda szansy Wiśni
20 marca 2010, 16:38 / sobota
bardzo podoba mi sie ten mecz w porownaniu do poprzedniego
20 marca 2010, 16:43 / sobota
odnośnik
tu nie tnie jak narazie
pzdr
20 marca 2010, 16:44 / sobota
w miare wyrównany mecz ale brak wykończenia akcji bo już mogliśmy prowadzić przynajmniej 1-0.
20 marca 2010, 16:49 / sobota
odnośnik gorsza jakość ale nie tnie.
20 marca 2010, 16:58 / sobota
Wiśnia!!! To musi być bramka!
20 marca 2010, 17:01 / sobota
odnośnik

dobra jakość i nie tnie !
20 marca 2010, 17:04 / sobota
Dwa odbiorniki, jeden pod drugim. U jednych nie tnie ten u innym ten drugi. Spróbujcie . I sorry za problemy.

odnośnik
20 marca 2010, 17:15 / sobota
kurcze to jest nasz Bajic? bardzo podoba mi sie jego gra dzisiaj
20 marca 2010, 17:17 / sobota
Rogal do zmiany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258