Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 20:00 26-03-2010

strona 1/7

20 marca 2010, 20:39 / sobota
Po porażce z Wisłą czas na odbicie się w górę. Czy uda nam się pokonać Legię, która nadal, tak jak Bracia z Krakowa do dziś, jest w dołku? Oby nie przełamali się w meczu z nami. Ten mecz będzie z pewnościa istotnym sprawdzianem dla Kafara i Urbana. Oby wygrał nasz treneiro. :-)
20 marca 2010, 20:44 / sobota
a PP?
20 marca 2010, 20:46 / sobota
Kto to Urban?
20 marca 2010, 20:50 / sobota
redaktor naczelny gazety NIE,w latach 80 komunistyczny minister.JUZ WIESZ??
20 marca 2010, 20:51 / sobota
Fakt, PP po drodze. No i Białas oczywiście. Rozpędziłem się. ;-)
20 marca 2010, 20:55 / sobota
A kto to kurwa jest białas?
20 marca 2010, 20:56 / sobota
Trener?
20 marca 2010, 20:56 / sobota
20 marca 2010, 20:58 / sobota
1945 dzieki za info.Nazwisko ma typowo aryjskie,zaden czarnuch białasowi nie podskoczy,choto na ławe
20 marca 2010, 22:18 / sobota
Maryo czas na co???? Na przebicie? Na nowa porażkę czas. No chyba , ze farta typu "wrzucić typa do bramki razem z piłką" jak z lubinkami mieć będziemy. Bo jak przez dwa mecze nasze grajki nie oddają jednego, powtarzam jednego celnego strzału w światło bramki ( w tym z wolnego z ok. 11 metrów) to na jakie ty przełamanie liczysz powiedz mi? Ze co, ze ktoś się złamie kręcąc klocka?
20 marca 2010, 22:34 / sobota
nastepna porazka z gora tabeli kiedys przyciagalo samo nazwa Legia .A teraz?
20 marca 2010, 23:55 / sobota
Decyzją Zarządu Lechii Gdańsk, wbrew wcześniejszym ustaleniom z Prezesem Klubu Maciejem Turnowieckim na ten mecz, na sektor gości nie zostanie wpuszczona grupa kibiców Legii Warszawa, o co zabiegało z moją pomocą SKLW.
W ten sposób bolszewicki okupant Legii Warszawa – ITI ku naszemu (i nie tylko, bo powszechnemu) zdumieniu zyskał sensacyjnego sojusznika. Oto kibice Legii Warszawa walczący od kilku lat z czerwonym najeźdźcą – nie zostali wsparci przez władze klubu mieniącego się twierdzą antykomunizmu i Bastionem Polskiej Prawicy – w tym Prezesa wywodzącego się wprost z kibiców, osobistego przyjaciela ŚP Dufa.
Fundamentalnym powodem takiej decyzji Prezesa jest nacisk gdańskiej ekipy od grilla na obligatoryjne przy tej okazji kiełbaski. Absurd tego stanowiska polega na tym, że my nie prosimy o łaskę wpuszczenia nas na Wasze sektory – tylko chcemy (chcieliśmy) przyjechać centralnie na sektor gości, licząc się z wszelkimi atrakcjami możliwymi na tę okoliczność.
W mojej opinii są sprawy ważne i ważniejsze.
Ważną jest opinia kibiców i ich żądania. Niestety ta ważna - grillowanie nie jest w tej chwili realne. Zainteresowani powinni wiedzieć dlaczego, nie wierzę w brak obiegu tego typu informacji. Ale od Lechii wymagałem czegoś więcej. W walce z bękartami PRL-u oczywistością wydawało mi się Jej wsparcie na kibicowskim szlaku, wbrew woli postsowieckiego okupanta, czerwonego żyda Waltera. I to jest właśnie to o wiele ważniejsze. Stało się inaczej. Antykomunizm przegrał ze sprawą przyziemną i małostkową. Wstyd.
Nie mam żalu do Turnosia (ma słabiutką psychę chłopina, coś obiecuje, potem się rakiem cofa), nawet mu współczuję. Ale jak się jest Prezesem (dowódcą) – to trzeba mieć jaja. Tu chyba jest coś nie halo. Ale ponieważ (czego w tej chwili nie rozumiem) mówi się u Was w środowisku w kontekście władz klubu o drugim ajtiaj – to przejdźmy dalej. To jakaś bzdura. Ja też bym chciał pójść do Waltera i wskazać – ci wchodzą, a ci nie :)
Przechodząc do rzeczy - w kwestii naszego wejścia na T29 – zaistniała jeszcze taka argumentacja, że nie pomożecie nam (to już nie Turnoś), bo my Wam nigdy w sytuacjach krańcowych nie pomagaliśmy. Klimek, prawda?
Otóż po Waszych przygodach na K6 w roku ubiegłym – osobiście kołowałem kasę i koordynowałem akcję wyciągania Waszych z dołka. Koleś od Was o ksywie Gin był ze mną w kontakcie – wie ocb. Sezon wcześniej jak mieliście przygody na Wislostradzie – też Wam się nic nie stało dzięki OFMC i pełnemu zrozumieniu sytuacji naszej sekcji sportowej. Co to w ogóle za jakieś chore filmy?
Jedno jest jasne: nie ma Dufa – nie ma GWWS. Z zastrzeżeniem dla grupy Znajomków i Przyjaciół.

PS. Oczywiście w piątek ktoś tam przyjedzie. Osoby z nadciśnieniem niechaj zintensyfikują treningi.

:)
21 marca 2010, 05:53 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 marca 2010, 09:13 / niedziela
Dufo jest i zawsze będzie w Naszych sercach
Pawełku turnoś to impotent menedżerski i jego dni są już policzone bo szkodzi Lechii- wstyd takie czerwone dziadostwo rak na własnej krwi wychodowane
wiosna czas grila
21 marca 2010, 09:49 / niedziela
Niestety Pawełek, ale to nie problem grila, a obecnego zarządu. Teraz liczy się tylko kasa i kasa, nic więcej. Mecz bez kibiców gości, jest tańszy w organizacji. Wspomniałeś turnosia, bo z nim się dobrze znasz, ale zapomniałeś o pryszczatym kartoflu i błaźnie hJenku (sam pomyśl dlaczego hJenek).

W dzisiejsza Lechia, to błazen hJenek i nikt więcej. Wszyscy dookoła to złodzieje i oszuści. Jakby tak bardziej pomyśleć, to gdyby nie wspomniany błazen, który o ile mnie pamięć nie myli nie dołożył do budowy Wielkiej Lechii Naszych Marzeń ani grosza, to dziś dalej gralibyśmy w A-klasie. Ludzie, którzy tak naprawdę odbudowali Lechię, dziś są odstawieni na boczny tor.
Z Bastionu Prawicy, staliśmy bastionem pychy i obłudy.
21 marca 2010, 10:05 / niedziela
Witaj Pawełek. Prosimy Cie o kontakt na shn@boo.pl .Odezwij się.
21 marca 2010, 10:15 / niedziela
wy sie tak nie spieszcie z tymi nowymi wątkami bo trzeba jeszcze zagrać Puchar Polski i w tym pucharze wygrać! liga teraz schodzi na drugi plan bo najważnieszy jest wtorek a nie mecz z Legią. Trzeba robic ciśnienie ale na wtorek.
21 marca 2010, 10:32 / niedziela
powinny całą połowę meczu z Legią pójść stosowne pozdrowienia w kierunku turnosia, jenka i pryszcza. Niech wiedzą co o nich myślimy. Chuj z wynikami ,najważniejszy jest honor i szacunek, a jeżeli te k... dalej będą tak postępować to nikt nas w Polsce szanować nie będzie. Komuna na Lechii, popieranie skurwysyństwa z iti, czego ja dożyłem...
21 marca 2010, 10:50 / niedziela
odpowiadając Pawełkowi móglbym zaprosic Kibicow Legii, którzy przyjadą na mecz z Lechią i oddać im swoje miejsce i jak będzie potrzeba to jestem gotowy tak zrobić. Nie utożsamiajcie Kibicow lechii Gdańsk z jej zarządem wtedy, kiedy ten zarząd schodzi na psy-dosłownie.
21 marca 2010, 10:52 / niedziela
Kibiców Lechii Gdańsk oczywiście.
21 marca 2010, 11:22 / niedziela
Mam wrażenie że Panowie Łowca Skór, broendby czy kosiarz nie rozumieją do końca sytuacji i cisną niesłusznie na Zarząd.

A co do Pawełka to nie forum jest do wyjaśniania takich kwestii i opisywania szczegółów, nie chodzi mi o racje których dużo po Waszej stronie ale po co te detale publicznie!

Aejaejao!!!
21 marca 2010, 11:42 / niedziela
widze zarzad juz tak na kase patrzy..a nie na kibicow...Legia powinna spokojnie wejsc nawet nie na sektor gosci jak nie ma mozliwosci, ale jak lks.przeciwko czerwonym!
21 marca 2010, 12:18 / niedziela
jacaraca, to raczej ty nie widzisz tego co dzieje się w klubie.

Mówisz że nie przelicza się wszystkiego na kasę??
To dlaczego na mecz pucharowy posiadacze karnetów musieli kupić bilet?? Dlaczego mecz w środku tygodnia, w rozgrywkach które nie wzbudzają emocji, bilety są w cenie biletów na mecz ligowy?? Dlaczego kibicom Groclinu odmówiono biletów na mecz?? Dlaczego teraz, wyciera się gębę kibicami i odmawia się Legii??

Kasa Jaca, Kasa!!!

A skoro uważasz, że w klubie dzieje się dobrze, to dlaczego ochrona nagle sprawdza wszystkie wnoszone na stadion flagi?? Dlaczego nie było prezentacji przed rundą??
Czyżby plotka o transparentach aż tak podziałała??

Jaca, to niestety nie są przypadki.
21 marca 2010, 12:49 / niedziela
Decyzja o niewpuszczeniu Legii, a raczej o możliwym wpuszczeniu, ale pod pewnymi warunkami nie została tak naprawdę podjęta przez zarząd, więc przestańcie im jechać.
Temat dotyczy tylko meczu Lechia - Legia, więc proponuję skupić się na tym, a nie na obrażaniu osób, z których część odbudowywała Lechię od zera, w czasie kiedy większość z Was nie jeździła na mecze - bo za niska liga, bo to czy tamto.
Gramy w ekstraklasie, nagle Lechia ma tysiące mądralińskich kibiców, gdzie byliście jak jeździliśmy po pipidówkach??
Co do Legii do temat jest dużo dłuższy, nie znacie szczegółów, kulisów, itd.
Aktualnie decyzja zapadła jaka zapadła, je osobiście jej nie popieram, ale też rozumiem intencje osób, któe tak postanowiły.
W związku z tym przestańcie płakać na forum i jechać na osoby, które akurat w tej sytuacji nie są odpowiedzialne.
A Ty Łowca Skór, jak masz coś do Zarządu to przyjdź i im to powiedz, a nie plujesz anonimowo wciąż na ludzi, którzy ten klub odbudowali. Myślisz, że jak będą inne osoby w Zarządzie, to będzie lepiej?? Gwarantuję Ci, że po zmianach może byc tylko gorzej. Chyba, że masz jakąś inną alternatywę, to chętnie posłucham
21 marca 2010, 12:54 / niedziela
widzisz Pawełek, szkoda, że napisałeś o tym podnoszeniu ciśnienia na samym początku dużymi literami...

może gdybyś napisał do dyskusji nie włączyłby się internetowy łowca skór, który cierpi na chroniczne nadciśnienie. lubi się ciśnieniować ten chłop...

jeśli faktycznie tak przyczynił się do odbudowy Lechii od A-klasy, ten nasz łowca, czym lubi się chwalić to na pewno zna Błażeja. bo wtedy wszyscy się znali. a jeśli go zna to mógłby pójść do niego i na spokojnie pogadać co mu na wątrobie leży.

ale nie, on woli siać internetową propagandę, naginając fakty do swoich potrzeb. coś tam słyszał, coś tam wie, ale nie do końca. widocznie robi mu, że jakieś małolaty w blokowisku, stojąc gdzieś na klatce i się nudząc, jak już im się skończą tematy to gadają jak to w Lechii źle bo rządzi kasa. bo wiesz tak napisał internetowy łowca skór.

pozdrawiam, życzę spokojnej niedzieli i do zobaczenia w piątek
21 marca 2010, 12:56 / niedziela
Łowca Skór ochłoń trochę:) albo pomyliłeś mój wpis z kimś innym albo coś nie hallo z twoim wzrokiem, bo gdzie ja napisałem o kasie jak sugerujesz.

Napisałem wyraźnie że w tej konkretnej sytuacji niesłusznie ciśniecie na Zarząd bo decyzja o nie wpuszczaniu sklw była konsultowana ze stowarzyszeniem i kibicami LG.

Oczywiście że h.. mnie strzelał w środe jak musiałem zapłacić 40pln na prostą jako cosezonowy posiadacz karnetu itpitd, ale jest to zupełnie inna kwestia nie mająca związku z wpisem Pawełka, podobnie zresztą jak flagi i inne tematy które się nawarstwiają i z których doskonale zdaję sobie sprawę!!!

Reasumując w temacie Lechia-Legia piszesz nie na temat i chyba do końca nie wiesz w którym kościele dzwoni, dodatkowo sugerujesz mi jakieś słowa których nie napisałem.

Aejaejao!!!
21 marca 2010, 13:02 / niedziela
maćko, gdzie napisałem, że miałem udział w odbudowie Lechii??

chociaż przyznam, po pipidówkach jeździłem

jaca, wiem w którym kościele dzwoni. Może nie tak jak ty, ale zapewniam ciebie że wiem.
Jakoś jeszcze pół roku temu, nie było problemu z wpuszczaniem kibiców. Teraz nagle okazuje się, że jesteśmy w jednej linii ze śledziami, jagą czy innym bytomiem. Pierwszy sygnał był z Groclinem. Teraz Legia.
Ciekawe, jaki będzie szum na stadionie, jak nas gdzieś nie wpuszczą.
21 marca 2010, 13:12 / niedziela
Boże! widzisz i nie grzmisz;) piszę ostatni raz DECYZJA O TYM ŻE SKLW NIE ZOSTANIE WPUSZCZONA BYŁA KONSULTOWANA Z KIBICAMI LG, rozumieć?

Aejaejao!!!
21 marca 2010, 13:25 / niedziela
NIE ROZUMIEĆ!!!

BŁAZEN KIBICAMI WYCIERA SOBIE GĘBĘ!!! ROZUMIEĆ??
21 marca 2010, 13:29 / niedziela
Łowca Skór, wpisz to może w każdym temacie, np. w tym o Baltic Arenie
Pytałem Ciebie o jakieś alternatywy w spr. zarządu, jeżeli nie masz własnych propozycji to zamilknij w końcu i przestań pluć jadem
21 marca 2010, 13:42 / niedziela
Chłop ma kompleksy wyraznie ma napisane z kim była konsultowana decyzja a ten dalej swoje na Jenka:)Ogarnij sie napij zimnej wody i wtedy wróc do dyskusji

Ps.Pawełek tak jak zawsze mówileś co nie zabije to wzmocni.W końcu wygracie z tymi czerwonymi pajakami z iti i mozesz przyjac za pewnik że w tej walce stoimy po Waszej stronie
21 marca 2010, 13:58 / niedziela
Łowca, to odrażające, że obrażasz ludzi noszących te same barwy gorzej niż jakiś przebrzydły śledź. Żenada! Toczysz tu jakąś prywatną wojenkę, nie mając odwagi zmierzyć się z zainteresowanymi w ich gabinetach. Pisząc takie rzeczy na forum siejesz tylko zamęt, a takie mało rozgarnięte małolactwo typu "broendby" już się cieszy na samą myśl o nowych piosenkach z kurwami i chujami w tle.
21 marca 2010, 14:43 / niedziela
ja nie śpiewam o kurwach, w ogóle nie spiewam. Wolę kiełbaskę wpierdalać , wygodnie siedząc na krytej.
21 marca 2010, 14:48 / niedziela
Mysle,ze mozna prywatnie nie zgadzac sie z sytuacja jaka doprowadzila do absencji kibicow Legii na najblizszym meczu ligowym ,ale uzewnetrznianie tego publicznie na forum jest lekka PRZEGINKA..!
P.S Pawelek CZERWONYCH nie nawidze od urodzenia,ale jeszcze bardziej tych co za duzo mowili niekoniecznie tam gdzie trzeba...

Do niekumatych
Jak sie dojezdza silnijszych czemu ostatnio ktos dal swiadectwo to znaczy ,ze ma sie CHARAKTER
Jak sie probuje ustrzelic kulawego zajaca (czesciowo trafiony,przyczjony) to znaczy ....i tu mi rece opadaja.....
21 marca 2010, 15:01 / niedziela
Od siebie...
Na wstępie dodam że nic do Legii nie mam. Jak mieszkałem przez jakiś czas w Wawie to chodziłem na Łazienkowską (jeszcze jak było normalnie) bo lubie piłkę nożna i kibicowałem Legii. Atmosfery i dopingu jaka wtedy panowała na meczach pewnie jeszcze w Gdańsku długo nie doczekamy. Ale to nie komuniści czy wielka kasa robiła "zadymy". Cieszę sie że ktoś wkońcu poszedł po rozum do głowy i nie wpuści przyjednych. Zaraz ktoś wypowie popularne hasło piłka nożna dla kibiców - zgadzam się z nim pod warunkiem, że są to kibice. Nie było by całej afery gdyby nie było zadym. Macie pretensje że zamykają stadiony ale zróbcie porządek z tymi przez których te stadiony zamykają. Tłumaczenie że wszystko wina kasy i komunistów jest żenująca.
Moge się założyć, że jeżeli rzeczywiście wyjdzie tak że przyjezdnych nie będzie to wyjdzie to tylko z dobrym skutkiem dla Lechii może wkońcu będzie klub który postawi się chuliganom. Żeby nie było nie chce generalizować, że wszyscy kibice to bandyci. Ale jeżeli dało się wcześniej d... i zamiast prawdziwego kibicowania zajmowało się czymś innym teraz trzeba ponieść karę.
A na grilla to zapraszam ale na przerwę w meczu, wkońcu mamy nowy cattering :)
21 marca 2010, 15:10 / niedziela
marys, ja hjenka w barwach Lechii nie widziałem. Barw Millwall, Celticu i West Hamu nigdy nie założyłem i nie założę.

Czy była konsultowana?? Po czym sądzicie?? Bo jaca raca napisał na forum?? Z tego co mi wiadomo, to panu hJenkowi ciężko się dodzwonić do kibiców. Co gorsza, nie odpisują mu na sms-y.

A czy jest alternatywa? Po lekturze książki "Od A klasy do Ekstraklasy", śmiem twierdzić, że alternatywy nie ma. No chyba, że Alternatywy 4 w Wa-wie.
21 marca 2010, 15:12 / niedziela
Picnick- akurat w tym przypadku, chyba sam sobie przeczysz. Bo z tego co koledzy tutaj piszą, to brak chęci grilowania ze strony Legii ma być powodem ich absencji. Tak więc, chyba chcą przyjechać dopingować, a nie zeżreć nam wszystką giętą.
21 marca 2010, 15:16 / niedziela
Pawełek, uważam, że trochę przegiąłeś z tonem tego postu. Piszesz wielce pretensjonalnie, wycierasz sobie gębę śp. "Dufem", próbujesz nas umoralniać, jątrzysz i obrażasz. Nieładnie z Twojej strony. Nawet bradzo nieładnie !
GWWS to było 30 lat temu. Ja w tamtym czasie zapierdalałem w "Relaxach, a bramki dla Lechii strzelał Jurek Kruszczyński. Cieszę się, że w końcu to zrozumiałeś.
21 marca 2010, 15:47 / niedziela
Piszcie o meczu lepiej
21 marca 2010, 15:51 / niedziela
A ty łowca skór skoro jezdziłes z Lechia po pipidówach,to może przedstaw sie z ksywki chociaz.Masz jaja ??
21 marca 2010, 16:32 / niedziela
picnick jebnij sie w cyngiel baranie.
21 marca 2010, 17:52 / niedziela
legla trzeba i mozna pokonac bo to cienka druzyna.zostala juz tylko nazwa.maja jednego pilkarza.nazywa sie Jan Mucha.gdyby nie on broniliby sie przed spadkiem.zobaczymy w przyszlym sezonie jak Muchy w wawie juz nie bedzie,jak beda grali.TYLKO LECHIA!!
21 marca 2010, 19:11 / niedziela
a ja szary kibic od lat 80-tych nic nie rozumiem i proszę Was jeżdżący z Lechią od 7 lat po pipidowkach o wytłumaczenie, dlaczego brak jest kibiców Legii na meczu e-klasy? i prosze również o wytłumaczenie, czy nie obawiamy sie najazdu jednej z warszawskich korporacji taksówkarskich na Gdańsk, jak to miało miejsce w Bełchatowie..jeszcze czego sie obawiamy i w obawie przed czym/kim zamykamy bramy..
bo ja myślę osobiście, że przed kolejnym transparentem, sektorówką, czy głośnym śpiewem..ale wyprowadźcie mnie z błędu, to jest protest jakiś, kara? może chcecie odizolować ludzi, którzy nie mają środków do wykrzyczenia że nie akceptują zmian w swoim klubie..
21 marca 2010, 20:09 / niedziela
pomylenie cipy z okiem, tyle
21 marca 2010, 20:17 / niedziela
picnick: to wypierdalaj do warszawy i chodź na legie a na T29 się nie pokazuj, albo przeprowadź się do śledziowa i im kibicuj, oni przymują przerzutów i różnego rodzaju pomylone cioty...

Co się do cholery dzieje z tymi ludźmi, ja pierdole. Jednym kurwa przeszkadza doping, jedny kiłbaska za zimna, jednym doping za słaby (ale sami nie dopingują, BO KURWA PO CO, przecież jest na meczu i to wystarczy na wielkiego fanatyka...). Nomalnie żal patrzeć na wszelkiej maści pikniki, cioty i płaczki jakich niestety coraz więcej na T29..............Płakać się chce ludzie.
21 marca 2010, 21:02 / niedziela
verde to jak mylisz cipe z okiem to pozdrów ludzi, ktorzy zajmują sie pierdołami i zakazami a nie pogadają o grze swojej drużyny, chyba że nie ma o czy mówić..lepiej sie babrać w cudzych gównach nie..tylko, że w sprawach swojej drużyny miał byś gówno do gadania.
21 marca 2010, 21:12 / niedziela
akurat słów mych nie kierowałem do Ciebie,
chociaż istotnie Twe wypowiedzi z tego tematu znakomicie do nich pasują,
21 marca 2010, 21:15 / niedziela
Pan_Dudzik_Shn
20 marca 2010, 22:18 / sobota
Maryo czas na co???? Na przebicie? Na nowa porażkę czas. No chyba , ze farta typu "wrzucić typa do bramki razem z piłką" jak z lubinkami mieć będziemy. Bo jak przez dwa mecze nasze grajki nie oddają jednego, powtarzam jednego celnego strzału w światło bramki ( w tym z wolnego z ok. 11 metrów) to na jakie ty przełamanie liczysz powiedz mi? Ze co, ze ktoś się złamie kręcąc klocka?

Wiesz, w PP zremisowaliśmy z Wisłą 0:0. Teraz w lidze dostaliśmy w dupę, fakt, ale przecież nie jest powiedziane, że we wtorek w rewanżu PP będzie tak samo. Myślę, że, jeśli udałoby nam się znów dobrze zagrać z Wisłą, piątkowy mecz z Legią będzie tego konsekwencją i ich możemy spokojnie pokonać. Spokojnie w znaczeniu, ze nie jest to coś niemożliwego bo łatwo na pewno nie będzie.

Zauważ też, że Kafar po przegranej z Wisłą musi wyciągnąć wnioski i zmienić coś na rewanż w PP. Być może da to też efekty w meczu z Legią. Poza tym pytanie czy mamy jakieś priorytety zarówno w Ekstraklasie jak i w PP gramy o wszystko. Wg mnie powinna być stosowana ta druga opcja. Po prostu nie odpuszczajmy i kombinujmy jak coś nie idzie. Nie ma co uderzać w tak pesymistyczny ton. Wszakże miejsce w tabeli zawdzięczamy nie tylko fuksom, prawda? ;-)
21 marca 2010, 21:18 / niedziela
to szkoda, że nie masz nic więcej do powiedzenia..nagadałeś się..myślałem, że jak klub nie robi nic złego to można o tym normalnie rozmawiać ale się pomyliłem..
21 marca 2010, 21:21 / niedziela
vid11... jestem przede wszystkim fanem piłki nożnej i komu kibicuje to moja sprawa.
Tak się złożyło że chodzę na Lechię bo mam już to we krwi. Chodził mój śp dziadek także ojciec i dużo osób z rodziny. W tej chwili z mojej rodziny chodzę tylko ja, a wszystko przez paru debili którzy sport mają w d... i liczy się tylko nienawiść w sumie nie wiadomo do kogo bo chyba nie tylko do innych "kibiców" Mi zależy żebym mógł kiedyś na stadion przyprowadzić syna żeby tradycji stało się zadość.
Niestety wielu zapomina że tak naprawdę chodzi o 22 chłopaków uganiających się za piłką a nie to co się dziej po za murawą. I tak jest to gadanie o kant d. bo mentalności wszystkich tak łatwo się nie zmieni, więc już tylko w temacie meczu.
Liczę na emocje i wygraną. Żeby to nie był kolejny mecz przełamania dla przeciwnika.
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.468