Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPISY NA SZALIKI SOBIESZEWO

strona 1/1

30 marca 2010, 19:43 / wtorek
Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na szaliki dla kibiców z dzielnicy "SOBIESZEWO". Koszt jednego szalika wynosi 30 złotych. Szaliki nie będą dostępne w sklepach. Zapisujemy się tutaj na forum, a następnie wysyłamy pieniążki na konto Stowarzyszenia. W tytule przelewu wpisujemy swój nick z forum oraz dopisek SOBIESZEWO. Dopisek jest konieczny!!!!!

Nr rachunku:
80 1160 2202 0000 0001 4744 5572 (Millennium Bank)

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie LWY POLNOCY
ul. Beethovena 8
80-171 Gdansk

Jeżeli ktoś chce aby szalik został wysłany pocztą, prosimy doliczyć 6 zł na koszt wysyłki.

Zapisujemy się do 10 kwietnia. Planowany odbiór to 20 kwiecień. Miejsce odbioru będzie podane w komunikacie.

odnośnik
30 marca 2010, 20:00 / wtorek
matyss 1 sztuka +wysyłka
30 marca 2010, 20:08 / wtorek
Narodowiec 1 sztuka +wysylka
30 marca 2010, 21:27 / wtorek
jak można napisać na szaliku Lechii "wyspiarze" ? Chyba dla Tangensa ten szalik,żeby na Flotę mógł zabrać. Już o wyglądzie szala nie będę pisał. Niech projektant ze Straszyna znajdzie sobie inne hobby,bo to co robi to dramat. A szal Sobieszewa to już jawna kpina.
30 marca 2010, 21:51 / wtorek
Kolego-przeciez nikt nikogo do zakupu nie zmusza...sa różne gusta i guściki.Jednemu projekt się podoba,drugiemu nie.Projekt zapewne został zatwierdzony przez Stowarzyszenie i wyjdzie w takiej postaci.
30 marca 2010, 21:55 / wtorek
autor projektu jest chyba zakochany w NHL w druzynie New York Islanders (Wyspiarze)

Na szalikach Niedzwiednika niech bedzie zatem Niedzwiedzie - Bruins

Stogi to bedzie Oilers
30 marca 2010, 23:23 / wtorek
To się mylisz kolego. Projektant ze Straszyna nie projektuje nic dla LP. Pomysł jest tylko i wyłącznie pomysłem chłopaków z Sobieszewa. Jedynyną rzeczą, w którą ingeruje LP są hasła. Jako stowarzyszenie nie firmujemy gadżetów z wulgaryzmami. Pozdrawiam
30 marca 2010, 23:56 / wtorek
oliwkaWgarażu- słuchaj pedale, jeśli masz coś do mnie, to wiesz jak mnie znaleźć. Nie kryj się za głupkowatym nickiem na forum.

I dla twojej wiadomości, chociaż LP mnie ubiegł, nie robiłem i nie robię projektów dla Stowarzyszenia. A pod tym czymś- zrobionym na odpierdol, tym bardziej bym się nie podpisał.
31 marca 2010, 10:58 / środa
Sobieszewo Islanders.. Niedźwiednik Bruins.. STOGI OILERS hahah zniszczyłeś mnie tym, pozdrowienia Ruletka. :)
31 marca 2010, 18:04 / środa
Pomysł jest ludzi z Wyspy i taki ma być był ustalany razem z projektantem więc nie przypierdalać się do niego !

Nie podoba się szal ? Zróbcie swoje.
Macie już swoje ? To chodźcie z nimi na mecze i pokazujcie swoją dzielnice z dobrej strony.
Jakoś nie widzę żeby osoby z szalikami dzielnicowymi udzielały się młynie, a może wstydzicie się swojej dzielnicy? Wasza sprawa.

A kto będzie chciał szal i zna fanów z Wyspy ten będzie wiedział o co chodzi ;)

LECHIA GDAŃSK WYSPA FANS !
1 kwietnia 2010, 22:43 / czwartek
Kiedyś słyszałem od znanego kibica, żebyśmy nie dzielili się na dzielnice, przyznałem wówczas jemu racje, bo Lechia jest tylko jedna i nieważne z jakiej dzielnicy się pochodzi, tylko czekać, aż będą szale z nazwami ulic.
Tylko Lechia Gdańsk !!!!!!!!!
3 kwietnia 2010, 08:16 / sobota
zawsze znajdzie sie paru ktorzy zazdroszcza ze innym wychodzi a im samym nic nie moze wyjsc
ONLY BKS
4 kwietnia 2010, 04:12 / niedziela
Oficjalne stanowisko Wyspy:
To my z Wyspy Fani w Lechii zakochani za Lechie, za BKS pójdziemy aż po życia kres!!!! Plotkarze, kurwy tak jest!!!! Jak komuś cos nie pasuje zapraszamy na Wyspe!!!..... Mamy
takie hasło jakie sobie wymyśliliśmy a jak ktoś ma lepsze to niech przyjedzie i powie to nam w twarz. Wzór został zaakceptowany przez LWY PÓŁNOCY więc irytują nas wasze suche komentarze i obelgi nie na czasie hehe pozdrowienia z Wyspy:)
7 kwietnia 2010, 14:20 / środa
kolego OLIWKAwGARAŻU czy ty masz jakie kolwiek pojecie o Wyspie Sobieszewskiej??? dlaczego dziwi Cie zwrot WYSPIAŻE na szaliku? w końcu Sobieszewo to wyspa. na każdym wyjeżdzie widziani są ludzie z wyspy wiecO CO KOLEGO SIE SRASZ??? Odnosnie samego szala mi sie też nie widzi ale ja go nosić nie bede najważniesze że WYSPIAŻOM sie podoba. pozrowienia dla ludzi z wyspy i do zobaczenia na biało zielonym szlaku.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023