Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zapisy na hitowy wyjazd do Lubina

strona 1/2

25 marca 2010, 13:14 / czwartek
Wielkimi krokami zbliża się jeden z hitów sezonu, czyli wyjazd do Lubina na spotkanie z Zagłębiem. Mecz odbędzie się 3 kwietnia 2010 r., w Wielką Sobotę, o godz. 17 na stadionie Dialog Arena.

Zapisy zaczynają się dniu meczu z Legią, czyli 26 bm. (piątek) i odbywać się będą w godz. 16.00 – 18.00 w Sklepie Klubowym JAKO Red Box zlokalizowanym na obiektach Lechii. Ostatni dzień zapisów to czwartek, 1.04., z tym że w sobotę i niedzielę zapisów nie ma.
Cena wyjazdu to 20 zł bilet na mecz + 60 zł dla osób, które były na ostatnim wyjeździe w Wodzisławiu i +70 zł dla pozostałych Lechistów.

Dobra postawa w lidze i przede wszystkim awans do półfinału Pucharu Polski spowodował, że sezon ten ma szanse przejść do historii naszego klubu – naszym zawodnikom potrzebne jest wsparcie w każdym meczu, a szczególnie na wyjeździe. Także od strony kibicowskiej ten mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, nawet sam nowoczesny stadion z dużym sektorem gości będzie pewną atrakcją.

NIECH JAJA ŚWIĘCI RODZINA – TY JEDŹ Z LECHIĄ DO LUBINA!
25 marca 2010, 13:46 / czwartek
Aejaejao!!!
25 marca 2010, 15:33 / czwartek
Jedziemy wszyscy !!!!
JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LECHIA GRA !!! (choc ja nie zawsze :) )
25 marca 2010, 15:45 / czwartek
Jedzieeeeeeeemyyyy!!

Dzięki za zniżkę :))
25 marca 2010, 16:15 / czwartek
jesteśmy zawsze tam !!!
gdzie nasza Lechia gra...!!!

jaką kwotą Turnoś dofinansował wyjazd??? 0PLN?
25 marca 2010, 19:06 / czwartek
Wszyscy do Lubina :D Zapełniamy cały sektor gosci i jazda z kretami :)

AVE LECHIA
25 marca 2010, 19:17 / czwartek
Mam pytanie.Czy można kupić sam bilet na mecz.
25 marca 2010, 19:36 / czwartek
Info pewnie tradycyjnie tylko i wyłącznie podczas zapisów.
25 marca 2010, 19:43 / czwartek
W tym odnośniku masz odpowiedź na pytanie czy możesz kupić sam bilet

odnośnik
26 marca 2010, 11:04 / piątek
glupie pytanie na co idzie te 60-70 zeta!!!!!
26 marca 2010, 11:13 / piątek
Jest to cena przejazdu
26 marca 2010, 11:14 / piątek
26 marca 2010, 14:48 / piątek
27 marca 2010, 11:24 / sobota
Oby ta sobota byla dla naszej Lechi wielka... wyjazd nie drogi nawet dla tych co nie byli na wyjezdzie... tak wiec teraz niema powodow do narzekania ze wyajazd za drogi albo ktos nie dostal wolnego :) tak wiec wszyscy do lubina!!!
28 marca 2010, 16:17 / niedziela
Wielka Lechia w Wielką Sobotę ! Szkoda, że tylko 500 biletów. Mam nadzieję że pula zostanie w pełni wykorzystana, tak więc mobilizacja :) !
28 marca 2010, 22:45 / niedziela
A ja jednak znajdę jeden powód żeby ponarzekać. A mianowicie wzwyżka ceny dla tych którzy nie byli w Wodzisławiu. Może ktoś ze stowarzyszenia mi wytłumaczy na co idzie każde 10 złotych, które nieobecni w Wodzisławiu muszą zapłacić więcej? Komu dokładamy do wyjazdu? Nieważne, że w poprzedniej rundzie było się na większości wyjazdów. Ważne, że się nie było w Wodzisławiu...
29 marca 2010, 00:01 / poniedziałek
Mi się wydaje że jest to w pewnym sensie nagroda za to że się było dalekim wyjeździe w Wodzisławiu

Może pytanie beznadziejne i pewnie gdzieś już się przewinęło.Czy można kupić bilet dla znajomego (zapisać na wyjazd) podając jego dane oraz pesel czy musi się stawić osobiście?.
29 marca 2010, 00:03 / poniedziałek
ja pierdole

800 osób które dokładało na wyjazd do Opola jakoś nie płakało, przynajmniej sobie nie przypominam... odpowiem za kolegów z LP. Idź kurwa na zebranie, a oni Ci powiedzą na co idą pięniądze. Mimo, iż nie jestem ze Stowarzyszenia to, aż żal dupę ściska jak się czyta takie coś. Dołożę Ci te 10 złotych jak tak bardzo Cię to boli.
29 marca 2010, 00:09 / poniedziałek
Bo to był wyjazd na Legie i ludzie musieli jechać nie zważając na cenę bo to Legia..
29 marca 2010, 00:14 / poniedziałek
No tak, zapomniałem, że to był jeden z dwóch wyjazdów większości "ekipy wyjazdowej". Można do tego dodac Wisłę jeszcze :-] Nie zbiednieli od tego ;) Ale z typa też niezły szalngbaum, mamy oprócz muminów 2 wyjazdy, a ten dopierdala się o dyche. Mówię poważnie, nie kupię w jeden dzień szlugów, to i dla mnie będzie zdrowiej i Ty będziesz zadowolony kolego.
29 marca 2010, 00:26 / poniedziałek
On by chciał żeby dla tych co nie byli w wodzisławiu wyjazd kosztował 80 zł a dla tych co byli 90:)))))).
Panie Bareja a co byś powiedział, jakby Lwy ogłosiły, że 80 zł dla tych co byli We Wodzisławiu,Wrocławiu i Krakowie a 90 dla wszystkich innych???? Płakałbyś, że jak to przecież nie każdy może być na każdym wyjeździe????
Zasada jest prosta i uczciwa wg mnie. Tak samo jest z karnetowcami. Chodzą na wszystkie mecze i wychodzi ich bilet taniej. Wybierasz mecze płacisz więcej i tkwisz w kolejce. Wszystko w temacie. Czekam na jakiś mega atrakcyjny wyjazd załóżmy kiedyś do Poznania i ogłoszenie w stylu. Kibice którzy jeżdzą na wyjazdy płacą 50 zł pozstali 100 zł. Wtedy będzie płacz na 100 stron w wątku
29 marca 2010, 00:34 / poniedziałek
Co to się będzie działo, jak w przyszłym sezonie ruszymy w Europę, chociaż pewnie wtedy pieniądze się znajdą, bo będzie można się porządnie najebac i zwiedzic ....oj oj
29 marca 2010, 09:10 / poniedziałek
Tak to jest. Nie jeździ taki na wyjazdy, a potem narzeka do kurwy nędzy, że 10 zł za drogo. Było jechać do Wodzisławia całą Polskę to byś miał zniżkę.
29 marca 2010, 10:10 / poniedziałek
Nie byłem w Wodzisławiu,a uważam to z logiczne i sprawiedliwe by osoby co tam pojechały miały dyche taniej.
29 marca 2010, 11:57 / poniedziałek
A ja widzę to tak że temu kto był w Wodzisławiu Lwy dokładają dychę do wyjazdu a temu kto nie był nie dokładają:)
Jedni widzą szklankę do połowy pełną i inni do połowy pustą :)
Pozdrawiam malkontentów
29 marca 2010, 12:24 / poniedziałek
A czy jest cos zlego w tym zeby ludzie ktorzy jezdza na wyjazdy posiadali jakas znizke???
29 marca 2010, 15:11 / poniedziałek
wiadomo już o której jest zbiórka ?
29 marca 2010, 15:53 / poniedziałek
zbiórka: odnośnik
29 marca 2010, 16:26 / poniedziałek
Człowieku, pytam się bo w momencie kiedy kupowałem bilet nie było jeszcze wiadome o której jest wyjazd (godzinę ustala o ile wiem przewoźnik) więc pytam się grzecznie czy już wiadomo
29 marca 2010, 16:30 / poniedziałek
Chudy_LG
takich wiadomości nie podajemy na forum
zadzwoń telefonicznie do organizatora podaj pesel i dostaniesz odpowiedź
29 marca 2010, 16:33 / poniedziałek
A czy ja napisałem kurwa, że żal mi 10 złotych? W dupie mam Twoja dyche Papadopulus. Mnie tylko interesuje dla kogo dorzucamy te 10 złotych? Czy ktoś pojedzie za darmo? Czy jakaś grupa kibiców pojedzie za pół ceny dzięki temu? Rozumienie słowa pisanego...

Papadopulus:
"800 osób które dokładało na wyjazd do Opola jakoś nie płakało, przynajmniej sobie nie przypominam... odpowiem za kolegów z LP. Idź kurwa na zebranie, a oni Ci powiedzą na co idą pięniądze..."

Ja kupiłem na wspomniane wyjazdy pakiet o którym było wiadomo przed Opolem i PP w Warszawie. Jeżeli nie byłoby pakietów i tak na obydwa wyjazdy bym pojechał. Powiem więcej - ucieszyłbym się jakby te 800 osób nie pojechało na ten wyjazd do Warszawy. Przynajmniej nie musiałbym słuchać bluzg na Arke przez cała Warszawe. Jaki był powód tych bluzg nie wiem do dzisiaj... No ale co się krawaciarze nasłuchali... normalnie w pięty im poszło że ho ho!!!! Co do mojej wycieczki na zebranie LP to się nie wybieram. Uważam, że z racji tego że wiele osób wrzuca pieniądze do puszek, kupuje gadżety na stoisku i innych punktach Gdańska, kupuje gadżety okolicznościowe np. przy okazji ostatnich meczów zgodowych, to dobrze by było przedstawiać co jakiś czas na stronie Lwów sprawozdanie. Zestawienie kosztów i zysków. Czyli np. akcje charytatywne kosztowały tyle, gościna tyle, koszt organizacji wyjazdu tyle, sprzedaż pamiątek b-z tyle. Wtedy każdy kto w jakiś sposób dołożył się wie, że pieniądze zostały dobrze zagospodarowane - w co chyba nikt nie wątpi. Skoro przychodząc na zebranie uzyskam taka informacje to czemu ma być ona tajna dla ogółu. Można było wszystkim przekazać ile zebrało sie pieluch czy ołówków z gumką a nie można zrobić tak samo w sprawach finansowych? Każdy z osobna ma przychodzić? Jest to moje zdanie (pomysł) wiec zaraz niech się jeden z drugim Papadopulusem nie przypierdala. Forum służy wygłaszaniu swoich opinii. Czy słusznych czy nie to już druga sprawa.

Papadopulus:
"Ale z typa też niezły szalngbaum, mamy oprócz muminów 2 wyjazdy, a ten dopierdala się o dyche. Mówię poważnie, nie kupię w jeden dzień szlugów, to i dla mnie będzie zdrowiej"

Ja niestety już od 3 lat nie pale. Wiec ciężko znaleźć oszczędność akurat tutaj :) . Na zdrowie wyszło na pewno. Co do dychy to jak już pisałem się nie dopierdalam wiec się odpierdol.

prawda:

"Panie Bareja a co byś powiedział, jakby Lwy ogłosiły, że 80 zł dla tych co byli We Wodzisławiu,Wrocławiu i Krakowie a 90 dla wszystkich innych???? Płakałbyś, że jak to przecież nie każdy może być na każdym wyjeździe????

Po pierwsze nie płacze a zadaje tylko pytanie NA CO IDZIE 10 ZŁ? Co do reszty Twojego pytania, to moje pytanie wyglądało by tak samo jak to które zadałem wczoraj.

1945:

"tak to jest. Nie jeździ taki na wyjazdy, a potem narzeka do kurwy nędzy, że 10 zł za drogo. Było jechać do Wodzisławia całą Polskę to byś miał zniżkę."

Po czym wnosisz, że na wyjazdy nie jeżdżę? I nie powiedziałem do żadnej kurwy, że dziesięć złotych za drogo i nie narzekam. Niestety nie jesteś w stanie zrozumieć tego co napisałem wiec nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji w tym temacie...

Wiktorg:

"A ja widzę to tak że temu kto był w Wodzisławiu Lwy dokładają dychę do wyjazdu a temu kto nie był nie dokładają:) "

Jeżeli tak jest to czekam na taką informację i temat uważam za zamknięty...

DEADMAN:

"A czy jest coś złego w tym żeby ludzie którzy jeżdzą na wyjazdy posiadali jakas znizke???"

Ja uważam, że to nic złego. Nawet popieram coś takiego!! Skoro promujemy tych którzy byli jak to niektórzy podkreślili, na tak dalekim wyjeździe jak Wodzisław, to dlaczego nie promować tych którzy byli na przykład w pobliskich - Bytomiu, Chorzowie i Gliwicach? Deadman popieram Twój pomysł w 1945 %!

A my swoje!!!!!!! Wszyscy do Lubina!!!!!
29 marca 2010, 18:21 / poniedziałek
Z tego co pamiętam to do Gliwic były zniżki w związku z wyjazdami w rundzie jesiennej.
Moim zdaniem, skoro LP uzgadniają wszystkie decyzje jak i ceny z przedstawicielami wszystkich grup kibiców, to też z nimi się rozliczają. Tak samo zapewne robią to przed członkami Stowarzyszenia.
29 marca 2010, 19:19 / poniedziałek
Jestem ciekaw czy poprawi się organizacja wyjazdu na mecz. Niech bedzie drożej aby tylko dojechać na czas
29 marca 2010, 19:28 / poniedziałek
to jak jedziemy nie zależy od organizatora tylko od policji... przecież to psiarnia nas po tych zasranych rondach w Rybniku prowadziła nie tymi drogami co trzeba...
29 marca 2010, 20:15 / poniedziałek
W Gdansku bede dopiero w czwartek wieczorkiem i nie dam rady sie zapisac na czas. Czy moze moj znajomy zapisac mnie na wyjazd? Czy musze byc osobiscie? Oczywiscie bedzie posiadal moje dane.
29 marca 2010, 20:46 / poniedziałek
do tej pory wystarczyły dane wiec chyba nic się nie zmieniło....musi mieć imie,nazwisko oraz pesel.
29 marca 2010, 21:54 / poniedziałek
Podobno po przeczytanu tego tematu kazdy kibic Z.Lubin urusl o 4 centymetry.

Hitowy wyjazd do Lubina jet jak:

-ekskluzywne zakupy w Biedronce.
-romantyczny spacer po Oruni.
-roskoszna kapiel w kanale Raduni

...niemniej zachecem bo wyjazd to wyjazd,niemniej ten HITOWY to niezla beka.
29 marca 2010, 21:58 / poniedziałek
urósl
29 marca 2010, 22:18 / poniedziałek
Uprzedzajac wpisy "kolegow" bez poczucia humoru nadmienie, ze warto nazywac wyjazd ciekawymi,atrakcyjnymi etc.
Niemniej hitowe lepiej zarezerwowac dla wiekszych aglomeracji i skupisk ludzkich aby legendy naszego swaitka kibicowskiego nie przewracly sie w grobach.
I naprawde nie trzeba miec 60 lat aby to wiewdziec, wiec z calego serca polecam inna forme zachety....

Pozdrawiam
29 marca 2010, 22:19 / poniedziałek
słowo "hitowy" zostało użyte w kontekście zachęcenia ludzi do wyjazdu, a nie że on jest hitowy no bo każdy wie że nie jest.
29 marca 2010, 22:32 / poniedziałek
to chochlik,
zjadł pierwszą literkę
29 marca 2010, 22:57 / poniedziałek
czy jest hitowy czy byłby atrakcyjny was tam i tak pewnie nie będzie, wiec gdzie masz problem?
30 marca 2010, 00:16 / wtorek
dokładnie, każdy wyjazd na Lechię powinien być hitowy
30 marca 2010, 07:09 / wtorek
jak się poprawi organizacja wyjazdów to nikt nie będzie musiał zachęcać na taki wyjazd. Wyjazd nie może być stresem a przyjemnością..
30 marca 2010, 07:25 / wtorek
a co masz do organizacji??? coś się nie podoba ??? czy strach dupę ściska???
Jak czujesz się niebezpieczenie, to jedź radiowozem, co województwo poznasz nowych kolegów.
30 marca 2010, 09:23 / wtorek
o kurwa, wyjazdy są zbyt stresujące? mistrzostwo po prostu.
30 marca 2010, 11:05 / wtorek
Dajcie sobie spokój Panowie ; ) kto będzie chciał ten pojedzie czy w temacie będzie napisane hitowy czy hu*owy to i tak pojadą Ci którzy chcą ; ) NIECH JAJA ŚWIĘCI RODZINA ! TY JEDŹ Z LECHIĄ DO LUBINA !
30 marca 2010, 17:59 / wtorek
Zapisywać się bracia i siostry. Niech zejdzie cała pula biletów!
30 marca 2010, 18:05 / wtorek
Proponuje transparenty na wiaduktach, one naprawdę spełniają swoje zadanie!
Sam przyznam zeszło roczny wyjazd do Wodzisławia nie za bardzo mogłem sie wyrwać ale transparent bodajże na Orunii do mnie tak przemówił że nie było wyjscia ;-)
JEDZIEMY WSZYSCY !!
30 marca 2010, 22:56 / wtorek
Pomimo, że Śląsk gra tym samym czasie w Chorzowie, możemy liczyć na naszych braci także w Lubinie.

odnośnik
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028