Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 20.04.2010 godz. 16:30 - NOWY TERMIN

strona 1/5

4 kwietnia 2010, 08:49 / niedziela
W Bytomiu 1-1 po bramce Wiśniewskiego w drugiej połowie.
Wygrana w tym meczu spowoduje przewagę nad Polonią do 6 pkt i spokojne obecnie szóste miejsce.

Wiadomo również, że przyjedzie spora grupa kibiców gości wspieranych przez kurwy zza miedzy.

Oczywiście, najpierw mamy mecz w PP, także koncentrujemy się na razie na nim.
4 kwietnia 2010, 09:36 / niedziela
Szósta Lechia gra z siódmą Polonią, a kolejne drużyny w tabeli: Śląsk i Jaga grają odpowiednio z Wisłą i Legią, w dodatku na wyjazdach.

Dlatego, tak jak napisał 1945, z czysto statystycznego i ekonomicznego punktu widzenia, to kluczowy mecz dla spokojnego zachowania miejsca w ósemce na koniec sezonu, czyli zrealizowania celu sportowego, który jednocześnie zawodnikom pozwoli podnieść połowę zamrożonych premii z boiska. Dodatkowo warto pamiętać, że drużyna która zajmuje 6. miejsce w tabeli dostaje więcej kasy z C+ niż drużyna 8. więc warto bić się o tę szóstkę.
5 kwietnia 2010, 22:52 / poniedziałek
Tak przed meczem apropo kartek po 3 maja :
Wiśnia , Bajic , Dawidowski , Cvirik i Kożans.
6 kwietnia 2010, 11:49 / wtorek
odnośnik Dziś JAZDA
6 kwietnia 2010, 12:46 / wtorek
6 kwietnia 2010, 23:33 / wtorek
Szczerze przyznam, że po dzisiejszej ŻENADZIE mam wyjebane w wynik tego spotkania. Nie zdziwię się, jeśli zagramy normalnym składem a piłkarze zaczną nagle zapierdalać bojąc się o to, żeby przypadkiem nie stracić premii za 8 miejsce.

PS. Pewnie nikt nie ma jaj, żeby na koniec sezonu dodać Jadze 10 pktów i wówczas sprawdzić czy piłkarze spełnili plan.
7 kwietnia 2010, 09:07 / środa
tyle już tych tematów na ten sam temat, ale zaiste wkurwu mojego po wczorajszym to nie zmniejsza.

ktoś napisał, chyba po derbach, ze następny dzień jest zawsze najlepszy. po zwycięstwach tak. a po porażkach takich jak ta jest najgorszy. można przegrać ale nie w taki sposób. to jest jak mega kac tylko 100 razy gorsze. jak koszmarny sen.

wczoraj zostało popsute coś bardzo ważnego. zaufanie między kibicami a piłkarzami. nie wiem kto Kafarowi kazał taki skład wystawić? to znaczy wiem kto mógł, ale aż mi się nie chce w to wierzyć. nikt nie bedzie tegos sezonu pamiętał jako tego że dwa razy puknęliśmy śledzi tylko jako ten, w ktorym mając puchar na tacy odpuściliśmy to.

nie zdziw się drogi zarządzie jeśli na polonię bytom przyjdzie 2 tysiące kibiców. i tak będzie do końca sezonu. jakim cudem wy chcecie zapełnić ten nowy stadion robiac takie numery? może paru matołów z tego forum będzie mogło dumnie napisać, że nie są kibicami sukcesu.

wczoraj jeszcze jedną rzecz sobie uzmysłowiłem: na meczach naszej Lechii starałem się od prawie 30 lat być zawsze i wszędzie. oszukiwałem moją dziewczynę, dziś żonę, żeby być na meczach. można powiedzieć, ze okradałem bliskich. nie dosłownie, ale jednak.

wczoraj zdałem sobie sprawę czym się zajmowałem przez duzą część mego życia. że mój humor dobry bądź zły jest uzależniony od bandy patalachów, którym chce albo nie chce się grać. przecież to chore, żeby moi bliscy byli uzależnieni od zawodnika, który nadaje się na parolimpiadę jak Karol Piątek, albo Zabłockiego, który chleje co najmniej 3 razy w tygodniu? mógłbym te wątki personalne ciągnąć jeszcze długo ale po co. przecież oni wszycy mają w dupie to co my czujemy, co myślimy...

teraz muszę temu powiedzieć dość. tyle ode mnie. powodzenia. pozdrawiam.
7 kwietnia 2010, 12:18 / środa
Szczerze mówiąc, mam w dupie wynik tego meczu. Polonia B. zawsze była niewygodnym przeciwnikiem dla Lechii wiec wcale bym sie nie zdziwil gdyby stracili bramke na poczatku meczu a potem po meczu popierdoleniec Pietrowski powiedział, że trudno było się im wydźwignąć i nie dali rady odrobić strat. A ja bym dodał że na stojąco meczów się nie wygrywa!!! To tak gwoli wspomnień z meczu z Jagą!
7 kwietnia 2010, 14:04 / środa
odnosnie wczorajszej szopki proponuje brak dopingu przez jedna polowe, badz caly mecz

no i stosowny transparent

mysle ze propozycje tekstu mozemy wpisywac tutaj:
7 kwietnia 2010, 14:08 / środa
może taki trans:

Karol Piątek, zrób wyjątek i strzel w sobotę.
7 kwietnia 2010, 14:10 / środa
hahaha
7 kwietnia 2010, 14:10 / środa
może:

Kuchar/hJenek/wedle uznania ktoś inny, wypierdalaj!

albo:

Wszyscy WON!
7 kwietnia 2010, 14:14 / środa
moze:Nie Bojcie Sie Baby Jagi!!! ? :)
7 kwietnia 2010, 14:14 / środa
Myślę, że umawianie się na brak dopingu jest w zupełności zbędne. Po wczorajszym wydarzeniu chętnych na wspieranie pseudodrużyny pseudotrenera kafarskiego wielu nie będzie.
7 kwietnia 2010, 14:21 / środa
albo:

Zabłocki: wódko pozwól żyć.

alternatywnie;

Zabłocki: do grającej szafy grosik wrzuć.

albo do ogółu naszych graczy, trenera i zarządu:

wasze matki golą klatki.

do kibiców gości:

wy chcecie gola a dostaniecie pindola.

do kosznika:

rafał kosznik: uważaj bo ci na głowę spadnie podnośnik.
7 kwietnia 2010, 14:52 / środa
Doping powinien być!

Repertuar na sobotę:

-andrzej kuchar JEBIE PUCHAR!
-CHCEMY FINAŁU kafarski CHCEMY FINAŁU!
-TOMASZ DAWIDOWSKI!
-LECHIA TO MY!
-W CHUJA ROBICIE, KIBICOW W CHUJA ROBICIE
-SIE NA PUCHAR SPINALISCIE A MECZ Z JAGA ODDALISCIE!
-WSZYSCY DO BYDGOSZCZY! LECHISCI WSZYSCY DO BYDGOSZCZY!
7 kwietnia 2010, 15:02 / środa
ty pancer puknij się ten pusty łęb (wątpie czy to ci pomoże ale warto spróbować). staram się nie wdawać w takie bezsensowne dyskusje i nie wyzywać ludzi jak to na tym forum jest powszechne ale jak widze jak jakiś baran jeden z drugim wypisuje takie głupoty to nóż się w kieszeni otwiera. jeden z drugim raz na ruski rok się zjawi na meczu i wielki fanatyk i znawca. Drużyne DOPINUJE SIE (chociaż większośc z was nie wie co to wogóel znaczy) nie za coś, tylko pomimo wszystko, niestety nawet wczoraj wszyscy udowodnili, że niestety jest inaczej, i większość to typowi sezonowcy i kibice sukcesu...teraz możecie se dalej narzekać i wyzywać wszystkich.
7 kwietnia 2010, 15:05 / środa
Płaczki sraczki posprzedawać karnety i wypierdalać!!!
7 kwietnia 2010, 15:09 / środa
Zadna bramka w sobote strzelona przez Lechie mnie nie ucieszy. Wiem o tym juz dzis

Ale dopingowac bede. Na boisku bedzie inny sklad niz w meczu pucharowym wiec czym oni winni? Ba czym winny Piatek, Zablocki, Kaczmarek ze w ogole nie ograni wchodza na polfinal. Brakiem dopingu kogo ukaracie? Dawida, Kapse, Surme, Wolakiewicza, Wanie, Wisniewskiego??
7 kwietnia 2010, 15:19 / środa
A dlaczego żadna bramka Lechii Cie nie ucieszy? Bo co? Obraziłeś się czy ki chuj?
7 kwietnia 2010, 15:20 / środa
Niektórzy zdają się mylić pojęcia. Ja mam nadzieję, że w sobotę wyrazimy swój stosunek odnośnie dnia wczorajszego (w mojej ocenie była to swego rodzaju, w luźnym oderwanym skojarzeniu - Magdalenka).
7 kwietnia 2010, 15:21 / środa
może:

8 MIEJSCE PRZECIEŻ MAMY, RESZTĘ MECZÓW / PUCHAR POLSKI OLEWAMY!!
7 kwietnia 2010, 16:41 / środa
Doping powinien być. LECHIA TO MY !!
7 kwietnia 2010, 16:57 / środa
a może-drogi zarządzie po pucharze chce nam się ryczec nie rób tak więcej bo będziemy na was brzydko krzyczec?oj oj a ti a ti
7 kwietnia 2010, 17:20 / środa
upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu (do kibicow gosci oraz zarzadu/kafara)
WASZE MATKI GOLĄ KLATKI
moim zdaniem mocna pozycja
ewentualnie wasze matki piorą w rzece
7 kwietnia 2010, 17:55 / środa
Doping powinien być i to mega głośny,transparenty jak najbardziej!!!
Pamiętajmy że LECHIA TO MY a nie grajki,zróbmy to dla NASZEGO KLUBU!!!
8 kwietnia 2010, 19:15 / czwartek
Też byłem i jestem rozgoryczony po meczu z Jagą, ale takiej histerii na forum sie niespodziewałem.
Zwolnieni i wyzwani zostali wszyscy trener , zarząd, Kuchar, większość piłkarzy, dziwie sie ze jeszcze nikt nie wywalił Gładysia, Żuka i Marcina Gałka.
I mimo ze nie było jeszcze rewanżu, sezon trwa i polowanie na czarownice jak widać też.

Kafar robił 3-4 razy rewolucje w składzie w tym sezonie za każdym razem to wypalało, tym razem przesadził i bomba rozpierdoliła sie mu w rękach. I tyle.

Wierzę w Lechię, zawsze bedę dopingował BKS i zawsze bede się cieszył z bramek biało-zielonych.

TYLKO LECHIA!!!
8 kwietnia 2010, 19:37 / czwartek
Wierzę w Lechię, zawsze bedę dopingował BKS i zawsze bede się cieszył z bramek biało-zielonych.

Wiara czyni cuda! Pamiętaj i nie zapominaj! zobaczysz niedługo "wypełniony po brzegi" stadion swoich marzeń, na którym zagra drużyna twoich marzeń pokazaując ci gołe dupy po przegranym meczu, żebys wreszcie oprzytomniał Kibicu! i nie znalazł sie wśród garstki kretynów naiwnie wierzących w LECHIĘ GDAŃSK, z których każdy od sprzataczki klubowej do prezesa zarządu robi sobie jaja pokazując gdzie Cie ma.
LECHIA TO MY!KIBICE!
8 kwietnia 2010, 19:43 / czwartek
Powiem tak nie wygrac z taka cienka Polonia B. bez Grzyba(Jaga) i Zielinskiego (Korona) + Hricko i Ruda pała Radzewicz ktory chyba nie lubi grac na T29 bo prosta zawsze mu psyche zryje , to grzech ale wszystko zalezy od tego jaka 11 wybiegnie .
8 kwietnia 2010, 20:18 / czwartek
18-ka na Polonię za serwisem www.L-G.too.pl

Małkowski, Kosznik, Osłowski, Myson, Cvirik, Rogalski, Laizans, Bajic, Surma, Piatek, Zablocki, Buzala, Wisniewski, Kowalczyk plus kilku piłkarzy z MESA
8 kwietnia 2010, 20:24 / czwartek
Nie chce sie wdawać w niepotrzebną polemikę ale raz piszesz ze Lechia to sprzataczka i prezes a raz ze To My Kibice.
Oczywiscie, mi tez nie podobają sie działania klubu, brak dobrej współpracy z kibicami, ale to palenie na stosie wszystkich i wszystko,jest jakies chore, no i propozycje z brakiem dopingu.....żenua.
Chyba niektórzy zapomieli gdzie była Lechia kilka lat temu (tak wiem! fajny był klimat itd, jednak Lechia to klub z najwyższej półki, a nie jeden z wielu)
TYLKO LECHIA!!!
8 kwietnia 2010, 20:54 / czwartek
BEKA ROKU!!!!
najpierw do dard-po wpisie widac ze jestes prostakiem,niewyszedł nam mecz zagralismy beznadziejnie,a ty odrazu płaczesz jak 15 latka,pewnie niebedzie cie na sobotnim meczu,a dlaczego?bo jestes zwykłym sezonowcem,i kibicem sukcesu,takich jak ty jest wielu,ale zaden z was niejest potrzebny Lechii,
ja naprzykład w sobote bende na meczu na bank,jak zawsze od A-klasy!!!i niewazny jest dlamnie wynik,wazne jest to ze jestem razem grajkami na dobre i złe,i moim obowiazkiem jest dopingowac Lechie czy im idzie czy nie,bo Lechia to my!!!!zamiast robic jakies protesty,czy płakac tu na forum,powinnismy pokazac pilkarzom,ze w nich wierzymy,a pozatym przyjada Kurwy i trzeba jakos godnie sie zaprezentowac,a nie znowu bedzie beka i teksty typu,kindermlyn...ostatnio na meczu z legia byl zajebisty doping,i mialem nadzieje ze tak bedzie juz zawsze,a tu zonk Lechia przegrywa z jaga do przerwy 0-2, i polowa wychodzi a reszta albo wpierdala gięta,albo dlubie w nosie,dopingu ZERO!!!!niema co płakac nad rozlanym mlekiem tylko,pokazac calej polsce,ze stac nas na dobry doping przez caly mecz niezaleznie od wyniku,chcemy byc czolowa ekipa w polsce,a niepotrafimy nawet pomoc pilkarzyka wygrac meczu,bo albo gwizdy albo bluzgi,zamiast spiewac polowa woli obrazac pilkarzy przeciwnej druzyny....DLATEGO WSZYSCY W SOBOTE NA T29 ,I NIEMAZAC SIE JAK PANNY,BO LECHIA TO MY!!!
8 kwietnia 2010, 21:53 / czwartek
Jak to mówią," Nic dodać nic ująć".
8 kwietnia 2010, 22:12 / czwartek
Dodac zawsze mozna :-)
''orient na portfele'',bo ochrona bedzie w kominiarkach.....
8 kwietnia 2010, 22:19 / czwartek
"Też byłem i jestem rozgoryczony po meczu z Jagą, ale takiej histerii na forum sie niespodziewałem.
Zwolnieni i wyzwani zostali wszyscy trener , zarząd, Kuchar, większość piłkarzy, dziwie sie ze jeszcze nikt nie wywalił Gładysia, Żuka i Marcina Gałka."
No akurat Gładyś (wielki szacun) to jeden z największych Lechistów, pamiętam Gliwice i Lecha i tyle w temacie:))))
8 kwietnia 2010, 23:16 / czwartek
WMG BKS !!!!

AMEN, ALLELUJA I CO TAM JESZCZE MOZNA !!!

STOP SEZONOWCOM !!!
8 kwietnia 2010, 23:43 / czwartek
Wszyscy w koszulkach białych albo zielonych na młyn i koniec zbędnego gadania na 10 stron.

Aha pozdrawiam ludzi który we wtorek wyszli przy stanie 0-2 - fanatycy ...
9 kwietnia 2010, 02:29 / piątek
Dyskusja trochę odbiegła od tematu. To ja też niekoniecznie w temacie, choć to o sobotnim meczu:
odnośnik
9 kwietnia 2010, 09:53 / piątek
"W sobotnim meczu z Lechią z powodu kontuzji nie zagrają obrońca Polonii Bytom Słowak Petr Hricko oraz pomocnik Marcin Radzewicz"

Jesli Radzewicz nie zagra to bedzie to dla Nas wielki plus, chlop ma potencjal i technike, robi duzo wiatru. Dobrze ze go zabraknie:)
9 kwietnia 2010, 10:01 / piątek
Jakim sezonowcom?stop takim pałom jak wy, co to każdy może robić z was głupa, ze mnie już nie zrobią. "Bilety w dniu meczu droższe o 10zł"-no i pięknie:) śmigajcie kupować, żeby patologia kwitła. Pierdzielę taką zabawę, nie jestem takim masochista jak paru "zakochanych" i ślepych z miłości na tym forum, żebym kiedy ktoś mi pluje w gębę a ja mam udawać, że deszcz pada? chyba miałbym niezdrowo pod sufitem. Na Lechie pójdę owszem, ale na makroregion.
9 kwietnia 2010, 10:22 / piątek
Ja pierwszy raz o 6 lat zostaje w domu :) taki mój mały proteścik. I bez spiny bracia. Ave Lechia !
9 kwietnia 2010, 11:13 / piątek
Dawid, Luka, Surma in, Kosznik, Bajic i Piątek out, dopingują wszyscy a nie tylko 100 osób, spokojne 2-0, nikt nie wyzywa piłkarzy...przecież nie wymagam wiele...

DO BOJU LECHIO!
9 kwietnia 2010, 12:40 / piątek
Dzikidingo !!! Dzikidingo !!! Dzikidingo !!!
Prostota , umiar , elegancja .
Płaczki , sraczki :)))))))

Lechio ma , Lechio ma , Lechio ma !!!
Kto Cię kocha całym sercem tak jak ja ?
P.S.
Jutro na T29 pewnie będzie nas wszystkich 5-6 tys? Obym się mylił !
AVE LECHIA
9 kwietnia 2010, 12:44 / piątek
Kielbaski, ziemniaczki i na prosta.

Lalalalala

(jak nie bedzie padalo oczywiscie inaczej nie ma sensu isc)
9 kwietnia 2010, 12:53 / piątek
No galerianko, racja Radzewicz ma potencjał jak chuj zważywszy na to, że to 30 letni gracz.
9 kwietnia 2010, 12:58 / piątek
A w dupie.Niech nawet pada albo gównem rzuca.Ja idę.Już mi przeszła ta wkurwa.Prawie.Z kąd oni te ceny biorą?Ziemniaki,karkówka a jakby suszi wpierdalał
9 kwietnia 2010, 13:36 / piątek
Bierzcie znajomych na ten mecz, zapełnijmy Naszą świątynię , pokażmy kurwom jaka atmosfera panuje na T29!
A kiełbaski wpierdalać w przerwie!
9 kwietnia 2010, 14:03 / piątek
Czemu Wy kurwa tym biednym ludziom zakazujecie jedzenia? Jak są głodni to niech jedzą. Ja pierdole, od stu lat to samo i to samo :/
9 kwietnia 2010, 14:34 / piątek
Ty panienko o nicku zolto niebieskiego klubu, a czy Dawidowski niema potencjalu ? co ma potencjal do wieku ? bo nie uzylem slowa umiejetnosci to ju znie da sie zrozumiec ?

Radzewicz ciagnie bardzo Polonie do przodu, i bardzo dobrze ze go nie bedzie - bo szaleje strasznie na lewej stronie.
9 kwietnia 2010, 14:37 / piątek
szalejesz strasznie to ty na internecie...
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025