Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 20:00 26-03-2010

strona 7/7

1 2 3 4 5 6 7

28 marca 2010, 11:11 / niedziela
mucha rucha karalucha i słucha jak komar mu żone dmucha

doping na +

catering na +

2 połowa pełna chujnia
28 marca 2010, 22:36 / niedziela
W skrócie...
Mecz super - dużo emocji o to chodzi, czy takim początek to teraz będzie standard ? :)
Legia to niestety nadal Legia - za silna dla nas.
Doping - wrzuty na Legię bardzo zmobilizowały piłkarzy do gry niestety nie naszych :) a po za tym całkiem całkiem
Frekwencja - ktoś ma pomysł czemu na "takim" meczu brakowało sporo do kompletu?
28 marca 2010, 23:00 / niedziela
Mimo wiosny - zimno, ceny + malo bramek w tym sezonie na T29...
28 marca 2010, 23:22 / niedziela
cyt..ALE MOIM ZDANIEM GLOSNIKI POWINNY BYC TROSZECZKE CISZEJ''

WMG BKS , tu się zgadzam.
29 marca 2010, 00:02 / poniedziałek
komentarze, ludzka rzecz:)

Tylu "fachowych" opinii jakie czytam tutaj to nie ma nigdzie, nawet w mojej pracy... a u mnie pisze się dużo:)

Dzięki brat, że mogłem się wpisać...a, i pozdrawiam brać kibicowską...
kuruj się Siemion...:)

kibic on tour:)... od czasu do czasu:)
29 marca 2010, 09:42 / poniedziałek
Nigdy nie komentowałem gry poszczególnych zawodników ale mam nadzieję, że pan z nr 5 na koszulce z napisem BĄK K. przeprosił za swój występ resztę chłopaków. Zagrał totalne dno, w obronie krycie 15 metrowym radarem, gra do przodu to tragedia. Zrozumiem go jeśli sie przyzna, że dzień wczesniej balował i wstał dwie godziny przed meczem.
29 marca 2010, 15:57 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 marca 2010, 17:47 / poniedziałek
wiosna idzie :) dzieci neo zaczynają leczyć kompleksy :)
30 marca 2010, 09:26 / wtorek
Oceny kolejki jak i tego meczu ze sportowychfaktow.pl :

Dośrodkowanie kolejki: Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa). Co do centymetra było dośrodkowanie Rzeźniczaka do Macieja Rybusa przy pierwszym golu dla Legii. Idealnie między linię obrony, a bramkarza.

Klapa kolejki: Paweł Kapsa (Lechia Gdańsk). Ten sam mecz, tylko już nie bohater, a antybohater. Golkiper Lechii fatalnie zachował się przy strzale/dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomasza Kiełbowicza. Tak sparował futbolówkę, że ta odbiła się od niego i wpadła do siatki Lechii.

Mecz kolejki: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (2:3). Pięć goli zobaczyli kibice na Traugutta. Już w 27. sekundzie Nowak otworzył wynik spotkania. Lechia po 10. minutach prowadziła z Wojskowymi już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3.

"Współpraca" kolejki: Jan Mucha (Legia Warszawa). Słowak "współpracował" wraz z kibicami gdańskiej Lechii, gdy zachęcał ich do buczenia na siebie.

wkleilem oczywiscie tylko te tyczace sie Naszego meczu ;)
30 marca 2010, 13:26 / wtorek
4 dni mijaja a ja dalej nie moge pojac jak mozna bylo przegrac ten mecz. Dzis czy jutro na C+ jest powtorka o 22.30. Musze zobaczyc jak to w tv wygladalo ( widzialem tylko LIGE+).
31 marca 2010, 00:34 / środa
Mam pytanie czy komuś nie skroili szala w piątek we wrzeszczu?
1 2 3 4 5 6 7

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012