Gdańsk: sobota, 27 lutego 2021
FORUM
Podstrony:

kosznik wstydu oszczędź odejdź!

strona 1/2

1 kwietnia 2010, 15:00 / czwartek
won z mojej kochanej Lechii pseudo kopaczu, bez honoru, bez ambicji, bez umiejętności, bez woli walki!
1 kwietnia 2010, 15:20 / czwartek
agresja 11
1 kwietnia 2010, 15:22 / czwartek
Uawga.
Takim palantom, jak założyciel wątka powinno się zakazywać wstępu na stadion Lechii. Facet jest bezmuzgiem i na to nie ma rady. Nie należy z nim podejmować polemiki.
1 kwietnia 2010, 15:28 / czwartek
ty inteligencie powyżej. jak możesz w ogóle mieć czelność pisać, że jestem "bezmózgiem" skoro nie potrafisz nawet tego słowa poprawnie napisać? mÓzg, a nie mUzg ośle.
1 kwietnia 2010, 16:07 / czwartek
Pryma a Prylis na szczescie jest :)
1 kwietnia 2010, 16:21 / czwartek
oby to był żart bo nie wytrzymam nerwowo na stadionie
1 kwietnia 2010, 16:43 / czwartek
To jest cwierc zawodnika, to co on grał w tych meczach co dostał szansę plus MESA z Wisłą to.... nie wiem jak to opisac. Nie rozumiem decyzji KAfarskiego, może coś się stało Arkowi, bo nawet bez formy jest o niebo lepszy od Kosznika. Chyba, że to primaaprilisowy żart...
1 kwietnia 2010, 16:47 / czwartek
To chyba jednak nie żart, skoro informuje o tym praktycznie każda strona o Lechii, na którą wszedłem przed chwilą.
1 kwietnia 2010, 17:11 / czwartek
broendbyLG bo ty kurwa masz ambicje !
1 kwietnia 2010, 17:12 / czwartek
Znowu koło przerwy zorientuje się, że on wogóle jest na boisku...ehh. Ale piorytet to jest puchar !!!
1 kwietnia 2010, 17:40 / czwartek
A ja mam 1 nadzieje - ze kafar biErze ta padline zeby dac mu rozegrac ostatni mecz w naszych barwach i pokazac mu ostatecznie ze moze grac co najwyzej w koscierzynie a nie w LECHII
1 kwietnia 2010, 18:41 / czwartek
W opisie wkradl sie maly chochlik. Mianowicie w tytulach "Kadra na mecz z Zaglebiem- Kosznik za Mysone" w pierwszym slownie ktos nieopatrznie dopisal literke "d".
1 kwietnia 2010, 19:13 / czwartek
Noo najlepiej jest jeździc po swoich graczach jak po szmatach.

Gratuluje wszystkim wypowiadajacym sie - udowadniacie swój "poziom".

Taaaaaak wiem, zaraz jakies niedorozwoje wyskocza z czyms o galerii, ale ja nie odwracam sie od druzyny - bo to wlasnie robicie jadac tak po swoich.

Ja tak nawet po Buzale nei jeździłem w jego "szczytowych" momentach.
1 kwietnia 2010, 19:24 / czwartek
Boldi 100% racji

Kurwa zastanuf sie jeden z drugim jak ty dopingujesz czemu wychodzisz w 85 minucie? czemu nie jedziesz do Lubina?
a takie chore wynurzenia ,,broendbyLG,, baranie kibicu sukcesu, to możesz ekspediować na śledzowych forach
kurwa srasz na swoją matkę jak ci zupę przesoli???
ogarnij się debilu
a my swoje....
Czy wygrywasz ... w moim sercu Lechia Gdańsk!
1 kwietnia 2010, 19:28 / czwartek
Nooo odezwał się ten, ktorego "poziom" i wpisy sa godne podziwu.

Nie mozna wymagac od zawodnikow zamych zwyciestw, ale ktos kto zaklada koszulke Lechii powinien zapierdalac przez cale 90 minut, a nie czleptac jak św. krowa i przechodzic obok meczu. Kosznik po tym jak wrocil z Cypru nie zasluguje na gre.
1 kwietnia 2010, 20:02 / czwartek
broendbyLG weź trochę pomyśl!! Po co Kafar ma Mysonę ciągle eksploatować jak za 4 dni gramy arcyważny mecz?? Mysona jest lepszy ale nie będzie zapierdzielać na całej długości lewej strony w meczach o stawkę co 4 dni!! Musi ktoś go zmienić i dać mu odpocząć.

Ale nie Ty jesteś na każdym treningu Lechii obserwujesz wszystkich i masz zajebiste rozeznanie w składzie. Weź rusz banią i pomyśl że w lidze nie gramy praktycznie o nic!! A nie jeździsz po piłkarzu Lechii jak po szmacie!
1 kwietnia 2010, 20:30 / czwartek
A niech gra Kaczmarek, a niech gra jakiś junior. Oni przynajmniej będą zapierdalać! Bo jak nosisz herb Lechii na sercu to coś znaczy! Nie wystarczy tylko wyjebać tonę żelu na włosy, opalić się na solarium i założyć białe korki. Niech ten patałach zacznie wreszcie chociaż walczyć to będzie szanowany. Jak On nie szanuje Lechii, kibiców , to niech spierdala za przeproszeniem.
1 kwietnia 2010, 20:46 / czwartek
ktoś kiedyś założył temat, że na Forum robi się syf ... założyciel tego tematu i sam temat są tego najlepszym przykładem ... n/c
1 kwietnia 2010, 21:05 / czwartek
Boldi czy ty masz jakies ZA zeby te COS gralo U NAS ???/

JASne przeslanie KOSZNIK won z Lechii !! CZY TY UWAZASZ ZE ON ZASŁUGUJE NA PREZENTOWANIE NAS ? BO MI SIE WYDAJE , PRZPRASZAM JESTEM PEWNY TEGO ZE NIE !!!!

PRZECIEZ ON DREPTA A NIE WALCZY !!! DO TEGO MAM CI WYCYTOWAC JEGO SŁOWA PRZED STARTEM LIGI /??????

" NIE DOGADALEM SIE Z LECHIA CO DO WARUNKOW KONTRAKTU A DOKLADNIE O WYSOKOSCI SUMY !!!!! ja bym mu nie dał złotowki za to co prezentuje moze najwyzej pojechac na POLONIE krzesełka czyscic z kibicami to moze dostanie bilet za złotowke i skoncz juz tu ze ludzie płacza i jada po swoich , bo jak tak ma wygladac ten SWOJ to ja dziekuje i sie sam przebiore i zagram lepiej za darmo i bede dumny ze moge grac
1 kwietnia 2010, 21:09 / czwartek
ahaa

no to ja proponuje ( myslac Waszym tokiem ) ozwiazac kontrakty z Surma, Piatkiem i Kapsa.
Przeciez Oni tez chcieli podwyzki i baaardzo dlugo przedluzali podpisanie kontraktow.

a jak gra Piatek teraz? przekonalismy sie juz dlaczego siedzi na łąwie.

ehh szkoda gadac:) nie odpisuje juz w tym temacie, tyrajcie sie dalej nawzajem :)
1 kwietnia 2010, 21:58 / czwartek
broendby to taki klub z duńskiej ligi, który ma niezwykle skurwiałe barwy.

Kosznik nie gra z herbem Lechii, na sercu. Ma coś łudząco podobnego, ale brakuje tam literki B!!! Czy ktoś kiedykolwiek słyszał na Lechii "My wierzymy, tylko w KS"????
Ja nigdy czegoś takiego nie słyszałem.
1 kwietnia 2010, 22:52 / czwartek
Nikt po nikim nie jeździ. Kosznik jest słaby i tyle. Jest zawodnikiem i tak szybko przyszedł i równie szybko zostanie oddany (bo wątpie czy ktoś go kupi). do miana Lechisty to mu daleko, więc się breandby ogarnij bo jak narazie to ty tu robisz syf na tym forum i wyzywasz wszystkich.
2 kwietnia 2010, 03:11 / piątek
Galerianko: nie kapujesz, że Ci gracze coś znaczą w zespole i znają swoją wartośc?Karol pomimo tego, że nie gra w tej rundzie, to jest koleś 100% za Lechią, zapierdala mimo tego, że czasem brak mu umiejętności, ale Kosznik jest patałachem, który kurwa nie powinien powąchac 2 ligi, no do chuja pana przecież ten koleś nie ma za chuj przyspieszenia, zwrotności, ani dobrego podania. Przebojowośc wśród bocznych obrońców to moim zdaniem rzecz oczywista, on ma chyba przebojowosc jak wpierdala pizze albo kielbaski, ale na pewno nie jak gra w pilke nożną. Oczywiście nie można wyzywac Lechistów, ale Kosznik jest szmatą, nie szanuje naszego herbu i niech wypierdala stąd czym prędzej. Jako junior grałem jako lewy obrońca i mimo tego, że moją mocniejsza nogą zawsze była prawa do tego nieroba na treningu bym kurwa zniszczył mimo, że wiele lat już nie powąchałem piłki.
2 kwietnia 2010, 14:25 / piątek
Hmm KOSZNIK od kiedy tylko sie pojawił na T29 był moim ''ulubieńcem'' ;-)
Byłeś-jesteś-będziesz ''najlepszy''
3 kwietnia 2010, 19:31 / sobota
wracaj na cypr, albo do kościerzyny kaszubie beznadziejny!
dzisiaj zachowałeś się przy drugiej bramce jak oferma, a Micanski ogrywał cie jak pachołek ty łajzo kosznikowata.
3 kwietnia 2010, 19:42 / sobota
broendby, czy ten Kosznik przypadkiem twoje starej nie dyma, że go aż tak nie lubisz??

Może i nie jest wielkim zawodnikiem, ale dziś było kilku dużo gorszych od niego.
3 kwietnia 2010, 19:46 / sobota
Broendby, bije od ciebie patologią, aż żal czytać. Może jak dorośniesz, znajdziesz sobie kobietę to zrozumiesz, że kurwy, chuje w co drugim słowie, to tak jak nie posprzątanie gówna po swoim psie. Brak wychowania, charakteru, odwagi i inteligencji. Mimo Świąt...do lekcji gamoniu !!!
4 kwietnia 2010, 00:44 / niedziela
kosznik parodio piłkarza, gdzie Ci Micanski uciekł przy 1 bramce!?
4 kwietnia 2010, 09:20 / niedziela
broendbyLG- to raczej Bąk i Bajić stali i podziwiali rajd Kędziory przy pierwszej bramce. A Micanski tylko dokończył dzieła, przy biernej postawie środkowych obrońców. Gdzie ty tutaj widzisz udział Kosznika??

A może ty nie wiesz jak wygląda Kosznik i na jakiej pozycji gra, a twoje wypociny to tylko rodzaj choroby umysłowej?
4 kwietnia 2010, 09:41 / niedziela
Zgadzam sie z Lowca Skor w ocenie sytuacji utraty pierwszej bramki. Zadziwia mnie rozbieznosc w opiniach wsrod uzytkownikow forum biorac pod uwage ze kazdy moze dokladnie obejzec powtorki meczu. To naprawde zadziwiajace...
Bialo Zielone zyczenia Wielkanocne dla calej braci!!!!!!!!!!!!!!!!
4 kwietnia 2010, 10:06 / niedziela
odnośnik

To zobaczcie ,że Micanski stoi sam! A dopiero po strzeleniu bramki dobiego do niego zawodnik z numerem 30, rafał pit bull kosznik!
48 sekunda pseudo piłkarzyna kosznik biegnie sam i to jakim tempem!
4 kwietnia 2010, 10:47 / niedziela
broendbyLG- pseudokibicu od siedmiu boleści, a gdyby zamiast Kosznika biegł tam Dawidowski, to jego winiłbyś za utratę gola?????

Akcję ewidentnie puścili Bąk z Bajićiem. Z miejsca, z którego gola strzelił Micanski, piłkę powinien wyjebać jeden ze środkowych obrońców- Kozans lub Wołąkiewicz. A przy samym Micanskim, powinien być nasz defensywny pomocnik (no ale on przyglądał się razem z Bąkiem, akcji Kędziory).

Nie masz zielonego pojęcia o piłce, a na Kosznika jedziesz dla zasady. Daj mu już święty spokój, bo to co robisz jest chore.
4 kwietnia 2010, 10:56 / niedziela
Huja! Nie Bąk z Bajiciem, tylko Bąk z Wiśniewskim ;] Spójrz na zachowanie Wiśni podczas akcji na 1-0, gdy Kędziora(?) ogrywa Bąka...
4 kwietnia 2010, 10:59 / niedziela
Łowca Skór, pojęcie o piłce mam na pewno większe niż Ty. Nie rozumiesz, że kosznik jest bez krycia? On kryje powietrze kurwa. SKoro akcja szła prawą stroną nasza, to oczywistej jest, że zawężamy pole, przesuwamy srodkowego na prawa, a lewego do srodka, bo po chuj ma stac sam na lewej stronie? Kosznik byl najblizej i chuj zrobił.
4 kwietnia 2010, 11:59 / niedziela
nie wiem jaki wy mecz ogladalisicie. moze w tv nie widac bylo calej gry zespołu i ... jak byście kurwa widzieli tego debila( Kosznika nie ublizając mu ) to byście troche inaczej spojrzeli na to wszystko...może bardziej trzezwo? nieporozumienie jak huj i jeżeli mi ktoś powie że on wnosi coś do zespołu to kurwa moge nawet dziś sie spotkac na piwko i przedyskutowac to na spokojnie bo widze że co niektorzy sa zaślepieni naszymi grajkami ( nie można zlego słowa na nich mowic? a pierdolic blizniego az koszula spadnie z niego.. ) za to maja płacone a on kurwa gra gorzej niz nasze matki... mam nadziejer ze nikomu nie pocisnalem ... pozdro wesołych kurwa swiąt
4 kwietnia 2010, 12:25 / niedziela
KonieczkoLG- spójrz gdzie w tej akcji stoi Bąk z Bajićiem. Obaj puścili Kędziorę do lini, skąd ten dośrodkował do Micanskiego.

Misiek_fan- można i należy krytykować skórokopaczy. Ja sam osobiście nie jestem wielkim fanatykiem "talentu" Kosznika. Nie mniej uważam, że w kadrze Lechii jest kilku innych bardziej "uzdolnionych" piłkarzyków. Dlatego też, nie ma co tak jechać Kosznika.
4 kwietnia 2010, 12:37 / niedziela
Łowca - wystarczyła by bramka w derbach żeby jak to mówia ze "szmaty" Kosznika zrobił sie bóg :) taka juz zasada sezonowców:)
4 kwietnia 2010, 13:42 / niedziela
Bąk - Starał się zatrzymać Ekwueme, ale niestety dał się ograć ( Ale chociaż się starał!! )

Wiśnia - No kurwa! Mógł pomóc Bąkowi, a tymczasem puścił Ekwueme konsekwencją czego był gol.

Bajić - "Krył" Kędziorę, do którego podawał Ekwueme, ale jest tak zamulony, że zorientował się dopiero po końcowym gwizdku, że Kędziora mu spierdolił.

Kosznik - Dał dupy przy drugim golu bo nie przeciął dośrodkowania tylko sie odwrócił...
4 kwietnia 2010, 13:52 / niedziela
Przy pierwszym golu tez sie nie ruszyl jak Micanski byl kolo niego...
6 kwietnia 2010, 23:22 / wtorek
i gdzie sa obrońcy "talentu" kosznika z pajacem boldim na czele?
rafałek dziś pokazał jak się nie powinno grac w piłkę. a szczytem szczytów była jego strata w drugiej połowie i poprawianie sobie getrów, a potem wracanie truchtem gdy szła kontra jego stroną.
KOSZNIK WYPIERDALAJ Z LECHII
6 kwietnia 2010, 23:29 / wtorek
...i weż ze soba Piatka!
6 kwietnia 2010, 23:35 / wtorek
proszę, weźcie też kaczmarka.dziekuje z gory.
6 kwietnia 2010, 23:36 / wtorek
Niech najlepiej sobie z Michalskim na Cypr pojadą.
6 kwietnia 2010, 23:46 / wtorek
weźcie wszystkich!! Turnosia, Kafara, HJenka, cwelka żelka, Kuchara i te wredną suke co karnety sprzedaje
6 kwietnia 2010, 23:50 / wtorek
Simek86 mimo ze nie do smiechu mi to rozjebałes mnie ostatnim wpisem;-))))
6 kwietnia 2010, 23:54 / wtorek
on chyba na tym Cyprze udaru słonecznego dostał.
6 kwietnia 2010, 23:59 / wtorek
cytat z wikipedi rozpierdolil mnie na maksa:

Rafał Kosznik jest piłkarzem lewonożnym i najczęściej występuję na lewej stronie bloku defensywnego. Cechuje go ofensywny styl gry co sprawia że potrafi "pociągnąć" atak lewym skrzydłem stwarzając często realne zagrożenie dla bramki przeciwnika
7 kwietnia 2010, 00:07 / środa
kosznikowi nalezy sie jedno slowo za to co robi na boisku, za jego szacunek do naszego klubu i do nas: WYPIERDALAJ. I on jeszcze chcial wiecej zarabiac, no ja pierdole.
7 kwietnia 2010, 11:53 / środa
...Kosznik SPIERDALAJ kaszubie dretwy z Lechii, nie zaslugujesz nawet zeby pilki w mlodej ekstraklasie podawac, CIAGNIJ SIE KURWA I TO JAK NAJSZYBCIEJ....
7 kwietnia 2010, 11:56 / środa
kosznik lepiej wpierdol z 2 bramki w bialym bo inaczej twoj los jest przesadzony, grasz jak kaleka i moze to nie twoja wina ale w takim wypadku podejdz do trenera i powiedz ze ekstraklasa to za wysokie progi!!!! CZEMU HUBERT NIE JEBAL 1 KANEGO ??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.384