Gdańsk: wtorek, 9 marca 2021
FORUM
Podstrony:

kosznik wstydu oszczędź odejdź!

strona 2/2

7 kwietnia 2010, 13:18 / środa
Kosznik, miej trochę honoru i odejdź z Lechii. Nie nadajesz sie nawet do II ligi. Moze jakas A klasa bylaby dobra dla Ciebie.
16 kwietnia 2010, 18:51 / piątek
W dzisiejszym meczu nasz ulubieniec (w kolejnosci tego co robil na boisku): szedl, truchtal, stal, biegal. 0 starania sie, dzieciaki z mesy graja podobna jesli nie lepsza pilke niz on. Gdy sie po kilkunastu minutach zmeczyl to jak zaczynalo sie cos dziaac to pan kosznik laskawie dobiegal. Podania albo niecelne albo bezsensowne (jak chociazby zamiast podac normalnie zagral do Piatka na glowke i od razu akcja poszla w strone bramki druzyny seniorow w ktorej kosznik gral). Gdybym ja z podobnym zapalem i checiami jak kosa wykonywal swoja robote wyjebaliby mnie juz z 5 razy na zbity pysk. Nie twierdze, ze byl najgorszym na boisku ale to co pokazal to DNO DNA i metr mulu. Nawet w pewnym momencie mialo sie wrazenie, ze koledzy do niego nie zagrywali juz bo wiedzieli czym to sie skonczy.

Juz o takich cudach jak "wyrownana kadra" nie wspominam, gdy na druga polowe wszedl bardziej rezerwowy sklad bylo widac przepasc, w 1 polowie druzyna mesy prakycznie nie istniala w drugiej cos przycisneli, moze bez rewelacji ale prezentowali sie na tle drugiego skladu duzo lepiej.
16 kwietnia 2010, 19:02 / piątek
przynajmniej bylo sie z czego pośmiać : )) Gościu na prostej super teksty do niego cisnął : )
16 kwietnia 2010, 19:07 / piątek
Taak, "no i coś ty narobił, strój ubrudziłes, kto ci go teraz wypierze?" i o agencie kosznika na dachu krytej, przynajmniej wesolo bylo.
16 kwietnia 2010, 19:08 / piątek
no tak, agent kosznika nagrywał cały mecz, jutro urywki jego zagrań na YT będą :)))
16 kwietnia 2010, 20:07 / piątek
a może sałatki greckiej ktoś chce?
Rafał dostarcza. :)
16 kwietnia 2010, 21:35 / piątek
cypryjska! :)
16 kwietnia 2010, 22:17 / piątek
he he dobre,to mi się podoba ;-)
Rafał dziś pokazał,że jest totalnym drewnem
17 kwietnia 2010, 00:27 / sobota
Chlodno bylo, jak sie czlowiek zgrzeje to moze sie przeziebic. Ja go w sumie rozumiem, ze zaczynal truchtac tylko wtedy gdy robilo mu sie zimno. A bycie tam gdzie powinien tez niepotrzebne bo i druzyna mesy zagrozenia duzego nie robila, podawac celnie i grac z glowa rowniez nie musial bo i po co, zrobili to inni. Kopnac czasem pilke bezsensownie tez go tu rozumiem, wszak trener musi zobaczyc, ze cos robi a nawet to co spieprzyl nie moglo dzis jakos bardzo zaszkodzic druzynie, po co sie przemeczac przeciez kasora i tak wplynie na konto. Chlop gral swoje!
A tak juz zupelnie powaznie to jak patrze na jego starania, na to co robi w meczach, jego podejscie do klubu itd. to obraza dla kibicow Lechii jest to, ze on ma na piersi herb naszego klubu.
17 kwietnia 2010, 01:50 / sobota
'Ja jestem Kowalski, a to pani Kowalska" he he ,
Rafał 100% poparcia a nawet dwieście , chcę Cię zobaczyć w formie z Arą sprzed 2 lat

pozdro Synek
17 kwietnia 2010, 18:01 / sobota
Rafałku nie biegaj bo się spocisz....
19 stycznia 2011, 18:47 / środa
no i co "znafcy"? Rafał biega, walczy i ma nowom fajnom paniom prezes haha odnośnik od dzisiaj treningi pod okiem pani prezes to dla warciarzy pżyjemność
19 stycznia 2011, 19:24 / środa
Co tam treningi. Pani prezes podobno obiecała piłkarzom Warty,że po ciężkich i wygranych meczach ,osobiście będzie masowała obolałe członki . teraz to Rafałowi podniesie się poziom...że ho,ho
19 stycznia 2011, 20:39 / środa
po 1 jak sie ma do Pani prezes nasz grubas a
po 2 taka Prezes dużo "może" pozałatwiac na mieście :):)
28 stycznia 2011, 21:14 / piątek
no i o kamandzie Rafała piszom juz na wyspach odnośnik to sie nazywa pi ar. uczyc sie panowie z zarządu
1 września 2013, 23:11 / niedziela
Rafał tak trzymaj, przejście do Nawałki to dobry krok . Pzd Synek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.364