Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wisła - LECHIA 20.03 Godz. 16:00

strona 3/5

20 marca 2010, 18:08 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 marca 2010, 18:08 / sobota
Simek nie kracz...
20 marca 2010, 18:09 / sobota
Damiano88LG
20 marca 2010, 17:49 / sobota
No i mamy nauczke..
Te głupie wychodze z bramki Kapsy :/

3:0 Wisła :/

Widac ze na pilce sie znasz jak malo kto :), albo tez jestes w baczku zakochany.
Kapsa zachowal siebardzo dobrze, na chuj mu graja taka pilke ?Ewidentny blad obroncy.
20 marca 2010, 18:10 / sobota
Kafar chciał przegrac mecz to przegrał... Co to za skład ?? Kaka, Dawidowski, Luki na rezerwie... Najsmiesznejsze jest to że wynik nie odzwierciedla meczu i nawet tym dupnym składem z Rogalskim , Bajicem i Zabłockim mogliśmy wygrać mecz, przy wykorzystaniu okazji z pierwszej połowy...
Mam nadzieje że zostawienie całych sił na puchar przyniesie efekt i trzeci mecz będzie nasz:)

Pozdrawiam
20 marca 2010, 18:10 / sobota
Wisla sie przelamala??? Com Wy piszecie ??? Wisla zlala chlopcow do bicia, nic wiecej. Z taka gra jaka Wiselka prezentuje pozostaniemy jedynym zespolem z ktorym Wisla na wiosne wygra. Zalozymy sie?
20 marca 2010, 18:10 / sobota
Elmander zajeżdżasz śledziem, nie masz swojego forum??!!
20 marca 2010, 18:10 / sobota
Ja pierdole, mozecie na siebie nie wrzucac? Chuj, przegralismy, nie peirwszy i nie ostatni raz, nie zagralismy najgorszej padaki, bywa. To jeszcze nie ten czas gdy beda same zwyciestwa. Nie cieszy chyba nikogo tu porazka, jednak lepiej, ze punkty oddalismy Wisle niz np Amice. Trudno, tak czasem bywa.
20 marca 2010, 18:10 / sobota
Elmander ustosunkuj sie do ostatniego postu konfucjusza z poprzedniej strony... jestes pejsem ze gts na Wisłe mówisz??? rzuc sie z synagogi baranie...
20 marca 2010, 18:11 / sobota
Pierdolicie ,że skład chujowy, a zauważcie, że póki nie było zmian to mieliśmy 0-0 i duzo dobrych, składnych akcji. Po zmianach od razu w pizdę i gra się posypała.
20 marca 2010, 18:15 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 marca 2010, 18:16 / sobota
No fakt. Z tym gts-em to nie przeginaj pały elm coś tam
20 marca 2010, 18:17 / sobota
0-1 Mysona
0-2 Mysona
0-3 Bąk

Przegraliśmy na własne życzenie. Grając w 9 (Rogalski i Bajić), graliśmy lepiej niż z Surmą i Ivansem. Chyba zbyt wczesne granie na 0-0 się zemściło.
Wisła słaba jak nigdy, leje nas jak zawsze.
20 marca 2010, 18:20 / sobota
ale to nie jest powód do obrażania zaprzyjaźnionego z nami klubu!! Szkoda, że przegraliśmy, ale jak już przegrać to wole przegraną z Wisłą niż z amicą chociażby! Weźcie co niektórzy na wstrzymanie, bo można frustracje wyladowywac w normalny sposob... zreszta wiekszosc waszych komenatrzy jest zalezna od wyniku i praktycznie zawsze taka sama!

Przegrywamy/remis - winni Bajic, Rogalski, Buzała, Kapsa - chocby i to nie bylo przez nich to zawsze jest na nich...

Po derbach jak Buzala strzelil to kazdy po kolei Buzale prawieze loda z polykiem zrobil, by pare miechow pozniej go cisnac od łamag i ludzi ktorzy mineli sie z powolaniem zawodowym... zacznijcie najpierw siebie oceniac bo pierdolicie 3 po 3 co niektorzy a potem komentujcie pilkarzy, bo niektorzy graja jak graja i inaczej grac nie beda ale do was to nie dociera!!!
20 marca 2010, 18:22 / sobota
Brawo Simek, 1000% racji.
20 marca 2010, 18:22 / sobota
Ludzilem sie o remis, ale jak juz przegrana to bez przesady ! ZNOWU 3:0.
Gratuluje Wisle zwyciestwa, ale tez musze pochwalic naszych pilkarzy za bardzo dobra 1 polowe. Podobal mi sie dzis Zablocki. Bajic nie najgorzej w pierwszej polowie.
Bylem bardzo zdziwiony skladem na ten mecz ale juz wiem, ze dla Kafara bardzo wazny jest awans do polfinalu Pucharu Polski.
Mysle, ze Zablocki wyjdzie w wyjsciowej jedenastce we wtorek bo dzis gra wygladala dobrze.
Mamy szanse na awans bo jak wiadomo Glowacki i Marcelo nie beda grali wiec TYLKO ZWYCIESTWO LECHIJKO TYLKO ZWYCIESTWO!
Jeszcze napisze troche o trybunach...
Moim zdaniem w TV ten doping nawet dobrze wygladal, tylko dziwi mnie brak flag Lechii na stadionie Hutnika.
Czekamy do wtorku !!!
20 marca 2010, 18:25 / sobota
Trenerze, już nie wiesz co zrobić ze składem, nie umiesz wybrać najlepszych. Bo zawsze ktoś gra lepiej, nie ma równego składu. Jeden albo drugi musi być lepszy. Mogą prezentować PODOBNE umiejętności,ale nie takie same. Ustawienie 4-3-3 powiedzmy, że ok. Ale czemu nie grał Kaczmarek czy Lukjanows za MAĆKA ROGALSKIEGO ? ! Człowieku ty nie widzisz,ze on nic nie gra ! kiedy nastapila zmiana ? 70 minuta ? Ten chłopak nie ma kleju w nogach, nie umie wrzucać w pole karne i mam wrażenie, że się trzęsie z nerwów jak ma piłkę przy nogach. Chyba Wasz psycholog z nim nie rozmawiał ;-)

na tym forum niektórzy podają lepszy skład, niż ten który pan wystawia, z całym szacunkiem.
Mam taki APEL- Treneiro czytaj to forum na bieżąco, a będziesz jak Mourinio.
LG !
20 marca 2010, 18:25 / sobota
Wydaje mi się że Kafar zagrał asekuracyjnie i bardziej nastawia się na rew pucharu polski, mecz z Wisłą jakby nie było niewiele nam dawał a mógł bardzo utrudnić życie Wiśle a porażka aż tak nie boli jak pomyśle że Amica i Legia zostaną w jej tyle. Liczę na dobrą postawę w pucharze i wyeliminowanie Wisły, jakby nie było zdobywca pucharu zaczyna ligę europejską jedną rundę póżniej od wice mistrza orenga ekstraklasy.

Kapsa najlepszy na boisku, ma ktoś inne zdanie ? :o
20 marca 2010, 18:26 / sobota
Marudy a nie przyszło wam do głowy że Dawidowski wania i kilku innych odpoczeło przed środowym meczem, zobaczymy co powiecie jak Lechia przejdzie Wisłe w pucharze
20 marca 2010, 18:27 / sobota
elmander kto pisal brawo Wisełko kochana?? ja nie zauwazylem takiego wpisu.Niech jakis moderator ogarnie to forum bo tacy wykolejency zyciowi jak broendby i elmander piszac na forum Lechii, przynosza wstyd wszystkim kibicom Lechii.POKEMONY WYPIERDALAC NA ONET,TAM SPOTKACIE WIECEJ TAKICH JAK WY BEDZIECIE SIE CZULI JAK W DOMU
20 marca 2010, 18:35 / sobota
moim zdaniem Kafar chcial zaskoczyc Wisle, pomysl moze dobry ale wykonanie slabsze, mimo ze p[rzegralismy jak ktos tu wyzej napisal wynik nie odzwierciedla gry, dwie ostatnie bramki glupio padly ale dopuki bylom1-0 pilka byla w grze.

Elmender chlopie wyluzuj sie troche, przegralismy to przegralismy nie musisz odrazu bluzgac. Nie umiesz przegrywac to zacznij grac w szachy
20 marca 2010, 18:36 / sobota
Narzekac mozna przede wszystkim na to, ze zeby zagrac mecz za meczem w ciagu kilku dni trzeba dawac podstawowym kopaczom odpoczynek. TO JEST NAJWIEKSZA BOLACZKA NASZEJ LIGI.
20 marca 2010, 18:38 / sobota
Bledy w obronie - jak zwykle :( No i Nowak pare razy slabiutko. Ale nie ma co robic tragedii. Ten mecz z gory byl przegrany - pewnie "niektorzy" juz przed pierwszym gwizdkiem oddali 3 pkt Wisle...
20 marca 2010, 18:42 / sobota
Przestancie juz podawac slady i rady, bo od tego jest trener, a reszt akibicow jakie ma papiery na prowadzenie zespolu ?
To nie jest trudne - kosztuje kolo 1200 zl w PZPNie PRZY Alei zwyciestwa mozna sie zapisac. Zycze wszytskim powodzenia. Co do skladu, gra sie caly sezon i rozne czynniki wplywaja, ze lepsi siedza na lawce. Teraz gramy puchar Polski co jest dla nas priorytetem, bo w lidze karty zostaly rozdane. Cel 8 miejsce jest blsiki do osiagniecia, natomiast fajnie bylo by puchar wygrac wiec macie odpowiedz co zostalo bardziej powaznie potraktowane i tyle.
20 marca 2010, 18:43 / sobota
Przepraszam za przekleństwo ale innego słowa nie znajduję. Mam nadzieję, że nasi piłkarze nie są teraz załamani. Oni są bardzo wkurwieni.
20 marca 2010, 18:56 / sobota
Jak przejdziemy Wisle w PP to pomysl Kafara żeby dzis odpuscic okaze się genialny, a jak przegramy to zj.ebany, wszystko zalezy od srody teraz :)
20 marca 2010, 19:02 / sobota
Jak Lechia strzeli pierwsza bramkę to będzie prowadzić 1:0 można i tak...
20 marca 2010, 19:12 / sobota
Placzki wypierdalac z tego forum! nie da sie kurwa czytac wpisow niektorych patalachow. Lechia ewidentnie odpuscila mecz przygotowujac sie do Pucharu a jakis patalach pisze ze Kafar slepy bo wystawia Rogala i Bajica zamiast Kaczmarka czy Dawida...co jak co ale Bajic zagral bardzo poprawne zawody. I jebanie na niego tylko dlatego ze nazywa sie Bajic jest czystym skurwysynstwem. Lechia grajac w takim skladzie jakim grala zaprezentowala sie nie najgorzej i tylko bledy zadecydowaly o wyniku. Kafar wie co robi i rzuca wszystkie sily na wtorek bo ma swiadomosc ze Wisla zagra bez Glowackiego i Marcelo...kurwa ja nie pamietam kiedy Lechia ostatnio przegrala mecz poza dzisiejszym a pierdolone placzki wpierdalaja sie na forum i jada po calosci...
20 marca 2010, 19:13 / sobota
Rewanz jest we wtorek. Ale boje sie, ze ten mecz tez juz jest rozegrany. Po takim laniu...
20 marca 2010, 19:14 / sobota
8 nowych w skladzie grało elegancko do 60 min i nie pozwalali Wiśle na wiele. trzy gole to błędy obrońców. oglądając relację na c+ myślałem, że po meczu Kapsel wpierdoli i Nowakowi i obrońcom, widac było, że jest niemilosiernie wkurwiony. żadna z bramek to nie jego wina. we wtorek liczę na pokazanie sportowej złości i zlanie Wisły, bo to drugi mecz paradoksalnie, w którym można ich było puknąć. więcej złości i wiary i będzie ok, bo walka już była a to podstawa.
20 marca 2010, 19:16 / sobota
lolas4 - jak przejdziemy Wisle ( no powiedzmy ze zagramy duzo lepszy mecz) to OK. Sam sie w piersi uderze. Ale nie napinaj sie, bo jak ktos pisze, ze mu sie nie podobalo to ma do tego prawo. Masz odmienny punkt widzenie? Twoja sprawa...
20 marca 2010, 19:22 / sobota
Do straty bramki było super, skuteczność jak zwykle do dupy.Skład dziwi i można sądzić, że się trenerzy dogadali.My puchar a Wisła liga.W pierwszej połowie nareszcie była Lechia, która nie bała się Wielkiej Wisły!Od straty bramki, wszystko wróciło do normy.Według mnie we wtorek żadnych układów nie będzie-my wam ligę wy nam puchar i dostaniemy w pizdę jak dzisiaj lub lepiej.Amen.
20 marca 2010, 19:27 / sobota
moim zdaniem żadnych ukladow nie było i nie ma! a we wtorek Lechia powiezie Wisłę.
20 marca 2010, 19:31 / sobota
Ta Kasperczak przyszedl :)

Siemanko Kafar, kim ty do chuja jestes, bo nie znamciebie jeszcze, to mam propozycje ty liga ja puchar, pelna kultura przy piwku, w dobrej restauracji :)

Panowie zejdzmy na ziemie. Od razu teorie spiskowe. Widac od razu ze Lechia serio bardziej Puchar traktuje bo w lidze nie ugramy juz nic nie oszukujmy sie, ale o puchary trzeba walczyc dlugofalowo z glowa
20 marca 2010, 19:41 / sobota
broendbyLG i elmander to sa dzieci znani w lidze płaczkow- nie wazne co sie stanie beda plakac takie zboczenie juz tych osob. Nie wiem do psychologa pojdzcie bo zalosni jestescie bo kto normalny tak placze na forum?? tylko chyba osoby co w zyciu maja chuj do powiedzenia.

elmander pod stadion wpadnij albo na wyjazd i powiedz gTS to zeby morzesz bardzo szybko stracic. Kurestwem jest pisaniem tak o klubie ktorego kibice wspomagaja nas na wyjazdach ktorzy kibice z tego kluby w "klopotach by ci dupe uratowali"

Ale co ty mozesz wiedziec- W pizdzie byles chuja widziales.

Widac ze Kafar nie wystawil podstawowego skladu- pewnie chce aby ci co dzis siedzieli na lawce w srode zapierdalali 90minut. Jak w srode Lechia wygra mecz CHWAŁA MU ZA TO. Jak nie to wtedy bedziemy sie zastanawiac. Co nie zmienia faktu ze dzis przy odrobinie szczescia moglismy zremisowac

DZIEKUJE, DOWIDZENIA
20 marca 2010, 19:51 / sobota
po pierwsze: GRAMY WE WTOREK PP A NIE W ŚRODĘ!!!

po drugie: moim skromnym zdaniem, ten "rezerwowy" skład zagrał lepiej niż podstawowy w środę w Gdańsku podczas meczu PP. Mecz o wiele lepszy niż wtedy. Jedyne podobieństwo: beznadziejna gra lewego obrońcy. Kosznik jak i Mysona są bez formy. Mam nadzieję że Kaka zajmie ich miejsce.
20 marca 2010, 19:53 / sobota
Z bólem serca muszę stwierdzić, że jeżeli Wisełka z takim poziomem sportowym zdobędzie mistrza Polski, to tylko świadczy o 2 metrach mułu poniżej dna tej ligi. Gra Wisły do 65 minuty to środek pola i długie zagrania na skrzydła, w większości niecelne. Mawia się, że gra się jak przeciwnik pozwala, ale kurcze od Wisły oczekujemy czegoś na poziomie Europejskim, więc jeżeli z średniakiem polskiej ligi nie potrafią konstruować akcji, to ja ich niestety nie widzę w pucharach europejskich. I daj Bóg żebym się mylił i Wisełka zagra w LM lub LE i oczywiście zdobędzie mistrza Polski.

P.S Czy pamiętacie jakiś mecz Nowaka, w którym zrobiłby na was dobre wrażenie ? Ja mam wrażenie, że facet marnuje niemal wszystkie nasze akcje ofensywne(niecelne podanie, strata itd), ale kurcze może się go uczepiłem i widzę tylko jego złe akcje.
20 marca 2010, 19:53 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 marca 2010, 20:02 / sobota
OK we wtorek jest mecz

broendbyLG- jebany czarnuch...
a ten frajer bajić znów spierdolił bramkę, no kruwa czemu ten kretyn nie pokrył czarnucha..

śledzie potrafią, wszyscy potrafią, a my jak zwykle w pizde.

Pierdolicie ,że skład chujowy, a zauważcie, że póki nie było zmian to mieliśmy 0-0 i duzo dobrych, składnych akcji. Po zmianach od razu w pizdę i gra się posypała.

Wystarczy z toba pisac juz nie bede

Karol- Pisalem juz na jesien ze Nowak do Gdanska na wakacje przyjechal. Gra jak by mogl ale nie chcial. A potencjal chyba do gry ofensywnej raczej ma
20 marca 2010, 20:08 / sobota
broendbyLG- jebany czarnuch... - zwykły rasizm, a nie narzekanie.

a ten frajer bajić znów spierdolił bramkę, no kruwa czemu ten kretyn nie pokrył czarnucha.. - no ok tu może trochę narzekałem, ale mam prawo wtedy gdy ktoś nie walczy. W takiej sytuacji w ruch powinny pójść łokcie by przyblokować czarnucha, ale bajic ewidentnie zaspał!

śledzie potrafią, wszyscy potrafią, a my jak zwykle w pizde. - stwierdzenie faktu. od kilkunastu spotkań nie wygralismy z nikim z czołówki, a z Wisłą po raz kolejny z rzędu dostajemy w lidze wpierdol.

Pierdolicie ,że skład chujowy, a zauważcie, że póki nie było zmian to mieliśmy 0-0 i duzo dobrych, składnych akcji. Po zmianach od razu w pizdę i gra się posypała. - to nie jest narzekanie, a jeśli sądzisz inaczej to moge Ci podać link do słownika z definicją w/w wyrazu. To Wy pierdolicie na piłkarzy, że Kafar wystawia słaby skład, który sobie notabene dobrze radził.
20 marca 2010, 20:16 / sobota
Daj Bog zeby kiedys do Lechii przyszedl taki czarnuch jak Marcelo. 22 lata a juz profesor! To komentarz do twojego komentarza brondby!
20 marca 2010, 20:16 / sobota
A jednak normalnie napisac potrafisz. Pare twoich wpisow zostalo skasowanych wiec przesadziles jednak.
20 marca 2010, 20:20 / sobota
7 bramek Marcelo a u nas NAJLEPSZY 3 bramki ! To chyba daje do myslenia...
WTOREK JEST NASZ !!!
20 marca 2010, 20:42 / sobota
Skład na mecz pokazał że mecz Kafar traktuje ulgowo i każdy kto ma pojęcie o piłce to zauważył więc nie ma co rozpaczać. I tak w lidze nic więcej nie ugramy niż jest teraz a puchar jest w zasięgu więc po co posyłać pierwszy garnitur do boju w meczu w którym wiadomo że ciężko będzie coś ugrać. A we wtorek gramy na maxa i takie przypadki jak Marco czy Rogal nie będą brane pod uwagę. Nie pierwszy raz nos Kafara nas nie zawiódł i dziś nawet ten eksperyment, bo nie ma wątpliwości że to jednorazowy skład, stoczył wyrównany pojedynek z Wisełką. Tylko te podania naszych defensorów do bramkarza wyglądały jak asysty:)) Pozdrawiam i trzymajmy kciuki we wtorek od 20 bo warto!!!
20 marca 2010, 21:00 / sobota
pomijając wasze żale i płacze jak to niby słabo zagraliśmy, to proponuje przyjżeć się na skład Lechii. I ten mecz przegraliśmy defakto na własne życzenia, bo gdybyśmy wykorzystali chociaż jedną 100% sytuacje to wynik byłby zdecydowanie inny. a w pierwszej połowie pomijać właśnie tą niemoc pod bramką Wisły to Lechia robiłą prawie przez całą pierwszą połowe z wiślakami co chciała...pach pach pach i już jesteśmy pod ich bramką...
20 marca 2010, 21:03 / sobota
a jeszcze dodam, że po stracie pierwszej bramki było dokładnie to samo co w Gdańsku jak Wisła wyrównała na 2-2. opuścili głowy jakby mecz już się skończył i wynik był już znany...nie wiem czemu jest, tutaj chyba kafar powinien coś działać aby to zmienić...
20 marca 2010, 21:04 / sobota
Była by zapewne inna rozmowa gdyby Wiśniewski trafił na 1-0 w pierwszej połowie. Ale tak jest od dłuższego czasu, tak było w zeszłym sezonie. Mamy z 2-3 okazje do strzelenia bramki, nie wykorzystujemy praktycznie stuprocentowych sytuacji w konsekwencji czego dostajemy bramkę na 0-1 i wszystko się pierdoli. O ile ze słabszymi rywalami udaje nam się podnieść i walczyć do końca o zwycięstwo, o tyle z takimi rywalami jak Wisła coś się u naszych kopaczy źle dzieje w głowach i można powiedzieć, że jest po meczu. Co do składu, Bajić nie zagrał jakoś tragicznie, Rogal na swoim poziomie, niestety. Nie można załamywać rąk i za tydzień w meczu z Legią trzeba pokazać charakter i walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć. Oczywiście, we wtorek mamy jeszcze PP i tam trzeba się Wiśle zrewanżować tym bardziej, że nie zagrają u nich dwaj podstawowi stoperzy.
20 marca 2010, 21:20 / sobota
W Lidze+ wszystko zostalo przeanalizowane i bramka Jirsaka nie powinna byc uznana.
Jak by sedzia postanowil dobrze to podejrzewam, ze mecz skonczyl by sie 1:0 albo jeszcze ktos z naszych by wbil.
20 marca 2010, 21:21 / sobota
We wtorek 3-3
I oby sie Wisełka przełamała,w lidze oczywista ;)
20 marca 2010, 21:36 / sobota
Oczywiscie porazka nie jest winą Kapsy. Kapsa moim zdaniem nie mogl nic zrobic przy zadnej bramce. Bramka 2 i 3 to ewidentna wina obroncow. Bardzo slabo zagrala lewa obrona Lechii. Mysona jest kompletnie bez formy, zas Kosznik to jakas pomylka. Slaba gra Nowaka, wiekszosc akcji ktore przechodzily przez niego konczyly sie na obroncach Wisly. Brakowalo zdecydowanie Kaczmarka i Dawidowskiego od poczatku meczu. Nie wiem dlaczego Kaczmarek nie zagral....
po swietnym meczu ze Slaskiem.
Lechia ma ewidentnie problem psychologiczny. Po bramce zalamuje sie i uchodzi z nich powietrze.
Klasowe druzyny poznaje sie wlasnie po tym że potrafia wyjsc zwyciesko z trudnej sytuacji. Lechii jeszcze brakuje by to osiagnac. W Ekstraklasie udaje sie to najczesciej Wisle, Lechowi i Legii- mowie tutaj generalnie o kilku sezonach anie tylko o tej rundzie.
20 marca 2010, 21:48 / sobota
asas, tu nie chodzi o to, że brama zabita i po meczu juz mamy, ale bardziej o to z kim gramy i jak nam brame zabije to wtedy jest po meczu. Zobacz na przyklad jak gralismy z Ruchem, ktory gra niezle w tym sezonie. Do przerwy byly niezle, poszla brama w bude i juz bylo po meczu. Mecz z Legią w Wawie tez nie byl najgorszy do momentu staty bramki, ale juz najswiezszy przyklad w postaci meczu ze Śląskiem gdzie przegrywalismy z no chcac nie chcac musze to powiedizec przeciętną ligową druzyną i jakoś Lechia dała rade wyciągnąc z 1-0 dla Śląska na 1-2 dla nas.

Jest dokladnie to co powiedzial Surma... oni jadą jak na skazanie, oni mają już mecz przegrany w szatni, a poki jest 0-0 to grają na to 0-0 na samej ambicji, potem brama w bude i juz nie ma czym gry pociagnac...bo brak umiejetnosci nadrabia sie mentalnoscią i charakterem, a jak mentalnosc do dupy i charakteru brak to nie ma argumentow na dobry wynik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.515